Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Штраф за перетин двох суцільних ліній. Перетин суцільної лінії.

  1. Звідки з'явилася розмітка?
  2. суцільна лінія
  3. Штраф за перетин суцільної лінії
  4. Коли не можна перетинати суцільну?
  5. Розворот
  6. винятки
  7. Як уникнути покарання?
  8. Платити чи не платити?
  9. Таблиця штрафів
  10. Як правильно розвернутися?
  11. висновок
  12. Особливості застосування подвійної суцільної розмітки
  13. Штраф за розворот через подвійну суцільну в 2017 році
  14. Об'їзд перешкоди через подвійну суцільну
  15. Якщо доводиться перетинати подвійну суцільну
  16. Коли водія чекає позбавлення прав?
  17. Виїзд на подвійну суцільну в крайньої необхідності
  18. Штрафні санкції за порушення
  19. Як можна розвернутися, якщо подвійна суцільна?
  20. Що робити, якщо правда на вашому боці?

Наша сеть партнеров Banwar

Сівши за кермо, водій розуміє, що управляє механізмом, що становлять підвищену небезпеку . А якщо у людини немає необхідної кваліфікації, він може загрожувати життю і здоров'ю людей. Тому перш ніж їздити самостійно, потрібно вивчити правила. Незнання і постійне порушення ПДР в кращому випадку стане причиною вилучення прав, а в гіршому - може закінчитися ДТП.

Але російські водії, на жаль, правила порушують дуже часто. Одним з найпоширеніших є розворот через подвійну суцільну лінію. Іноді автоінспектори, користуючись незнанням автовласників, можуть кваліфікувати їхні дії невірно. Поговоримо про таке правопорушення, як якесь покарання чекає водія і що можуть вписати до постанови співробітники ГИБДД.

Звідки з'явилася розмітка?

Придумав розмітку американець Едвард Хайнз. Дороги в США стали позначати нею в 1911 році. А вже в 1921-му слідом за Америкою розмітку почали застосовувати і в Англії. З тих пір вона використовується в багатьох країнах світу. Якийсь час застосовували різні варіанти розмітки в деяких країнах. Наприклад, в Німеччині смуги фарбували чорним кольором замість білого. А в Великобританії використовувалося світловідбиваючі пристрої, які були прекрасно видно в темний час доби. На сьогоднішній день в більшості країн дороги маркуються майже однаковими спеціальними розмітками.

суцільна лінія

На дорозі зустрічається два види суцільних ліній:

  • одинарна;
  • подвійна.

перша розділяє проїжджу частину надвоє і позначає межі, де мають право їздити автотранспорт. Нею відзначаються дороги, мають тільки дві смуги руху. Друга ж використовується з чотирма і більше смугами. У цьому полягає відмінність однієї розмітки від іншої.


Втім, у водіїв іноді виникають труднощі, оскільки суцільною лінією позначають ще і стоянки транспорту, але проїзд по ній не є підставою для штрафу Втім, у водіїв іноді виникають труднощі, оскільки суцільною лінією позначають ще і стоянки транспорту, але проїзд по ній не є підставою для штрафу.

Якщо ж перетинається одинарна або подвійна лінія , Що розділяє проїжджу частину на смуги для різноспрямованого транспорту, це означає виїзд на зустрічну, що створює небезпеку на дорозі. Розворот через подвійну суцільну також є правопорушенням. Однак бувають ситуації, коли такі дії не караються штрафом. Але про них поговоримо пізніше.

Штраф за перетин суцільної лінії

На жаль, на наших дорогах відбувається чимало правопорушень. Розворот через подвійну суцільну або одинарну відноситься до найбільш частим з них. Перетин однієї й іншої ліній розмітки карається ідентично. У поточному 2016 році штраф за виїзд на зустрічну смугу варіюється від 1 до 5 тис. рублів. Розмір покарання залежить від конкретних обставин. Бувають випадки, коли доводиться на час розпрощатися з правом керування автомобілем. У перший раз порушник позбудеться дозвільного документа на водіння машини терміном до півроку. Вдруге заборона може скласти вже рік.

Який штраф загрожує водієві за порушення ПДР, якщо його зафіксувала камера відеоспостереження? В цьому випадку максимального покарання не буде. Тому точно не втратить. На адресу реєстрації надійде типове повідомлення про штраф, яке оплачують в загальному порядку.


На адресу реєстрації надійде типове повідомлення про штраф, яке оплачують в загальному порядку

Коли не можна перетинати суцільну?

Водій не може перетинати суцільну лінію, оскільки вона являє собою непорушний бар'єр, який забороняє будь-який рух автомобілів по ній.

  • Якщо дорога поділена на три потоки, то середня смуга належить або одному, або іншому напрямку. У випадках, коли автомобілі рухаються в протилежну від вас сторону, то виїжджати на лінію також категорично заборонено.
  • Не можна перетинати суцільну лінію при їзді за регульованим перехрестя.
  • Така ж заборона поширюється на ситуацію, коли завершується підйом на височину.
  • Навіть якщо відбувається виїзд з дворової території, перетин або тим більше розворот через подвійну суцільну вважається правопорушенням.

Не думайте, що автоінспектори «закриють на це очі». Якщо дані зафіксовані на радарі, то покарання не уникнути.

Розворот


Розворот

Якщо розмітка подвійна суцільна, перетинати її вкрай небезпечно. Розворот через неї нерідко стає причиною серйозних аварій. Але прав на водіння транспортом за цей маневр не позбавлять. Покаранням буде тільки штраф в розмірі від 1 до 1,5 тис. Рублів. Однак якщо інспектор ДАІ зафіксує, що перед розворотом водій проїхав кілька метрів по зустрічній смузі, права у нього все-таки відібрати можуть.
Але можливість такого результату не означає, що охоронцем правопорядку буде прийнято саме це рішення. Тим більше є чимало причин, які можна кваліфікувати як або взагалі знімають відповідальність з водія.


Тим більше є чимало причин, які можна кваліфікувати як або взагалі знімають відповідальність з водія

винятки

Бувають ситуації, коли подвійна суцільна лінія розмітки перетинається безкарно. Наприклад, водій намагається уникнути аварії, і у нього немає іншого виходу. Тоді виїзд на зустрічну допустимо.

Крім того, ставши учасником або свідком ДТП, при необхідності негайної доставки хворого до медичного пункту, водій може безкарно зробити розворот через подвійну суцільну, якщо це необхідно. Безперечно, заради порятунку людського життя ПДР відходять на другий план. Співробітники ГИБДД потім опитають свідків, щоб переконатися в правомірності вчинку водія, який скоїв цей маневр. Така дія передбачено законом і не є правопорушенням.

Однак проблеми можуть з'явитися в разі, якщо водієм завдано збитків, набагато перевищує ті ризики, яких він намагався уникнути.

Пом'якшити покарання може той факт, що правила були порушені при крайній необхідності, об'їзді перешкоди на дорозі або наїзді на розмітку одним колесом. Тому далеко не завжди слід погоджуватися з інспектором ДАІ.

Як уникнути покарання?


Як уникнути покарання

Навіть якщо трапилося так, що інспектор помітив маневр, який йде врозріз з ПДР, наприклад, здійснений розворот, то штраф за подвійну суцільну (тобто її перетин) необов'язковий. Буває, що розмітка майже не видно. В такому випадку можна сміливо посилатися на цей факт. Адже водій міг просто не помітити її. Якщо ж доводи не допомагають, і інспектор все одно оформляє постанову, то незайвим буде зробити кілька фотознімків або відеозапис. Бажано проводити дані дії в присутності співробітника ДІБДР. В результаті, якщо штраф буде, то його обов'язково пом'якшать, враховуючи обставини, за якими вчинено правопорушення.

Часто такі випадки відбуваються взимку. Інспектори, виписуючи постанову, розраховують на некомпетентність водіїв. Коли ж останній знає свої права і починає відстоювати їх, то це, як правило, враховується. Але припустимо, постанову виписано, і водієві покладено штраф. Що робити в цьому випадку?

Платити чи не платити?

Є два шляхи вирішення проблеми, коли виписано постанову, з яким ви не згодні:

  • змиритися і сплатити;
  • відстоювати свої права.

Якщо прийнято друге рішення, то спочатку пишуть скаргу на ім'я начальника відповідного ГИБДД, де докладно викладають, незаконні дії посадової особи, тобто інспектора. Ситуацію краще описувати, посилаючись на конкретні посилання КоАП. А в кінці треба попросити припинити адміністративну справу. Роблять також копію протоколу, а якщо є показання свідків, докладають їх до скарги.

Звичайно, коли ваші дії виключають адміністративну відповідальність або за виїзд на зустрічну смугу у вас вилучили права, то це варто заперечувати. Якщо від начальника ГИБДД відповіді не буде, то звертайтеся до суду.

Таблиця штрафів

Розглянемо, які покарання передбачаються при порушеннях, пов'язаних з лініями розмітки. Що буде, якщо нехтувати загальними правилами руху по своїй смузі або неправильно зробити маневр? Перед вами таблиця штрафів, яку бажано знати напам'ять.

Як правильно розвернутися?

Коли необхідно зробити маневр, дочекайтеся на дорозі поява знаків, які дозволяють розворот в певному місці або вказують зону, в межах якої це можна зробити. Розмітка по відношенню до них має другорядне значення. Тому у випадках, коли є протиріччя між розміткою і знаком, водієві слід віддати пріоритет останньому.

висновок

Таким чином, незважаючи на велику небезпеку, яку несе з собою розворот через подвійну суцільну, штраф в розмірі від 1 до 1,5 тис. Рублів - це все, чим можуть покарати водія співробітники ГИБДД. Якщо у вас намагаються відібрати права, відзначаючи в постанові інше правопорушення, то з цим потрібно боротися. Тому рекомендується звертатися в суд. Якщо є докази невинності, то ви обов'язково досягнете справедливості.

Подвійна суцільна: штраф або позбавлення? Яке покарання вас може чекати за таке порушення ПДР і чи існує можливість його уникнути, принаймні, звільнитися мінімальними штрафними санкціями.

Само по собі, таке порушення відноситься до розряду дуже серйозних, так як сприяє створенню аварійних ситуацій з серйозними наслідками. Але, ситуації на дорогах бувають різні. Тому давайте розбиратися в цих питаннях.

Особливості застосування подвійної суцільної розмітки

Подвійна суцільна лінія - розмітка типу 1.3, яка застосовується для поділу транспортних потоків, які рухаються в протилежних (зустрічних) напрямках. Вона може застосовуватися виключно на дорогах, що мають не менше 4 смуг. Застосування розмітки цього типу для інших умов не регламентується і не передбачається діючими ПДР.

Штраф за розворот через подвійну суцільну в 2017 році

Будь-яке перетин розмітки цієї категорії прирівнюється до виїзду на смугу зустрічного руху. Тому, штраф за поворот через подвійну суцільну в 2017 році, розворот або обгін буде однаковий. Відрізнятися може лише міра адміністративного покарання - штрафні санкції або позбавлення прав на певний термін. Але це буде вирішувати вже суд.

Порушення ПДР, пов'язані з подвійної суцільної, потрапляють під дію статті 12.15 КоАП РФ. Пункт 4 свідчить про таке:

4. Виїзд в порушення Правил дорожнього руху на смугу, призначену для зустрічного руху, або на трамвайні колії зустрічного напрямку, за винятком випадків, передбачених частиною 3 цієї статті, тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від чотирьох до шести місяців.

Якщо ви зробили лівий поворот або розворот через 2 суцільні, в 2017 році ви можете розраховувати на штраф. А ось при нагоді обгону в цих умовах, покарання (в переважній більшості випадків) буде мати на увазі позбавлення права на керування автотранспортом.


А ось при нагоді обгону в цих умовах, покарання (в переважній більшості випадків) буде мати на увазі позбавлення права на керування автотранспортом

Варто сказати і випадках, коли ваше порушення було зафіксовано автоматичними комплексами контролю руху на дорогах. Такий спосіб передбачає розгляд справи і винесення рішення без вашої участі і складання протоколу. Дана можливість визначена в частині 3 статті 28.6 КоАП РФ. У цьому випадку розмір штрафу буде відповідати вимогам статті 4.1 КоАП РФ (пункт 3.1).

3.1. У випадках, передбачених частиною 3 статті 28.6 цього Кодексу, адміністративне покарання призначається у вигляді адміністративного штрафу. При цьому розмір призначуваного адміністративного штрафу повинен бути найменшим в межах санкції застосовуваної статті або частини статті розділу II цього Кодексу, а у випадках, коли в санкції застосовуваної статті або частини статті розділу II цього Кодексу передбачено адміністративне покарання у вигляді позбавлення права керування транспортними засобами або адміністративного арешту і не передбачено адміністративне покарання у вигляді адміністративного штрафу, адміністративне покарання призначається у вигляді адміністративного штрафу в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Слід знати і про те, який штраф за розворот через дві суцільні в 2017 роки ви отримаєте при здійсненні повторного порушення (1 рік після терміну покарання за попереднє невиконання вимог ПДР ). В цьому випадку вступає в дію пункт 5 статті 12.15 КоАП РФ.

5. Повторне вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 4 цієї статті, тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік, а в разі фіксації адміністративного правопорушення працюючими в автоматичному режимі спеціальними технічними засобами , Що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, чи засобами фото- і кінозйомки, відеозапису - накладення адміністративного штрафу в розмірі п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Але, існують і ситуації, при яких передбачено менш суворе покарання за порушення, пов'язані з перетином подвійної суцільної розмітки. І це можна ефективно використовувати, відстоюючи свої інтереси в судових інстанціях.


Об'їзд перешкоди через подвійну суцільну

Часто трапляється ситуація, коли продовжувати рух по своїй стороні немає можливості, а об'їхати перешкоду можна тільки при перетині подвійної суцільної. Тому вам варто знати, який штраф за перетин подвійної суцільної лінії розмітки в 2017 році в цьому випадку, і яким чином можна уникнути відповідальності.

пункт 1.2 діючих ПДР дає чітке визначення:

"Перешкода" - нерухомий об'єкт на смузі руху (несправний або пошкоджене транспортний засіб , Дефект проїзної частини, сторонні предмети і т.п.), що не дозволяє продовжити рух по цій смузі. Чи не є перешкодою затор або транспортний засіб, що зупинилося на цій смузі руху відповідно до вимог Правил.

При цьому варто враховувати той факт, що ви в будь-якому випадку повинні постаратися об'їхати така перешкода без виїзду на зустрічну смугу. Справа, впритул до проблемного об'єкту, хоч як, але по своїй смузі. У разі, якщо ви виконали маневр з перетином розмітки, а автоінспектор зміг довести можливість об'їзду по інший дозволеної траєкторії, то вам все одно доведеться заплатити штраф. Правда, в цьому випадку мова не йде про позбавлення, та й сума адміністративного стягнення буде меншою.


Правда, в цьому випадку мова не йде про позбавлення, та й сума адміністративного стягнення буде меншою

Штраф за перетин двох суцільних в цьому випадку буде виписаний відповідно до пункту 3 статті 12.15 КоАП РФ.

3. Виїзд в порушення Правил дорожнього руху на смугу, призначену для зустрічного руху, при об'їзді перешкоди або на трамвайні колії зустрічного напрямку при об'їзді перешкоди тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот рублів.

У більшості випадків, захист в суді будується саме на підставі цієї статті. Але це не єдина можливість зберегти свої права або зменшити суму штрафу.

Якщо доводиться перетинати подвійну суцільну

Найбільш ефективною буде захист, заснована на тому, що порушник перетнув подвійну суцільну, перебуваючи в стані крайньої необхідності. Стаття 2.7 КоАП РФ говорить:

Чи не є адміністративним правопорушенням заподіяння особою шкоди охоронюваним законом інтересам у стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, що безпосередньо загрожує особі і правам даної особи або інших осіб, а також охоронюваним законом інтересам суспільства або держави, якщо ця небезпека не могла бути усунута іншими засобами і, якщо заподіяна шкода є менш значною, ніж відвернена шкода.


Чи не є адміністративним правопорушенням заподіяння особою шкоди охоронюваним законом інтересам у стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, що безпосередньо загрожує особі і правам   даної особи   або інших осіб, а також охоронюваним законом інтересам суспільства або держави, якщо ця небезпека не могла бути усунута іншими засобами і, якщо заподіяна шкода є менш значною, ніж відвернена шкода

Тобто, якщо ви виїхали на смугу зустрічного руху в ситуації, коли рух по своєму боці дороги могла призвести до дорожньо-транспортної пригоди зі значними наслідками, ви не робите адміністративного правопорушення.

Якщо ж протокол на вас все-таки був складений, вступає в силу пункт 1.3 статті 24.5.

1. Провадження у справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате провадження підлягає закриттю за наявності хоча б однієї з таких обставин:

3) дії особи в стані крайньої необхідності;

У будь-якому випадку, самостійна захист своїх інтересів при будь-якому порушенні, пов'язаному з перетином подвійної суцільної, рідко приносить позитивний результат. При цьому, статистика стверджує, що залучення до судового засідання професійного Автоюрист дозволяє зберегти права і зменшити суму штрафу в 70% подібних слухань.


При цьому, статистика стверджує, що залучення до   судового засідання   професійного Автоюрист дозволяє зберегти права і зменшити суму штрафу в 70% подібних слухань

Саме тому, якщо ви опинилися в подібній ситуації, зверніться до адвоката, існує велика ймовірність позитивного результату справи за будь-яких обставин.

Дорожня розмітка на проїжджій частині у вигляді двох безперервних смуг означає, що в цьому місці не можна здійснювати об'їзд з виїздом на суміжну смугу (зустрічну), а також не можна здійснювати поворот і розворот. Ігнорування такої розмітки може призвести до позбавлення посвідчення водія (ВУ) або ж штрафу. Переїзд суцільний можливий у вкрай рідкісних випадках, коли у водія немає іншого виходу з метою запобігти ДТП, або ж є додаткові знаки, що дозволяють такий маневр.

Виконувати маневри по об'їзду, повороту або розворот можна на перехрестях або на дорозі з роздільнімі це дія знаками уздовж Смуги руху та відповідною розміткою. Про це йдет в п. 9.2 Правил дорожнього руху. Сонячно ж подвійна розмітка вказує на поділ смуг двостороннього руху (если на дорозі предусмотрена 4 и более смуг) и ее перетин означає виїзд на смугу з протилежних рухом. У розділі «Горизонтальна дорожня розмітка» в пункті 1.3 уточнено значення подвійний розмітки.

У разі перетину подвійної суцільної лінії розмітки транспортним засобом водій може створити ситуацію, в якій інші учасники дорожнього руху можуть потрапити в ДТП. Такі маневри (навмисні або необдумані дії водія) не залишаються безкарними. Його чекає позбавлення водійських прав або ж штраф (конкретна грошова сума залежить від виду порушення).

Пам'ятайте, зафіксоване співробітниками ДІБДР перетин може спричинити покарання адміністративним штрафом , Але інспектори вважають за краще вилучення прав, позбавлення яких може бути від 4 до 6 або 12 місяців. Такий варіант - найвигідніший для ГИБДД, тому співробітники служби часто користуються необізнаністю водіїв і позбавляють ВУ за перетин подвійної суцільної. Якщо ви недостатньо знаєте свої права, не стежите за нормативними і законодавчими актами, викличте адвоката. Він приїде до місця зупинки інспектором і зможе захистити від позбавлення прав за переїзд подвійної суцільної, термін якого створить масу незручностей через необхідність користування громадським транспортом.

Коли водія чекає позбавлення прав?

Позбавлення прав за перетин суцільної лінії подвійний може очікувати водія в наступних ситуаціях:

1. Якщо здійснений обгін автомобіля, при цьому колеса виїхали на суцільну подвійну.

Згідно з Правилами дорожнього руху, забороняється обгін транспортного засобу, якщо водій не зміщує його під час руху вправо. У такій ситуації потрібно слідувати за ним до появи розмітки, що дозволяє обгін.

Покарання за таке грубе порушення загрожує наслідком - позбавлення прав за подвійну суцільну (термін - 4-6 місяців). У разі якщо подібні неправильні дії водія зафіксовані вдруге, права відбираються вже на 12 місяців.

2. Якщо виконаний поворот в ліву сторону в недозволеному місці , Де є суцільна разметочная подвійна смуга .

Такі дії водія вважаються грубим порушенням, що призводить до аварійної ситуації, і трактуються, як виїзд на зустрічну дорожню смугу , За що передбачено позбавлення водійських прав. Але підставою для такого покарання є не сам факт повороту. Порушення визнається, якщо був проїзд по зустрічній хоча б одного-двох метрів, а потім виконаний маневр у вигляді повороту.

Виїзд на подвійну суцільну в крайньої необхідності

У статті 2.7 КоАП РФ передбачається перетин лінії подвійний смуги розмітки тільки в крайній необхідності. Існують ситуації, при яких просочення подвійна суцільна Чи не карається адміністративним штрафом і позбавленням прав. Крайня необхідність розглядається як заподіяне порушення, якщо ця шкода допоміг запобігти більш значний, масштабну шкоду і усунути небезпеку. В даному випадку небезпека може загрожувати водієві або іншим особам, а також державним інтересам.

Посилатися на ст. 2.7 можна тоді, коли наїзд або переїзд суцільної розмічальної лінії був виконаний з метою запобігти зіткненню або удар з іншим автомобілем або іншим транспортним засобом. Наприклад, такі дії дуже поширені на сужающемся ділянці дороги або мосту.

Штрафні санкції за порушення

У 2016 році стартувала нова штрафна таблиця, згідно з якою за перетин подвійної суцільної людини, яка керувала автомобілем, чекає штраф в розмітити від однієї до півтори тисячі рублів. Подібні штрафні санкції пропонуються тільки в деяких випадках.

1. Коли є докази, що подвійна смуга на дорозі перетнулася внаслідок об'їзду ями або будь-якого іншого перешкоди.

При цьому важливо, що об'їзд по суцільній був виконаний, хоча з правого боку була можливість здійснити маневр. Правова і юридична основа цього штрафу відображена в Кодексі Російської Федерации про Адміністративні правопорушення (Стаття 12.15, пункт 3). Перед складанням протоколу інспектором ДАІ перед водієм стоїть завдання привести докази того, що з правого боку не було фізичної можливості виконати об'їзд в момент перетину і порушення Правил дорожнього руху. Якщо довести свою правоту вдасться, протокол про порушення і стягнення штрафу складатися не буде. У разі якщо все ж протокол складено, його можна оскаржити в суді при наявності доказів з відеореєстратора чи інших джерел. Допомога в суді може надати адвокат, який вибере правильну стратегію захисту та зможе захистити від штрафу.

2. Коли подвійна суцільна перетнулася в момент виїзду або в'їзду в двір.

Таке порушення інтерпретується, як ігнорування дорожньої розміткі і недотримання або незнання знаків. Це порушення вказано в статті 12.16 КоАП. Штраф за переїзд подвійної суцільної накладається від 500 до 1000 рублів. Якщо колеса заїхали на зустрічну смугу, проїхавши через суцільну подвійну, це розцінюється контролюючими інспекторами ДАІ, як недотримання правил в'їзду і карається штрафом 1000-1500 рублів. Іноді виїзд з прилеглої території (наприклад, з парковки або з заправки) з наїздом на подвійну суцільну і частковим виїздом на зустрічну може обійтися всього лише попередженням, що мається на увазі в статті 12.16 частині 1 КоАП РФ.

3. Коли наїзд на суцільну подвійну розмітку здійснено лише одним колесом без виїзду на зустрічну смугу руху транспорту.

В цьому випадку водій не звільняється від відповідальності і повинен сплатити штраф у розмірі 1500 рублів. Нормативну інформацію по цьому порушенню можна знайти в статті 12.15 частині 1.

4. Коли здійснений виїзд на подвійну суцільну розмітку , що відокремлює двосторонній рух , З подальшим проходженням по зустрічній смузі хоча б декількох метрів. У цей пункт неправомірних дій можна віднести виїзд на трамвайні колії, по яким транспорт рухається зустрічно.

У разі такого перетину суцільної або трамвайних колій санкція накладається в розмірі 5000 рублів або ж позбавлення прав за подвійної суцільної переїзд на час до 6 місяців (за рішенням ГИБДД). Нормативно таке порушення відображено в статті 12.15 4-а частина. У ній також наведено виключення (3-тя частина).

Як можна розвернутися, якщо подвійна суцільна?

Щоб уникнути вилучення водійського посвідчення на термін 6 або 12 місяців за розворот на подвійний розмітці, важливо дотримуватися Правил дорожнього руху. Не вважається порушенням перетин розмітки суцільний під час розвороту, якщо маневр відбувається в місці, де стоїть дорожній знак № 6.3.1 ПДР. Цей знак є що дозволяє саме розворот на зустрічну смугу і продовження руху по ній. Такий знак забороняє поворот наліво! Встановлюється знак або на подвійну суцільну, або праворуч від місця, де можна зробити маневр.

Позбавлення прав за подвійну суцільну не обгрунтоване, якщо маневр здійснений в зоні для розвороту транспортних засобів. Така зона позначається знаком 6.3.2 ПДР, який ставиться на початку цієї зони. Цифри на знаку вказують на протяжність зони, де може бути пересічена суцільна подвійна. Як і в попередньому випадку, обґрунтованим є позбавлення прав на певний час, якщо в цій зоні виконаний поворот наліво.

Іноді трапляються казуси, в яких суцільна подвійна лінія знаходиться одночасно з роздільними знаками. При такому протиріччі важливо пам'ятати, що другорядну силу має саме розмітка, тому дотримуватися потрібно знаків. Якщо мають місце на ділянці дороги тимчасові і постійні розмітки, тоді потрібно дотримуватися тимчасової розмітки.

Що робити, якщо правда на вашому боці?

Якщо за свої дії на дорозі вас чекає позбавлення прав за перетин подвійної суцільної, але ви впевнені в своїй правоті і не вважаєте, що виїзд був здійснений, ви маєте право оскаржити постанову про порушення за перетин подвійної суцільної або виписку про штраф. На оскарження постанови співробітника ДІБДР дається всього 10 днів. Якщо не вийде навести докази, вагомі для суду, тоді ви будете засуджені до позбавлення водійського посвідчення на термін, зазначений в рішенні.

Щоб правильно надати суду докази про те, що не було перетину лінії суцільний подвійний, важливо заручитися підтримкою кваліфікованого юриста. Група компаній «Дорожній патруль» пропонує допомогу професійних юристів і адвокатів по дорожньо-транспортним справах.

Якщо вас чекає позбавлення прав за перетин подвійної суцільної розмічальної лінії на проїжджій частині, ви можете отримати безкоштовну юридичну консультацію а також найняти досвідченого юриста, який зможе довести вашу правоту і протистояти позбавлення прав.

Позбавлення прав за перетин суцільної - неприємність, якої можна уникнути, якщо вчасно звернутися до адвоката і правильно повести себе при спілкуванні зі співробітником ДАІ. Запишіть наш телефон - нехай він буде завжди при вас!

Перетин подвійної суцільної лінії є серйозним порушенням, яке може стати причиною аварійної ситуації на дорозі, тому і покарання за це порушення водія чекає суворе: чотири місяці без прав. У разі якщо водій повторно попадеться з тим же порушенням, то його позбавлять прав на 12 місяців.

Згідно з новою таблиці штрафів, яка вступила в силу з вересня цього року, штраф за перетин подвійної суцільної лінії складе 1000 - 1500 рублів. Дана сума і порушення вказані в статті 12,15 КоАП пункт 3. Покарання передбачене в тому випадку, якщо ви робили об'їзд перешкоди, причому об'їхали його з лівого боку, хоча справа була місце для здійснення маневру. Якщо ж ви зможете довести, що проїзду не було і ви змушені були виїхати на зустрічну смугу, то штраф на вас накладати або позбавляти прав інспектори ДАІ не мають права.

Якщо ви перетнули подвійну суцільну лінію виїжджаючи з двору, то до вас будуть застосовані вимоги статті 12.16 про недотримання знаків і дорожньої розмітки, карається таке порушення штрафом від 500 до 1000 руб. При русі по зустрічній смузі не завжди порушення розглядається як рух, іноді можна трактувати дану ситуацію , Як в'їзд, в такому випадку ви заплатите штраф 1000 - 1500 рублів.

Вилучити права за подібне порушення у вас можуть тільки в двох випадках: якщо ви зважитеся на обгін попереду йде тихохідного транспортного засобу і виїдете на зустрічну смугу. За правилами, якщо транспортний засіб не зміщується вправо, ви повинні їхати за ним не намагаючись йти на обгін. В такому випадку права у вас відберуть на 4 - 6 місяців. при повторному порушенні права у вас відберуть вже на рік. Поворот вліво через суцільну також є досить серйозним порушенням, за яке вас можуть позбавити прав, такий маневр може кваліфікуватися, як рух по зустрічній. До речі, рух по зустрічній на дорозі з одностороннім рухом веде до штрафу в 5000 або позбавлення прав.

Будь-яке рішення про виписку штрафу або позбавлення ВУ можна оскаржити протягом десяти днів. Однак юристи можуть взятися за вашу захист тільки в тому випадку якщо у ГИБДД немає стовідсоткового докази вашого порушення, або у вас є свідки і факт того, що ви вимушено порушили правила.

Перетин подвійної суцільної лінії штраф 2017 при повороті і розвороті - за якими критеріями нараховується сума і чи можливо позбавлення прав. Розмір штрафу становить від 1000 до 5000 рублів, що багатьох водіїв вводить в оману - стає незрозуміло, чи правомірно взагалі їм нарахували таку-то суму. Необхідно почати з того, що прав за поворот ліворуч або розворот через подвійну не перешкоджають здійсненню, але все залежить від того, наскільки рано водій за неї виїхав. Наприклад, якщо, як це часто буває, він виїхав на зустрічну смугу, обігнав кілька машин і повернув, то тут однозначно - позбавлення. А ось тільки якщо поїхав по більш ранньої траєкторії і трохи зачепив заднімі колесами , То присудять тільки 1000 рублів.

Потрібно також пам'ятати, що згідно із законом суцільна лінія одна - подвійна вона або одинарна немає різниці, штраф за неї однаковий. Тому, якщо при під'їзді до перехрестя, водій з середнього ряду ломанется направо, порушивши суцільну в односторонньому потоці, він теж заплатить близько 1000 рублів, а то і більше, наприклад, якщо спровокує аварійну ситуацію.

В основному, звичайно, на перетину подвійної суцільної штрафи 2017 року за поворотах і розворотах становлять 1000-1500 рублів. Але тут ще є один важливий нюанс, ця сума буде виписана тільки якщо вас зупинить інспектор (чесний). А ось якщо правопорушення зареєструвала відеокамера, то платити доведеться все 5000 рублів. Камерам все одно, з яких причин водій виїхав на зустрічну смугу, для них існує тільки розмітка. Перетнув лінію корпусом автомобіля - плати штраф.

Що стосується чесних інспекторів, то тут можливі варіанти - дуже часто при повороті даішник починає загрожувати позбавленням прав, натякаючи на всім відоме вирішення питання. Тому водієві необхідно зібрати максимум інформації щодо правопорушення - сфотографувати свій автомобіль, автомашину ГИБДД, постаратися знайти свідків. Зазвичай бачачи такий ентузіазм водія, нечесний інспектор починає давати задній хід.

Звичайно, краще ні в якому разі ніколи не перетинати суцільну лінію. Але бувають випадки, коли розмітка повністю стерта і водій її просто не бачить. У цьому випадку теж шлях один - сфотографувати дорогу з усіх ракурсів, щоб на суді було чим довести свою невинність. У нічний час краще возити з собою хороший фотоапарат зі спалахом, або використовувати відеореєстратор, який може передавати чітку картинку в темряві. Це реально допоможе уникнути великого штрафу, а то і позбавлення прав.

На перетин подвійної суцільної лінії штраф 2017 збільшать рано чи пізно, тому доцільно привчити себе їздити строго за правилами.

Звідки з'явилася розмітка?
Платити чи не платити?
Що робити, якщо правда на вашому боці?
Звідки з'явилася розмітка?
Який штраф загрожує водієві за порушення ПДР, якщо його зафіксувала камера відеоспостереження?
Коли не можна перетинати суцільну?
Як уникнути покарання?
Що робити в цьому випадку?
Платити чи не платити?
Як правильно розвернутися?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов