Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тест для першокласника. Тести для майбутніх першокласників та їх батьків. Чи готова дитина до школи?

Наша сеть партнеров Banwar

До першого класу дитина повинна вміти багато: повністю себе обслуговувати, вести себе в колективі, підкорятися дорослим і знати величезну кількість речей: від законів природи до фонетичного розбору слів До першого класу дитина повинна вміти багато: повністю себе обслуговувати, вести себе в колективі, підкорятися дорослим і знати величезну кількість речей: від законів природи до фонетичного розбору слів. А ще він повинен бути готовий відповісти на питання, хто краще - мама чи вчителька, як всунути нитку в голку і скільки коштує буханець хліба.

І хоч ніхто не змушує батьків навчати майбутніх першокласників читати і вирішувати приклади ще в дитячому садку, а офіційно іспитів і тестів при прийомі до першого класу в Білорусі немає, всі розуміють: до першого класу треба готуватися - тим більше якщо збираєшся віддати дитину в школу, до якої не ставишся за пропискою, або претендуєш на початкову школу при престижної гімназії. Так що повинен вміти дитина до 6-7-річного віку? Проаналізувавши тести і завдання для дітей даного віку на різних освітніх сайтах, кореспондент www.interfax.by прийшла до висновку: багато про що з того, що повинен знати або вміти майбутній першокласник, ми, добропорядні батьки, навіть не замислюємося ...

Простий тест для майбутніх першокласників

Мінімальні знання майбутнього першокласника оцінюються не за кількістю слів, які він може прочитати за хвилину, і не по знанню таблиці множення. Щоб оцінити підготовленість дитини до отримання початкової освіти, йому можуть поставити такі питання:

  1. Назви своє прізвище, ім'я, по батькові.
  2. Скільки тобі років? А скільки буде через рік? А через два?
  3. Як звати твоїх батьків?
  4. Вранці ти снідаєш, а вдень ...?
  5. Порівняй літак і птицю. Що у них спільного, чим відрізняються?
  6. Футбол, гімнастика, теніс, плавання - це ...?
  7. Що потрібно зробити, щоб вода в чайнику закипіла?
  8. Ніж - що це? Велосипед - що це? Кілограм - що це?
  9. Порівняй квадрат і прямокутник. Що у них спільного, чим відрізняються? Які ще геометричні фігури ти знаєш?
  10. У якій країні ти живеш? Який твій адресу?
  11. Береза, дуб, осика - це ...?
  12. Яких домашніх, диких тварин ти знаєш? Чому їх так називають?
  13. У корови - теля, у собаки - ..., у коня - ...?
  14. Чому раніше, ніж пройде поїзд, опускається шлагбаум?
  15. Огірок, помідор, морква, буряк - це ...?

Малювати, а також проводити на папері різні рисочки вміє кожен дошкільник. Ось тільки його вміння це робити найчастіше перевіряється досить конкретними способами. Наприклад, тестом Керна-Йирасека.

Він складається з трьох завдань, під час виконання яких дитині не можна підказувати:

  1. Намалювати фігуру людини (чим більше деталей відтворив дитина - пальці, вії, волосся, - тим краще);
  2. Скопіювати невелику фразу (наприклад, написати на аркуші «Він їв суп» і попросити дитину максимально точно переписати фразу на чистий аркуш);
  3. Скопіювати 10 точок, розташованих одна під інший на рівній відстані по вертикалі і горизонталі.

Ще один «рісовательний» тест, який показує розвиток дрібної моторики у дитини, полягає в наступному: намалюйте циркулем коло діаметром 2,5-3 см. Нехай дитина обведе його по контуру, не відриваючи руки від паперу. Зверніть увагу, наскільки точно він виконає завдання.

Педагоги також пропонують батькам як мінімум за рік до школи відвідувати курси підготовки до школи або самостійно розвивати уважність, спостережливість і посидючість свого малюка, пропонуючи йому виконання різних вправ ... Наприклад:

«Десять трикутників». Запропонуйте дитині кольоровими олівцями намалювати в ряд десять трикутників. Коли робота буде завершена, попросіть його заштрихувати третій, сьомий і дев'ятий трикутники. Завдання повторюється тільки один раз. Дитина виконує його, як зрозумів з першої спроби.

«Як це можна використовувати?». Будь-який предмет можна зробити об'єктом розвитку мислення і кмітливості дитини. Наприклад, звичайний олівець. Запитайте у малюка, як його можна використовувати? Нехай він придумає не менше 10 варіантів (малювати, як паличку, вудку, градусник і ін.).

«Нісенітниці». Для цього завдання необхідно підготувати картинки з нісенітницями - наприклад, висять на деревах овочами і зростаючими на грядках фруктами. Протягом двох хвилин дитина повинна знайти все, зображені на картинці невідповідності.

Психологи стверджують, що дитина повинна не тільки вміти багато речей, але також хотіти йти в школу. Чи хоче стати першокласником ваша дитина? Це можна перевірити, задавши йому кілька запитань. Правда, пропонований на багатьох освітніх сайтах тест напевно викличе посмішку у батьків, які, поклавши руку на серце, вибрали б «неправильні» варіанти відповіді ...

Тест, за допомогою якого можна визначити, чи хоче малюк йти в школу і що його там приваблює

  1. Якби було дві школи - одна з уроками російської мови, математики, читання, співу, малювання і фізкультури, а інша лише з уроками співу, малювання і фізкультури, - в якій з них ти б хотів вчитися?
  2. Якби було дві школи - одна з уроками і перервами, а інша лише з перервами і жодних уроків, - в якій з них ти б хотів вчитися?
  3. Якби було дві школи - в одній за хороші відповіді ставили б десятки і дев'ятки, а в іншій давали б солодощі та іграшки, - в якій з них ти б хотів вчитися?
  4. Якби було дві школи - в одній можна вставати тільки з дозволу вчительки і піднімати руку, якщо ти хочеш щось запитати, а в інший можна робити на уроці все що хочеш, - в якій з них ти б хотів вчитися?
  5. Якби в класі у вас захворіла вчителька і директор запропонував би її замінити іншою вчителькою або мамою, кого б ти вибрав?
  6. Якби було дві школи - в одній задавали б уроки додому, а в іншій ні, - в якій з них ти б хотів вчитися?
  7. Якби мама сказала: «Ти у мене ще зовсім маленький, тобі важко вставати, робити уроки. Залишся в дитячому саду, а в школу підеш на майбутній рік », - погодився б ти з такою пропозицією?
  8. Якби мама сказала: «Я домовилася з вчителькою, що вона ходитиме до нас додому і займатися з тобою. Тепер тобі не доведеться ходити вранці в школу », - погодився б ти з такою пропозицією?
  9. Якби твій друг (подружка) запитав, що тобі найбільше подобається в школі, що б ти відповів?

Проаналізуйте відповіді дитини. За кожну правильну відповідь дається 1 бал, за неправильний - 0 балів. Якщо дитина набрав 5 балів і більше, можна сміливо сказати, що він внутрішньо готовий до школи.

Втім, відстанемо від дитини. Адже часто наше, батьківське думка про власну дитину здається нам набагато об'єктивнішим. В цьому випадку можна спробувати оцінити готовність малюка до школи, відповівши на питання ...

Тест для батьків майбутніх першокласників

  1. Чи хоче ваша дитина йти до школи?
  2. Чи залучає вашої дитини в школі те, що він там багато дізнається і в ній буде цікаво вчитися?
  3. Чи може Ваша дитина самостійно якою-небудь справою, що вимагає зосередженості, протягом 30 хвилин (наприклад, збирати конструктор)?
  4. Чи вірно, що ваша дитина у присутності незнайомих анітрохи не соромиться?
  5. Чи вміє Ваша дитина складати розповіді за картинкою не коротші ніж з п'яти пропозицій?
  6. Чи може ваша дитина розповісти напам'ять кілька віршів?
  7. Чи вміє він змінювати іменники за числами?
  8. Чи вміє Ваша дитина читати по складах або, що ще краще, цілими словами?
  9. Чи вміє Ваша дитина рахувати до 10 і назад?
  10. Чи може вона розв'язувати прості задачі на віднімання або додавання одиниці?
  11. Чи вірно, що ваша дитина має тверду руку?
  12. Чи любить вона малювати і розфарбовувати картинки?
  13. Чи може ваша дитина користуватися ножицями і клеєм (наприклад, робити аплікації)?
  14. Чи може вона зібрати розрізну картинку з п'яти частин за одну хвилину?
  15. Чи знає дитина назви диких і домашніх тварин?
  16. Чи може він узагальнювати поняття (наприклад, назвати одним словом «овочі» помідори, морква, цибуля)?
  17. Чи любить Ваша дитина самостійно - малювати, збирати мозаїку тощо?
  18. Чи може вона розуміти і точно виконувати словесні інструкції?

А тепер потрібно підрахувати кількість позитивних відповідей, отримавши за кожен по одному балу.

15-18 балів - можна вважати, що дитина цілком готовий до того, щоб йти в школу. Ви не дарма з нею працювали, а шкільні труднощі, якщо і виникнуть, будуть легко переборні;

10-14 балів - ви на правильному шляху, дитина багато чому навчився, а зміст питань, на які ви відповіли запереченням, підкаже вам точки прикладання подальших зусиль;

9 і менше - почитайте спеціальну літературу, постарайтеся приділяти більше часу заняттям з дитиною і зверніть особливу увагу на те, чого він не вміє.

Високий рівень тест для майбутніх першокласників

Батьки, які сумніваються, віддавати дитину в школу з 6 або 7 років, можуть скористатися порадами, які портал interfax.by публікував в статті «В школу з 6 або з 7 років? Особливості батьківського вибору » і в матеріалі «Чи готовий ваш дитина до школи?» . Якщо ж ви перебуваєте в повній впевненості в тому, що ваша дитина повністю готовий до гімназії вже в 5 років, а все оточення вважає вас божевільною, пройдіть з дитиною розміщений нижче тест, який використовують деякі розвиваючі центри для оцінки можливостей своїх вихованців і відповіді на питання якого покликані визначити, чи володіє ваше чадо всіма здібностями, які необхідні 6-7-річній дитині - тому самому, який йде в перший клас ...

  1. Скільки років батькові (мамі, сестрі, братові)? Коли їх дні народження?
  2. Де і ким працює тато (мама)?
  3. Який розмір взуття у тебе?
  4. Як втягати нитку в голку?
  5. Як пришити гудзик?
  6. Що робити, якщо ти порізав собі палець?
  7. Що робити, якщо ти забив голову і тебе нудить?
  8. Як дзвонити по телефону?
  9. Ти купаєшся (в річці, в озері, морі). Які ознаки того, що треба негайно виходити з води?
  10. Де не можна їсти морозиво?
  11. Як вести себе за столом?
  12. Коли бджола кусає? Відмінність бджоли від оси.
  13. Що можна їсти, якщо болить живіт?
  14. Чого не можна їсти, якщо болить зуб?
  15. Після якої їжі хочеться пити?
  16. Скільки і коли можна пити в спеку?
  17. Як вимити брудний посуд?
  18. Яка картопля швидше вариться - ціла або різана? Як її смажити?
  19. Як правильно почистити картоплю стару і молоду? Як чистити моркву?
  20. Куди подіти залишки їжі, негідні до вживання?
  21. Як заварити чай? Скільки цукру треба покласти в стакан чаю?
  22. Скільки коштує буханець білого (сірого) хліба?
  23. Чи можна купати собаку так само, як кішку? Якщо можна, то як?
  24. У квартирі запахло газом. Що робити?
  25. Як почистити взуття, випрати сорочку?
  26. Де лід товщі - у берега або в середині водойми?
  27. На підлозі калюжа води. Який ганчіркою найкраще прибрати воду - сухою або вологою?
  28. Чому відвідувачам зоопарку не можна годувати звірів?
  29. Який сміття потрібно підмітати мокрим віником?
  30. Як вести себе в гостях?
  31. Що найбільше любить тато (мама)?
  32. Чому не можна грати на будівельному майданчику?
  33. Скільки шматочків хліба тобі потрібно на обід?
  34. За скільки хвилин ти добираєшся до школи пішки?
  35. Як боротися з мухами, комарами, тарганами?
  36. Який твій адресу (номер домашнього телефону)?
  37. Як доглядати за кімнатними квітами?
  38. Електричний прилад став іскрити і в квартирі з'явився запах гару. Що робити?
  39. Скляна річ (стакан, графин) впала на підлогу і розбилася на дрібні шматочки. Що робити?
  40. М'яч полетів на бруківку. Як вчинити?
  41. Землетрус стався вночі. Що робити?
  42. Вкусила собака. Що робити?
  43. Перед тобою поранена птиця. Як вчинити?
  44. Як без циркуля намалювати правильне коло?
  45. Як без лінійки провести пряму лінію?
  46. Під час ходьби в ступні з'явився різкий біль. Що робити?
  47. Що робити зі старими газетами і зошитами?
  48. У киплячу воду впала ложка або чашка. Як її дістати?
  49. Під час дощу перед під'їздом будинку утворилася велика калюжа. Що зробити, щоб полегшити людям вхід і вихід?

Ірина Киеня

Так що повинен вміти дитина до 6-7-річного віку?
Скільки тобі років?
А скільки буде через рік?
А через два?
Як звати твоїх батьків?
Що у них спільного, чим відрізняються?
Що потрібно зробити, щоб вода в чайнику закипіла?
Ніж - що це?
Велосипед - що це?
Кілограм - що це?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов