Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вчені знайшли нові докази мінерального походження нафти

Наша сеть партнеров Banwar

visualphoto

Група вчених під керівництвом Олександра Гончарова з Геофізичної лабораторії Вашингтонського інституту Карнегі провела унікальний експеримент з використанням алмазних наковален, що витримують величезні тиску.

Помістивши всередину робочої області ковадла метан - найпростіший вуглеводень і основний компонент природного газу - вчені створили в ній тиск в 20 тисяч атмосфер і нагріли вміст до температур в діапазоні від 700 до 1500 градусів Цельсія.

Як вважають геофізики - ці умови відповідають верхнім верствам мантії поблизу нижньої межі земної кори.

Вивчивши спектральний склад вуглеводнів після нагрівання, вчені виявили, що в робочій області ковадла утворилися більш важкі вуглеводні - етан, пропан і бутан, а так само водень і вуглець.

Якщо ж аналогічний експеримент провести з більш важким вуглеводнем - етаном, в результаті впливу високих температур і тисків утворюється метан.

Така оборотність реакцій - утворення при високому тиску і температурах етану з метану і навпаки - говорить про те, що процеси взаємних перетворень вуглеводнів, і утворення водню з вуглецем не вимагає наявності вихідних речовин в органічній формі, а значить важкі вуглеводні в складі нафти могли утворитися НЕ зі складних органічних молекул тваринного або рослинного походження, а безпосередньо з метану.

Досвід же інших наукових груп говорить про те, що і метан в свою чергу в цих умовах може утворитися безпосередньо з вуглецю і водню.

"Приводом для нашої роботи стали теоретичні та експериментальні роботи минулих років, присвячені абіогенному походженням вуглеводнів нафти і газу. Істотно просунутися вперед нам дозволила наша нова установка, в якій ми можемо ідентифікувати вихідні речовини та продукти реакцій, що знаходяться під величезним тиском", - сказав Гончаров .

"Припущення про те, що вуглеводні можуть генеруватися в мантії Землі і потім," просочуючись "в верхні шари земної кори, живити підземні газові і нафтові резервуари, були висловлені вченими з Росії та України багато років тому. Наша робота показує, що ці здогадки дійсно правомірні і потребують подальших теоретичних і експериментальних перевірках ", - додав Володимир Кучеров, співавтор публікації, професор Московської державної академії тонкої хімічної технології.

Вчені вважають, що породи мантії можуть виступати в цих реакціях в якості каталізаторів, полегшуючи і прискорюючи процеси взаємних перетворень вуглеводнів.

На думку вчених, тепер необхідно провести серію аналогічних експериментів для більш важких вуглеводнів, а так само вивчити експериментально можливість їх міграції у верхні шари земної кори.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов