Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

технологія лиття

  1. Як влаштований Термопластавтомат
  2. Показники термопластавтоматів.
  3. Методи лиття під тиском
  4. Які пластмаси можна використовувати
  5. види шлюбу

Наша сеть партнеров Banwar

На сьогоднішній день найбільш популярний спосіб виробництва пластмасових виробів - це лиття пластмас під тиском. Воно передбачає можливість автоматизації процесу, дає прекрасні результати за невеликий проміжок часу і не потребує ніякої додаткової роботи з випущеної продукцією.

Зазвичай отримані деталі можна переробляти вдруге, тому лиття пластмас вигідно ще й екологічністю.

Технологія лиття включає в себе кілька операцій. Перш за все необхідно висушити гранули термопластичного полімеру, які є основним матеріалом для отримання нового продукту. Гранули не повинні містити води більше, ніж вимагає виготовлення, тому їх просушування обов'язкове.

Гранули не повинні містити води більше, ніж вимагає виготовлення, тому їх просушування обов'язкове

Попередньо оброблений матеріал надходить в приймальний бункер ТПА (термопластавтомати) за допомогою оператора. Далі з сировиною працює сама машина. Вона спрямовує гранули в шнек для плавки, а потім за допомогою спеціального поршня і високого тиску швидко заливає сировину в спеціальну прес-форму. Тепер формі залишилося лише охолонути, щоб можна було отримати новий виріб. Вся технологія литися під тиском здійснюється на спеціальній литтєвий машині, яка називається Термопластавтомат.

Як влаштований Термопластавтомат

Головні частини машини - це вузол пластикации і вузол змикання. Роботу в них забезпечують гідравлічні приводи, за тиск відповідає електричний двигун. Числове програмне управління (ЧПУ) служить для утворення конкретного виробу. Цей механізм стежить за виконанням встановлених характеристик в ході процесу і регулює різні зовнішні пристрої (наприклад, ті ж приводи, електроприводи, нагрівальні елементи і ін.).

Показники термопластавтоматів.

  • Сила змикання прес-форми. Необхідна для того, щоб форма залишалася закритою. Забезпечується вузлом змикання, вимірюється в кілоньютонах.
  • Максимально можливий обсяг вприскування. Звичайно, в кожному конкретному випадку він залежить і від можливостей прес-форм. Однак існує гранична можливість саме апарату - один може одночасно обслуговувати більшу кількість форм, а інший - менше. Одиниця виміру - грами або унції. Хоча мова йде про обсяг, фактично це маса матеріалу.
  • Тиск. Характеристика стосується вузла вприскування і означає постійну величину, необхідну для впливу на розплав протягом усього робочого циклу.
  • Відстань від однієї напрямної плити автомата до іншого. Тобто, максимально можлива ширина використовуваних прес-форм.

Недолік однієї характеристики автомата може бути заповнений за рахунок прекрасного показника інший. Наприклад, щоб підняти тиск, досить зменшити шнековой радіус. Однак в такому випадку знизиться і максимально допустимий обсяг вприскування. Разом з тим зростання тиску викличе відповідне зростання сили розмикання прес-форми. Це не страшно, якщо ТПА здатний посилити змикання. В іншому випадку потрібно замінити форму на меншу за розміром.

З огляду на ці особливості, з усіх характеристик термопластавтоматів найчастіше вказують тільки одну - силу змикання. Вона дозволяє судити про габарити і інших властивостях апарату.

Методи лиття під тиском

Для виконання різних завдань лиття під тиском використовуються відмінні один від одного методи. Найпоширеніший з них - інжекційні. Передбачає швидкий впорскування матеріалу в прес-форму під високим тиском. Інтрузіотий метод використовується для лиття деталей з товстими стінками, матеріал надходить в форму у вигляді крутиться «черв'яка». Інжеціонно-пресовий вигідно застосовувати при виготовленні деталей великих розмірів, инжекционно-газовий - для економії вихідної сировини. Багатошарове лиття передбачає виготовлення різнокольорових деталей з декількох матеріалів, і т.д.

Які пластмаси можна використовувати

Лиття під тиском дає вироби з пластмаси , Які здатні плавитися знову. Це поліетилен, вініпласт (представляє собою не остаточний продукт, а матеріал для отримання листового пластика), акрілопласт, або органічне скло, поліамід, стійкий до впливу високих температур і різних хімічних сполук, поліпропілен, пластик АBS, целопласт (ацетилцелюлози), полістирол, амінопласт і фторопласт.

види шлюбу

При лиття під тиском зустрічаються такі види шлюбу, як недолив (в прес-форму надійшло недостатньо сировини), перелив (матеріал виходить з країв прес форми), стикові шви (простежується коса лінія спаяний конкретних потоків), «дірки» всередині або зовні деталі, їх деформація, тріщини, подряпини або непередбачені «візерунки», розшарування, невідповідність забарвлення або розмірів.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов