Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Всеволновая антена своїми руками для телевізора. Переваги та недоліки кімнатних антен для телевізора з підсилювачем.

  1. Всеволновая антена своїми руками для телевізора. Переваги та недоліки кімнатних антен для телевізора...
  2. За місцем розташування
  3. За розміром прийнятого частотного діапазону
  4. Критерії вибору антени
  5. Прийом телевізійного мовлення
  6. частоти мовлення
  7. Очевидні шляхи вирішення завдання. Класифікація антен
  8. кімнатні антени
  9. широкосмугові антени
  10. вузькополосні антени
  11. зовнішні антени
  12. Коефіціент посилення
  13. спрямованість
  14. внутрішній опір
  15. Дизайн
  16. Яку телевізійну антену для дачі купити?
  17. Яка антена краще для дачі
  18. Супутникова антена на дачу
  19. Антена для дачі з підсилювачем
  20. Цифрова телеантена для дачі
  21. Ціна на телевізійну антену для дачі
  22. Як вибрати антену для дачі
  23. Активна антена для ТВ на дачу
  24. Пасивні вуличні антени для дачі
  25. Відео: підсилювач для антени телевізора на дачу
  26. Поняття телевізійної антени
  27. Які критерії потрібно враховувати?
  28. Правильний вибір типу антени
  29. Супутникові антени
  30. зовнішні антени
  31. кімнатні антени

Всеволновая антена своїми руками для телевізора. Переваги та недоліки кімнатних антен для телевізора з підсилювачем.

Наша сеть партнеров Banwar

Придбання дорогого телевізора з високим не завжди забезпечить якість зображення. Важливим елементом телетрансляції є приймач сигналу, здатний забезпечити якість її передачі. Для визначення його типу, необхідно зробити вибір щодо телеканалів мовлення. Так, для супутникового телебачення можливий варіант тільки. А як вибрати антену для телевізора c трансляцією аналогового і цифрового телебачення ?

Класифікація телеприймачів і їх характеристики

Прийом сигналу може здійснюватися різними. Багато що залежить від віддаленості телевежі і напрямки сигналу: пряме або переломлене. Також канали транслюються на певній частоті, частина в метровому діапазоні, деякі в дециметровому поле. У зв'язку з цим, класифікація антен виглядає наступним чином.

За місцем розташування


Останній вид антен користується великою популярністю через свою компактність і функціональності.

За розміром прийнятого частотного діапазону

Кожен канал має свою частоту діапазону, від кількості використовуваних телеканалів залежить підключення до тієї чи іншої частоті. Широкосмугові моделі ловлять більшість мовних станцій. Конструкція таких прийомних елементів складається з телескопічних проводів в рамці. Узкополосную конструкцію можна встановлювати, коли є точне розуміння про наявність каналів даної місцевості і їх частоти. Приймач виконаний у вигляді телескопічних стрижнів або має вигляд рамки, тобто сигнал спрямований на прийом конкретного обмеженого діапазону. Експлуатація такого варіанту приладу більше поширена в сільській місцевості.

Залежно від конструкції, антена може бути налаштована на різний діапазон.


Завдання пристрої - прийняти оптимальний варіант сигналу, що дозволяє отримати кращу якість зображення. Пряма хвиля найсильніша і забезпечує ідеальне відтворення відео. Але, якщо місцевість рельєфна, а між будинком і вишкою багато будівель, обов'язково буде переломлення радіохвиль або їх відображення.

Критерії вибору антени

Одна і та ж конструкція може по-різному реагувати на радіохвилі через своє розташування. При переїзді або перестановці в квартирі, може трапитися так, що обладнання старе, а при відтворенні телеканалу починаються проблеми. Порушення можуть бути наступного характеру:

  • сторонній шум;
  • зависання кадру;
  • роздвоєння фрагмента;
  • мерехтіння;
  • пропажа на кілька секунд сигналу і з'являється фонового екрану.

Всі перераховані вище похибки викликані перешкодами,. Щоб з'ясувати, яку антену купити для телевізора, необхідно визначити місце розташування ретранслятора, і позначити коло переглядаються телеканалів. Коли вишка не перебуває у полі зору і про пряме сигналі не може йти мова, найпростіший спосіб - з'ясувати, на якій антені працює техніка у сусідів, розташована в одній частині будинку. При відсутності такої можливості, необхідну інформацію легко отримати через Google.


Обережність слід проявляти при використанні підсилювача. Його застосування буде виправдано, якщо станція мовлення знаходиться на великій відстані, більше 50 км. У невеликому діапазоні від вишки є ймовірність, що антена буде ловити прямий сигнал і відображаються елементи, що в підсумку дасть перешкоди, і створить плутанину. Тому не у всіх випадках дороге і багатофункціональний пристрій буде дуже корисним.

Конструкція з відбивачем ефективна в місцевості з густо розташованими багатоповерховими будівлями. Якщо є перешкода між ретранслятором і приймачем сигналу, необхідно пристрій розташувати в напрямку висотки, яка знаходиться за телевежею. У даній ситуації сигнал буде відбитий. Він, звичайно, слабкіше прямого, але достатній для перегляду каналів.

Важливим моментом є точність виконання відбивачів, здатних зібрати по крихтах маленькі сигнали і сфокусувати їх в один.

Складність вибору приймача складається і в тому, що мовлення улюблених каналів може відбуватися в різних напрямках і на різних відстанях. В такому випадку, підійде вулична універсальна антена, встановлена на максимально можливій висоті. Ідеально - це дах будинку.


Ідеально - це дах будинку

Для забезпечення комфортного перегляду телеканалів пристрій необхідно правильно зібрати і встановити, а також сфокусувати напрямок і зробити правильне підключення . Щоб виключити технічні погрішності, краще використовувати нові штекери і цілісний кабель. Якщо ви маєте певні технічні знання, то цілком можна не тільки встановити, але і навіть сконструювати. При відсутності досвіду підбору і настройки антени можна звернутися до фахівця, який професійно виконає роботу, і здійснить налаштування всіх можливих телеканалів.

Роздумуючи денно і нощно про вибір телевізійної антени, основна увага приділіть правильній постановці завдання. Удавана тривіальність пошуку приховує справжню складність процесу вибору. Супутниковий прийом ведеться гіперболічної антеною, яку ставить провайдер телебачення або спеціальний майстер. Стаття не стосується супутників.

Прийом телевізійного мовлення

З вишками набагато більше плутанини. Складно зрозуміти, де знаходиться ретранслятор улюбленого каналу, мовлення може вестися з різних напрямків, на різній відстані. Знавці стверджують: московська Останкінська вежа має зону впевненого покриття радіусом не менше 50 км. Кімнатної антени цілком повинно вистачити будь-яким потребам любителя вечірніх шоу, захоплюючих кінофільмів, гарячим шанувальникам Андрія Малахова.

Хмарочоси, висотні будівлі закривають пряму видимість на вежу, сигнал відбивається, електромагнітна хвиля послаблюється, виникає ефект многолучевости.

У світлі зазначених фактів потрібно продуманий вибір антени для телевізора.

частоти мовлення

Похід в магазин передуватимете розширенням кругозору. Для загального відома знадобиться інформація про діапазонах мовлення:

  1. КВ: 3 - 30 МГц;
  • МВ (VHF): 30 - 300 МГц;
  • ДМВ (UHF): 300 МГц - 3 ГГц.

Кожна держава просуває власні стандарти, необхідно вникнути любителю мильних опер і в іноземні позначення. (Наведені в дужках вище).

Більшість комерційних каналів окупували діапазон 100 - 900 МГц, список дозволяє легко зрозуміти, яким діапазону належить телеканал.

Існує три стандарти мовлення. Звичайному телеглядачеві немає сенсу вникати докладно в кожен документ, але слід знати - з номером каналу зростає і частота. При покупці слід загострити увагу на записи в інструкції про можливості приладу. Часто інформація дублюється на пакувальній коробці. Вибір телевізійної антени проводиться відповідно до потреби прийому частот. Сьогоднішній провайдер уникає СВ і ДВ, виходячи на європейські норми.

Очевидні шляхи вирішення завдання. Класифікація антен

Наявність однієї-єдиної вишки, розташованої на відстані декількох кілометрів на відстані прямої видимості, дозволить вести впевнений прийом кімнатною антеною. Якщо ради у сусідів запитати - не варіант, то краще прочитати короткий екскурс в світ прийому електромагнітних хвиль, представлений нижче.

Розрізняють такі різновиди пристроїв прийому телемовлення (виключаючи супутникові тарілки):

  1. за місцем положення:
  • кімнатні;
  • зовнішні (вуличні);
  • гібридні.
  1. в залежності від можливості посилення сигналу:
  • активні;
  • пасивні.
  1. за діапазоном:
  • широкосмугові;
  • вузькосмугові.

Глобальним є розподіл по розташуванню, інші ознаки вторинні і можуть бути присутніми в різних поєднаннях. Цим охоплюється все розмаїття.

кімнатні антени

Активні і пасивні

Вибір антени з посиленням сигналу сильно підвищить ймовірність успішного прийому. Вартість кімнатного виконання коливається в районі 30 $ (HAMA H-44269), скарги на якість зображення, що транслюється згаданої вишкою, чи не виникнуть. Відмінність активної модифікації проявляється наявністю адаптера харчування, громіздкої конструкції, додаткових сервісних опціях.

За 6 $ (Ремо Волга МВ) купите пасивну кімнатну антену (без посилення сигналу). Відрізняється від звичайного шматка дроту двома ключовими ознаками:

  1. Можливістю гнучкого підстроювання телескопічних вусиків під довжину хвилі.
  2. Гарантованим узгодженням імпедансу з кабелем.

Коли згадані терміни ріжуть слух, не знайомі - пробувати виготовити антену самостійно не варто. Знадобиться витримати геометричні розміри вироби, провести настройку, користуючись допомогою спеціальних приладів.

Любителів радіо обрадує те, що коректний вибір антени допоможе ловити FM діапазон. 14 $ (Bandridge VTV200) варто пасивна модель, впевнено захоплююча популярні радіостанції.

широкосмугові антени

Термін широкосмугові означає: можливий прийом всіх або, принаймні, більшості ведуть мовлення станцій. Такий тип антени вибирається, якщо заздалегідь невідомо, яку частоту потрібно зловити. Можна порекомендувати такий тип і запасливим господарям, - на випадок появи нових каналів в околицях.

Як відрізнити широкосмугове виріб? По-перше, можна запитати продавця, по-друге, в інструкції або на коробці буде написано щось на кшталт МВ / ДМВ / УКВ. Саме так перераховуються діапазони мовлення. По-третє, крім телескопічних вусів у такої антени має бути подобу рамки - тобто, фактично два типи антенних пристроїв в одному корпусі. Це пояснюється неможливістю перекрити всю ширину мовлення окремо телескопічними або рамковими різновидами.

За 50 $ можна взяти відмінну активну (з посиленням сигналу) широкосмуговий антену з якою-небудь чарівної опцією зразок годин, будильника, дистанційного пульта управління.

вузькополосні антени

Коли частота каналу відома, то перевагу слід віддавати вузькосмуговим модифікаціям. Перед тим як вибрати кімнатну телевізійну антену, слід навести довідки про місцеве мовлення. Дізнавшись частоту, слід вибрати виріб, що підтримує заданий діапазон. Список відповідності каналів наведено вище по тексту.

Дізнатися узкополосную антену можна за відносно простої конструкції - проста рамка або телескопічні стрижні.

зовнішні антени

Зовнішня антена купується в тому випадку, коли точка прийому не видно з вікна, а кімнатна антена не може зловити сигнал. В цьому випадку необхідно прикріпити пристрій на дах і провести вниз кабель для підключення телевізора.

Відмінність зовнішніх антен в конструкції - телескопічні варіанти годяться тільки для кімнати, де людина може підлаштовувати вусики. На даху виріб встановлюється раз і назавжди, тому і принцип роботи дещо інший.

Міцний кожух приховує всю електроніку, металеві деталі захищені від корозії, розміри можуть бути значними, спеціальне кріплення допомагає монтажникам максимально ефективно встановити виріб.


Найчастіше застосовуються на вулиці різновиди «хвильового каналу». Це такий штир, усіяний поруч горизонтальний прутів. Направлятися така конструкція повинна в сторону віщає станції. Дуже схоже виглядають логоперіодічеськие антени.

Не обов'язково вартість виробу буде високою. Гібридна модель для приміщень і вулиці оцінюється в межах 30 $ (GAL DA-600). Трохи дорожче обійдеться активна широкосмугова зовнішня антена Rolsen RDA-410, зроблена з металу.

При такій великій кількості варіантів варто двічі подумати. Гібридне виконання в чомусь може поступатися зовнішнім виглядом, але якщо знадобиться зняти виріб з даху, установка на балконі не повинна викликати клопоту. Типовий же «хвильової канал» в приміщенні не буде працювати при відсутності прямої видимості на вишку.

Зовнішнє виконання, таким чином, відрізняється від кімнатного не тільки корпусом, але і конструкцією прийомних елементів.

Коефіціент посилення

Важливим параметром є коефіцієнт посилення антени. Під цим параметром можуть матися на увазі зовсім різні речі. Але в інструкціях і рекламних проспектах посиленням володіють тільки активні моделі. Сигнал приймається, посилюється і після цього надходить в телевізор.

Що стосується пасивних модифікацій, то вони можуть мати посиленням тільки по азимутальної напрямку за рахунок особливостей конструкції.

спрямованість

Більшість виробів має нерівномірною діаграмою спрямованості, тобто деякі з деяких азимутів прийом йде краще. Це робиться для того, щоб мінімальними засобами забезпечити найкращу якість.


Даний фактор дозволяє боротися з многолучевостью. Станція випромінює хвилю, багаторазово відбивається від стін будинків та інших об'єктів. В точку прийому приходить кілька відбитих променів. Незважаючи на велику швидкість поширення електромагнітних хвиль в просторі, фаза неоднакова. Телевізійне зображення двоїться, троїться ...

Виражене напрям прийому дозволяє відібрати один промінь - потоки, що йдуть з інших азимутів, ігноруються.

внутрішній опір

Незнання законів фізики грає поганий жарт з необізнаними покупцями. Антена має внутрішній опір, яке має збігатися з аналогічним параметром з'єднувального кабелю, буває двох видів:

  1. 50 Ом (радіо).
  2. 75 Ом (телебачення).

Якщо потрібні додаткові дроти крім йдуть в комплекті, купувати варто різновид з хвильовим опором, рівним антенного. За прийнятими угодами, телевізійний кабель 75-омний. Довідаєтеся про внутрішній опір виробів у продавця.

Дизайн

Незважаючи на удавану одноманітність, оформлювальна жилка конструкторів антен не дрімає. Досить подивитися на широкодіапазонні активну модель OFA SV 9385 (52 $), щоб переконатися в справедливості мудрих слів.

Схожа на панель, модифікація відмінно впишеться в будь-який інтер'єр непомітний і строгістю зовнішнього вигляду.

Ремо Інтер 2.0 коштує 30 $, не може ловити радіо, аби окупити оригінальністю дизайну недолік передбачливості.

З настанням весни більшість щасливих володарів заміських ділянок і котеджів переймаються питанням підключення телебачення на дачі. Адже як приємно після активного трудового дня на присадибній ділянці провести вечір біля екрану телевізора за переглядом улюбленої програми або передачі.

Ще в недавньому минулому доводилося задовольнятися, які часто йшли зі снігом і брижами. І чим далі від міста був розташований ділянку, тим гіршими були справи з переглядом програм. З появою на ринку супутникових операторів зв'язку, ситуація з прийомом каналів покращилася. Абонентам став доступний великий асортимент каналів різних жанрів - музичні, науково-пізнавальні, розважальні, дитячі, інформаційні. Сигнал поставляється в цифровому форматі, якість картинки дивовижне. Але все ж супутникове телебачення для дачі досить дорого в підключенні на велику кількість телевізорів і необхідним є внесення щомісячної або щорічної абонентської оплати. Досить часто, коли в приватному будинку вже зроблена розводка кабелю, супутник і не вдається поставити, а перетягувати кабелю не завжди зручно. Аналогові тв антени не вимагають спеціальних умов підключення і абонентської оплати, тому вони також залишилися затребуваним і популярні для заміських жителів.

Яку телевізійну антену для дачі купити?

Перш ніж визначитися, яку антену підключити, треба розуміти, як інтенсивно ви користуєтеся телебаченням, чи є це будинок для постійного проживання, або дача використовується тільки навесні, влітку і на початку осені. Також відстань від Москви і розташування ділянки в лісовому масиві теж грає свою роль у виборі. На сьогоднішній день заміським жителям пропонується три основні варіанти - супутникове, ефірне аналогове, цифрове ефірне.

Як правило, якщо телевізор використовується не інтенсивно, то бажано зупинити свій вибір на звичайній антені. Супутникові ресивери вимагають постійної подачі сигналу на приймач, також періодично проводиться оновлення програмного забезпечення і якщо апарат більше півроку не активний, то можливе виникнення перерв у перегляді. За користування супутниковим тв щомісяця або щорічно вноситься абонентська плата, а перерви в перегляді ніяк не компенсуються.

На сьогоднішній день абонентам Пропонується два варіанти Підключення - аналогові и цифрове ефірне ТБ. Если Говорити про Московський и підмосковну сітку, то можливий прийом 19 аналогових и 30 цифрових каналів. Вибір варіанту Залежить від моделі телевізора. Сучасні тв пріймачі останніх двох років випуску здатні прійматі цифрові телевізійні канали. Більш старі апарати зможуть надаті лишь доступ до аналогового мовлення. Если аналог вас не влаштовує, то можна підключіті Додатковий приставку для цифрового перегляду. Яку ж антену для дачі купити? Всі Ефірні антени поділяються на два основних типи - діапазонні и усехвільові. Аналоговий сигнал подається з Останкіно в 3 основних діапазонах - перший метровий, третій метровий и дециметровому. Якщо будинок знаходиться в лісосмузі або на видаленні від Останкіно, а також за умови підключення великої кількості телевізорів, рекомендується підключати на кожен ефірний діапазон свою окрему антену, за допомогою підсилювача проводиться подальше комбінування пристроїв і посилення сигналу. При розташуванні ж об'єкта поблизу Останкіно, досить невеликий всехвильовий антени.

Навіть за містом не хочеться втрачати благ цивілізації, тому практично на кожній дачі є телевізор. Щоб насолоджуватися чіткою картинкою на екрані без перешкод, встановлюють антену, вибрати яку буває нелегко в силу різних причин. Корисно знати кожному власникові заміського ділянки, яку антену краще купити, щоб не мати проблем.

Яка антена краще для дачі

правильно підібрана телевізійна антена для дачі допомагає отримати чітке зображення без перешкод. На відміну від прийому телесигналу в межах міста, за ним зростає напруженість магнітного поля, що впливає на рівень поглинання хвиль стінами - він знижується. Це дає сигналу безперешкодно проникати в кімнату, створюючи чіткий потік зображень. Дана властивість було б ідеальним, якби не одне але - за містом віддаленість від телевеж значно підвищується, так що доводиться вдаватися до посилення сигналу.

Супутникова антена на дачу

Популярна телевізійна антена для дачі має супутниковий характер, відома всім як тарілка, що встановлюється зовні будівлі. Такі прилади не залежать від відстані до вишки, тому що сигнал на них надходить прямо з супутника, що не впливає на потужність (вона постійна) і не залежить від рельєфу. Можна купити найпростішу прямофокусную або офсетний тарілку, щоб отримати великий вибір каналів, висока якість зображення. Супутникові усехвильові моделі бувають діаметром від 0,5 до 3 м, забезпечують прийом навіть в погану погоду.

До мінусів супутникової моделі відносять її ціну - чим гірше місцевість з прийому сигналу, тим більше діаметр приладу і тим він дорожчий. Іноді в комплект до телевізійної тарілці знадобиться конвектор, щоб посилити сигнал, ресивер або приставка для настройки і сучасний плоский телевізор - до лампового її складно підключити. Ще одним нюансом стане вибір обслуговуючого оператора - в районі може не транслюватися те, що потрібно, так що доведеться обійтися іншими пропозиціями.


Ще одним нюансом стане вибір обслуговуючого оператора - в районі може не транслюватися те, що потрібно, так що доведеться обійтися іншими пропозиціями

Антена для дачі з підсилювачем

Найпростіша і бюджетна за ціною аналогова антена для телевізора на дачу з підсилювачем називається «польської», встановлюється в будинку біля вікна. Направляти її краще в сторону вишки, щоб вона краще брала сигнал, але якість картинки буде залежати від віддаленості - якщо будинок знаходиться в радіусі покриття вишкою до 30 кілометрів, то він буде стабільним, якщо ні - доведеться купувати зовнішній телевізійний підсилювач.

Вбудований підсилювач робить антену активної, допомагаючи приймати їй багато каналів на підвищеному рівні. У конструкції кілька частин, розташованих спеціальним чином, щоб вловити хвилі на відстані до 80 кілометрів, розпізнати найслабші сигнали. Для установки потрібно закріпити пристрій на вулиці, як можна вище - на щоглу. Тоді сигнал буде розпізнано швидко, чітко, допомагаючи отримати відмінне зображення.


Тоді сигнал буде розпізнано швидко, чітко, допомагаючи отримати відмінне зображення

Цифрова телеантена для дачі

З приходом в країну цифрового телебачення стали популярні відповідні моделі, які по суті нічим не відрізняються від стандартних, іменованих ще ефірними. Така антена буде максимально простий, тому що частково прийом сигналу залежить від спеціального тюнера. До її плюсів відносять вбудований захист від перешкод, тому купити можна найдешевшу за ціною модель, з одним нюансом - вона повинна працювати в дециметровому діапазоні.

Ціна на телевізійну антену для дачі

Різні моделі антен для дачі можна купити в інтернет-магазині по каталогу або в телевізійному відділі по зразковим наступними цінами в рублях:

  • супутникова - від 1000 до 5000 плюс абонентська плата за рік від 1200;
  • ефірна модель - від 750, підсилювач - від 350;
  • цифрова - від 1000.


супутникова - від 1000 до 5000 плюс абонентська плата за рік від 1200;   ефірна модель - від 750, підсилювач - від 350;   цифрова - від 1000

Як вибрати антену для дачі

З необхідністю мати телебачення виникає питання, яку антену поставити на дачі. Головні критерії вибору будуть виражені в наступних факторах:

  • віддаленість місцевості від міста в кілометрах;
  • віддаленість ділянки від телевізійної вишки;
  • бажану кількість переглядаються каналів;
  • стан навколишнього місцевості - наявність лісу, густоти, височин, ярів;
  • готовність витратити певну суму.

Якщо дачник хоче зробити все по максимуму, краще вибрати телевізійну супутникову тарілку, яка забезпечить ідеальний перегляд, але обійдеться недешево за ціною. Якщо ж перші 2 критерію дозволяють встановити зовнішню або кімнатну модель, то краще вибрати їх - вони дешеві за ціною, забезпечать безперебійний сигнал без особливих проблем. Для розуміння, чи підійде в будинок кімнатна антена, можна спробувати зловити сигнал на звичайну дріт-штангу - якщо він буде йти, значить, немає сенсу витрачатися на дороге за ціною обладнання.

Зі звичайною антеною можна купити якісний підсилювач і італійський кабель, які в сукупності забезпечать відмінний перегляд, висока якість картинки і постійність сигналу. Надпотужний підсилювач краще не купувати, тому що він може приймати непотрібні хвилі, послаблюючи прийом області необхідної інформації, погіршуючи якість зображення і доставляючи незручність.


Надпотужний підсилювач краще не купувати, тому що він може приймати непотрібні хвилі, послаблюючи прийом області необхідної інформації, погіршуючи якість зображення і доставляючи незручність

Активна антена для ТВ на дачу

Багато власників заміських ділянок вибирають активні телевізійні антени з підсилювачем для дачі, які покращують прийом сигналу за рахунок конструкції. Підсилювач тут також грає не останню роль - кріплення його всередині корпусу антени, або може бути винесено назовні. Харчування такої моделі йде від адаптера (блоку живлення) або від побутової мережі. До мінусів використання відносять низький термін експлуатації - до року, тому що встановлюється вона на дах, де піддається негоді і корозії. Щоб збільшити термін служби, можна спробувати загерметизувати плату силіконом.

Пасивні вуличні антени для дачі

Пасивної може бути вулична антена для телевізора на дачу, яка не має підсилювача, а прийом хвиль здійснює за рахунок своєї геометрії. Її не потрібно підключати до електромережі, у неї немає активних елементів у вигляді транзисторів або мікросхем. До плюсів використання відносять відсутність перешкод, шумів, довгий термін служби. З мінусів виділяють зниження можливостей прийому - сигнал може бути слабким. Відомими телевізійними моделями є Дельта, ДМВ.

Відео: підсилювач для антени телевізора на дачу

Без багатьох електронних пристроїв в двадцять першому столітті людині обійтися вкрай складно. До подібних девайсів можна віднести пральні машини , Комп'ютери і, звичайно ж, телевізори. При цьому останнім електричний пристрій користується великим попитом і популярністю. Адже саме завдяки телевізору, кожен може насолоджуватися улюбленими фільмами, а також отримувати інформацію про події, що відбуваються в нашій державі і в цілому світі. Таким чином, без хорошого телевізора в сучасному світі просто нікуди не дітися. Але представлене пристрій далеко не завжди працює належним чином. Дуже часто для його використання необхідні додаткові пристосування. Таким можна назвати антену. Цей прилад створений для того, щоб на екрані телевізора з'являлися хоч якісь картинки. Сучасний ринок електроніки наповнений різноманітними видами приймальних пристроїв. Але щоб вибрати найбільш якісну, слід знати критерії, на які необхідно звертати увагу. Тільки в цьому випадку можна буде придбати дійсно хороший товар. У цій статті ми проаналізуємо основні моменти роботи, і пояснимо, як вибрати собі хорошу антену для телевізора при різних умовах прийому сигналу.

Поняття телевізійної антени

Слід відзначити той факт, що багато людей не розуміють, для чого існує телевізійна антена взагалі. В даному випадку слід зробити застереження, що цей пристрій, являє собою апарат, який здатний приймати спеціальні телевізійні сигнали, що виходять від вишок або ж супутника. Прийнятий сигнал, перетворюється в картинку, яка згодом видно на екрані телевізора. Таким чином, за допомогою представленого алгоритму, кожна людина на планеті має можливість переглядати якісні відео-передачі прямо у себе вдома. Інформація, що передається в них, може бути абсолютно різною. Для однієї аудиторії по телеканалам представляються мультиплікаційні фільми, для інших - новинні телепередачі і т.п. Сьогодні існує безліч моделей абсолютно різної конструкції. Тому їх вибір потрібно здійснювати максимально вдумливо і грамотно. Крім цього, антена зовсім не є обов'язковим атрибутом телевізора, як це було кілька років тому. У XXI столітті, кожен може переглядати свої улюблені телепередачі, за допомогою кабельного ТБ або ж інтернету. Однак багато людей все ще використовують ці пристрої, як основне джерело прийняття ТВ-сигналу.

Які критерії потрібно враховувати?


Які критерії потрібно враховувати

Існує безліч аспектів, які необхідно враховувати при виборі телевізійного обладнання. Всі вони відіграють вагому роль в процесі організації прийому-передачі сигналу. Перший фактор, який просто необхідно враховувати в процесі вибору антени - це територіальне розташування будинку або квартири, де обладнання потрібно встановити. Проблема в тому, що сьогодні на теренах нашої батьківщини все ще існують ділянки, де сигнали телевізора передаються досить погано. Щоб подолати цей негативний фактор потрібно придбати потужне обладнання, що володіє високою чутливістю і дуже низьким рівнем сприйняття шуму. У міських умовах дана проблема практично непомітна. В таких умовах потужність пристрою не має значення, тому що сигнал доходить швидко і якісно. Це дозволяє спокійно і комфортно насолоджуватися переглядом улюблених телевізійних передач. Також необхідно звернути увагу на тип пристрою, тому що від цього фактора також залежить дуже багато різноманітних аспектів процесу прийому-передачі сигналу.

Правильний вибір типу антени

Існує всього три типи антен, які користуються найбільшою популярністю на території нашої держави, а саме:

Супутникові антени


Супутникові антени

Перший вид є найбільш досконалим, потужним і якісним. Супутникові антени мають найбільш високу ціну в порівнянні з іншим обладнанням. При цьому пристрій передає сигнал цифрового якості. Тобто, картинка на телевізорі матиме дійсно високий рівень естетики. Крім того, супутникові пристрої приймають не тільки сигнали національних каналів, але ще і зарубіжні. Проблем з вибором телевізійних передач виникнути не повинно, тому що існує просто величезний асортимент каналів. Але при всіх своїх перевагах, супутникові моделі також мають деякі негативними моментами. Головним є ціна на представлений девайс. Як правило, вона досить висока навіть на старі пристрої. Проте, потужність сигналу та якість показується картинки з лишком компенсує витрачені на покупку устаткування кошти.

зовнішні антени


зовнішні антени

Ще одним досить популярним пристроєм є зовнішні антени. Ще кілька років тому це були основні і вкрай популярні пристосування для перегляду телевізійних каналів. Однак, перед вибором зовнішнього пристрою слід проаналізувати безліч важлівіх моментів . По-перше, що транслює вишка повинна знаходитися на відстані не більше 50 кілометрів від місця розташування пристрою. По-друге, на шляху передачі сигналу, тобто, між антеною та вишкою не повинно бути будь-яких перешкод, наприклад, високих будівель. Якщо представлені чинники не враховувати, то перегляд телевізора за допомогою цього обладнання відбувається вкрай незручно. Тому що постійно виникають всілякі перешкоди. Звичайно, в разі наявності більшого, ніж 50-ти кілометрів відстані до вишки, зовнішню модель можна використовувати, проте, її слід додатково оснастити підсилювачем сигналу. За допомогою цього пристрою можна буде приймати сигнал на великих відстанях.

кімнатні антени


кімнатні антени

Найбільш низькоякісними і дешевими антенами є кімнатні. Цей тип пристроїв має найнижчий рівень потужності сигналу, що обумовлює відсутність будь-якого якості при показі телевізійної картинки. Однак, дивитися деякі передачі на пристойному рівні показу з використанням цієї моделі цілком можливо. Крім того, кімнатна обладнання піддається перенесення, що обумовлено компактною конструкцією. Для отримання хорошого сигналу необхідно мати відстань до вишки не більше 30 кілометрів. При цьому про які-небудь перешкоди не може бути й мови. Тому кімнатні приймальні пристрої дуже часто використовуються в селищах і приватних заміських будинках, тому що в даних умовах, передачі сигналу практично нічого не заважає. В умовах міста обладнання поводиться вкрай капризно, і не дає гарної картинки. Однак, кімнатні моделі рамкового типу цілком можна використовувати навіть у великих населених пунктах. Але в цьому випадку вони забезпечать перегляд лише кількох телевізійних каналів.

Висновок

Отже, ми розглянули основні критерії, що дають зрозуміти - як вибрати хорошу антену для телевізора з тих, які представлені на сучасному ринку. До питання вибору цього пристрою потрібно підходити максимально серйозно, щоб придбати найбільш якісний апарат. Обов'язково необхідно враховувати віддаленість телевізора від передавальної антени. Однозначно, краще мати зовнішню модель, яка має якісний рівень прийому сигналу. І ще, доглянувши пристрій в магазині або на інтернет-ресурсі не зайвим буде заглянути на профільні інтернет-форуми, де можна знайти відгуки про неї реальних власників.


Як відрізнити широкосмугове виріб?
Яку телевізійну антену для дачі купити?
Яку ж антену для дачі купити?
Які критерії потрібно враховувати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов