Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибір джерела безперебійного живлення

  1. З чого складається ДБЖ
  2. Схеми побудови UPS
  3. Основні характеристики ПБЖ
  4. Конструктивні особливості і опції ДБЖ
  5. Виробники і охоплення ринку
  6. Критерії вибору ДБЖ

Наша сеть партнеров Banwar

У сучасному світі все більше інформації зберігається на серверах і все менше на локальних комп'ютерах

У сучасному світі все більше інформації зберігається на серверах і все менше на локальних комп'ютерах. Варіант зберігання інформації на сервері передбачає більш високу захищеність інформації. Для надійного зберігання даних, і, що важливо, для постійного доступу до них, сервери оснащуються рейд-масивами з носіїв інформації, дублюються блоки живлення і мережеві інтерфейси, використовуються спеціально розроблені для серверів типи пам'яті. Але всі ці заходи не будуть ефективні, якщо не передбачити захист від неполадок електромережі.

При першому ж досвіді вибору такого пристрою захисту обладнання, як джерело безперебійного живлення, відразу виявляється велика кількість термінів і характеристик, можна заблукати в найменуваннях лінійок різних виробників і маркетингових абревіатурах.

Для тих, хто вважає, що розбиратися у всьому цьому немає часу, раджу відразу перейти до розділу «Критерії вибору ДБЖ» в кінці статті.

Найбільш часто зустрічаються неполадки в електромережі:

  1. зниження напруги (до 87% інцидентів за даними компанії BELL LABS),
  2. зникнення напруги (до 7% інцидентів за даними компанії BELL LABS),
  3. підвищення напруги (до 2% інцидентів за даними компанії BELL LABS),
  4. «Провал» напруги,
  5. електромагнітні та радіочастотні перешкоди,
  6. високовольтні імпульси,
  7. високочастотні імпульси,
  8. перехідний процес при комутації,
  9. спотворення синусоидальности напруги;

Для захисту від цих неполадок використовуються джерела безперебійного живлення, скорочено ДБЖ. Часто зустрічається англійське найменування UPS, абревіатура від Uninterruptible Power Supply. ДБЖ використовується для короткочасного постачання комп'ютерів електроенергією для коректного завершення роботи при виникненні нештатної ситуації електропостачання. Слід пам'ятати, що джерело не призначений для постійного живлення комп'ютера, це допоміжний пристрій.

Розрізняються вони, в основному, внутрішніми схемами побудови (тип ДБЖ), характеристиками по потужності навантаження і часу підтримки харчування. У даній статті не розглядаються ДБЖ постійного струму, що використовуються для підтримки безперебійного живлення напругою постійного струму систем відеоспостереження, апаратури пожежної та охоронної сигналізації, контролю доступу та іншої подібної апаратури.

При виборі ДБЖ слід виходити з цінності даних, включаючи і передбачувані витрати від тимчасової недоступності цих даних. Чим дорожче обходиться втрата або недоступність даних, тим складніші пристрої застосовуються для забезпечення їх охорони і безперервності доступу до них. Відповідно складності зростає і ціна на ці пристрої.

Як правило, сфера застосування ІБП і способи захисту даних добре узгоджуються з наступним поділом на категорії:

  • ДБЖ для домашнього використання / для захисту одного ПК в малому офісі
  • ДБЖ для захисту сервера / СГД / АТС / активного мережного обладнання
  • ДБЖ для захисту серверної кімнати / угруповання ІБП для ЦОД
  • ДБЖ для захисту низьковольтного устаткування постійного струму

Окремо можна згадати особливі категорії:

  • ДБЖ для захисту схем управління опалювальними котлами
  • ДБЖ для спільної роботи з дизель-генераторами

Щоб зрозуміти, чому для різних сфер застосування ІБП мають помітно відрізняється ціну, і як ця ціна формується залежно від внутрішньої схемотехніки, давайте розберемося спочатку, з чого ж складається ДБЖ.

З чого складається ДБЖ

Випрямляч (*). Пристрій, що перетворює напругу змінного струму в напругу постійного струму. Використовується для заряду батарей.

Батарея (*). Акумулятор на основі свинцево-кислотної батареї елементів.

Зарядний пристрій і блок керування (*). Для правильної зарядки і розрядки акумулятора використовується зарядний пристрій і блок управління. У самих бюджетних ІБП, блок управління зібраний на мікросхемі і реалізує мінімальне управління системами ДБЖ. У більш потужних і дорогих моделях в складі блоку управління присутній мікропроцесор.

Інвертор (*). Пристрій, що перетворює напругу постійного струму, в напругу змінного струму. Використовується для перетворення напруги батарей в вихідна напруга ДБЖ.

Фільтри. На вході і виході розташовані фільтри для згладжування сплесків і високочастотних перешкод вхідної мережі і для згладжування нелінійних спотворень синусоїди на виході, при роботі від акумуляторів в резервною схемою ДБЖ і лінійно-інтерактивною схемою.

Автотрансформатор, або AVR (Automatic Voltage Regulation), також використовується назва «бустер». Ступінчастий регулятор напруги, який має в своїй основі автотрансформатор, використовується для підвищення напруги, або його зниження, для підвищеного або зниженого напруги вхідної мережі. Дозволяє витримувати тривалі «просадив» і «задираки» напруги вхідної мережі без перемикання на живлення від батареї, що подовжує час «життя» акумуляторів.

Байпас. Пристрій, що дозволяє підключити відфільтроване харчування навантаження, в обхід основної схеми ДБЖ. Може бути ручним або автоматичним. Автоматичний байпас підключає обхідну схему при визначенні керуючим блоком несправності або перевантаження ДБЖ. Ручний байпас застосовується для обслуговування ДБЖ, що не відключаючи його від мережі і не перериваючи подачу харчування на навантаження.

(*) Ці пристрої присутні у всіх схемах побудови UPS

Схеми побудови UPS

Резервна, вона ж standby o ff- line. Схема являє собою дві гілки з перемикачем, в одну з яких включений випрямляч, батарея і інвертор. Поки все добре, харчування надходить безпосередньо на навантаження, і заряджаються батареї. При пропажі напруги, або виході його за нормовані значення, схема перемикає навантаження на живлення від акумуляторів, а при поверненні напруги в зону нормальних значень, відбувається зворотне перемикання. Від короткочасних, високочастотних піків напруги і електромагнітних завад захищають пасивні фільтри.

Схема резервного підключення

Переваги схеми:

  • Високий ККД, як наслідок - низьке тепловиділення і низький рівень шуму
  • Низька вартість

недоліки:

  • Довгий час перемикання
  • Несинусоїдальний форма вихідної напруги від батарей, трапецієвидна або апроксимувати синусоїда (квазісінусоіда).
  • Неможливість коригування вихідного сигналу по амплітуді і частоті

Інтерактивна, вона ж Line-interactive off-line. По суті повторює, в основному, попередню схему, при цьому, на вході розташований ступінчастий автотрансформатор, який дозволяє регулювати напругу на виході в звичайному режимі роботи від мережі (функція AVR). Тобто, вхідна напруга може «гуляти» в більш широких межах, не приводячи до придбання конкретної харчування від батарей. При перемиканні на харчування від батарей схема працює так само, як і резервна. Проти імпульсних перешкод все також використовуються пасивні фільтри. Можна сказати, що автотрансформатор включений в гілку, яка в резервною схемою живила навантаження безпосередньо.

Схема інтерактивного підключення

переваги:

  • Можливість стабілізації вихідної напруги, треба зауважити, примітивної стабілізації.
  • Більш довга «життя» акумуляторів, в порівнянні з резервної схемою

недоліки:

  • Довгий час перемикання
  • Несинусоїдальний форма вихідної напруги від батарей, трапецієвидна або апроксимувати синусоїда (квазісінусоідная).
  • У деяких, особливо, низькобюджетних моделях, через застосування класичного трансформатора, замість інвертора на напівпровідникових ключах, при харчуванні від батарей частота змінного струму на виході значно перевищує 50Гц, і синусоїда дуже далека від ідеальної. Пов'язано це з тим, що класичний трансформатор має менший, у порівнянні з інвертором на напівпровідникових ключах обсяг, і його простіше розмістити в корпусі ДБЖ.

Схема подвійного перетворення, вона ж double- convesion або On-line. Ця схема значно відрізняється від двох попередніх. У загальних рисах, схема побудована таким чином, що батарея постійно підключена до навантаження і вхідної мережі. На вході схеми присутній випрямляч, далі в схему підключена батарея, і на виході інвертор видає напругу змінного струму. Саме тому схема ця схема називається схемою подвійного перетворення.

Схема подвійного перетворення

переваги:

Чиста синусоїда на виході, в загальному випадку, не залежить від форми вхідного сигналу, імпульсних сплесків, провалів і високочастотних електромагнітних завад

недоліки:

  • Відносно низький ККД, на рівні 85%. Треба зауважити, що у ІБП даної схеми середніх і високих потужностей, що випускаються провідними виробниками, передбачені інтелектуальні режими управління, автоматично подстраивающие роботу ДБЖ для підвищення ККД до 96-98%.
  • В цілому, через низький ККД, ДБЖ подвійного перетворення мають великий виділенням тепла, і, як наслідок, більш високим рівнем шуму, в порівнянні з попередніми схемами.
  • Висока ціна

Основні характеристики ПБЖ

Вихідна потужність. Як правило, в позначенні потужності ДБЖ вказується повна потужність в Вольт-Амперах (VA), а не активна потужність у Ватах (W). Якщо цікаво розібратися, рекомендую прочитати наступний абзац, виділений фіолетовим, якщо коротко, для обчислювальної техніки співвідношення між повною і активною потужністю прийнято вважати рівним 0,7 (за версією АРС, GE і Fiskars). Тобто 1000 ВА = 700Ватт

Той самий «фіолетовий абзац»:

В ВА вимірюється повна потужність, в Вт вимірюється тільки активна потужність.
Повна потужність - є алгебраїчна сума активної та реактивної потужності.
Спрощена формула співвідношення повної і активної потужності виглядає так:

cos φ = P / S

S - повна потужність (ВА) - величина, що дорівнює добутку сили струму (Ампер) на напругу в ланцюзі (Вольт).
Вимірюється в Вольт-Амперах.
P - активна потужність (Вт) - величина, що дорівнює добутку сили струму (Ампер) на напругу в ланцюзі (Вольт) і на коефіцієнт навантаження (cos φ).
Вимірюється в Ватах.
Коефіцієнт потужності (cos φ) - величина, що характеризує споживач струму.
Говорячи простою мовою, цей коефіцієнт показує, скільки потрібно повної потужності (Вольт-Ампер), щоб «запхати» необхідну на вчинення корисної роботи потужність (Ватт) в споживач струму.
Цей коефіцієнт можна знайти в технічних характеристиках приладів-споживачів струму.
На практиці він може приймати значення від 0.6 (наприклад перфоратор) до 1 (освітлювальні прилади і ін.).
Cos φ може бути близький до одиниці в тому випадку, коли споживачами струму виступають теплові (тени і т.п.) і освітлювальні навантаження.
В інших випадках його значення буде варіюватися.

Вхідна напруга. Як правило, в технічних характеристиках ДБЖ вказуються два параметри: діапазон вхідної напруги при роботі від мережі і встановлюється діапазон вхідної напруги для перемикання на живлення від батарей.

Вихідна напруга. Залежно від призначення, можуть бути різні значення вихідної напруги, в технічних характеристиках ІБП для обчислювальної техніки вказується 230 В, або діапазон встановлюється вихідної напруги.

Час перемикання. Цей параметр актуальний для резервної і інтерактивної схем. Для систем подвійного перетворення зазвичай не згадується, або, в рекламних цілях, пишеться «дорівнює 0».

Час автономної роботи. Найбільш часто вказується значення при роботі з «номінальним навантаженням» і «типовими додатками». Деякі виробники, наприклад, АРС, докладають графіки часу роботи від батарей в залежності від навантаження різної потужності.

Конструктивне виконання ДБЖ. Варіантів, за великим рахунком, лише чотири:

  • Підлоговий / настільний Рис. 4
  • Стоєчний, він же Rackmount, або «рековий» Рис. 5
  • ДБЖ великої потужності, змонтований в корпус під шафу, як правило, 19 ", так званий« кабінет »Рис. 6
  • Модульна система ДБЖ (**) Мал. 7
  • Зустрічаються екзотичні форм-фактори, наприклад, з кріпленням на стіну. Мал. 8
  • Кілька шаф ІБП, об'єднаних з батарейним модулями (***) Мал. 8.1

Мал. 4 Підлоговий / настільний Рис. 5 Стоєчний (Rackmount) Рис. 6 Шафа

Мал Мал. 7 Модульний Рис. 8 Настінний Рис. 8.1 Многостоечная система

Потужність поглинається імпульсної перешкоди (рейтинг енергії сплеску, максимальна розсіює енергія) Для придушення короткочасних сплесків напруги (імпульсні неперіодичні перешкоди) і шумів (імпульсні періодичні перешкоди) в ДБЖ використовуються спеціальні схеми, в тому числі подібні застосовуваним в мережевих фільтрах. У технічній документації вказується енергія в Джоулях.

Хрест-фактор (Crest Factor, пік-фактор) Це відношення максимального (пікового) значення струму до його середньоквадратичного (RMS) значенням. Для хвиль прямокутної форми CF дорівнює одиниці; для синусоїдальних - 1. 414. Модна характеристика, що має під собою маркетингову основу, стосовно ДБЖ. Оскільки ця характеристика відображає взаємодію навантаження і джерела, вона не має сенсу стосовно навантаженні або джерела окремо взятим. До того ж, при різних методиках вимірювання, через відсутність єдиного стандарту методики вимірювання, стає марною при порівнянні ДБЖ різних виробників. Проте, представлена ​​на сайтах, типу маркет-яндекс, як критерій вибору. Високий рівень хрест-фактора вважається кращим.

Конструктивні особливості і опції ДБЖ

Типи вхідного підключення. Для домашнього, офісного та серверного малої і середньої потужності (до 2кВА) сегментів застосування ІБП, характерна наявність роз'єму IEC-320 С13, як на блоці живлення офісного комп'ютера Рис. 9. Крім того, ряд моделей малої потужності для домашнього застосування містить вбудований кабель живлення. Для ДБЖ потужністю від 2 до 5 КВА характерно застосування роз'єму IEC-320 C19, він відрізняється від С13 контактами, розрахованими на 16А (у С13 10А), і, відповідно, формою Рис. 10. У джерелах потужністю від 5кВА застосовується жорстке підключення під гвинт / гайку по трьох фазах + «земля», зазвичай в технічних специфікаціях вказується: Hard Wire 3 wire (1PH + N + G), 3 фази + N + PE.

Мал. 9 IEC-320 С13 Рис. 10 IEC-320 C19 Рис. 11 Schuko СЕЕ7 тип F

Типи вихідного підключення. Для ДБЖ домашнього застосування малої потужності характерно застосування вихідних розеток Schuko СЕЕ7 тип F під євровилку Рис. 11. Для сегмента офісного застосування найчастіше зустрічається розетки IEC-320 С13, для серверного сегмента характерно одночасне присутність розеток IEC-320 С13 і IEC-320 С19, в одно- і многостоечних системах повсюдно застосовується трифазне жорстке підключення. Іноді в системах великої потужності можна спостерігати присутність і розеток С19 і трифазного підключення.

Можливості моніторингу та управління. У сегменті ДБЖ початкового рівня зустрічаються як моделі без можливості управління підключеної технікою, так і моделі з роз'ємом USB і (або) RS232, з пакетом ПЗ для управління живленням під Windows / Linux / MAC OS.

Для ДБЖ серверного сегмента характерно використання виділеного порту RJ45 і ПО з розширеними можливостями управління роботою ДБЖ і широким спектром настройки управління живленням підключеного навантаження. Для ДБЖ великої потужності і модульних систем, а також многостоечних систем, ПО дозволяє, крім перерахованого вище функціоналу, управління через web інтерфейс, забезпечити управління зарядом підключаються батарей, підключення датчиків контролю навколишнього середовища, можливості взаємодії з системами охолодження шаф і серверних приміщень. Для забезпечення цих завдань застосовуються виділені спеціальні сервери, до яких підключаються датчики контролю навколишнього середовища. Система налаштовується на певну реакцію, в залежності від реєстрованих станів датчиків, включаючи можливість відправки СМС повідомлень і навіть відео, що відбувається в поле зору підключених камер.

Можливості нарощування часу роботи від батарей. Моделі великої потужності, призначені для вузлів комутації, серверних кімнат та ЦОД, практично завжди дозволяють підключити додаткові батареї живлення, зібрані в корпусах аналогічного типу. У АРС, наприклад, це ІБП, в Прутнемір моделі яких є буква «Х». Підключення додаткових батарей дозволяє значно збільшити час автономної роботи при пропажі живлення без збільшення потужності інвертора ДБЖ.

Можливість нарощування потужності навантаження. Реалізована в модульних системах і деяких моделях, що дозволяють підключити кілька ДБЖ паралельно. У модульних системах силові модулі, в які входить інвертор і фільтри, підключаються паралельно, забезпечуючи нарощування потужності підключається навантаження у міру зростання потреб. Найбільш поширене масштабування по потужності від одного до трьох модулів. Слід врахувати, що часто в модульних системах передбачається установка чотирьох модулів, але працює одночасно тільки три, а четвертий забезпечує резервування (N + 1).

Можливості резервування. Варіанти резервування можуть бути різні: модулями в модульних системах і підключенням додаткового резервного ДБЖ, (в однофазних схемах на іншу фазу, щоб у разі зникнення основної фази перейти на резерв) за допомогою спеціального пристрою Автоматичного вводу резерву (АВР) або вбудованими в ДБЖ схемами розподілу навантаження.

Можлівість роботи спільно з генератором електроенергії. Далеко не кожен ДБЖ вміє працювати спільно з генератором, наприклад, дизель-генератором. Цю особливість обов'язково потрібно враховувати при виборі ДБЖ. У АРС, наприклад, для роботи від дизель-генераторів випускається модельна лінія Smart-UPS VT.

Можливість захисту телефонних ліній (RJ11) і локальної мережі (RJ45). Характерно для ДБЖ, що позиціонуються як апарати для дому та малого офісу. Також поширена захист локальної мережі в стоєчних і підлогових ІБП для середнього офісу, аж до 2-3 КВА потужності. У більш потужних пристроях зустрічається дуже рідко.

Можливість паралельного підключення ДБЖ. Далеко не кожну пару ДБЖ можна безболісно підключити паралельно, якщо виникає завдання живити навантаження більшої потужності, ніж один апарат зможе витримати. Для того, щоб два або більше ДБЖ, підключення до загальної навантаженні були навантажені в рівномірно, необхідно синхронізувати їх вихідні напруги по частоті, початковій фазі і амплітуді. Найбільше на рівномірний розподіл потужності навантаження впливає дисбаланс фаз. Невідповідність фазового кута між ДБЖ всього на один електричний градус може привести до дисбалансу розподілу навантаження на інверторах до 50%. Схемотехнічних можливість такого підключення реалізована в потужних ДБЖ, і то не у всіх. Паралельне підключення декількох, частіше всього 4-х ДБЖ, дозволяє вирішити відразу два завдання: підвищити потужність підключається навантаження і організувати резервування N + 1.

(**) Модульні ДБЖ. Це рішення реалізує цілий ряд перерахованих вище можливостей і опцій:

  • вбудований байпас
  • У зможності нарощування часу роботи від батарей
  • Можливість нарощування потужності навантаження
  • можливості резервування
  • Можливості моніторингу та управління

Виглядає цей пристрій як шафа, або група шаф, пов'язаних між собою силовими і сигнальними кабелями. У ці шафи встановлюються силові, керуючі і батарейні модулі. Додати або поміняти модулі, в переважній більшості систем, можливо без виключення джерела "на ходу".

Окремо варто підкреслити, що, в загальному випадку, реалізація резервування і поступового нарощування потужності шляхом додавання паралельно працюють силових модулів дешевше саме в ситуації з модульними пристроями.

(***) Многостоечние системи ДБЖ Для підтримки резервного живлення ЦОД, серверних кімнат великих підприємств і навантажених багатолезових інтернет-ферм застосовуються не окремі ДБЖ або деякий розподілене їх кількість, а цілі угруповання, складені в многостоечние системи. Характерна для подібних систем можливість роботи від генератора.

В окремий підрозділ можна віднести многостоечние угруповання ІБП, що утворюють замкнутий простір з захистом дахом між стійками і закривається дверима, що вели в межстоечное простір. Таке групування, характеризується наявністю великої кількості ДБЖ, як правило, модульних, наявністю систем розподілу харчування, збору даних і управління на основі спеціально розробленого ПО, охолодження і кондиціонування, моніторингу навколишнього середовища та оповіщення, і інших вбудованих систем. Детальний розгляд цих угруповань виходить за рамки цієї статті.

Вибір многостоечних систем, завдання нетривіальне, що вимагає специфічних знань.

Розрахунок цих систем проводиться фахівцями вендорів за запитом.

Виробники і охоплення ринку

За даними ITResearch в 2014 році п'ятірка лідируючих на ринку виробників ДБЖ, чия сумарна частка склала близько 80% в грошах виглядає так (в алфавітному порядку): APC by Schneider Electric, Eaton, Ippon, Delta і Powercom. Звичайно, цими вендорами не вичерпується список виробників, в Росії на ринку присутні близько 20 різних виробників ДБЖ.

Більшість вендорів, при найменуванні своїх модельних рядів спираються на схеми побудови UPS, або усталені історично найменування серій.

Наприклад, APC і Ippon використовують найбільш поширені інтерпретації:

BACK UPS: Резервна схема

PRO UPS: Інтерактивна схема

SMART UPS: схема подвійного перетворення

Зауважу, що не так давно АРС перейменував свої лінійки. За лінійно-інтерактивною схемою тепер побудовані всі Pro і частина Smart, а за схемою онлайн Smart RT, Smart VT і все модульні системи.

Оригінальну і не позбавлену логіки систему найменувань запропонувала компанія EATON (Powerware). Вона заснована на захисті від несправностей мережі.

Серії ДБЖ починаються цифрою, яка позначає кількість нівельована несправностей мережі.

Серія 3ххх захищає від 1,2 і 3 несправності з таблиці на початку статті:

1) зникнення напруги,

2) «провал» напруги,

3) підвищення напруги,

Серія 5ххх захищає від перших п'яти, 7ххх від семи і 9ххх, відповідно, захищає від усього, ця серія ДБЖ зі схемою подвійного перетворення.

На даний момент йде активне перейменування серій ДБЖ виробництва Eaton. Четирехсімвольние знімаються з виробництва, вводяться трьох- і двох символьні позначення, але спадкоємність по першій цифрі поки залишається.

Для любителів збору статистичних даних, при виборі вендора пропоную вивчити аналітичну статтю огляду ринку ДБЖ за 2014 з журналу CRN: http://www.crn.ru/numbers/spec-numbers/detail.php?ID=101915

Критерії вибору ДБЖ

Як вже було сказано на початку статті, в загальному випадку, чим цінніше дані, тим складніше і дорожче пристрій для їх захисту. При виборі ДБЖ треба, в першу чергу, сформулювати призначення ДБЖ. Чітке розуміння завдань, що вирішуються ДБЖ, дозволяє відразу ж звузити коло відповідних пристроїв або систем.

Для живлення персональних комп'ютерів і комутаційної апаратури, яка потребує хорошої форми сигналу і не критичною до часу перемикання використовуються ДБЖ, побудовані за резервною або лінійно-інтерактивною схемою. Адже блоки живлення у цій навантаження імпульсні, вони спокійно «переварюють» спотворення вихідної напруги і перехідні процеси, характерні для перемикання на живлення від батарей і назад. Для роботи персональних комп'ютерів від батарей, в загальному випадку, досить від кількох до десятків хвилин. Вибір часу роботи від батарей залежить від встановленого програмного забезпечення, за ці хвилини користувач, або програмне забезпечення ІБП, пов'язане з комп'ютером через кабель USB або RS-232, повинні встигнути без паніки зберегти робочі файли і закрити в штатному режимі відкриті додатки і операційну систему.

У загальному випадку, для сервера однозначно рекомендується ДБЖ за схемою подвійного перетворення. Лінійно-інтерактивні ДБЖ допустимо підключати до серверів, які виконують допоміжні функції в інфраструктурі серверної угруповання.

Для сервера в невеликому офісі вибір ДБЖ буде залежати від програмного забезпечення, яке встановлено на цьому сервері. Візьмемо, наприклад, офіс з чотирьох менеджерів по віддаленим продажу і одного-двох бухгалтерів, в загальному випадку, має в своєму розпорядженні одним сервером, на якому і 1С, і пошта і файловий масив даних з архівом. Цей сервер, як правило, підключається до ДБЖ, побудованим за схемою подвійного перетворення. Нерідко можна зустріти такий сервер, підключений до ДБЖ лінійно-інтерактивної схеми, але для сервера таке підключення не рекомендується. рекомендується. Потужність цього ДБЖ залежить від потужності блоків живлення сервера і комутатора, також потужність ДБЖ впливає і на час автономної роботи від батарей, оскільки більш потужні ДБЖ оснащуються більш ємними батареями акумуляторів. Якщо потрібний великий час автономної роботи, не тільки для штатного закриття програм, а, наприклад, як можна більш довгого доступу до даних через інтернет з іншого офісу, слід вибирати ДБЖ з можливістю підключити додаткові батарейні блоки. Конструктивне виконання цих ДБЖ безпосередньо залежить від форм-фактора сервера. В цілому, чим більше апаратури задіяно, тим імовірніше стоечное виконання. Для віддаленого адміністрування ДБЖ, особливо, якщо обслуговування проводиться приходять адміністратором, нерідко вибирається модель з встановленою мережевою картою.

Для серверної кімнати характерна наявність декількох серверів різної потужності для вирішення різних завдань. Для захисту харчування цих серверів можуть застосовуватися кілька серверів різної потужності, або один потужний сервер схеми подвійного перетворення, нерідко з додатковими батарейним блоками. Як правило, сервери і ДБЖ стійкового виконання. Мережевий інтерфейс, як мінімум, повинен бути присутнім на ІБП, що відповідають за харчування серверів, що виконують найбільш критичні до перерв в роботі завдання. Комутаційне обладнання підключається до лінійно-інтерактивним ІБП, в разі застосування декількох серверів. Якщо сервер один, то все обладнання підключається до нього.

Для центрів обробки даних застосовуються ИБП або модульного або кабінетного типу, безумовно, це ДБЖ за схемою подвійного перетворення, з байпасом і резервуванням N + 1.

Медичне обладнання, вимірювальні прилади, Точні критично до форми синусоїди, тому для них обов'язкове застосування ІБП, побудованих за схемою подвійного перетворення.

Газові опалювальні котли, в силу декількох особливостей, вимагають ДБЖ схеми подвійного перетворення. Можливе застосування ІБП для сервера, але є і спеціалізовані моделі.

Можна відзначити окремим пунктом ДБЖ морського виконання. Для роботи в жорстких умовах корабля деякі виробники випускають спеціальні версії звичайних ДБЖ. Крім того, є виробники, що спеціалізуються саме на цьому типі ДБЖ.

Для роботи спільно з дизель-генераторами необхідно уважно дивитися на характеристики відповідного по потужності і часу автономної роботи ДБЖ. Обов'язково має бути зазначено, що цей апарат призначений для спільної роботи з генератором.

Для правильного вибору ДБЖ не для домашнього використання корисно звернутися до фахівців, які правильними запитаннями допоможуть скоротити час вибору і уникнути помилок, які часто виникають при бажанні заощадити або, навпаки, залежить деякий резерв на подальший розвиток серверної угруповання.

© Дмитро Ковальов, 2016

Менеджер проектів ТОВ «ВІСТ СПб», APC Sales Associate Specialist

При передруці та використанні матеріалу вказівку
авторства (Дмитро Ковальов, 2016) і посилання на джерело
(Www.vist-spb.ru) обов'язкові!

Php?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов