Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

ТЕН для водонагрівача (мокрий, сухий): опис, фото і як вибрати

  1. Що являє собою тен
  2. конструктивні відмінності
  3. Мокрий або відкритий варіант
  4. Переваги і недоліки
  5. Сухі або закриті
  6. Переваги і недоліки
  7. Перевірка працездатності і заміна
  8. Етапи робіт при заміні
  9. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Основним нагрівальним елементом в бойлері є тен для водонагрівача. Вибрати тен не складно, він буває сухий і мокрий. Саме завдяки тену у водонагрівачі відбувається нагрів води. Електричний водонагрівач стає звичайним аксесуаром в наших квартирах, який нагріває необхідний обсяг води, необхідний людині для господарсько-побутових потреб.

Що являє собою тен

Тен для водонагрівача є трубчастий електронагрівач Тен для водонагрівача є трубчастий електронагрівач. Він виготовляється з тонкої міді, вуглецевої або нержавіючої сталі. Усередині такої трубки, яка служить своєрідною оболонкою, знаходиться дротова спіраль, через яку проходить електричний струм.

Тени виготовляються закритими або відкритими. При закритому тене, нагрівальна трубка накопичувального бака розміщується всередині спеціальної колби, яка нагріває воду. Сам же тен з водою не стикається, тому отримав назву «сухий». Такий тип кріплення перешкоджають утворенню накипу, та швидкість нагріву води висока.

Відкритий тип виконується в класичному варіанті, за аналогією нагрівального елементу в звичайному побутовому електрочайнику. Самі тени водонагрівачів знаходяться в безпосередньому контакті з водою, тому називаються «мокрим». Якщо такий елемент вийшов з ладу, то його заміна не вимагає складних робіт.

конструктивні відмінності

Щоб розібратися, який тен для водонагрівача кращий, потрібно конкретно розглянути їх конструктивні відмінності.

Мокрий або відкритий варіант

Фото мокрого Тена

«Мокрі» тени безпосередньо контактують з водою, що знаходиться в водонагрівальної баку. Ці відкриті нагрівальні елементи всередині своєї пустотілої трубки заповнені магнієвим оксидом або кварцовим піском, які представляють собою високо теплопровідні речовини. Основою мокрого тена є спіралеподібного нихромовая дріт.

Залежно від виробника відкриті тени мають три основні відмінні характеристики.

  1. За типом кріплення вони можуть бути гайковим або фланцевими. Фланцеві елементи в свою чергу, виготовляються литими або штампованими.
  2. За наявності анодного гнізда. Тен для водонагрівача може при наявності гайки не мати анодного кріплення, або мати на фланці додаткове кріплення у вигляді різьблення.
  3. За формою нагрівальні елементи можуть бути прямими або гнутими в різних напрямках. Цю форму визначають за типом основного бака для нагріву води. За матеріалами виготовлення найбільш поширені вироби з міді та нержавіючої сталі.

Переваги і недоліки

Тен для водонагрівача з відкритим способом установки має високу швидкість нагріву води. Однак якісні показники води в наших комунікаційних системах дуже негативно впливають на його термін служби.

Фланцеве кріплення відкритих тенів сприяє появі на них електролітичної корозії і залишків вапна, що істотно знижує тепловіддачу і призводить до більшого витраті електроенергії. Ці тени доступні за ціною і не відрізняються підвищеним рівнем безпеки. Поверхні трубок тена водонагрівача покриті склоподібної емаллю для захисту від корозійних процесів.

Сухі або закриті

Закритий або «сухий» тен для водонагрівача є ізольованим від зовнішнього середовища нагрівальний елемент в спеціальній керамічній колбі, до якої пред'являються підвищені вимоги міцності. Колба закритого тена виготовляється з магнієвого силікату або стеатита, а сам нагрівальний елемент роблять з нержавіючої сталі. Тому нагрівання води в бойлері з закритим нагрівачем відбувається за допомогою передачі тепла кожухом.

Переваги і недоліки

Фото сухого Тена

Закрите виконання тенів більш безпечно, тут абсолютно виключено електричне замикання. вони:

  • Прості в обслуговуванні;
  • Мають тривалий термін експлуатації;
  • економічні;
  • Легко ремонтуються.

Закритий керамічної колбою тен для водонагрівача становить єдиний фрагмент, а його поверхня є надійним тепловим передавачем. Бак і фланець закритого нагрівача захищені емалевим покриттям, яке перешкоджає утворенню накипу. Тому термін служби сухих тенів в три рази вище мокрих аналогів.

До недоліком стеатітових нагрівачів можна віднести те, що вони не універсальні. Їх виготовляють конкретно під кожен вид моделі бойлера з урахуванням того, що заміна його буде проводитися на такий же тен.

Перевірка працездатності і заміна

Схема пристрою водонагрівача

Фахівці стверджують, що термін служби нагрівального елементу бойлера становить чотири роки. Головною причиною виходу його з ладу вказують на жорстку воду. Тому для збільшення терміну служби водонагрівача, йому необхідно щорічно проводити спеціальну профілактику у вигляді очищення тена і анода від осілого бруду і накипу.

Першою ознакою виходу тена з ладу буде спрацьовування електрозахисту і відсутність нагріву. Перевірити його працездатність можна двома способами.

  1. За допомогою звичайної контрольної лампочки. Для цього потрібно зібрати послідовно тен і лампочку в єдину електричну ланцюг і підключити до мережі. Якщо лампочка буде горіти, значить, нагрівальний елемент в нормі.
  2. За допомогою спеціального мультимера або тестера, для вимірювання опір нагрівального елементу. Нульовий показник опору буде говорити про те, що тен потребує заміни.

На заміну необхідно підбирати елементи, відповідні ємності бойлера.

Етапи робіт при заміні

Розглянемо проведення роботи по заміні сухого тена, який складається з таких основних етапів.

  1. Спочатку відключається подача електроживлення і води, з бойлера зливається залишилася рідина.
  2. Потім проводять від'єднання бойлера від електромережі.
  3. Потім знімається зовнішня кришка бойлера.
  4. Для впевненості можна перевірити фазометром вхідні клеми на відсутність напруги.
  5. Після відкручування гайок, які фіксують нагрівальний елемент, відкидаються підводять дроти.
  6. В обов'язковому порядку перевіряється стан контактів нового елемента, вони повинні бути абсолютно сухими.
  7. Далі разом з нагрівальним елементом потрібно поміняти і захисний магнієвий анод.
  8. При заміні тена потрібно користуватися якісними ущільнювачів гумками, щоб на них не було вм'ятин і надрізів.
  9. Монтаж нового тена проводиться в зворотному порядку демонтажу.
  10. Після бойлер заповнюється водою, з крана гарячої води випускається надлишкове повітря, а після включається водонагрівач в електричну мережу.

висновок

Електричні бойлери представляють собою накопичувальний водонагрівач, який працює в жорстких умовах експлуатації. На нього впливає:

  • Жорстка вода;
  • Стрибки напруги;
  • Електролітична корозія;
  • Грязьові освіти.

Більша частина цього негативу на себе бере нагрівальний тен. Тому він є витратним матеріалом, що вимагає періодичної заміни для збільшення терміну служби водонагрівача.

Як показує практика, кращими вважаються водонагрівачі, що мають максимальний обсяг бака водонагрівача і облаштовані закритими нагрівальними елементами. Так як в цьому випадку можна економити на енергоспоживанні і нагрівальному тене за рахунок його підвищеного терміну служби.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов