Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

виробництво піноблоків, технологія піноблоків, виготовлення піноблоків

  1. Баротехнологія пінобетону
  2. Плюси і мінуси баротехнологіі пінобетону
  3. Застосування пеногенератора у виробництві пінобетону

Наша сеть партнеров Banwar

На поточний момент існує дві основні методики виробництва пінобетону і виробів з нього: перший - це баротехнологія, а другий - це виробництво з застосуванням пеногенератора. І якщо сировинний склад пінобетону в обох методиках майже однаковий, то спосіб замішування і черговість введення основних компонентів значно відрізняються.

Завдяки цим відмінностям, виробники піноблоків отримують на виході продукцію абсолютно різної якості і міцності. Різняться і експлуатаційні характеристики отриманих піноблоків. Давайте розглянемо ці дві технології виробництва пінобетону більш докладно.

Баротехнологія пінобетону

Баротехнологія - простіший, і як наслідок - менш витратний спосіб виробництва піноблоків, так як не вимагає дорогого технологічного устаткування і додаткового часу на отримання умовної одиниці продукції.

Варто зауважити, що з економічних міркувань більшість виробників піноблоків використовують саме цей спосіб отримання пінобетону, діючи за принципом "дешево і сердито". А тепер давайте розберемося, - чи будуть подібні піноблоки "дешеві і сердиті" для Вас, як для кінцевого споживача продукції.

При виробництві пінобетону по баротехнологіі, основний процес відбувається наступним чином. У герметичний змішувач вводяться основні компоненти пінобетону: цемент М500 д0 , Пісок, іноді використовується зола-винесення, вода, піноутворювач, прискорювачі твердіння і воздухововлекающие добавки (не обов'язково). Далі, в змішувач під тиском нагнітається повітря і все це пишність активно розмішується. При розмішуванні, розчин активно насичується повітрям (воздухововлеченіе).

Потім отриманий розчин, під тиском, по трубопроводу надходить безпосередньо в ливарні форми. Настає довгоочікуване "звільнення з під гніту" атмосферного тиску (нагнітання компресором в камеру змішувача) і пінобетонна суміш збільшується в об'ємі. Так би мовити - вдихає на повні груди. Згадайте як сходить дріжджове тісто. Правда у пінобетону це "всхожденіе" відбувається відразу, в момент формування.

Плюси і мінуси баротехнологіі пінобетону

мінуси

  • Більш низька міцність піноблоків.
    • Так як краще і ефективніше збиваються рідші субстанції (для порівняння спробуйте збити молоко і 30% сметану), виробники піноблоків змушені вводити до складу замішування більшу кількість води, ніж це потрібно для повноцінного процесу гідратації цементу , Що негативно позначається на остаточній міцності піноблоків, виготовлених з такого пінобетону.
    • Структура пінобетону, виготовленого за баротехнологіі, відрізняється досить великий розміром пір і часто нагадує зріз черепашнику або дрібної пемзи. Розмір повітряних порожнин в структурі піноблоку, виготовленого за баротехнологіі, рідко буває менше 1-2 міліметрів. Завдяки таким великим порам, піноблок має меншу міцність і несучу здатність в стінах майбутнього будинку.
  • Застосування неекологічних синтетичних піноутворювачів. Для набору потрібної рухливості суміші, без істотного збільшення пропорції води, виробники піноблоків часто застосовують пластифікуючі добавки, наприклад - суперпластифікатори . Рухливість пенобетонной суміші вони звичайно збільшують, але їх застосування накладає табу на використання натуральних білкових піноутворювачів. В общем-то, баротехнологія спочатку має на увазі використання синтетичних піноутворювачів, що може породити деякі сумніви у споживачів, бажаючих побудувати свій будинок з екологічних матеріалів.

плюси

  • Більш низька собівартість виробництва піноблоків . Основний плюс баротехнологіі пінобетону - це економічна вигода для виробника. Використовується більш дешеве технологічне обладнання. Такий процес виробництва піноблоків простий і не вимагає великих вкладень. При бажанні, подібне виробництво можна організувати в будь-якому мало-мальськи пристосованому для цього приміщенні.

Вимальовується не найприємніша картинка для кінцевих споживачів продукції. Адже для них баротехнологія не пропонує нічого "солодкого". Всі плюси дісталися виробникам піноблоків. Давайте подивимося - чим може порадувати будівельників і покупців інша технологія виробництва піноблоків.

Застосування пеногенератора у виробництві пінобетону

На відміну від баротехнологіі, де процес піноутворення відбувається безпосередньо в змішувачі замішування пенобетонной суміші, застосування пеногенератора дозволяє виробникам піноблоків замішувати основні компоненти в правильному дозуванні, без пошуку компромісів зі зміною водоцементного відносини і т.п. Завдяки цьому, на виході виходять більш технологічні вироби з пінобетону.

Виробництво пінобетону з застосуванням пеногенератора виглядає наступним чином: за допомогою дозаторів, в змішувач подаються сипучі сировинні компоненти: пісок, цемент, іноді як заповнювач додається зола-винесення. Завдяки заміні піску на золу-винесення, у піноблоків зменшується коефіцієнт теплопровідності (підвищується теплозбереження будинку) До речі сказати, недобросовісні продавці тарованого цементу використовують мінпорошок і золу-винесення в якості об'ємної і ваговій добавки, з метою отримання додаткового прибутку, адже ціна мінерального порошку і золи-винесення в 2-3 рази менше ціни цементу .

Потім в змішувач подаються рідкі компоненти: вода, розчинені у воді хімічні добавки. Починається змішування компонентів. Процес отримання розчину для виготовлення пінобетону практично не відрізняється від класичного виробництва бетону . Ті ж вимоги по гомогенності (однорідності) складу, пропорціям і якісних характеристиках сировини.

Далі в змішувач починає подаватися вже готова технічна піна з піногенератора. Кількість необхідної піни регламентується необхідної щільністю піноблоків і регулюється часом роботи пеногенератора.

У змішувачі відбувається активне змішування піни з цементно-піщаним розчином. Це повністю контрольований процес як за пропорціями, так і за часом насичення. Завдяки цьому, виробництво піноблоків виходить на зовсім інший якісний рівень.

Давайте тепер розберемося - які все ж плюси і мінуси у "пеногенераторного" способу виробництва пінобетону.

мінуси

  • Висока собівартість отримання пінобетону. Напевно, це самий великий і єдиний мінус. При виробництві використовується більш дороге устаткування. Сам процес вимагає більше часу на отримання одиниці готової продукції.
  • Більш висока вартість піноблоків. Цей мінус випливає з попереднього. Вище собівартість - більш висока ціна продукції при її реалізації. Цю неприємність можна компенсувати згадкою хороших приказок про неодноразово платить скупого і небагатого прагматика, що не купує дешеві речі.

плюси

  • Більш якісна структура масиву піноблоку. Завдяки застосуванню заздалегідь приготовленої якісної піни, виробники пінобетону отримують на виході вироби з правильною структурою. У масиві пінобетону відсутні великі повітряні пори, завдяки чому, пінобетонні блоки мають більш високу і рівномірну міцність.
  • Екологічність піноблоків. В "пеногенераторной технології" виробництва використовуються екологічно чисті білкові піноутворювачі, що благотворно впливає на екологічність вашого майбутнього житла. Якщо звичайно Ви будуєте собі, і вас якимось чином хвилює здоров'я Вас і Ваших дітей.

Резюмуючи перераховані мінуси і плюси, хочеться сказати, що пінобетон і піноблоки, вироблені за "пеногенераторной" технології більш щедрі до споживача, ніж до виробників. Може тому левова частка виробників піноблоків вибирає баротехнологію, а покупці стали вимогливими і все більше дивляться в бік якості ... І останні з часом обов'язково переможуть, змусивши виробничників враховувати не тільки свої інтереси!

З пінобетонним привітом до виробників і покупців, Едуард Мінаєв.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов