Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Штраф за перевищення швидкості в 2018 році: порушення швидкісного режиму

  1. Нові штрафи за недотримання швидкості
  2. Дозволені швидкісні режими
  3. Місто
  4. Траса, поза містом
  5. автомагістраль
  6. Пара слів про максимальне перевищення
  7. Як ще регулюється швидкість пересування?
  8. Як оскаржити перевищення швидкості?

Наша сеть партнеров Banwar

У будь-якій країні складають докладну статистику зібраних штрафів і ДТП за окремий період. Так, наприклад, дуже поширені штрафи ГИБДД за перевищення швидкості на автомобілях.

Згідно з численними даними на 2018 рік більшість порушень відбувається з наступних причин:

  • невиправдано ризиковану поведінку на проїжджій частині і навмисне недотримання правил дорожнього руху - це відноситься як до водіїв, так і пішоходів;
  • водіння в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння - коментарі тут зайві;
  • перевищення швидкості - який російський не любить швидкої їзди? - але при цьому багато хто забуває про погодні умови, обмеження, вимоги дорожніх знаків;
  • несправний стан транспортних засобів, а саме гальмівної системи;
  • недотримання дистанції;
  • некоректну поведінку в екстремальних ситуаціях - люди починають плутати педалі, приймають неправильні рішення.

- але при цьому багато хто забуває про погодні умови, обмеження, вимоги дорожніх знаків;   несправний стан транспортних засобів, а саме гальмівної системи;   недотримання дистанції;   некоректну поведінку в екстремальних ситуаціях - люди починають плутати педалі, приймають неправильні рішення

Через любов до високих швидкостей трапляється великий відсоток аварій. Досить тільки сказати, що в цілому по Росії через недотримання ПДР і порушення швидкісного режиму за один тільки квітень минулого року відбулося близько 46 000, в яких було травмовано понад 60 000 чоловік, а 5714 розлучилися з життям.

Щоб якось вплинути на цю негативну статистику, вводяться серйозні обмеження і досить вагомі грошові штрафи за перевищення швидкості. За такі порушення, пов'язані з перевищенням швидкісного режиму, для лихачів передбачена також і такий захід впливу, як позбавлення водійських прав. Дана стаття якраз і буде присвячена штрафів для водіїв, що перевищують швидкість на дорозі.

Нові штрафи за недотримання швидкості

Питання швидкості пересування повністю розкриває 10-тий розділ ПДР.

Перелічимо основні моменти:

  • автовласник зобов'язаний враховувати не тільки обмеження для даної ділянки дороги (місто, траса, автомагістраль), але і інтенсивність руху, техстан ТЗ, якість дорожнього покриття;
  • в разі екстрених ситуацій необхідно вжити всіх заходів для запобігання ДТП - їхати повільніше або здійснити повну зупинку;
  • забороняється як перевищувати максимальну швидкість, так і рухатися занадто повільно (по автотрасах і магістралях), створюючи перешкоди іншим учасникам дорожнього руху.

Далі розглядаються швидкісні режими для різних видів доріг і ділянок траси.

Для простоти сприйняття ми наводимо таблицю, з неї ви можете отримати інформацію про те, скільки доведеться заплатити за подібні порушення.

Перевищення від 0 до 20 км / год немає штрафу Перевищення від 20 до 40 км / ч 500 рублів Перевищення від 40 до 60 км / ч 1000-1500 рублів (повторне: 2000-2500 руб) Перевищення від 60 до 80 км / ч 2000- 2500 рублів або позбавлення на 4-6 місяців ( повторне: позбавлення прав на 1 рік або 5000 рублів при фотофіксації) Перевищення на швидкість понад 80 км / год 5000 рублів або позбавлення на 6 місяців (повторний: позбавлення прав на 1 рік або 5000 рублів при фотофіксації)

Як видно, покарання передбачені тільки в разі перевищення на 20 км / год і більше. Однак, це зовсім не свідчить про те, що можна, наприклад, розганятися до 40 км / год в житловій зоні (там діє обмеження 20 км / год) або під знак 3.24 і ось чому:

  • по-перше, ви потрапляєте під дію статті КоАП 12.16 ч.1 - недотримання вимог дорожніх знаків (500 рублів);
  • по-друге, в разі ДТП, навіть якщо ви були невинні, вас визнають таким через перевищення швидкості хоча б на 1 км / год - завдяки трасологічної експертизи можна з точністю до декількох км / год встановити, як швидко рухалося авто на момент зіткнення .

Одним словом, перевищення швидкості на 10-20 кілометрів обійдеться без штрафу тільки там, де немає обмежують знаків і де обстановка і якість дорожнього покриття дозволяють рухатися швидше.

Наступний момент, що викликає питання, - фраза «при повторному порушенні».

Згідно зі статтею 4.6 КоАП повторним вважається порушення, яке було скоєно протягом року після того, як було виписано попереднє, і законне постанову про його призначення вступило в силу.

Говорячи простою мовою, якщо протокол виписали 20-го серпня 2017 року, то аналогічне порушення, яке ви зробили до 20-го серпня 2018 року вважатися повторним, відповідно, покарання буде жорсткішим.

Ну і останнє щодо штрафів та заходів покарання: при перевищенні швидкісного режиму на 60, 80 і більше км / год при повторному порушенні передбачені позбавлення прав або грошове стягнення. Штраф за перевищення швидкості доведеться платити, якщо факт недотримання ПДР зафіксувала камера. Якщо ж вас піймали інспектори, то доведеться розлучатися зі своїм водійським посвідченням.

Дозволені швидкісні режими

Для кожної ділянки дороги встановлюються свої граничні швидкості, за перевищення яких виписуються штрафи (в таблиці наведена докладна інформація).

Тип ТЗВ межах містаЗа містомАвтомагістраль

Легкові авто 60 90 110 Вантажні авто до 3,5т 60 90 110 Легкові авто з причепом 60 70 90 Вантажні авто понад 3,5 60 70 90 Мото 60 90 90 Міжміські автобуси 60 90 90 Решта автобусів 60 70 90 Вантажні авто з дітьми 60 60 60 Буксирування ТС 50 50 50

Кожен випускник автошколи зобов'язаний знати про ці режимах і дотримуватися їх. Вони придумані не просто так, а для того, щоб зменшити кількість ДТП як за участю автомобілів, так і пішоходів.

Згідно зі статистикою, після скасування норми про стягування штрафу за перевищення швидкості менш, ніж на 20 км / год, кількість ДТП залишилося на колишньому рівні. Даний факт говорить про те, що водії стали більш відповідально підходити до виконання вимог ПДР.

Виникає питання - з чим пов'язані саме такі нормативи? Спробуємо розібратися.

Місто

В умовах міста можна розганятися швидше 60 км / год (ПДР 10.2). На окремих магістралях дозволяється рухатися швидше, але за умови установки відповідних дозвільних знаків. Варто сказати, що навіть на швидкості 60 км / год не завжди вдається зреагувати на раптові перешкоди. Для того щоб водій уникнув штрафу за можливе перевищення швидкості, він зобов'язаний:

  • дотримуватися вимог дорожніх знаків;
  • бути гранично уважним в місцях можливої ​​появи пішоходів на дорозі (поблизу шкіл, автобусних зупинок, перехресть, пішохідних переходів);
  • надавати пріоритет пішоходам на зебрі, перехрестях, в житлових зонах.

Навіть в тому випадку, якщо пішохід буде винен, частина провини автомобіліста теж буде присутній, оскільки він зобов'язаний завжди бути уважним і вибирати найбільш безпечний швидкісний режим.

Траса, поза містом

За містом дозволений максимум - 90 км / год. Є також свої обмеження для різних видів транспортних засобів - наприклад, пасажирські автобуси на дорогах загального призначення, що перевозять дітей, не можуть розганятися швидше 60 км / год. Легкові машини з причепом - не більше 70 км / год. Якщо ж ви везете на зчепленні іншу машину, то максимальна швидкість - не вище 50 кілометрів.

автомагістраль

Автомагістраль відзначається знаком 5.1. На ній діють свої особливі правила:

  • дозволяється розгін до 110 км / год, при наявності особливих знаків - до 130 км / год;
  • повільніше 40 км / год їздити заборонено (мопеди, трактори, тягачі, авто в несправному стані);
  • заборонено на автомагістралях навчати їзді і рухатися заднім ходом.

Є також свої обмеження для інших типів ТС (див. Таблицю).

Пара слів про максимальне перевищення

Багато водіїв вважають, що максимальна швидкість, яку можна перевищити, як в місті, так і на трасі, - це не більше 60 км / ч. Обгрунтування у них в даному випадку просте - якщо ще їхати швидше, то буде вже позбавлення прав, а не штраф. Багато громадян також дотримуються правила - не перевищувати більш ніж на 20 км / год, щоб не було штрафу. Тут варто звернути увагу на те, що по ПДР перевищувати ні на скільки можна, якщо це, наприклад, місто, то максимальна швидкість повинна бути 60 км / год. Все що буде більше, це вже буде вважатися порушенням.

Потрібно пам'ятати, що чим більше перевищення, тим гальмівний шлях буде більше, а отже, травм і каліцтв можна заподіяти набагато більше і набагато серйозніше. Якщо при виникненні ДТП, слідча комісія з'ясує, що автомобіль рухався з перевищенням в місті, навіть менше 20 км / год, то це може послужити приводом, щоб не отримати виплату по ОСАГО від страхової компанії. А в найгіршому випадку, під час судового розгляду можна стати винуватцем ДТП. Тому потрібно правильно оцінювати ситуацію і не допускати порушення швидкісного режиму.

Як ще регулюється швидкість пересування?

Якщо немає ніяких знаків із зазначенням рекомендованої швидкості, значить водій зобов'язаний дотримуватися режимів, зазначених у таблиці. Інакше може отримати адміністративний штраф за перевищення швидкості.

В інших випадках вона позначається знаками:

  • забороняють - зона обмеження, кінець зони обмеження;
  • розпорядчими - мінімальна швидкість;
  • особливих розпоряджень - автомагістраль, дорога для автомобілів, напрям і швидкість руху по смугах, житлова зона , населений пункт;
  • інформаційними - знак 6.2 (рекомендована швидкість).

Також потрібно враховувати вимоги розмітки, наприклад, розмітка 1.24.2 дублює знак 3.24 - обмеження максимальної швидкості. Стоп-лінія зобов'язує водія зупинитися перед перетином доріг.

Як оскаржити перевищення швидкості?

Як оскаржити перевищення швидкості

За допомогою сучасних засобів інспектори ДАІ можуть з точністю +/- 2-5 км визначати швидкість руху транспортного засобу. Штраф за перевищення швидкості в цьому випадку буде абсолютно виправданий. Крім того, у великих містах, на автотрасах і магістралях встановлюють стаціонарні камери, типу Стрілка-СТ, КРИС і інші.

Крім стаціонарних, співробітники ГИБДД для виявлення порушень, пов'язаних зі швидкісним режимом, можуть використовувати мобільні і ручні засоби фіксації. Ручний пристрій призначений для використання його безпосередньо в руках, а мобільне - закріплюється за допомогою спеціальних штативів в салоні автомобіля ДАІ. Якщо під час контролю ними буде вивялено і виявлено перевищення, то винуватець буде зупинений для складання протоколу і виписування штрафу.

У деяких випадках, співробітники поліції під час несення служби допускають деякі помилки, знаючи які можна успішно опротестувати зафіксоване порушення.

Якщо вас зупиняють і звинувачують в перевищенні, діяти необхідно наступним чином:

  • попросіть інспектора показати прилад, на якому повинен бути відображений ваш автомобіль з номером (часто в щільному потоці фіксують сусідні автомобілі, а списати намагаються на інших);
  • на прилад у даішника повинен бути сертифікат якості і акт його перевірки, що підтверджує справність;
  • радар повинен бути опломбований, крім того, в умовах недостатньої видимості (Туман, дощ) похибка може бути досить великою - вкажіть даний факт в протоколі.

Не забувайте також, що відеореєстратори з GPS / ГЛОНАСС, навігатори і тахометри відображають реальну швидкість - ці дані можна використовувати на свій захист. Якщо ж вам не пред'являють жодних документів на радар, то підписувати протокол ні в якому разі не потрібно.

Ви маєте право оскаржити будь-який штраф , В тому числі і за порушення швидкісного режиму. Для цього необхідно протягом 10 днів подати позов до суду про невизнання покарання за перевищення швидкості правомірним. При наявності доказів суд стане на ваш бік.

А з якою швидкістю їздите ви і перевищуєте? Залишайте свою думку і коментарі нижче!

Рекомендуємо подивитися це відео:

Як оскаржити перевищення швидкості?
Виникає питання - з чим пов'язані саме такі нормативи?
Як ще регулюється швидкість пересування?
Як оскаржити перевищення швидкості?
А з якою швидкістю їздите ви і перевищуєте?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов