Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Типи тиснув для паяльників

  1. Види тиснув для паяльників
  2. Види нікелевих тиснув
  3. Як поміняти жало?
  4. Як правильно виставити температуру паяльника
  5. висновок
  6. Де купити жало для паяльника

Наша сеть партнеров Banwar

У цій статті ми розберемося, які типи тиснув бувають у паяльника.

Види тиснув для паяльників

Жало для паяльника буває в основному двох видів: це мідні жала, якими паяють ще ветерани електроніки

і знімні жала з нікелевим покриттям, якими паяє молодь і всі ті, хто зрозумів перевагу таких жал

Для тиснув з нікелевим покриттям потрібен свій паяльник, з регулюванням температури і з можливістю розбирання паяльника. В основному такі паяльники встановлюються на паяльну станцію, наприклад, Lukey 702 .

Види нікелевих тиснув

У мене в комплектації ось такі жала з нікелевим покриттям:

  1. Жало-голка. Чесно кажучи, повна лажа. Як тільки торкався до припою, жало різко остигає і потім вже перестає гріти припій. Тому, таке жало підійде тільки для дуже дрібних ювелірних робіт.
  2. Жало-лопатка. Використовується для відпаювання і припаювання великогабаритних радіоелементів. Фізичний сенс полягає в тому, що швидко прогріває всю деталь не остигаючи, тому як має великий обсяг у порівнянні з іншими жалами.
  3. Жало-крапля. Дуже зручний для перенесення крапельки припою на своєму кінчику, що в свою чергу підвищує якість пайки і запаюють радиокомпонентов.
  4. Зігнуте жало. Дуже зручний при демонтажі радиокомпонентов в парі з мідної опліткою для зняття зайвого припою з плати. Зручний також і для пайки.
  5. Звичайне жало. Дуже універсальне жало. Поєднує в собі всі жала, тому вважається найбільш ходовим :-)

Як поміняти жало?

Як поміняти жало

Біла паличка, що стирчить з ручки паяльника - це нагрівальний елемент. Саме він гріє жало паяльника.

Після розбирання паяльника прибираємо жало і ставимо інше. Збираємо в зворотній послідовності.

Як правильно виставити температуру паяльника

Для того, щоб правильно виставити температуру паяльника, беремо припій і торкаємося їм жалом паяльника. Підвищуємо температуру на паяльної станції і дивимося, коли припій почне плавитися і буде триматися на кінчику паяльника. Ловимо цей момент і припиняємо підвищення температури паяльної станції.

Не плутайте плавлення припою з його розм'якшенням. Коли припій стає як каша, це означає, що температура паяльника ще замала. Треба ще трохи додати. На різних паяльних станція індикація температури різна. Я, наприклад, виставляю на своїй станції температуру порядку 360-370 градусів. Деякі електронщики виставляють температуру 330-340, а хтось навіть 300. Це говорить про те, що датчик температури паяльника у кожної паяльної станції різний. Найбільше брешуть по температурі китайські дешеві паяльні станції, типу Lukey. Але, трохи відходячи від теми, скажу що ці паяльні станції дуже добре себе зарекомендували, особливо Lukey 702 .

висновок

У висновку скажу ще пару слів про жалах паяльника з нікелевим покриттям. За ними, як і за всією апаратурою, потрібно догляд. Ні в якому разі не чистите наждаком або напилком такі жала! Це призведе до того, що ви здерете робочий шар, жало буде у вас вигоряти і припій НЕ буде до нього липнуть. Я раніше про це не знав і занапастив одне жало :-(. Не допускайте перегарту жала при пайку. Поглядайте на його колір. Робоча область жала повинна блищати олов'яно-свинцевим кольором. Якщо побачите фіолетово-синій колір, знизьте температуру на паяльної станції. Бажано по закінченню пайки залишити жирну краплю припою на такому жалі і вже після цього вимикати паяльник.

Ніколи не тримайте розпечене жало до кабелю живлення, інакше можете отримати удар електричним струмом. Слідкуйте, щоб шнур живлення завжди був в справному стані і ніколи не залишайте розпечений інструмент без нагляду лежить нема на підставці, а на столі. Паяйте з розумом!

Де купити жало для паяльника

Найдешевше придбати ці жала можна на Аліекспрессе по цієї засланні:

А є також і мідні. Вони краще з точки зору пайки, так як теплопровідність міді дуже висока. Єдиний мінус - такі жала обгорають і в кінці кінців втрачають свою первісну форму

Глянути мідні жала можете по цієї засланні.

Дуже інформативно про жала для паяльника описано в цій статті .

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов