Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Сучасні види промислових вимикачів

Наша сеть партнеров Banwar

До автоматичних вимикачів відносять електромеханічні пристрої, призначені для захисту електричних мереж і обладнання від пошкоджень, пов'язаних з перевантаженням системи або коротким замиканням. Завдання автоматичного вимикача зводиться до розмикання ланцюга при фіксуванні позамежних струмів. Від звичайних плавких запобіжників автоматичний вимикач відрізняється багаторазового використання.

Від звичайних плавких запобіжників автоматичний вимикач відрізняється багаторазового використання

Автоматичні вимикачі промислового призначення сильно відрізняються по ряду технічних параметрів: часу спрацьовування, номінальному струму, здатності до струмообмеження, напрузі головною мережі і т.д.

Конструктивно автоматичні вимикачі діляться на модульні, призначені для кріплення на DIN-рейку, і блокові, які встановлюють на вертикальні поверхні або монтажні панелі. Існують також модифікації блокових вимикачів малого Ампераж, які можуть встановлюватися на DIN-рейку за допомогою перехідників.

Виробництво модульних вимикачів регламентується вимогами ГОСТ 50345-99, такі апарати розраховані на струми не більше 125 А. Блокові модифікації автоматичних вимикачів виробляються відповідно до нормативів, зазначених у частині 2 ГОСТ 50030-99. Номінальний струм цього типу комутаційних апаратів варіює в межах 16 ... 6300 А. Промислові автоматичні вимикачі виготовляють в декількох варіантах виконання:

• стаціонарному;

• втичні;

• викочування.

Управління здійснюється вручну або за допомогою рухового приводу.

Автоматичні вимикачі оснащуються напівпровідниковими, тепловими, електромагнітними або електронними расцепителями, на деяких моделях встановлюються два типи расцепителей для підвищення надійності пристрою. Стандартна ступінь пиловологозахисту пристроїв відповідає класу ІР20. Пристрої різних модифікацій розраховані на напругу головною мережі (Un) до 440В постійного або до 690В змінного струму.

Додатково автоматичні вимикачі можуть комплектуватися наступними пристроями:

• расцепителем мінімальної напруги, що спрацьовує при спадах напруги в мережі до 85% від номінального;

• расцепителем нульової напруги, який забезпечує автоматичне відключення при спаді напруги до 35% Un;

• незалежним розчіплювати пристроєм для можливості дистанційного розмикання ланцюга;

• сигнальними або вільними контактними групами.

Серед опціональних варіантів комплектації приладів передбачаються і корпусу металеві.

У базовій комплектації економічних автоматичних вимикачів передбачена установка електромагнітних і теплових расцепителей, які можуть позначатися як комбіновані або термомагнітні. У моделях підвищеної надійності застосовуються більш досконалі електронні і напівпровідникові расцепители, здатні виконувати більш складні програми захисту мережі.

Автоматичні вимикачі економічного виконання комплектуються тепловим і електромагнітним розчіплювати пристроєм (їх же можуть позначати термомагнітним або комбінованим расцепителем). У серіях, що відрізняються надійністю, функціонують напівпровідникові або електронні расцепители, які крім основних захисних функцій (протекція від КЗ і перевантаження), виконують більш складну програму захисту. Одним з найбільших вітчизняних виробників автоматичних вимикачів різних типів є Курський електроапаратний завод .

Блокові автоматичні вимикачі встановлюються в силових, освітлювальних та інших електричних мережах для захисту від пошкоджень при виникненні коротких замикань або перевантажень в мережі, викликаних іншими факторами.

Модельний ряд комутаційних апаратів включає моделі розраховані на силу струму головного мережі (In) в діапазоні 0,6 ... 2000А при Un до 1000В змінного струму при номінальній частоті 50 Гц. Гранично допустима напруга в мережі постоянногот струму становить 600В. Блокові автоматичні вимикачі комплектуються термомагнітними, напівпровідниковими расцепителями, а також електромагнітними з гідравлічним уповільненням спрацьовування.

Модульні автоматичні вимикачі кріпляться на DIN-рейку. Ці компактні апарати застосовуються для захисту електричних мереж в приміщеннях житлового та промислового призначення. У додаткову комплектацію апаратів можуть включатися расцепитель мінімальної напруги і / або незалежний расцепитель. Корпуси модульних вимикачів виготовляються з вогнестійких пластмас.

Автоматичні повітряні вимикачі відносять до захисно-комутаційних апаратів. Сфера їх застосування - захист електродвигунів і генераторів. Такі апарати застосовуються і для ручного несистематического включення-відключення агрегатів.

В контактну систему повітряних автоматів входять дві пари контактів, головна і допоміжна. Головні контакти розраховані на номінальний струм мережі. Головна пара контактів замикається пізніше допоміжних і розмикається раніше. При розривах електричного кола пошкоджуються допоміжні контакти

Автоматичні вимикачі захисту двигунів призначаються для запуску одно- і трифазних електродвигунів невеликої потужності і захисту цих агрегатів від перевантаження і короткого замикання. Використовуються в якості основних і головних вимикачів, модифікації, укомплектовані додатковими контакторами, дозволяють реалізувати можливість дистанційного керування. У приладах цього типу встановлюються термомагнітні і теплові расцепители. Для реалізації дистанційного керування застосовуються тільки моделі з незалежними расцепителями.

Вимикачі-роз'єднувачі призначені для включення, виключення і передачі струму в умовах нормальних робочих навантажень. Протягом короткого часу здатні проводити аномальні струми. Вимикачі-роз'єднувачі поділяються на високо- і низьковольтні. Апарати управляються фронтальної рукояткою.

Кінцеві вимикачі (концевики) застосовуються для автоматичного вимкнення виконавчого механізму за фактом переміщення його рухомої частини в певну точку. При переміщенні рухомого елемента кінцевик спрацьовує на включення механізму. Одна зі сфер застосування кінцевих вимикачів - автоматичне керування освітленням при відкриванні дверей приміщення.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов