Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибір автомата за кількістю полюсів

Наша сеть партнеров Banwar

Автоматичний вимикач - це низьковольтний захисний апарат, який виконує захист електричних ланцюгів від таких аварійних режимів роботи, як перевантаження і коротке замикання, а також дозволяє виконувати комутації електричних ланцюгів під навантаженням в ручному режимі Автоматичний вимикач - це низьковольтний захисний апарат, який виконує захист електричних ланцюгів від таких аварійних режимів роботи, як перевантаження і коротке замикання, а також дозволяє виконувати комутації електричних ланцюгів під навантаженням в ручному режимі. Якщо автоматичний вимикач конструктивно має мотор-привід, то управління ним можна здійснювати дистанційно або автоматично за допомогою подачі сигналу від різних автоматичних пристроїв.

Автоматичні вимикачі застосовуються досить широко, так як поняття «низьковольтні ланцюги» включає в себе не тільки силові кола, які живлять різні електроприлади і обладнання, а й ланцюга зв'язку, телемеханіки обладнання, різних допоміжних ланцюгів напругою до 1000 В. У даній статті наведемо особливості вибору автоматичного вимикача за таким критерієм, як кількість полюсів.

При виборі автоматичного вимикача кількість полюсів в ньому вибирається з урахуванням характеристик електричної мережі. Розглянемо, коли і де застосовується одно-, дво-, три- - і чотириполюсні автомати.

Ланцюги змінного струму напругою 220/380 В

Трифазна електрична мережа може живити, як трифазних, так і однофазних споживачів. Трифазні споживачі - електродвигуни, трансформатори зі схемою з'єднання обмоток «зірка» або «трикутник» підключаються до електричної мережі трьома провідниками (трьома фазами) і відповідно для захисту даних споживачів встановлюються трифазні автоматичні вимикачі, які дозволяють повністю розірвати ланцюг.

Якщо схема з'єднання обмоток електродвигуна або трансформатора «зірка з виведеною нульовою точкою», то для їх захисту встановлюють чотириполюсні автоматичні вимикачі, які розривають три фазних провідника і один нульовий.

Однофазні споживачі живляться від напруги 220 В, яке можна отримати, якщо взяти одну з фаз і нульовий провідник (нейтраль) електричної мережі. Тобто в даному випадку крім трьох фаз електричної мережі є ще один провідник - нульовий, тому для захисту і комутації такий електричної мережі встановлюють чотириполюсні автоматичні вимикачі, які здійснюють розрив всіх чотирьох провідників електричного кола.

Також існують електричні прилади або обладнання, які конструктивно мають трифазні і однофазні елементи. Наприклад, електричний верстат конструктивно має кілька електричних двигунів, які живляться від трьох фаз електричної мережі. При цьому для управління даними електродвигунами побудована схема, що харчується від 220 В.

В даному випадку автоматичний вимикач, який здійснює подачу напруги на верстат, має чотири полюси, а безпосередньо на самому верстаті є окремі автоматичні вимикачі для захисту кожного з елементів верстата. Триполюсні - для захисту електродвигунів, двополюсні - для захисту ланцюгів управління і інших допоміжних ланцюгів верстата.

Однофазна електрична мережа двухпроводная - один провід в ній фазний, інший - нульовий. Для комутації та захисту електричних ланцюгів застосовують двофазні автоматичні вимикачі, які здійснюють повне відключення ділянки електричної мережі.

Як в однофазних, так і трифазних розподільних щитках можуть встановлюватися однофазні автоматичні вимикачі, які здійснюють харчування окремих однофазних споживачів. Дані автоматичні вимикачі здійснює розрив фазного провідника електричного кола. При цьому окремі однофазні споживачі підключаються до вступного (загального) автоматичного вимикача, який, як і згадувалося вище, має два полюси для однофазної ланцюга і чотири полюса для трифазного ланцюга з нульовим проводом.

Слід зазначити, що розрив нульового провідника проводиться в тому випадку, якщо електромережу має систему заземлення TN-S , Яка передбачає поділ робочого нульового і захисного провідників. Розрив нульового провідника здійснюється за умови, що нуль не приходитиме з іншого джерела. Розрив всіх провідників електричного кола, в тому числі і нульового провідника, потрібно для забезпечення безпеки при обслуговуванні електропроводки.

Двох, трьох-і чотириполюсні модульні автоматичні вимикачі можуть використовуватися для автоматизації відключення незалежних один від одного ланцюгів. Наприклад, одна ланцюг підключається до однієї фазі трифазного автомата, а дві інші, до двох інших фаз автомата.

Тепловий і електромагнітний расцепители кожного з полюсів модульного автоматичного вимикача працюють незалежно один від одного, а важелі полюсів з'єднуються між собою, тому при виникненні перевантаження або короткого замикання на одного ланцюга, будуть відключені і дві інші ланцюга.

Ланцюги постійного струму

Крім трифазних і однофазних мереж змінного струму існують ланцюги постійного струму. Ланцюг постійного струму має два полюси - «+» і «-», тому й автоматичні вимикачі в даних ланцюгах застосовуються двополюсними. Однофазні автомати в ланцюгах постійного струму не застосовують, тому що в цих ланцюгах потрібно забезпечувати розрив одночасно двох полюсів.

Автоматичні вимикачі постійного струму застосовуються для захисту ланцюгів електрифікованого транспорту, в електроустановках в колах пристроїв релейного захисту, автоматики, в ланцюгах соленоїдів високовольтних вимикачів, для живлення устаткування зв'язку, телемеханіки, систем АСУ ТП, а також в різних пристроях промислової автоматики.

Читайте також: Характеристики автоматичних вимикачів

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов