Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Ювелірні вироби з срібла - історія, види

  1. Витоки застосування срібла в ювелірній справі
  2. Види сучасних срібних прикрас

Наша сеть партнеров Banwar

Чи замислювалися ви над тим, що срібло має багатовікову історію

Чи замислювалися ви над тим, що срібло має багатовікову історію? Протягом цього часу ювелірна справа розвивалося, з'явилися нові технології обробки срібла. Про все це ви дізнаєтесь, якщо прочитаєте статтю до кінця.

Не багатьом людям відомо, що в ювелірній справі срібло в чистому вигляді не використовується. Навіть 960 проба не обходиться без додавання інших металів. Без цих заходів готові вироби не відрізнялися б міцністю і довговічністю.

Витоки застосування срібла в ювелірній справі

З давніх-давен вважалося, що срібло приносить удачу, багатство і успіх. Тому ювелірні вироби зі срібла служили своєрідним розпізнавальним знаком, що вказує на привілейоване становище власника.

Зі срібла виготовляли ланцюжка, кільця , браслети , А також монети, які за цінністю лише незначно поступалися золотим. У багатьох культурах прикраси зі срібла носили не тільки жінки, а й чоловіки. Причому представники сильної статі, найчастіше, віддавали перевагу саме срібним аксесуарам.

Вишуканість виробів з цього металу затьмарювало лише одне: м'якість. З одного боку, срібло легко оброблялося, що, з урахуванням порівняно низького рівня розвитку ювелірної справи, було плюсом. З іншого - кільця і ​​браслети були недовговічні, при найменшому фізичному впливі м'яли і приходили в непридатність. Тому ювеліри постійно шукали спосіб позбутися від нестачі. Рішенням стало застосування сплавів, в яких міцність досягалася шляхом додавання інших металів.

Технологія отримання сплавів з сріблом особливо розвинулася в XX столітті, коли вчені з'ясували, що цей дорогоцінний метал має малу хімічну активність і може експлуатуватися з іншими хімічними сполуками. В даний час в ювелірній справі срібло поєднують з міддю, кремнієм, платиною, цинком, германієм.

Види сучасних срібних прикрас

Застосування різних сплавів в ювелірній справі призвело до необхідності державного контролю за якістю виробів. Тому в 1927 році в СРСР була прийнята метрична система проб, діюча і зараз на території Росії і країн СНД. Відповідно до цього методу оцінки можна виділити вироби наступних проб:

· 800 - міститься 80% срібла і 20% міді, має жовтуватий відтінок, використовується при виготовленні столових приборів;

· 830 - міститься 83% срібла, використовується в дешевих ювелірних виробах;

· 875 - міститься 87,5% срібла, найбільш популярний сплав в ювелірній справі;

· 925 - міститься 92,5% срібла, іменується стерлінговим сплавом;

· 960 - міститься 96% срібла, застосовується, в основному, при роботі з емаллю і філігранними виробами.

Властивість срібла окислюватися під впливом зовнішнього середовища привело до необхідності захисту поверхні ювелірних виробів. Одним із способів є покриття поверхні сплаву тонким шаром родію. В результаті прикраси набувають характерного срібний блиск, не тьмяніють з часом і практично не дряпаються.


Крім покриття родієм, стерлінговий сплав може оброблятися оксидованим сріблом. Ювелірні вироби , Виготовлені із застосуванням такої технології, мають ефект старовинного срібла.

Ще один спосіб обробки - покриття золотом. Таке срібло називається гальванічним і використовується при виробництві елітних годинників і додання ювелірним аксесуарам оригінального зовнішнього вигляду.

У ювелірних магазинах можна знайти і вироби з чорненого срібла. Як досягається такий ефект? На готовому прикрасі майстер робить карбування або гравіювання, потім аксесуар занурюється на певний час в нагрітий розчин, що складається з оксиду міді, цинку і свинцю. В кінці обробки на поверхні виробу з'являється темний візерунок у поєднанні з срібним тлом.

Останнім часом почастішали випадки підробки срібла. Зловмисники застосовують сплави з великим вмістом цинку, що знижує собівартість вироби. Якщо такий аксесуар покритий оксидованим сріблом, визначити якість металу можна тільки за допомогою спеціальних приладів. Тому не купуйте срібні ювелірні прикраси з рук і в сумнівних магазинах.


Як досягається такий ефект?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов