Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Все, що потрібно знати про налаштування зовнішнього жорсткого диска в OS X

  1. розмітка диска
  2. Дещо ще

Наша сеть партнеров Banwar

У нинішній час практично скрізь використовуються хмарні технології зберігання даних. Хмара - це швидко, зручно і найголовніше, завжди під рукою. Однак, без фізичних накопичувачів нам все ще не обійтися. Жорсткі диски і SSD-накопичувачі використовуються в якості системних дисків, та й звичайні флешки все ще в ходу. Деякі накопичувачі готові до роботи відразу «з коробки», інші потрібно відформатувати; крім того, в комплекті поставляються фірмові утиліти, які виробник рекомендує використовувати. У цій статті ви дізнаєтеся, як правильно підготувати зовнішній диск до роботи в OS X.

* * *

При першому підключенні зовнішнього диска до Mac, він автоматично буде змонтований і готовий до роботи. Однак, перш ніж покладатися на нього, варто перевірити кілька важливих речей.

Примітка. У мене немає під рукою диска над яким можна познущатися, тому я буду показувати все на прикладі старенькій USB-флешки, але не турбуйтеся, у випадку з жорстким диском процедура настройки буде аналогічною.

Перший момент, який варто взяти до уваги - це те, що швидше за все ваш новий диск буде відформатований в FAT32, замість найбільш поширених extended і ntfs (для Mac і Windows, відповідно). FAT32 хороший тим, що має підтримку як читання, так і записи в обох ОС. Це найпростіший спосіб, якщо вам потрібен універсальний диск, хоча він має деякі обмеження.

По-перше, у FAT32 відсутня підтримка журналирования, яка допомогла б запобігти пошкодженню даних. По-друге, вона не підтримує призначення прав доступу файлової системи. Крім того, диски з FAT32 зазвичай мають схему розділів MBR, яка не працює з Apple CoreStorage, а отже не дозволить використовувати шифрування даних на диску. По-третє, обмеження FAT32 на розмір файлу складає 4 ГБ, що за сучасними мірками дуже і дуже погано.

По-третє, обмеження FAT32 на розмір файлу складає 4 ГБ, що за сучасними мірками дуже і дуже погано

Іноді в комплект поставки диска входить спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого можна зробити розмітку диска і створювати резервні копії даних. Воно може бути зручними, але я все-таки не рекомендував би його використовувати, оскільки OS X своєму розпорядженні всі необхідні для цього інструментами. Сторонні засоби для управління диском можуть викликати проблеми сумісності, які приведуть до втрати даних.

Якщо ви збираєтеся використовувати свій зовнішній диск тільки зі своїм або іншими комп'ютерами Mac, то краще за все буде відформатувати його в extended-формат, який використовується в OS X за замовчуванням. Якщо ж є необхідність підключатися до Windows-машин, то однозначно використовуйте FAT32.

розмітка диска

Для всіх маніпуляцій з накопичувачами, в OS X використовується Дискова утиліта, яка знаходиться в папці Програми - Програми. Що ж, давайте запустимо її і приступимо до розмітки нашого зовнішнього диска.

Крок 1. Вибір диска і кількості розділів

Вибір диска і кількості розділів

Вибираємо наш диск в бічній панелі ліворуч і вказуємо таблицю розділів. Якщо вам потрібно кілька томів, вказуємо їх кількість в випадаючому меню Схема розділів або за допомогою кнопки +, якщо на диску є нерозмічена область.

Підказка. Якщо виділити якийсь диск в бічній панелі, то Дискова утиліта відобразить всі його розділи. Для вашого основного диска вони будуть сірими, оскільки неможливо відформатувати або змінити таблицю розділів для завантажувального диска. Для всіх інших підключених пристроїв ці опції будуть доступні.

Крок 2. Вказуємо схему розділів

Вказуємо схему розділів

За замовчуванням звичайно варто GUID схема розділів, але краще відкрити Параметри і перевірити, що це дійсно так. І взагалі, за будь-яких операціях з диском, прислів'я «Сім разів відміряй - один раз відріж» актуальна як ніколи, особливо якщо диск вже містить будь-які дані.

Крок 3. Перевіряємо і підтверджуємо всі зміни

Після того, як ви перевірите всі настройки, залишається останній штрих - застосувати їх. Тиснемо відповідну і чекаємо закінчення процесу розбивки нашого диска.

Як тільки зміни вступлять в силу, диск буде витягнутий і знову змонтований в файлову систему вашого Mac. Тепер він повністю готовий до роботи.

Дещо ще

Якщо ви хочете піти далі, можна протестувати диск, щоб переконатися у відсутності битих секторів та інших помилок. Для цього можна скористатися сторонніми додатками, типу Drive Genius або Tech Tool Pro , Оскільки Дискова утиліта не має такої функціональності. Але все ж є один трюк, який допоможе перевірити помилки диска з її допомогою. Цей спосіб грунтується на безпечному стирання диска. Як ви можливо знаєте, таке стирання проводиться за допомогою запису кожного сектора нулями, тим самим дозволяючи нам зрозуміти чи є погані сектора, в разі неуспішного завершення операції.

Варто зазначити, що процедура безпечного стирання і інші схожі операції з жорстким диском, які перевіряють кожен сектор диска, займають досить багато часу (кілька годин).

* * *

Бажаю всім вашим дискам безпроблемної роботи, нехай працюють швидко і радують вас, шановні читачі. Якщо у вас залишилися які-небудь питання з налаштування зовнішнього жорсткого диска в Mac - задавайте їх у коментарях.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов