Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Все про гітарних тюнери

  1. Для чого потрібен гітарний тюнер Ми не відкриємо Америку, сказавши, що грати на розладнаному інструменті...
  2. Як налаштувати гітару за допомогою гітарного тюнера
  3. Чому не виходить налаштувати гітару за допомогою тюнера
  4. Як вибрати гітарний тюнер

Для чого потрібен гітарний тюнер

Наша сеть партнеров Banwar

Ми не відкриємо Америку, сказавши, що грати на розладнаному інструменті - остання справа. І не важливо на якому Ви рівні, тільки починаєте вчитися або збираєте стадіони, відхилення навіть на півтону в першому випадку призведе до безглуздих спроб з'ясувати чому не звучить начебто правильно взятий акорд, у другому - до загального розчарування. Звичайно, знайдуться любителі старих перевірених камертонів і екземпляри з абсолютним слухом, які налаштовують гітару на слух, але таких, ми впевнені, меншість. Їм ця стаття цікава не буде. Для тих же, хто хоче швидко і точно, а найголовніше, дуже легко, налаштовувати гітару, ми постараємося відповісти на основні питання пов'язані з гітарним тюнером, адже без нього це зробити не вийде.

Принцип дії всіх електронних тюнерів однаковий: вони розпізнають звук, який видає інструмент (в нашому випадку відкрита струна гітари) і відображають наскільки він відповідає певній ноті. Перші гітарні тюнери (до речі перший побутовий музичний тюнер Stroboconn надійшов у продаж в США в 1936 році) відображали інформацію за допомогою шкали, середнє положення стрілки на якій вказувала на те що інструмент правильно відображає задану ноту. Сучасні тюнери оснащені LED / LCD екранами, але на більшості з них стиль відображення інформації залишився тим самим: стрілка на шкалі вказує на скільки нижче або вище звук у порівнянні з потрібною нотою і в який бік потрібно повертати кілочок. Середнє положення стрілки - це ідеальне попадання в ноту, при цьому в багатьох моделях змінюється колір підсвічування.

Які бувають гітарні тюнери

Гітарні тюнери діляться на види за принципом отримання вхідного сигналу.

В першу чергу розберемося в понятті хроматичний (Chromatic) або НЕ хроматичний (non-chromatic) тюнер. Чи не хроматичний гітарний тюнер здатний визначати відповідність тільки стандартному строю 6 струнної гітари - EADGBE, тобто 6 нотах. Він не може визначати інші ноти, тому не підходить для настройки гітар з нестандартним ладом або інших струнних інструментів. Правильність настройки в таких тюнери відображається або у вигляді шкали, або за допомогою світлодіодів по три на кожну струну: середній запалюється, коли звучання струни відповідає заданій ноті, лівий - коли нижче, правий - коли вище.

Хроматичний тюнер може визначити відповідність будь-якого півтону хроматичної гами - їх всього 12. Тому він підійде для настройки будь-якого струнного інструменту: бас гітари, 12 струнної класики, укулеле, віолончелі, скрипки і т.д.

Стробоскопічні тюнери (Strobe tuners), їх ще називають "кишеньковими" тюнерами, є зменшеними аналогами перших музичних тюнерів і вважаються найбільш точними. Вони визначають частоту коливань звукової хвилі і порівнюють її з еталонним значенням відповідної ноти. До гітари вони підключаються за допомогою звичайного джека.

До гітари вони підключаються за допомогою звичайного джека

Тюнери-педалі (Pedal tuners) є модернізованим аналогом стробоскопических тюнерів. Принцип дії у них такий же, але крім вхідного джек-роз'єму для підключення до інструменту вони мають вихідний роз'єм для підключення до підсилювача, процесору і т.п. Це дуже зручно так як не вимагає раскоммутіровать обладнання для настройки гітари - коли тюнер виключений сигнал від інструменту йде далі по ланцюгу. Педаль може бути використана для інших цілей (наприклад, в якості відключення звуку). Дизайн тюнерів-педалей розрахований на використанні їх на сцені, у них міцний корпус, кнопка включення / перемикання виконана у вигляді педалі, а індикація досить яскрава і велика для зручності гри стоячи. Відзначимо, що багато процесори також мають функцію тюнера.

Акустичні тюнери (Acoustic Tuners) або тюнери з вбудованим мікрофоном здатні насправді "почути" звучання Вашого інструменту, так якби його налаштовував професійний музикант на слух. Явним недоліком такого виду тюнерів є чутливість вбудованого мікрофона до зовнішнього шуму, що сильно ускладнює процес налаштування з іншими музикантами або в галасливих місцях. Для вирішення цієї проблеми існують моделі, які кріпляться безпосередньо на деці, а звукознімач розміщується всередині неї, але якщо це не передбачено в самій конструкції гітари, то самостійно його вмонтувати досить проблематично. Хоча дана технологія є застарілою, акустичні тюнери найбільш універсальні, так як вони не вимагають підключення і їх можна використовувати для настройки практично будь-якого інструменту.

Тюнери-прищіпки або пьезо-тюнери (Piezo Tuners) на відміну від акустичних тюнерів вловлюють чи не звук, а вібрацію витікаючу від струн. Вони також не вимагають підключення до інструменту і кріпляться у верхній частині деки за допомогою прищіпки. Існують моделі пьезо-тюнерів, які кріпляться до верхньої частини резонатора отвори (розетки) так звані SoundHole Tuners. Конструкція SoundHoleTuners дозволяє не знімати їх при транспортуванні гітари в чохлі, але в електрогітарах кріпити їх просто нікуди. Так як принцип роботи пьезо-тюнерів заснований на порівнянні частоти вібрації з певною нотою, сторонні шуми ніяк не позначаються на точність настройки.

Віртуальні тюнери, тюнери-онлайн дозволяють налаштувати інструмент завдяки мікрофону Вашого гаджета і у відповідній програмі. Безумовно даний вид тюнерів більш ніж доступний, але є багато нарікань на точність такого налаштування, так як не завжди мікрофон, який в першу чергу розрахований на розпізнавання голосу, здатний досить точно вловлювати звучання.

Як налаштувати гітару за допомогою гітарного тюнера

Спершу короткий урок сольфеджіо. Як ми знаємо, існує 12 основних нот, вони становлять хроматичну гаму. Одна хроматична гамма утворює октаву. Якщо ви подивіться на гриф гітари, ви побачите, що існують різні інкрустації на 12 ладу в порівнянні з 3-м, 5-ими або 7-м. Дві точки на 12-му ладу вказують на кінець октави і початок наступного. Стандартна настройка для 6 струнної гітари Е ADGBE, тобто відкриті струни відповідають даним нотах. Скорочення довжини струни на один лад відповідає підняття її звучання на підлогу тони. Таким чином, якщо найтовстіша 6 струна налаштована на Е (ми), то при затиску її на першому ладу вона буде давати F (фа), на другому - F # (фа #) і т.д. П'ята струна, налаштована на А (ля), при затиску на першому ладу дасть А # (ля #), далі В (сі) і т.д. Даний принцип лежить в основі правильного налаштування гітари.

Даний принцип лежить в основі правильного налаштування гітари

Після підключення тюнера до гітарі (установки його на гітарі) і його включенні, Ви по черзі смикаєте кожну струну і натягаєте або послабляєте її, повертаючи відповідний кілочок, до того моменту, коли тюнер покаже точну відповідність її звучання певної ноті стандартного ладу EADGBE або обраного Вами. На більшості сучасних тюнерів відображається найближчий до звучання струни півтон, знаючи наскільки вище або нижче він в хроматичної гамі необхідної ноти Ви або натягаєте (якщо потрібно підняти тон) або слабшає (якщо опустити тон) струну. Вірність настройки можна перевірити затискаючи струну по ладів - з кожним ладом нота повинна змінюватися відповідно до хроматичної гамі.

Чому не виходить налаштувати гітару за допомогою тюнера

Найбанальніше - Вам попався нікудишній тюнер. Якщо тюнер не хроматичний, він не відобразить Вам інші ноти крім EADGBE.

Друга причина - струни. Старі струни через окислення матеріалу не здатні рівномірно розтягуватися, або навпаки, не тримають відповідного натягу. Пам'ятайте, що нові нейлонові струни потрібно ставити на розтяжку, тобто кілька разів підтягувати перш ніж остаточно налаштовувати гітару.

Дуже сумно коли гітара просто не будує, тобто відстань між ладами неправильне і не відповідає мензури - довжині відкритої струни від верхнього поріжка до нижнього. Тоді у Вас ніяк не вийде добитися відповідності хроматичної гамі.

Як вибрати гітарний тюнер

При виборі тюнера слід в першу чергу орієнтуватися на Ваш інструмент. Як ми вже знаємо, є тюнери, яким для роботи необхідно підключення до гітарі через джек. Йдеться про стробоскопическом "кишеньковому" тюнері і тюнері-педалі. Отже, їх можна використовувати тільки для настройки електрогітар і електроакустик. Кишеньковий тюнер є більш бюджетним варіантом і для домашніх умов і реп. точок Вам його цілком вистачить. Але якщо Ви вже піднялися на сцену, дійсно більш зручним за багатьма параметрами є тюнер-педаль.

Для акустичної гітари також є два типи тюнерів на вибір. Якщо вибирати між акустичним з вбудованим мікрофоном і пьезо тюнером-прищіпкою , Ми беззастережно вибираємо останній варіант. Він компактний, зручно і надійно кріпиться на голові грифа, не реагує на сторонній шум. Це відмінний варіант і для електрогітар, так як принцип його роботи найбільш універсальний.

Зараз на ринку представлений найширший вибір гітарних тюнерів на будь-який бюджет і на будь-який смак, тому залишатися в стороні і користуватися стареньким камертоном - просто злочин. Налаштування на слух також не панацея, всі професійні гітаристи, незалежно від їх геніальності, все одно їм користуються.

Дорогий шкіряний ремінь або мудровані струни можуть почекати, тюнер це реальний must have для всіх, хто серйозно ставиться до гри на гітарі!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов