Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вибираємо газову колонку

Наша сеть партнеров Banwar

Поради самарських фахівців з вибору газової колонки.

Газову колонку треба вибирати в залежності від місця, де вона буде стояти - у ванній або кухні, крім того, варто враховувати тиск води в трубах.

«Власне, колонки зараз випускаються з пьезорозжігом і електронним пуском, різноманітні за потужністю, - розповіли експерти фірми« Волгагазкомплект ». - Ручний розпал - сірником - зараз можна зустріти тільки на старих моделях ще радянського виробництва. Найбільш поширені моделі (вони ж і найпопулярніші) - з п'єзорозпалом, в таких колонках гніт запалюється після натискання на кнопку, розташовану на корпусі. А ось в моделях з електронним розпалом навіть і кнопку натискати не потрібно - відкриваєте кран з гарячою водою, і колонка загоряється сама, закриваєте кран - вимикається. Однак такі апарати сьогодні дорожче, ніж з пьезорозжігом, хоча вважаються надійнішими ».

Потрібно відзначити, що автоматичні колонки - з електронним підпалом - ставити у ванну не рекомендується Потрібно відзначити, що автоматичні колонки - з електронним підпалом - ставити у ванну не рекомендується. Тому, до речі, пьезо-колонки набагато охочіше розкуповуються.

Друга важлива характеристика газових колонок - їх потужність. Вона може бути постійною або змінною. У першому випадку пальник потрібно регулювати самостійно - тобто в залежності від напору води і ступеня нагріву збільшувати або зменшувати потужність вогню регулятором на корпусі, а ось пальник зі змінною потужністю сама «підлаштовується» під інтенсивність напору і нагрівання. «Взагалі потужність колонки, це, просто кажучи, кількість води, яке вона здатна нагріти в хвилину, - зазначив менеджер компанії« Самара Газ Техніка ». - Умовно всі апарати ділять на слабкі, середні і потужні. Вибір потужності залежить від сили натиску води в працях квартири. Більшість колонок - з потужністю від 22 до 24 кіловат. Взагалі ж чим гірше натиск води в квартирі, тим менш потужну колонку треба купувати. Є тиск в трубах слабеньке, то і колонку треба брати слабку, вона працює з мінімальним тиском в 0,1 атмосфер ». «Так, і краще вибирати напівавтоматичну колонку, з пьезорозжігом, - додає експерт з« Волгагазкомплекта ». - Такі моделі не настільки чутливі до натиску води, ніж автомати. У старих будинках, де труби часом забиваються майже повністю, напору майже і немає - цівка ллється. Автоматична в таких умовах просто не буде працювати - їй не вистачить тиску в трубах ». Плюс до того, в старі будинки краще брати моделі з контролем полум'я, щоб в разі перебиваючи тиску колонка могла сама вимкнутися, так безпечніше, додали фахівці.

До слова сказати, в сучасних моделях для безпеки і захисту встановлені маса датчиків: іонізації (миттєво перекриває газ при згасанні полум'я), горіння (дублює перший датчик), перегріву (захист теплообмінника від перегріву), потоку (колонка включається, тільки якщо відкритий кран і в неї надходить вода), тяги (при її відсутності колонка вимикається самостійно). Є моделі, де подача газу автоматично регулюється в залежності від напору води, і навіть апарати з автодіагностикою і дисплеєм, на який подається текстова інформація про місце і причини поломки в разі несправності будь-яких пристроїв.

Але це поки рідкість в самарських будинках, а ось щоб звичайна колонка пропрацювала весь відпущений нею термін (сучасні моделі працюють до 12 років без проблем), потрібно дотримуватися певних правил експлуатації. Встановлювати колонку може тільки професіонал з ліцензією. «Нічого складного в установці немає, але будь-який завод-виготовлювач вимагає, щоб в паспорті колонки була відмітка компанії, яка встановлює колонку, - відзначили в« Волгагазкомплекте ». - Компанія повинна мати на це ліцензію. Раз на рік краще запросити з встановила в будинку колонку фірми техніка, який би перевірив апарат і прочистив пальник ».

Найбільший ворог газових колонок - жорстка вода, одноголосно відзначили опитані експерти. «Теплообмінники прогорають через неякісну воду, - розповіли в« Волгагазкомплекте ». - Власне, саме в теплообмінниках нагрівається вода. Через жорстку води він весь обростає накипом усередині і руйнується. У нас в Самарі ще нічого вода, а ось в Адміністративно процедурному, Червоної Глінці - там взагалі біда. Але ж вихід з ладу теплообмінника - це, по суті, поломка всього апарату. В імпортних моделях дешевше колонку нову купити, ніж теплообмінник поміняти ». «Зазвичай перед колонкою на водопровідну трубу ставлять фільтр - для того, щоб знизити можливість виходу теплообмінника з ладу, - вторить експерту його колега з компанії« Самара Газ Техніка ». - Якщо в будинку ставите колонку, то старі іржаві труби краще поміняти на металлопласт, щоб знизити можливість потрапляння іржі в теплообмінник і підвищити тиск води. І ще - колонку не потрібно доводити до кипіння, тоді не буде радіатор забиватися. Багато хто ставить регулятор на максимум, роблячи воду максимально гарячої, так, що з-під крана ллється окріп. А цього краще не робити, так як утворюється осад на радіаторі-теплообміннику. Він забивається і виходить з ладу, і замінити його дорого ».

Де купити газовий котел в Самарі: інтернет супермаркет САМАРСЬКИЙ пропонує в широкому асортимент побутові газові колонки провідних виробників газового обладнання ..

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов