Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибираємо мотор для човна

  1. Які бувають човнові мотори
  2. Який двигун для човна краще
  3. Який двигун для човна краще для човна ПВХ
  4. Який гвинт краще для човнового мотора
  5. Принципи управління мотором
  6. Де купити підвісний човновий мотор

Наша сеть партнеров Banwar

Вітчизняний ринок риболовецької тематики переповнений десятками пропозицій від різних виробників. З одного боку, це добре, а з іншого - ускладнює і без того непросту для рибалок вибір. Сьогодні ми поговоримо про те, які човнові мотори будуть найбільш доречні в різних ситуаціях.

Не варто поспішати купувати першу ж вподобану модель: цілком ймовірно, що саме для Ваших потреб вона не така гарна, як хотілося б. З рівною мірою ймовірності, мотор може виявитися занадто слабким для конкретної човна або навпаки, надто потужним, що зробить судно некерованим. Далі ми розглянемо основні аспекти, які слід враховувати при виборі.

Які бувають човнові мотори

Класифікацію можна виробляти по самому різному ознакою, однак визначальними будуть такі чинники:

  • число тактів;
  • потужність двигуна;
  • спосіб кріплення до човна.
  • Ми навмисне не стали включати в цей список бренди, тому що це абсолютно окрема категорія. Проте, не можна про них не згадати. На ринку лідирують марки Yamaha, Mercury і Honda, проте в галузі присутні і інші гравці.

    Бувалі рибалки не рекомендують вибирати китайські мотори: їх якість майже завжди нижче середнього. Здавалося б, човнові мотори російського виробництва повинні більше відповідати вітчизняним реаліям, проте і вони далекі від досконалості. Найкраще - японська і американська продукція. Рівень контролю якості в цих країнах набагато вище, а сама техніка куди більш довговічна.

    Який двигун для човна краще

    З точки зору балансу між ціною і якістю майже у кожного виробника є невеликий перекіс. Він не тягне за собою негативних наслідків, однак ми вважаємо своїм обов'язком відзначити цей факт. Наприклад, моделі від Ямаха мають самий тихий хід, але їх ціна багатьом не по кишені. У той же час Honda випускає найбільш технологічні моделі, і хоч вони і нижче по вартості, але іноді грішать дрібними недоробками.

    Для середньостатистичного українського рибалки «золоту середину» становить продукція від Mercury: це надійні мотори, в яких ціна виправдовує якість. Як виробник саме Меркурі зараз закриває задоволеною великий сегмент вітчизняного ринку. Деякий час назад досить високу планку також тримав бренд Сузукі, проте в останні роки він поступився своїм місцем в рейтингу більш молодим виробникам.

    Що стосується чисто технічних характеристик - розвивається швидкості, номінальної потужності і рівня споживання палива, то тут однозначних лідерів немає. Майже в кожній лінійці моделей від різних виробників можна побачити продукцію з по-різному збалансованими показниками. У одних нижче рівень шуму, але мала середня швидкість, у інших висока потужність, але занадто високий витрата палива і т.д.

    Як би там не було, при покупці мотора слід спиратися на рекомендації виробника човна або катера. Ключовим обмежувачем є паспортна величина, яка і встановлює максимальну межу. У підсумку виходить проста закономірність: чим вище потужність, тим менше економічність.

    Для спокійної риболовлі поблизу берега цілком згодиться двигун потужністю до десяти кінських сил, часом навіть до п'яти. Якщо ж Ви любите покататися на водних лижах, придбайте мотор з потужністю не менше 25-30 к.с. Нарешті, якщо мова йде вже не про надувному човні, а про катері, двигун повинен мати 200-250 к.с. Часовий витрата у нього буде становити приблизно 80-90 літрів палива, але швидкість і комфортність - ні з чим не можна порівняти.

    Який двигун для човна краще для човна ПВХ

    Всі підвісні човнові двигуни зазвичай розбивають на дві категорії - двотактні і чотиритактні. Представники першої категорії на даний момент поширені більше. Їх відрізняє солідна питома потужність в перерахунку на вагу вироби. При цьому рівень зручності експлуатації мотора дійсно високий: вібрація і шум у нього помірні, а середня швидкість достатня для комфортної риболовлі. Любителів рибної ловлі привертає їх розумна ціна, компактність, здатність швидко розганятися і т.д. Що стосується палива, то тут все досить суперечливо: є моделі майже «всеїдні» в плані якості бензину, а є і ті, для яких паливну суміш краще готувати самостійно. Даний аспект при покупці слід вивчати пильно.

    Якщо ж споживач хоче отримати практично безшумний мотор, який не стане створювати неприємну вібрацію, забезпечить граничну економічність і цілком буде продуктом нового покоління, слід задуматися про чотиритактному. Даний тип вважається більш екологічно чистим - по крайней мере, настільки, наскільки це можливо з технічної точки зору. За економічності вони на 35-40% вигідніше двотактних, а по ресурсу роботи самого двигуна - ще вище. Крім того, їх відмітною особливістю є здатність працювати на холостих обертах.

    Не варто думати, ніби все човнові мотори однакові. Поряд з бензиновими є електричні, а також комбіновані типи. Кожен виріб має свої власні сильні і слабкі сторони, в зв'язку з чим розглядати їх варто в сукупності.

    Який гвинт краще для човнового мотора

    Питання підбору гребного гвинта нітрохи не простіше інших споріднених йому питань. Якщо він буде підібраний невірно, то навіть самий якісний японський мотор не повністю розкриє свій потенціал. І це не просто прикро, це вкрай неекономно.

    При виборі гвинта необхідно спиратися на наступну комплексну характеристику: поєднання кращого виходу на глісаду з максимальними оборотами і / або вантажопідйомністю. Якщо даний показник цілком Вас влаштовує, порівняйте рівні шуму, що досягається економію палива і тривалість терміну життя двигунів для різних моделей гвинтів. За підсумком такого аналізу вже можна робити попередні висновки.

    Різноманітність асортименту формують не тільки підвісні човнові двигуни, а й гребні гвинти. Їх основні відмінності відносяться до окремих конструктивних особливостях, а саме:

  • діаметр окружності, описуваної зовнішньої торцевої поверхнею лопатей при обертанні;
  • число лопатей (зазвичай від двох до чотирьох);
  • крок (як міра обліку оборотів);
  • сталь або різновид пластику, з якого виготовлені лопаті;
  • відношення сукупної площі поверхні лопатей до площі утворювати при обертанні кола;
  • пристрій маточини;
  • діаметр маточини;
  • число шліців у втулці.
  • Щоб правильно розрахувати гребний гвинт для надувних човнів різної вантажопідйомності, існують свої формули. Зазвичай в рибальських магазинах можна отримати досить докладну консультацію у менеджера і обчислити необхідні характеристики разом з ним прямо біля прилавка. Крім того, на просторах інтернету також є онлайн-калькулятори, здатні допомогти споживачам.

    Досить володіти вичерпною інформацією про основні властивості свого човна, і підбір гвинта не складе таких великих проблем, як здавалося спочатку. Найчастіше мінімальний набір даних складається з необхідної швидкості човна, граничних оборотів самого двигуна і передавального числа на редукторі. Уточнений розрахунок, безумовно, потребують вдвічі більше інформації.

    Принципи управління мотором

    Принципи управління мотором

    Стандартними вважаються човнові мотори з Румпельное управлінням. Це перевірений часом класичний тип ручного управління, що вимагає невеликого м'язового напруги при сидінні, але забезпечує повний контроль над процесом ковзання по водній гладі. Всі необхідні важелі виносяться до верхньої частини мотора, що дозволяє з легкістю здійснювати маневри.

    Проте, для суден з довжиною, що перевищує три з половиною метра, такий мотор набагато менш ефективний. Ніс довгою човни занадто далеко від корми, і людина не завжди встигає правильно реагувати на хвилі. У таких випадках користуються моторами з дистанційним управлінням, здатними не тільки зняти додаткове навантаження з людини, але і забезпечити значно більший рівень безпеки експлуатації човна. Ті, хто зумів повною мірою насолодитися таким типом управління, назавжди відмовляються від традиційного ручного.

    Дистанційний не так вже й складно, як може здатися на перший погляд. Його основну частину складає всього пара деталей. Перша з них - це трос необхідної довжини, яка визначається моделлю конкретного мотора. За використовуваних матеріалів він практично однаковий для різних моделей і за замовчуванням встановлюється в комплекті з другим важливим елементом - рульовим редуктором. Останній безпосередньо відповідає за те, з яким ступенем ефективності крутний момент передається до тросу від штурвала. Окремі комплекти можуть мати на увазі наявність двох тросів - один відповідає за перемикання передач, а другий - за прискорення. Ще один із елементів - командер. В його обов'язки входить виключно проста функція - виступати запасний ручкою управління. Нарешті, для кінцевого користувача потрібен штурвал. Це просте ергономічне пристрій, що прикріплюється до редуктора і полегшує управління судном.

    Де купити підвісний човновий мотор

    Придбати двигун можна не тільки в тематичному відділі супермаркетів, а й через інтернет. Різні мотори для надувних човнів представлені в нашому онлайн-магазині. Тут до уваги споживачів пропонується великий асортимент, орієнтований на різний бюджет і технічні потреби. Серед інших є й добре себе зарекомендував човновий мотор Меркурій , І дорогі японські марки, і самі бюджетні китайські. Наші консультанти будуть раді дати Вам кілька слушних порад і допомогти з підбором мотора для човна.

     
      Обзор категорий  
     
    Шины
     
         
     
      Специальное предложение  
       
         
         
    Доставка осуществляется в города:
    Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

    © 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

    Каталог украинских интернет-магазинов