Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Все про електронну папері

Наша сеть партнеров Banwar

електронний папір - технологія відображення інформації, яка імітує звичайну друк на папері і базується на явищі переміщення дисперсних частинок в рідкому середовищі під дією зовнішнього електричного поля. Таке явище має назву електрофорезу. Даний вид паперу формує зображення у відбитому світлі, як звичайний папір, і, на відміну від ЖК-дисплеїв , Має властивість зберігати зображення тексту і графіки на протязі досить довгого часу, при цьому не споживаючи електроенергії і витрачаючи її лише на зміну зображення. На відміну від звичайного паперу, технологія дозволяє довільно змінювати записане зображення.


Принцип дії електронного паперу

Вперше електронний папір була розроблена Ніком Шерідоном в 1970-х роках в Центрі досліджень компанії Xerox . Перший електронний папір була названа Gyricon, в її склад входили поліетиленові сфери діаметром від 20 до 100 мкм (така субстанція - перший приклад e-ink ) До складу кожної сфери входила негативно заряджена чорна і позитивно заряджена біла половина. Всі сфери поміщалися в прозорий силіконовий лист, який наповнювався маслом, для вільного обертання сфер. Те, яким боком повернеться сфера, визначала полярність напруги, що подається на кожну пару електродів, даючи, таким чином, чорний або білий колір точки на дисплеї.

Те, яким боком повернеться сфера, визначала полярність напруги, що подається на кожну пару електродів, даючи, таким чином, чорний або білий колір точки на дисплеї

Більш досконалими стали електрофоретичні дисплеї. Їх винахідником є ​​Джозеф Якобсон, засновник корпорації E Ink, яка разом з Philips Components в 1992 році розробила і вивела на ринок подібну технологію. Пристрої E-paper є одними з перших прикладів використання таких дисплеїв.

Завдяки своїми розмірами і низькому енергоспоживанню, вони стали застосовуватися в пристроях Amazon Kindle , Sony Librie, Sony Reader і iRex iLiad, в яких використані електрофоретичні дисплеї з активними матрицями високого дозволу. Зроблені вони на основі плівки компанії E Ink.

Крім E Ink, створенням таких дисплеїв займається каліфорнійська фірма SiPix . Спільно зі SmartDisplayer вони придумали пластикову карту з вбудованою мікросхемою, яка була обладнана електрофоретичної дисплеєм. У 1996 році їх винахід отримав премію Society for Information Display Gold Award.


Electro-wetting

Електроувлажненіе - спеціальна технологія, яка за допомогою електричного струму контролює форму кордону між розділеним водою кольоровим маслом. Коли напруга не надходить, масло створює тонку плівку між водою і водовідштовхувальним ізолюючим покриттям електрода, що в результаті створює кольоровий піксель. Коли між електродом і водою з'являється напруга, міжфазне натяг змінюється, вода зрушує масло в сторону і з'являється прозорий піксель .

Дисплеї, що базуються на електроувлажненіі, володіють декількома вагомими перевагами. По-перше, перемикання між білим і кольоровим відображенням відбувається зі швидкістю, якої достатньо для того щоб відтворювати відеоконтент . Крім цього, розробка надзвичайно енергозберігаюча, а дисплей досить тонкий. По-друге, контрастність цих пристроїв не поступається, а іноді і перевершує інші відображають дисплеї. До того ж дана розробка в майбутньому дозволить створити дисплеї в 4 рази яскравіше, ніж відображають ЖК і в 2 рази більше яскраві, ніж вже існуючі різні передові розробки в даній галузі.


бістабільні LCD

Деякі фірми видають електронний папір, функціонування якої базується на принципі роботи бістабільності рідкокристалічного дисплея . Так, компанія Nemoptic випускає чорно-білі і кольорові ЖК e-paper-дисплеї за даною технологією. Її назва - BiNem. Суть полягає ось у чому: існує два стабільних стани - Uniform (U) і Twisted (T), які обираються шляхом запуску звичайного імпульсу. Коли один з варіантів обраний, він зберігається без додаткового споживання енергії до того моменту, поки в такий імпульсом не буде змінений на інший. Бістабільні дисплеї мають високу відбивну здатність і дозвіл, що досягає 200 пікселів / дюйм.


Менш поширені технології

Електронний папір виготовляють ще з застосуванням холестерических рідкокристалічних дисплеїв, а також прозорих проводять плівок. Деякі дослідники намагаються створити e-paper на базі органічних транзисторів, інтегрованих в еластичний субстрат, в тому числі звичайний папір.

Проводяться дослідження і кольорового електронного паперу, що складається з тонкого кольорового оптичного фільтра , Доданого до монохромного дисплею. Сьогодні такі дисплеї вже можна побачити на комерційних пристроях.


Переваги і недоліки

Головним козирем електронного паперу в порівнянні з іншими цифровими девайсами , Обладнаними ЖК-дисплеями, по праву можна вважати значно більший час роботи без підзарядки .

Технологія, на основі якої розроблена електронна папір, дає можливість економити енергію, споживаючи її тільки в тому випадку, коли на дисплеї відбувається зміна відображуваних даних.

На даний момент одним з мінусів дисплеїв, розроблених на основі електронного паперу, можна вважати значний час поновлення в порівнянні зі звичайними РК-екранами. Даний недолік не дає можливості виробникам "поставити на службу" більш технологічні елементи інтерфейсу, такі як анімовані меню, скролінг , Покажчики миші і т. Д., Які повсюдно зустрічаються на компактних персональних пристроях .

Подібна технічна недоробка найбільше проявляється на здатності матеріалів, з яких створена цифрова папір, відображати интенсифицированную частина величезного текстового або графічного матеріалу на невеликому екрані.

Крім усього, недостатньо яскравий текст на e-paper-моніторі, та ще й читання в погано освітленому приміщенні досить сильно позначається на зорі, очі просто втомлюються. А ось у технології, на основі якої створено рідкокристалічні дисплеї, даний конструктивний недолік втрачений. Тому контрастність таких екранів в недостатньому освітленні тільки підвищується, а графічна інформація набагато краще сприймається очима.


Перевага над рідкокристалічними дисплеями

Електронний папір відрізняється:

  • низьким енергоспоживанням;
  • найкращою читабельністю: через маленьких розмірів пікселя користувач отримує найвищу яскравість і контрастність;
  • електронне чорнило можуть бути нанесені на будь-яку поверхню, починаючи від стін і дощок оголошень і закінчуючи майками і цінниками в роздрібних магазинах;
  • їх консистенція дає можливість зробити циліндричні дисплеї, інформативні на всі 360 °


Застосування електронного паперу

Електронні книги

У 2006 році на ринок вперше було виставлено пристрій для читання електронних книг iRex iLiad, яке дозволяло відкривати документи в PDF і HTML форматах, а 2007 до них додався ще й Mobipocket PRC.

В цьому ж році компанія Amazon випустили свій пристрій, для читання засноване на електронному папері - Amazon Kindle .


газети

Газета De Tijd в 2006 році представила випуск електронної версії для обмеженого кола передплатників з метою проведення маркетингового дослідження . Це видання - перший досвід використання електронного паперу в газетах.

Щоденна французька газета Les Echos в 2007 році заявила, що починає випуск електронної версії газети на підписаний основі. Виданням було запропоновано 2 варіанти для своїх читачів: підписка на рік з використанням iRex iLiad або використання легкого девайса від Ganaxa, який був спеціально розроблений і адаптований для цієї газети.


цифрові підручники

У 2007 році фахівці з Голландії почали проект по заміні традиційних підручників на електронні книги з метою скорочення державних витрат на друк і доставку книг. Подібне нововведення позбавило студентів необхідності носити безліч важких книг.

У свою чергу, Білорусь також провела подібний експеримент. Так, 160 учнів з Білорусі відчували модель навчання з використанням індивідуальних електронних пристроїв в закладах загальної середньої освіти . В ході даного проекту передбачалося створення в школах середовища електронного навчання, в якій вчителі та учні використовують комп'ютери та відповідне програмне забезпечення для спільної навчальної діяльності через чати , Мережеві сервіси, а також ресурси інтернету.


Наручний годинник

У 2005 році Seiko випустила цілий спектр наручних годин SVRD001, в яких застосовувався гнучкий електрофоретичний екран, а в 2010 році, ця ж фірма випустила друге покоління відомих годин на базі електронного чорнила, з екраном і активною матрицею. Компанія Phosphor випустила кілька серій годин із застосуванням еластичних електрофоретичних дисплеїв заснованих на технології електронного чорнила.


Вбудовані в банківські карти дисплеї

Гнучкі карти з дисплеями дають можливість своїм власникам генерувати одноразовий пароль, щоб знизити ризик шахрайства під час проведення різних банківських операцій .


Мобільні телефони

Електронний папір також може використовуватися в якості дисплея для недорогих моделей мобільних телефонів. Motorola Motofone став першим прикладом такого мобільного телефону.

Motorola Motofone став першим прикладом такого мобільного телефону


перспективи

У наш час велика кількість фірм розробляють електронний папір. Основне їхнє завдання полягає в створенні оптимальної оболонки, що підходять чорнила для її наповнення, а також розробки адекватної електроніки для активації електронного чорнила.

Створення електронного паперу, за словами виробників, буде дешевше і просте в порівнянні з традиційною індустрією ЖК-дисплеїв. цифрова книга , Безумовно, кращий продукт, в якому використовується електронний папір.


висновок

Бездоганні показники контрастності і чіткості, незначне споживання електроенергії, щодо помірну вагу, еластична конструкція і найголовніше - дешеве виробництво. Незабаром дані параметри дадуть можливість виробникам електронних пристроїв з радістю використовувати подібні e-paper-дисплеї в портативних гаджетах і інформаційних екранах.

Якщо брати до уваги якість інформації та економічні переваги цієї технології, то читачі залишаться у виграші від такої модернізації.

Ольга БЕСПОЯСЬКО

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов