Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Використовуйте батареї опалення раціонально |

  1. І вдома тепло, і гаманець целее - використовуйте батареї з розумом
  2. Встановіть відображають екрани
  3. Не захаращуйте батареї
  4. Керуйте теплом в будинку за допомогою термостата
  5. Які батареї краще вибрати?
  6. конвектори
  7. Як ефективніше підключати батарею опалення в будинку

Наша сеть партнеров Banwar

Зараз в дуже-дуже-дуже багатьох російських будинках використовуються батареї центрального водяного опалення - через які постійно і безконтрольно тече гаряча вода

Зараз в дуже-дуже-дуже багатьох російських будинках використовуються батареї центрального водяного опалення - через які постійно і безконтрольно тече гаряча вода. При цьому мало хто турбується про витоки тепла, а багато їм навіть раді - інакше занадто жарко. Щоб досягти комфортної температури, коли батарея смажить на повну, часто просто відкривають вікно. Результат? Ви щомісяця отримуєте комунальний рахунок за тепло, яке витратили на обігрів вулиці.

Замість цього ви можете встановити термостат або просто вентиль на батарею і самостійно управляти потужністю опалення. Як правило, кожен зайвий градус опалення підвищує витрати на опалення на 5%. Одночасно потрібно поставити теплосчетчик , Інакше розумне споживання тепла залишиться боротьбою за ідею.

І вдома тепло, і гаманець целее - використовуйте батареї з розумом

Кілька простих нюансів дозволяють скоротити витрати на опалення майже на 40% - без радикальних змін або великих витрат.

Встановіть відображають екрани

Якщо встановити на стіну за батареєю тепловідбивний екран з фольги або пенофенола, можна скоротити втрати енергії і підвищити температуру в кімнаті на 2-3 градуси. Енергія не йтиме в стіну, а через неї на вулицю - замість цього екран буде відбивати тепло в кімнату.

Щоб підвищити тепловіддачу батарей ще на 5% -10%, можна пофарбувати їх в темний колір. Але шар фарби не повинен бути щільним, щоб не стати утеплювачем.

Не захаращуйте батареї

Слідкуйте, щоб тепле повітря від батареї міг вільно проходити в кімнату. Радіатори не варто захаращувати меблями або завішувати довгими шторами. Це сильно скорочує тепловіддачу, іноді до 20%.

Якщо радіатори знімні, їх потрібно регулярно промивати - в батареях, як і в будь-яких приладах з гарячою водою, утворюється накип, яка служить ізолятором і дуже сильно скорочує тепловіддачу, так що доводиться витрачати на опалення набагато більше енергії.

З радіаторів центрального опалення слід пару раз на рік спускати повітря, тому що повітряні пробки не дозволяють воді вільно циркулювати по батареї і знижують якість опалення. Для видалення повітря з батареї використовують спеціальні «крани Маєвського» у верхній частині батареї, які злегка відкручують і випускають повітря, поки з крану не поллється вода.

Керуйте теплом в будинку за допомогою термостата

Управляти радіаторами і виключати непотрібні витрати дозволяє терморегулятор . Він дає можливість змінювати потужність опалення в разі потреби. А розвинені термостати дозволяють програмувати опалення (наприклад, щоб температура знижувалася на ніч і вдень, коли нікого немає вдома, і знову підвищувалася під ранок і ввечері) і керувати батареями дистанційно - в тому числі зі смартфона, наприклад, включаючи їх перед поверненням з відпустки.

Простіший варіант - кульовий кран на батарею, який можна відкривати і закривати, правда, вручну (термостат, як правило, працює автоматично). Крім того, кульовий кран зазвичай знаходиться в двох положеннях: відкритий і закритий. Якщо використовувати його, щоб перекривати подачу води частково, кульовий кран досить швидко вийде з ладу.

Які батареї краще вибрати?

Опалювальні батареї бувають двох видів: радіатори і конвектори. Радіатори діють в першу чергу за рахунок теплового випромінювання (власне, radiator по-англійськи і означає «випромінювач»), а конвектор - за рахунок теплообміну (конвекції), коли проходить через нього повітря нагрівається і поширюється по кімнаті. Радіатор являє собою батарею з безлічі потовщених труб, конвектор - довгий ряд щільно усаджених на трубу плоских пластин, між якими і проходить повітря. При цьому радіатор на 30% -50% діє завдяки конвекції проходить через нього, і конвектор - за рахунок радіації, особливо коли на нього надітий чохол у вигляді широкої панелі.

Вважається, що радіатор ефективніше і економніше, з іншого боку він як правило дорожче конвектора і не дозволяє застосувати таке ж широке розмаїття дизайнерських рішень. При виборі радіатора потрібно звертати увагу на дві характеристики вашої опалювальної системи: якість теплоносія і тиск. Батареї з різних матеріалів мають різну стійкість до тиску (набагато вище в висотних будинках) і гідроударів (стрибків тиску з звичайних 5-10 до 25 атмосфер через різке наповнення мережі водою або спустошення) і різну опірність воді поганої якості (як правило вода в системі центрального опалення жорстка, лужна, з повітряними пробками і частинками іржі): якісь починають іржавіти і зношуватися, якісь - ні.

Чавунні радіатори. Якщо ви плануєте управляти температурою батареї, вона не повинна бути чавунної. У чавунних батарей дуже товсті стінки, а у самого чавуну низька теплопровідність - це значить, що така батарея буде дуже довго прогріватися сама, перш ніж почне віддавати тепло в приміщення. І так само довго вона остигає. Через таку інертності ставити регулятор на чавунну батарею практично марно: вона не встигне опустити температуру, як вже пора буде підвищувати. Плюс чавунної батареї - висока стійкість до тиску і поганий воді.

Інші типи батарей водяного опалення - алюмінієві, сталеві, біметалічні і вакуумні - відмінно підходять для того, щоб швидко адаптувати температуру і скорочувати енергоспоживання.

Алюмінієві радіатори. Алюмінієві батареї опалення прогріваються і охолоджуються в кілька разів швидше чавунних: теплопровідність алюмінію (близько 200-230) в 4 рази вище чавуну (близько 50), а крім того у алюмінієвих батарей тонше стінки. Мінусами цих радіаторів можуть виявитися більш висока схильність хімічної корозії і перепадів тиску, хоча перше можна нівелювати за рахунок установки спеціальних хромованих, кадмірованних або нікельованих пробок-перехідників там, де алюмінієва батарея стикається з мідними або сталевими трубами, а друге - за рахунок вибору радіаторів з підвищеним робочим тиском (вище 15 атмосфер). Крім того, деякі виробники вистилають алюмінієві радіатори зсередини захисним полімерним покриттям, яке захищає алюміній від електрокорозії.

Біметалічні радіатори дозволяють використовувати переваги алюмінієвих радіаторів і позбутися від їх недоліків. Зовні ці батареї зроблені з алюмінію, що дозволяє їм швидко змінювати температуру в міру необхідності, а внутрішня поверхня труб виготовлена ​​зі сталі - стійкою до хімічних впливів і перепадів тиску. При цьому теплопровідність у стали приблизно така ж, як у чавуну (близько 50), так що шар стали в біметалічною батареї роблять тонким, а самі трубки для гарячої води вузькими - трохи більше сантиметра в діаметрі. Тому вода по такій батареї проходить з високою швидкістю, чому в радіаторі може з'явиться специфічний свист - це технологічно нормально, але не всім сподобається. Безсумнівний плюс - висока міцність (до 50 атмосфер).

Мідні радіатори проводять тепло ще швидше алюмінієвих: теплопровідність міді (близько 400) вдвічі вище ніж у алюмінію (близько 200-230). Крім того, мідний радіатор зазвичай робиться у вигляді однієї труби, на яку як в конвекторі насаджуються пластини, щоб збільшити тепловіддачу - так що в такому радіаторі використовується трохи води. Все це веде до того, що мідна батарея здатна нагріватися за кілька хвилин і особливо швидко реагує на команди регулятора. Крім того, мідь не схильна до ні електрохімічної (на відміну від алюмінію), ні звичайної (на відміну від сталі) корозії, до того ж в перші пару годин роботи на її поверхні утворюється захисна оксидна плівка.

Сталеві радіатори для вироблення тепла витрачають в 7 разів менше води, ніж чавунні. До того ж сталева батарея з більш тонкими трубами здатна дати стільки ж тепла при температурі води в 60 градусів (мінімальна норма в Росії), скільки чавунна - при 80. А оскільки сталева батарея не витрачає час і енергія на нагрів самої себе - вона швидше і більше віддає в приміщення.

Крім того, сталеві батареї - на відміну від усіх інших - бувають не тільки секційними з трубками, а й панельними. Тобто радіатор являє собою не кілька окремих елементів, що нагрівають секцій з гарячою водою, а єдине полотно, яке за рахунок своєї більш широкої площі здатне віддавати більше тепла. Таке полотно роблять, згуртовуючи два гофрованих сталевих листа, всередині спеціально залишених зазорів між якими тече гаряча вода. Однак в системі центрального опалення сталь через низьку якість води досить швидко зношується і прослужить не більше 10 років. Крім того, сталеві батареї часто не здатні витримати потужні гідроудари і можуть лопатися . Тому їх не рекомендують ставити в квартирах з центральним опаленням, якщо у вас немає захисту від гідроудару і ви не впевнені в якості води у вашій мережі.

Вакуумні радіатори представляють собою звичайні сталеві батареї по виду на кшталт чавунної, крізь яку внизу проходить ще одна труба. Сенс в тому, що до опалювальної системи підключається тільки нижня труба, а сама батарея наповнена розчином броміду літію в вакуумі, який нагрівається від нижньої труби і вже при 35 градусах закипає. Ця пара заповнює верхню частину труби, нагріває її, а сам охолоджується, конденсується в рідину як роса і стікає вниз, де знову нагрівається. Пристрій вакуумної батареї дозволяє дуже швидко змінювати температуру.

Надійність вакуумного радіатора пов'язана з тим, що низькоякісна вода з повітрям, іржею і вапном проходить тільки через нижню пряму трубу, так що сама батарея не схильна до ні корозії, ні відкладенням, ні повітряних пробок. Крім того, якщо радіатор раптом буде пошкоджений - вас не затопить, оскільки обсяг рідини всередині зовсім невеликий. До того ж, коротка пряма нижня труба мало схильна до гідроударів, навіть при високому тиску в мережі. Головний ризик в тому, що бромід літію небезпечний для здоров'я і в разі витоку може викликати бромізм (в першу чергу порушення в роботі нервової системи), крім того поява тріщин в стінках призведе до розгерметизації радіатора, а без вакууму він практично не зможе працювати при звичайних температурах. У той же час ймовірність таких поломок невисока, враховуючи що вакуумний радіатор мало схильний до корозій або перепадів тиску. Крім того,

конвектори

Серед переваг конвектора - його компактність і легкість. Наприклад, саме конвектори використовують в утоплених в підлогу під гратами батареях, які часто встановлюють біля балконних дверей. Конвектори настільки універсальні, що їх можна розміщувати практично скрізь - і вздовж стін в якості теплого плінтуса , І в сходах або в підставі декоративних подіумів і інших підвищень, і навіть в меблів. Якщо встановити температуру близько 30 градусів, це цілком безпечно. У вбудованих конвекторах часто використовують невеликі вентилятори, щоб теплообмін відбувався ефективно незалежно від розташування батареї.

Крім того, в конвекторах ніколи не буває повітряних пробок, які часто доводиться спускати з радіаторів.

Конвектор біля вікна зручно використовувати в якості теплової завіси, яка перекриває дорогу вступнику з боку вулиці більш холодному повітрю. Конвектор в цьому випадку краще розгорнути так, щоб теплообмінник був ближче до вікна.

Основний недолік конвекторів в тому, що вони практично несумісні з примусовою вентиляцією: вона витягує повітря з-під стелі, куди якраз піднімаються нагріті в конвекторі потоки, і в результаті все тепло йде в вентиляцію і потім на вулицю, а в приміщенні як і раніше холодно. Крім того, конвектори малоефективно працюють в кімнатах з високими стелями, тому що тепле повітря спочатку накопичується нагорі і нижня частина приміщення прогрівається погано. Нарешті, разом з повітряними потоками конвектор обертає по приміщенню пил.

Як ефективніше підключати батарею опалення в будинку

Щоб не витрачати зайві гроші, потрібно розрахувати, скільки тепла вам потрібно в кожній кімнаті - і потім намітити, яких розміру і форми радіатори ви купите і куди їх поставите. Немає сенсу ставити величезні радіатори в і без того теплих (наприклад відокремлених від вулиці заскленим балконом) або в мало використовуваних кімнатах. З іншого боку більше тепла вимагають кутові кімнати і приміщення з великими вікнами. Майте на увазі, що якщо кімнаті потрібно особливо багато тепла - краще поставити не одну велику батарею, а кілька поменше - їх легше обслуговувати, і вони зігрівають швидше і рівномірніше.

Краще вибирати батареї нижче (з невеликою висотою від нижнього до верхнього краю) і глибше (навпаки, з великою відстанню від передньої стінки до задньої). Низькі і глибокі батареї ефективніше нагрівають повітря і рівномірніше розподіляють тепло в приміщенні, ніж високі і плоскі.

Крім того, батареї з боковим підключенням - ті, у яких труба з гарячою водою підключаються збоку - на 10% могутніше радіаторів з нижнім підключенням - у яких труба підводиться під радіатор знизу. І хоча нижнє підключення буває вигідніше з точки зору дизайну інтер'єру, оскільки підходять до батареї труби практично непомітні і часто відразу йдуть в підлогу, такий радіатор програє в енергоефективності. Ще, в батареях з боковим підключенням на 10% вигідніше ті, в які вода надходить у верхній частині, а виходить у нижній.

Якщо ви оптимізували чинне опалення, але вважаєте, що його недостатньо для комфортного середовища - є кілька варіантів доповнити водяне опалення: це різного роду допоміжні обігрівальні пристрої від теплої підлоги і теплих стін до точкових електричних радіаторів і конвекторів, які можна розмістити в потрібних місцях по всьому будинку, без необхідності підводити до них труби опалення.

Результат?
Які батареї краще вибрати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов