Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вчимося грати на гітарі Перший крок (culture.music.guitar.play): Розсилка: Subscribe.Ru

  1. Випуск 4. Перший крок

Випуск 4. Перший крок

Наша сеть партнеров Banwar

Сьогодні ми зробимо рішучий крок у бік музики. Гітара подарує нам перші гармонійні звуки ...

Для початку перевіряємо, що гітара налаштована (див. Попередній випуск).

Якщо ви налаштовували її тиждень тому, то можна впевнено сказати, що вона потребує підстроювання. Робота, виконана тиждень назад не пропала даром. Ви вчитеся настроювати гітару. Через деякий час установка не буде для вас проблемою. І тоді ви зможете згадати перші труднощі і порадіти своїм успіхам. Але це буде потім, а зараз вам потрібно напрацювати цей навик, і тут багаторазове повторення вельми до речі. І намагайтеся з самого початку домагатися найбільш точного налаштування, тоді ваш слух буде звикати до правильного звучання акордів.

Перевіряємо посадку гітариста. Для зручності гри вам буде потрібно підставка під ногу висотою 10-20 см. Розумію, лінь шукати, але без неї буде не дуже зручно. Можна пошукати і інші зручні варіанти посадки. Зазвичай при низькій посадці підставка не потрібно. Ще, як варіант, можу запропонувати поставити ногу на мисок і впертися п'ятою об ніжку стільця - якщо вам буде зручно, вважайте, що підставку ви знайшли :-)

Отже, підставка повинна бути під лівою ногою. На цю ногу кладемо гітару, а гриф гітари лежить у нас в лівій руці. Тепер навчимося тримати гітару БЕЗ лівої руки. 1) Гітара лежить на лівій нозі 2) Вона впирається в праву ногу 3) Права рука лежить на гітарі так, щоб пальці розслабленої кисті знаходилися над струнами 4) Гітара стосується вашої грудей. Якщо все так, то тепер ви можете відпустити гітару лівою рукою і вона залишиться зафіксованої. Вийшло?

Детальніше про посадку ви можете прочитати в першому уроці (Zip-архів) гітарної школи А.Носова

Ще трохи теорії. Для спрощення запису кожній струні гітари привласнений свій номер. Перша струна - найтонша, вона розташована внизу. Друга струна - сусідня з нею (товстіший). І так далі. Найтовстіша струна, яка розташована вгорі гітари - шоста струна. Ці позначення ми будемо використовувати постійно, так що їх потрібно запам'ятати.
Пропоную таке просте мнемонічне правило: найтонша струна, сама витягнута - більше всіх схожа на цифру 1. Ось її і називають першою, а інші струни по порядку.

Якщо смикнути струну, то вона видасть звук, відповідний певної ноті. Таким чином, маючи шість струн, ми можемо видати лише 6 різних звуків - замало. Але якщо струну перетиснути (тобто зробити її как-будто коротше), тоді вона видасть інший звук. Але струну потрібно віджимати в строго визначеному місці, інакше звук не будуть гармоніювати. Тому були придумані поріжки, тобто спеціальні виступи на грифі. Щоб струна видала інший звук (вищий чому не затиснута струна), потрібно притиснути її до одного з порогів. Для цього ви пальцем лівої руки притискуєте струну до грифа. Зверніть увагу: ваша мета - притиснути струну до поріжка, і для цього ви давите на струну немає над самим порожком, а в проміжку між порожками.

Тут теж потрібно ввести нумерацію, для зручності пояснення. Коли говорять, що ви затискаєте струну на першому ладу - це означає, що ви ставите палець між верхнім і першим порожком. Таким чином ви притискуєте струну до першого поріжка.

Так само нумеруються і залишилися лади. Наприклад: "притиснути струну на четвертому ладі" - означає, що ви притискуєте її пальцем між третім і четвертим порожком, в результаті вона притискають до четвертого поріжка.

Нульовий лад означає відкриту струну, тобто НЕ притиснуту струну. У такому випадку вона стосується тільки верхнього поріжка. Розібралися?

І ось довгоочікуваний момент. Нам потрібно затиснути струни відповідно до малюнком. Притискаємо безіменним пальцем четверту струну на другому ладу. І одночасно притискаємо середнім пальцем п'яту струну на другому ладу. Не лякайтеся, що спочатку це здається важким. Струни притискаємо досить сильно. Спочатку пальці будуть хворіти - це абсолютно природно. А тепер правою рукою, великим пальцем проводимо по струнах зверху вниз.

Якщо ви все зробили правильно - значить ви зіграли перший акорд! Зверніть увагу на те, що звук не повинен деренчати. Щоб уникнути брязкоту потрібно: по-перше, сильніше притискати струни, а по-друге, притискати їх в правильному місці. А саме: намагайтеся ставити палець ближче до того поріжка, до якого притискається струна (див. Малюнок).

Освоїмо наступний акорд. Він буде схожий на попередній. До першого акорду додаємо ще й вказівний палець, який притискає третю струну на першому ладу. Готово? Тепер правою рукою проводимо по струнах.

Спробуйте по черзі грати перші два акорду. Спочатку граємо перший, потім ставимо вказівний палець, і правою рукою проводимо по струнах, потім прибираємо вказівний палець, і знову витягаємо звук.

Зовсім не обов'язково витягувати звук строго великим пальцем, б'ючи по всіх струнах зверху вниз. Коли лівою рукою затиснутий акорд, права рука може смикати будь струни - в жодному разі не буде дисонансу (неприємного непоєднуване звучання). Наприклад ви можете проводити тільки за першими трьома струнах або тільки по іншим трьом, можете чергувати удари. Можна щипати окремі струни. Ще спробуйте спочатку смикнути шосту струну, а потім провести по всіх інших. Так, і звичайно можна змінювати акорди (тільки не дуже часто). Поімпровізіруйте собі на втіху. Якщо поки задоволення мало - теж не біда, поки ми вчимося. Пограли - підемо далі.

Розберемо останній (на сьогодні) акорд. Для початку візьміть другий акорд. Взяли? А тепер все три пальці зрушуємо вниз на одну струну. Отримуємо: вказівний палець на першому ладу другій струні, безіменний палець на другому ладу третин струни, середній палець на другому ладу четвертої струни. Граємо.

Для першого разу цих акордів досить. Пограйте їх в різних комбінація (особливо перший і третій). Пальці поки будуть звикати до нової навантаженні. Ви ж тренер переходи між акордами і координацію пальців. Ваша мета: навчитися швидко і легко брати ці акорди.

І ліричний відступ. Дуже важливо, щоб процес навчання вам подобався. Підбирайте ті звуки, акорди і їх виконання, пісні, які вам подобаються.

Скоро ми дійдемо до виконання найпростіших пісень. У мене є на прикметі кілька нескладних варіантів, але набагато краще, якщо ви будете вчитися на піснях ваших улюблених виконавців. Тому, надсилайте мені назви ваших улюблених груп - я постараюся знайти у них відповідні пісні.

Якщо щось залишилося незрозумілим, теж пишіть. Постараюся пояснити краще.

Зустрінемося в наступному випуску ...

Вийшло?
Розібралися?
Готово?
Взяли?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов