Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

З спеки в прохолоду: вибираємо кондиціонер

Наша сеть партнеров Banwar

Від спеки в місті неможливо сховатися, розпечене повітря проникає всюди. Побороти кліматичні умови в приміщенні допоможуть системи кондиціонування. Але як грамотно підійти до вибору підходящого кондиціонера для будинку, щоб не розчаруватися? Як і будь-яка інша побутова техніка, кондиціонер вибирають, в першу чергу, по призначенню. Він повинен не тільки освіжати і охолоджувати повітря, але і робити це якісно. Від спеки в місті неможливо сховатися, розпечене повітря проникає всюди

З спеки в прохолоду: вибираємо кондиціонер

Коли заходить мова про встановлення системи кондиціонування в квартирі, то необхідно чітко визначити фронт її майбутньої роботи. Площа і кількість кімнат, висота стель і орієнтування вікон по сторонах світу - все це має велике значення.

На першому етапі треба визначити робочу площу кондиціонера. Прийнято вважати, що в середній смузі на охолодження десяти квадратних метрів вимагає потужність один кіловат. Однак додаткові чинники вносять корективи в ці цифри. Якщо в кімнаті встановлений персональний комп'ютер, то ефективна площа кіловатної потужності зменшується до 8 кв.м., а наявність вікна, що виходить на сонячну сторону, забирає ще два «квадрата».

Для домашнього приміщення найбільш ефективними є спліт-системи, в яких система забору повітря і відводу тепла винесена за межі кондиціонером приміщення - на вулицю. Внутрішні блоки таких систем, які роздають свіже повітря, можуть бути декількох різних типів в залежності від місця і способу кріплення: настінні, стельові, підлогові, касетні і канальні. Останні два найчастіше вбудовуються в стіни і полотки, що вимагає великого обсягу будівельних робіт та застосовуються для кондиціонування великих приміщень.

Все більшої популярності набувають мульти спліт-системи, в яких один або два зовнішніх блоку подають охолоджене повітря на кілька внутрішніх пристроїв. Такі комплексні рішення позбавляють від установки окремих кондиціонерів для кожної кімнати і відмінно підійдуть для підтримки прохолоди в квартирах з великою кількістю приміщень (чотири і більше).

Робочий цикл кондиціонера використовує властивості рідин, які поглинають тепло при випаровуванні і виділяють його при конденсації. В сучасної техніки функції теплопроводящей рідини виконують різні реагенти, найчастіше фірмового винаходи, але всі вони копіюють природні властивості газу фреону.

Специфіка роботи систем кондиціонування така, що при здійсненні повного циклу нагрівання-охолодження фреону, цей газ спочатку повністю випаровується, а потім конденсується. У тому випадку якщо цього не відбувається, стає помітно, що пристрій не справляється зі своєю роботою, а значить - неправильно розрахована його потужність при покупці.

Представлені на російському ринку моделі кондиціонерів в більшості випадків пристосовані для експлуатації в наших кліматичних умовах. Ті з них, що мають двонаправлений функціонал (тобто вміють і остуджувати, і нагрівати повітря) працюють при зовнішніх температурах від -30 до 50 градусів Цельсія. Але трапляються винятки, тому завжди варто ознайомитися з технічним описом пристрою перед покупкою.

При виборі кондиціонера не варто звертати на фірму-виробника пристрою. Безліч солідних компаній розміщують виробництво на заводах країн, що розвиваються, а ті, в свою чергу, виробляють власні марки, які не поступаються за якістю світовим лідерам. Варто більше уваги приділити додаткових функцій кондиціонера, і визначити - які з них можуть виявитися корисними в подальшому.

Серед додаткових опцій варто відзначити ті, що корисні для здоров'я - зволожувачі та іонізатори повітря. Насичуючи повітря мікрокраплі води, кондиціонер прибиває пил і позбавляє від відчуття сухості, яке властиво переробленому повітрю. Іонізація бореться з шкідливими мікробами, і хоча цей внесок в мікроклімат квартири буде невеликий, марним його назвати ніяк не можна.

При покупці кондиціонера варто дізнатися всі аспекти установки. Професійна бригада монтажників, звичайно ж, обійдеться дорожче, ніж випадкові ремонтники, проте вони несуть повну відповідальність за виконану роботу з подальшим сервісним обслуговуванням. Вони можуть допомогти з вибором відповідних місць кріплення для зовнішнього і внутрішнього блоків, а також заведуть стік водного конденсату в каналізацію, що допоможе надалі уникнути протікання.

Єдиний тип систем кондиціонування, який передбачає самостійну установку - це мобільний кондиціонер. Це підлогове пристрій потрібно встановлювати під вікном, виводячи на вулицю гнучкий шланг відводу тепла. Істотним недоліком мобільних

З спеки в прохолоду: вибираємо кондиціонер

кондиціонерів є те, що джерело шуму, винесений в спліт-системах на вулицю, тут виявляється в квартирі.

Подальша експлуатація кондиціонера вимагає дотримання ряду правил. Необхідно регулярно прочищати і промивати повітряні фільтри, що блокують пил і бруд, які надходять в систему з вулиці. Також слід регулярно (раз в 1,5-2 роки) запрошувати майстра для перевірки кондиціонера на предмет витоку фреону або іншого реактиву, який може виявитися небезпечним для здоров'я. Крім того, падіння рівня хладагента в системі гарантовано призведе до поломки кондиціонера. Але не турбуйтеся, майстер може виконати дозаправку.

Не забувайте про те, що кондиціонер - це не тільки засіб боротьби зі спекою або холодом, але і один з найбільш «ненажерливих» побутових приладів, який істотно збільшить рахунки за електроенергію. Створювана їм навантаження в мережі може виявитися небезпечною для інших пристроїв, тому при установці майстри воліють підключати його окремо - безпосередньо на розподільний щиток.

Наведені нами поради - це лише верхівка айсберга під назвою «домашні кліматичні системи». Для того щоб зробити остаточний вибір, неможливо обійтися без допомоги фахівця. І лише детальне ознайомлення з усіма факторами допоможе вибрати відповідну модель кондиціонера, яка дозволить пережити не одне спекотне міське літо.

Читайте також на " Правде.Ру "

Але як грамотно підійти до вибору підходящого кондиціонера для будинку, щоб не розчаруватися?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов