Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Вступної автомат: бокс під автоматичний вимикач, рубильник і коробка, короб і автомат під опломбування

  1. Вимикач ввідний автоматичний
  2. Автомат вступної ABB: схема підключення
  3. Як опломбувати вступної автомат: способи
  4. Вступної рубильник: призначення
  5. Як працює вступної автомат (відео)

Наша сеть партнеров Banwar

При роботі електричних мереж, дуже часто спостерігаються різні перевантаження або   перепади напруги При роботі електричних мереж, дуже часто спостерігаються різні перевантаження або перепади напруги . Ці фактори, без сумніву, впливають на роботу побутових приладів індивідуального користування, на машини і агрегати на виробництві. Так само нестабільна подача електрики може позначитися на роботі електролічильників встановлених в кожному будинку. Тому для захисту від цих чинників і оптимальної роботи пристроїв встановлюють автоматичні вимикачі.

Вимикач ввідний автоматичний

Автоматичні вимикачі, є пристроями, які встановлюються перед електролічильників на введенні електроенергії на різні об'єкти, такі як квартири, приватні будинки, гаражі та споруди.

Існує кілька видів вступних автоматів:

  • однополюсною;
  • двополюсної;
  • триполюсною;
  • Чотириполюсні.

Вимикач автоматичний вступний - технічне визначення вироби, вступним автоматом його називають в народі. Дана назва, так само говорить про те, що автомат в електричній схемі об'єкта, розташований ближче інших до джерела електроенергії.

На відміну від інших автоматичних пристроїв, у даного вироби є одна відмінна риса - підвищений номінальний робочий струм. Найбільш часто застосовуються двох і чотириполюсні автомати.

Для побутового використання номінальну напругу автоматичних вимикачів становить 25 - 32 Ампера.

Вступні автомати вибирають за кількома параметрами, головний з яких - максимальне значення струму короткого замикання (КЗ). Так само при виборі вступних вимикачів враховують кількість задіяних фаз в роботі, і потужність споживана об'єктом.

Для житлових, і об'єктів з невеликою споживаної потужністю , Встановлюють одне або двофазні автоматичні вимикачі. Але, так як примусовий повинні розриватися фаза і нуль, частіше використовують двофазні автомати.

Тих і чотирифазні, використовуються в якості захисного пристрою для підключення різних агрегатів, двигунів і обладнання. Для автоматичного розриву, як фази, так і нейтрали використовують чотирифазні автомати.

Автомат вступної ABB: схема підключення

Перше і найважливіше правило при роботі з електрообладнанням, є відсутність напруги в струмоведучих провідників. Різні майстри електричного справи, підключають дані автомати по своєму, так як запропонована виробником схема підключення є рекомендацією.

Види підключення:

  • Через нерухомі контакти автомата;
  • До рухомих частин автомата.

З технічної точки зору, обидва варіанти підключення виконані правильно, але підключати автомати, таким чином, можна тільки до мережі змінного струму. До мережі постійного струму автомати підключаються тільки через нерухомі контакти.

Нерухомим контактом, є клема, розташована у верхній частині автоматичного вимикача.

Підключення двухфазного автомата проводиться таким чином. Вимикач встановлюється на DIN - рейку, шляхом простого натискання. Далі, на висоту притискної клеми (приблизно 10 мм) зачищаються дроти, що йдуть від лічильника (спочатку збирається електрична схема всередині щитка), і затискаються в відповідних (нижніх) клемах. Потім зачищаються фазний і нульовий дроти ввідного кабелю, і проводиться підключення самого автомата.

При підключенні проводів, стежте за тим, що б в затискну клему не потрапляла ізоляція проводу.

При підключенні проводів, стежте за тим, що б в затискну клему не потрапляла ізоляція проводу

Підключення трьох і чотирьохфазна автоматичних вимикачів проводиться шляхом підключення трьох фаз і нульового проводу в клеми автомата. Клема для підключення нейтралі відзначена знаком (N) і знаходиться зазвичай справа.

Як опломбувати вступної автомат: способи

Жодним правилом не передбачена обов'язкова пломбування вступних автоматів. Але незважаючи на це, в даний час даний вид захисту застосовується все частіше.

Способи виконати опломбування вступних автоматів:

  • Пломбу ставлять безпосередньо на щитку;
  • Використовується пломбованого коробка (бокс або короб);
  • Пломбованого клемна заглушка;
  • Наклейки.

Найпростішим способом є пломбування вступного щитка, в якому встановлюються: автомати, УЗО, лічильник та інше обладнання. Але даний вид пломбування не найкращий варіант, та як в будь-який час може знадобитися доступ безпосередньо до встановленого обладнання. Це може бути заміна пристроїв, внесення доповнень в схему.

Нов відміну від звичайних щитів, які не передбачені для опломбування, існують спеціалізовані щити, в яких вступний автоматичний вимикач встановлюється і пломбується окремо.

В даний час, часто став використовуватися пломбувальний бокс, за допомогою якого, здійснюється опломбування автомата окремо від інших елементів ланцюга. Існує два основних види боксів: для кріплення на рівну поверхню і для установки на DIN - рейку. Для пломбування на корпусі боксу є спеціальні вушка.

Всі представлені види пломб для автоматичних вимикачів відповідають вимогам обслуговуючих організацій.

Так само, для опломбування автоматів, виробляються заглушки, які встановлюються на клеми автоматичного пристрою і перекривають доступ до притискної клеми автомата. Дані заглушки продаються окремо від автоматів. Є автомати з пломбованого кришками, і вступні автоматичні вимикачі з якими заглушки йдуть в комплекті. Все залежить від фірми виробника.

Інспекторами обслуговуючих компаній, часто стали використовуватися наклейки як пломби. Їх наклеюють на притискні механізми автомата, тим самим пломбуючи їх.

Вступної рубильник: призначення

На відміну від автоматичних вимикачів, рубильник є механічною конструкцією, яка забезпечує включення і виключення подачі електроенергії для об'єктів, пристроїв і агрегатів.

Характеристики рубильників:

  • Струм - змінний, постійний;
  • Максимальні навантаження;
  • потужність;
  • напруга;
  • Сила струму.

Струм - змінний, постійний;   Максимальні навантаження;   потужність;   напруга;   Сила струму

При замиканні або розмиканні контакту електричного кола, утворюється іскра (електричний розряд або дуга). Тому головною умовою роботи рубильників, є можливість гасити електродуги виникає при використанні рубильника.

Для виготовлення контактних груп рубильників, використовують різні матеріали, що відповідають вимогам. Обов'язковий розрахунок робочих включень і виключень і дотримання правил і часових проміжків обслуговування даних виробів.

Так само, рубильники розрізняють за кількістю підключаються полюсів, за способом включення, по дугогасительного пристрою.

Несправність рубильників, часто призводить до пожежонебезпечних ситуацій. Тому обов'язково дотримання правил експлуатації.

Встановлюються рубильники в різні точки електричного кола, в яких існує можливість роботи пристрою. Головною відмінністю рубильників від автоматичних вимикачів, є їх підвищена надійність при експлуатації.

Як працює вступної автомат (відео)

Використовуючи цю інформацію, ви зможете без залучення електриків зайнятися пристроєм автоматичних вимикачів різних видів і відповісти на питання, навіщо вступної автомат потрібен перед лічильником.


Додати коментар

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов