Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Тиск в шинах: скільки повинно бути, рекомендації

  1. Як перевірити тиск в шинах?
  2. Яке має бути тиск в шинах?
  3. Рекомендації по вибору тиску в шинах
  4. Наслідки недостатнього тиску в шинах
  5. Наслідки зайвого тиску в шинах
  6. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Правильний тиск в шинах має велике значення при експлуатації автомобіля. Від цього показника залежить знос покришок, витрата палива, поведінка автомобіля при водінні і робочі характеристики шини. Не секрет, що при правильному тиску термін служби автомобільної гуми збільшується, а водій на дорозі відчуває комфорт і безпеку.

А чи знаєте ви який тиск в шинах має бути у вашого автомобіля? Як дізнатися цей показник і до чого призводить неправильний тиск? Давайте спробуємо відповісти на ці питання.

Як перевірити тиск в шинах?

Як перевірити тиск в шинах

Вважається, що тиск в шинах треба перевіряти мінімум раз на два тижні. Причому, робити це не «на око», і не улюбленим методом «стусана» по колесах. Єдиний прилад, який правильно виміряє тиск - це манометр.

Часто ці прилади зі стрілками і вимірювальною шкалою встановлені на компресорному обладнанні на заправці або в шиномонтажі. Таким чином тиск в шинах перевіряється кожен раз при зміні гуми або ремонті коліс. Існують і окремі манометри, які спеціально набувають деякі водії, які віддають перевагу самостійне виробництво всіх робіт. У цьому сенсі зручний механічний компактний манометр, схожий на металеву авторучку.

У Росії затребувані також стрілочні манометри (з манометричної пружиною) У Росії затребувані також стрілочні манометри (з манометричної пружиною). Ними часто забезпечуються дорожні ножні насоси для підкачки шин. Високу точність показань (± 0.05 Бар) забезпечують електронні прилади, показання якого чітко видно на цифровому дисплеї. Крім того, деякі сучасні моделі автомобілів оснащуються спеціальними датчиками тиску, розташованими в шинах. На падіння тиску нижче встановленого показника такі пристрої реагують світловим і звуковим сигналом.

Пам'ятайте, що перед перевіркою тиску в колесах автомобіля варто переконатися, що шина «холодна». Не можна знижувати внутрішній тиск в «гарячих» шинах. І пам'ятайте, при їзді відбувається нагрівання покришки, отже, тиск збільшується.

Яке має бути тиск в шинах?

Тиск в шинах - величина непостійна Тиск в шинах - величина непостійна. Вона залежить від температури навколишнього середовища і умов експлуатації автомобіля. Так, тиск в шинах взимку буде нижче, ніж влітку. Це обумовлено тим, що при підвищенні температури відбувається розширення повітряної маси, що знаходиться в колесі. Аналогічна ситуація спостерігається і при русі на високій швидкості, коли поверхню покришки розігрівається - тиск повітря в шинах зростає.

● Знайте, що кожні 10 ° С підвищення або зниження температури призводять до зміни в тиску шини на 0,1 бар.

Вибір тиску в шинах завжди виконується на основі наступних чинників:

- марка і модель машини;
- його маса і вантажопідйомність;
- діаметр колеса;
- сезон експлуатації, а також вид гуми (зимова, річна, всесезонна);
- якість дорожнього покриття;
- манера водіння автовласника.

Проте, автовиробник заздалегідь вказує, який тиск необхідно закачувати в колесо для його нормальної експлуатації Проте, автовиробник заздалегідь вказує, який тиск необхідно закачувати в колесо для його нормальної експлуатації. Цю інформацію можна дізнатися або з керівництва по експлуатації, або на табличці, табличці, яка зазвичай розташовується на стійці дверей, в бардачку або в лючке бензобака (на внутрішній стороні). У таких покажчиках наводяться довідкові дані про тиск у задніх і передніх колесах в залежності від кількості перевезених пасажирів і вантажу.

Рекомендації по вибору тиску в шинах

Іноді буває, що зниження або підвищення тиску щодо заводських рекомендацій йде на користь автомобілю. Йдеться про пляму контакту. Чим менше в шинах тиск, тим більше, відповідно, пляма контакту. І навпаки. Це може стане в нагоді, наприклад, при русі по м'якому грунту (глина, бруд та ін.). Якщо зменшити тиск на чверть, відбудеться збільшення плями контакту в 1,3 рази, а то і більше. Це дасть менший тиск на грунт. Головне не забути після проходження складної ділянки повертати тиск в шинах в норму.

Як тимчасовий спосіб можна використовувати приблизну рекомендацію накачування передніх покришок до 2,2 атмосфери, задніх коліс - до 2-ух атмосфер. Цей параметр типовий для багатьох масових моделей, але не працює для важких машин, позашляховиків. Значний розкид рекомендованих тисків характерний для престижних іномарок.

Підвищення тиску шин - обов'язкова міра при повному завантаженні автомобіля. Деякі виробники рекомендують підвищення тиску в задніх колесах при повному завантаженні (загальна кількість пасажирів, вантаж в багажнику) до 0.8 атмосфери.

Наслідки недостатнього тиску в шинах

При недостатньо накачаної шині створюється нерівномірне тиск на полотно, тому зчіпні властивості погіршуються При недостатньо накачаної шині створюється нерівномірне тиск на полотно, тому зчіпні властивості погіршуються. Результат - швидкий знос шини. При цьому 20-процентне зниження норми тиску призведе до зменшення терміну експлуатації шини на 30%.

Недостатній тиск в колесах збільшує амплітуду деформацій, втрачається енергія, збільшується витрата палива. При розгоні, гальмуванні і в деяких випадках при русі по прямій машина починає "нишпорити" по дорозі, погано слухається керма.

Крім того, не повністю завантажених шина небезпечна. При русі вона сильно нагрівається (аж до температури + 150 ° С), це руйнує її каркас. Покришка може розбортуватися мул навіть лопнути, що є смертельно небезпечним фактором!

Наслідки зайвого тиску в шинах

Неправильний тиск в шинах в ту чи іншу сторону викликає нерівномірний знос покришки. Якщо тиск занадто велике, то в цьому випадку надмірно буде зношуватися центральна частина протектора. Якщо тиск навпаки занадто низька, то зношуються в першу чергу краї покришки.

Перекачана покришка стає твердою, вона легше котиться, а й одночасно втрачає зчіпні властивості. Відбувається ухдушеніе якості гальмування внаслідок зменшення площі плями контакту колеса з поверхнею. З тієї ж причини відбувається збільшення довжини гальмівного шляху.

Якщо автомобіль потрапить в яму, може пошкодитися не тільки шина, тому що зросте навантаження на кузов і підвіску. Крім іншого, жорсткі шини приносять дискомфорт, так як передають більше шуму в автомобіль.

висновок

Не можна як недокачівать колеса, так і перекачувати їх. Адже вибір тиску - це завжди компроміс.

Потрібно пам'ятати, що тиск в шинах з плином часу, з дня на день, зменшується. Влітку тиск падає трохи більше, в холодну пору - повільніше. Тиск в колесах падає не тільки через природного зносу гуми, але і постійної їзди по нерівній дорозі, в тому числі, ямах і "лежачим поліцейським". І чим старіше покришка, тим витік повітря буде помітніше і швидше.

Тому, регулярно перевіряйте тиск в шинах вашого автомобіля, а яке значення встановлювати - вибирати тільки вам, виходячи з описаних вище факторів і рекомендацій заводу-виробника.

Як перевірити тиск в шинах?
Яке має бути тиск в шинах?
А чи знаєте ви який тиск в шинах має бути у вашого автомобіля?
Як дізнатися цей показник і до чого призводить неправильний тиск?
Як перевірити тиск в шинах?
Яке має бути тиск в шинах?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов