Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Відстань від плити до витяжки: як повісити витяжку над газовою плитою?

  1. характерні особливості
  2. різновиди
  3. Правила розміщення

Наша сеть партнеров Banwar


Незмінним атрибутом будь-якої кухні є плита. Без неї неможливо собі уявити комфортне приготування їжі. сучасні плити як газові, так і електричні , Припускають використання витяжки. Під час готування просто необхідно якісне очищення повітря від продуктів горіння, крапель жиру, бруду і позбавлення від запаху. При монтажі важливу роль відіграє відстань від плити до витяжки, цей показник зазвичай має стандартні параметри, але бувають і виключення. Крім того, необхідно бути в курсі і інших нюансів, вибираючи витяжний пристрій .

Відсутність очищення повітря в кухонному приміщенні викликає постійний дискомфорт. Та й без шкоди для здоров'я не обходиться, так як людина змушена відчувати не тільки запах, часто не дуже приємний, але і вдихати кіптява, а також інші забруднення. Якщо витяжка встановлена ​​не на тій висоті, на якій необхідно, то це може привести до різних проблем, на зразок її неефективності або ускладнити процес приготування їжі.

характерні особливості

Кухонна витяжка - це прилад, який забирає забруднене повітря з приміщення і очищає його. Витяжний пристрій складається з корпусу, повітрозабірника, набору фільтрів і елементів електричної вентиляції. Витяжки діляться на два типи: відвідної і циркуляційний.

  1. Відвідні або проточні. Принцип роботи полягає в паркані брудного повітря з приміщення і виведення його назовні, тобто на вулицю, через вентиляційний канал. Такі витяжки економічніші і практичні, але вони вимагають гарної вентиляції в будинку, в іншому випадку їх робота буде неефективною.
  2. циркуляційні . Для них необов'язково наявність вентиляційної шахти, їх робота передбачає очищення повітря за допомогою системи фільтрів і повернення назад в кухню. Повне очищення повітря в цьому випадку вимагає трохи більше часу, ніж у попереднього варіанту. Та й фільтри доведеться міняти регулярно.

Вибір типу витяжок над плитою залежить не тільки від власних уподобань, а й від стану воздуховода в будинку. Якщо з ним все в порядку, то краще придбати відвідну модель, а якщо вентиляційна шахта забита або взагалі відсутня, то не обійтися без циркуляційної моделі. У першому випадку буде потрібно приплив свіжого повітря ззовні, а в другому, очищені повітряні маси будуть повертатися в кухню через витяжку.


різновиди

Питання, на якій висоті вішати витяжку , Дуже важливий, але не менш важливе визначитися і з її конструктивними особливостями. Кухонні витяжки діляться не тільки за принципом роботи, але і за зовнішнім виглядом. Виділяють такі різновиди:

  • Підвісну. Таке витяжний пристрій зазвичай має плоский корпус і кріпиться знизу кухонного навісної шафи безпосередньо над плитою.
  • вбудовану . Вона призначається для монтажу всередині шафи. Дані витяжки мають безліч переваг, і головною особливістю є те, що гарнітур виглядає органічно і цілісно, ​​оскільки корпус витяжки прихований за фасадом підвісного модуля.
  • настінну . Це класичний тип пристрою. Витяжка над плитою кріпиться на стіну над варильною поверхнею. Може бути виконана в різних стилях і матеріалах.
  • Кутову. Підійде в тому випадку, якщо плита розташована в кутку кухонного гарнітура. Це досить габаритні моделі, на відміну від тих же вбудованих або підвісних.
  • острівну . Найбільш дорогою і стильний варіант, серед перерахованих вище. Якщо кухня досить велика і передбачає розміщення в центрі острова з поверхнею і духовкою, то острівна витяжка стане незамінною деталлю.

За формою повітрозабірника і його конструкції пристрою діляться на: плоскі, горизонтальні, вертикальні, куполоподібні. Плоска конструкція має нижню частину у вигляді прямокутних жалюзі, які в деяких випадках обмежуються невисокими бортиками. Такі витяжки над газовою плитою припускають горизонтальну установку над варильною поверхнею на необхідній висоті. Ширина буває 500 або 700 мм.

Вертикальний вид передбачає похиле розміщення прямокутного витяжного пристрою. Мініатюрна ж є найпоширенішою. Вона виглядає як намет, встановлений над плитою. Зазвичай має ширину 500, 600, 700, 900 і 1200 мм.

Конструкційні особливості витяжок також припускають розподіл на види: стаціонарні, знімні, висувні. Останні найчастіше використовуються в проточних системах і мають на увазі висувною повітрозабірник, який витягується при необхідності, наприклад, під час приготування їжі.

Правила розміщення

Після того як визначився тип, конструкція і дизайн пристрою, слід розібратися з питанням, на якій висоті вішати витяжку? Зазвичай до кожного приладу додається інструкція по установці, в якій позначені необхідні параметри. Але якщо інструкції немає, то необхідно скористатися загальноприйнятими стандартами.

Багато хто задається питанням, чому необхідно дотримуватися стандартні розміри? Якщо не враховувати параметри установки, то ефективність роботи витяжки знизиться і, можливо, вона взагалі буде марна. Відстань між витяжкою і варильною поверхнею визначається наступними умовами:

  • Безпекою. Мінімально допустима відстань між нижньою частиною витяжного пристрою і відкритим вогнем - 650-700 мм. Необхідно його дотримуватися, щоб уникнути загоряння.
  • Зручність. Таку відстань обумовлюється і зручністю для господині під час готування. Вона повинна спокійно користуватися каструлями будь-якого розміру, що не заглиблюватися головою об край витяжки над газовою плитою і при цьому без проблем змогти дотягнутися до панелі керування, щоб включити, вимкнути прилад або відрегулювати його функції.

Взагалі, стандартним параметром розміщення витяжного пристрою вважається 700-900 мм від варильної поверхні. Але перш за все, слід враховувати побажання того, хто буде займатися цим, адже якщо людина має зріст вище середнього, то розміри робочої ділянки повинні бути збільшені.

При монтажі витяжки необхідно враховувати і тип плити. Для газових моделей найбільш безпечним відстанню буде 750 мм від варильної поверхні, а якщо плита електрична - то 650 мм.

Для газових моделей найбільш безпечним відстанню буде 750 мм від варильної поверхні, а якщо плита електрична - то 650 мм

Важливе значення на розміщення надає і потужність пристрою, площа повітрозабірника і вид його розташування. Слабкі витяжки з продуктивністю не більше 300 куб. м / год слід розміщувати не вище, ніж 750 мм від плити. Більш потужне обладнання від 600 куб. м / год дозволяє монтувати його і вище.

Розміри приладів також граю провідну роль. Так, ширина витяжки над газовою плитою не повинна бути менше ширини вручений поверхні, інакше вона просто не зможе охопити всю робочу зону, і не буде добре справлятися зі своїми функціями.

Вибираючи оптимальну відстань при монтажі витяжки, слід знати, що матеріал пристрої ніяк не впливає на цю величину, так як загоряння відбувається в основному через скупчення на решітці жиру, кіптяви, залишків їжі і т.д., які легко спалахують від відкритого вогню.

Перш ніж визначитися, як повісити витяжку над плитою , Необхідно з'ясувати деякі важливі моменти. По-перше, який тип і конструкційні особливості має пристрій. По-друге, прийняти до уваги власне зручність, габарити кухні і потужність приладу. Також варто звернути увагу на тип варильної поверхні, так як для газової і електричної моделі існують свої нормативи.

Багато хто задається питанням, чому необхідно дотримуватися стандартні розміри?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов