Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Установка біметалевих радіаторів опалення: правила і нормативи

  1. Які нормативи потрібно дотримати при установці радіатора опалення?
  2. Порядок робіт з монтажу біметалічного радіатора опалення
  3. Нарощування додаткових секцій
  4. Особливості установки біметалевих радіаторів опалення своїми руками

Наша сеть партнеров Banwar

Перші біметалічні радіатори з'явилися в Європі близько 6 років тому.

З тих часів вони виконують функцію підтримки тепла в житлових приміщеннях.

Біметалічний радіатор являє собою конструкцію з порожніх мідних труб, зовні яких приварені алюмінієві пластини.

Труби з'єднуються між собою зварюванням або литтям. Кілька секцій батареї зв'язуються за допомогою сталевих ніпелів з каучуковими прокладками, здатними витримати високі температури.

Усередині батареї циркулює теплоносій, який підтримує комфортну температуру в приміщенні. Чим більше секцій має радіатор, тим більше тепла він віддає.

Залежно від площі приміщення необхідно розрахувати оптимальну кількість секцій. Як це зробити, можна прочитати в наступній статті " Розрахунок кількості секцій радіаторів по площі приміщення: формули і уточнюючі коефіцієнти ".

Які нормативи потрібно дотримати при установці радіатора опалення?

При установці радіатора опалення необхідно дотримуватися спеціальні нормативи. Рекомендується довірити монтаж опалювального приладу професіоналу щоб уникнути нещасних випадків або неправильної установки.

Відповідно до СНиП 3.05.01-85 установка проводиться з дотриманням наступних умов:

  • Центри батареї і вікна, під яким вона розташована, повинні повністю збігатися. Допускається мінімальна похибка в 2 см.
  • Максимальний розмір підвіконня може бути на 30-50% ширше радіатора опалення.
  • Відстань від чистового статі до радіатора не повинно перевищувати 12-14 см. Від підвіконня до радіатора - не більше 5 см.
  • Стіна повинна бути віддалена від радіатора на 2-5 см. Винятки допускаються в разі обробки стіни спеціальним теплоотражающим покриттям.

Недотримання норм призводить до зниження тепловіддачі батареї. Виходячи з вищевикладених вимог, підбирається розмір радіатора для обігріву приміщення.

Якщо в приміщенні передбачена вертикальна однотрубна розводка (в радіатор через одну трубу подається теплоносій, а друга труба йде в підлогу), то при монтажі обігрівача рекомендується встановити байпас Якщо в приміщенні передбачена вертикальна однотрубна розводка (в радіатор через одну трубу подається теплоносій, а друга труба йде в підлогу), то при монтажі обігрівача рекомендується встановити байпас.

Це дозволить при необхідності відключати батарею і не погоджувати свої дії з сусідами.

Установка будь-якого радіатора вимагає обов'язкову наявність наступної фурнітури: заглушки, кран Маєвського , Вентилі та перехідники з правої і лівої різьбленням для двох сторін.

Порядок робіт з монтажу біметалічного радіатора опалення

Можливі варіанти установки біметалічної батареї:

  • Бічне однотрубну підключення - найчастіше використовується в багатоквартирних будинках через економічності, проста схема для самостійної установки радіатора. В цьому випадку теплоносій проходить по одній трубі в батарею, віддає тепло, а потім по тій же трубі йде назад в котел для нагрівання. Дана схема не підходить для підключення декількох батарей поспіль, так як кожний наступний агрегат буде нагрівати приміщення в кілька разів менший за перший. При однотрубному підключенні можна регулювати подачу тепла, нормативи прописані вже заздалегідь в проекті системи опалення.
  • Бічне двотрубному підключення - теплоносій потрапляє через одну трубу в радіатор, а в охолодженому стані йде через іншу. Кілька батарей за цією схемою підключаються паралельно один одному. Остаточний варіант опалювальної системи виглядає негарно через великої кількості труб, зате кожен агрегат прогрівається однаково, і з'являється можливість регулювати тепловіддачу через вентилі.
  • Нижня підключення - зазвичай такий вид підключення використовується в приватних будинках, де трубопровід прокладається по підлозі. Тепловіддача приладу при такому підключенні знижується на 15-20%, так як, проходячи через секції, під опором теплоносій втрачає свою нагрівальну здатність.
  • Діагональне підключення - використовується для радіаторів з великою кількістю секцій. Це дозволяє прогрівати рівномірно кожен елемент без втрати тепловіддачі. Незручний для однотрубних систем опалення. У цій системі теплоносій надходить в радіатор зверху, нагріває всі секції і знизу виходить по іншій трубі назад в котел.

Схема установки біметалічного радіатора опалення: Схема установки біметалічного радіатора опалення:   Інструкція по установці біметалічного радіатора:
Інструкція по установці біметалічного радіатора:

  1. Провести розмітку розташування кронштейнів, які будуть утримувати радіатор. Розмітка проводиться відповідно до нормативів розташування батареї.
  2. Зафіксувати кронштейни. Для залізобетонних і цегляних стін застосовуються дюбелі і розчин цементу. На гіпсокартонних стінах закріплення здійснюється з двох сторін.
  3. Встановити біметалічний радіатор на кронштейни.
  4. Провести монтаж термостатичного клапана або вентиля на верхню і нижню труби.
  5. Встановити на радіатор повітряний клапан.

Увага! Установка біметалічного радіатора проводиться в заводській поліетиленовій упаковці. Зняти її можна тільки після повного закінчення робіт по монтажу.

Нарощування додаткових секцій

При недостатній кількості тепла купуються додаткові секції для батареї При недостатній кількості тепла купуються додаткові секції для батареї. Найкраще купувати секції того ж виробника, що і біметалічний радіатор.

При покупці слід уважно оглянути цілісність місця стикування, різьблення не повинна бути порушена, а прокладки повинна відповідати її розміру.

Покрокова інструкція нарощування:

  1. Якщо батарея була знята з кронштейнів, то нарощування проводиться з того боку, де були відкручені перехідники. Якщо батарея залишається на місці, то викручується заглушка і проводиться монтаж з її боку. Кран Маєвського на даному етапі не знімається. Перед нарощуванням вільний торець очищається від бруду і залишків прокладки. Потім наполовину вкручується ніпель в отвір заглушки. Ті ж самі дії виконуються і з іншого «виходу» батареї.
  2. Таким же чином откручиваются ниппеля у нових секцій, і перевіряється різьблення. Далі на ніпеля встановлюються прокладки. Знімається кран Маєвського для відводу повітря.
  3. Нову секцію необхідно акуратно піднести до верхнього ніпеля і провернути на один виток. На даному етапі краще скористатися сторонньою допомогою. Не можна допускати перекосів, інакше пошкодиться різьблення, і порушиться герметичність.
  4. Коли будуть приєднані обидва ніпеля, можна підкрутити радіаторним ключем ще на 2-3 витка, поки торці секція не стикнуться. Прокладки при цьому стискаються і герметизують секції. Таким же чином приєднуються інші секції.
  5. Потім відбувається установка заглушок і крана Маєвського. По закінченню робіт пускають теплоносій і перевіряють герметичність конструкції.

Особливості установки біметалевих радіаторів опалення своїми руками

При самостійному встановленню біметалічного радіатора рекомендується дотримуватися таких нюанси:

  • Перед початком проведення робіт необхідно переконатися, що надходження теплоносія перекрито, і в трубопроводі порожньо.
  • Обов'язково слід перевірити комплектацію радіатора перед установкою. На кронштейни він підвішується вже в зібраному вигляді. Збірка проводиться відповідно до інструкції виробника.
  • Забороняється використовувати абразивні інструменти і матеріали при складанні радіатора, це може порушити її герметичність.
  • З'єднання фітингів вимагає наявності прокладки, для цього використовується спеціальні нитки або льон з герметиком.
  • Перед початком проведення робіт необхідно ознайомитися з можливими схемами підключення біметалевих радіаторів (нижня, діагональна, бічна) і визначитися, за якою з них будуть проводитися роботи.
  • Після закінчення робіт для підведення теплоносія необхідно плавно відкрити краники, не допускається різке викручування. Воно може викликати гідроудар і засмічення трубного перетину.
  • Після відкриття вентиля зайве повітря виводиться через відведення повітря.
  • Біметалічні радіатори не встановлюються в нішах, це знижує їх тепловіддачу, також не допускається використання екранів.

Як краще підключити радіатор верхнє, бічне, нижнє, діагонально - дізнайтеся з відео:

Майстер-клас із встановлення біметалевих радіаторів опалення своїми руками дивіться на відео:

Які нормативи потрібно дотримати при установці радіатора опалення?
Які нормативи потрібно дотримати при установці радіатора опалення?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов