Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Заборонні знаки дорожнього руху в картинках

  1. Значення і види
  2. Трохи додаткової інформації

Наша сеть партнеров Banwar

Сьогодні ми поговоримо з вами про спеціальні забороняють знаках в правилах дорожнього руху. На сьогоднішній день є рівно 36 типів даного виду, які забороняють водіям певні дії.

На сьогоднішній день є рівно 36 типів даного виду, які забороняють водіям певні дії

До них відносяться всі ті ж правила, що і до інших, наприклад: установка на висоті від 1,5 до 3 метрів від проїжджої або над проїзною частиною. Для зручності всіх автолюбителів забороняють дорожні позначення розбили на кілька підрозділів:

  • ті, які забороняють подальший рух автомобіля;
  • ті, які обмежують прохідність автомобіля в залежності від його габаритів і маси;
  • ті, які забороняють обгін на певних ділянках дороги;
  • ті, які обмежують місця, де дозволена зупинка автомобіля;
  • ну і знаки «вседозволеності», які знімають всі обмеження на дорозі.

Значення і види

Як ви вже могли здогадатися з назви, ця категорія забороняє певні дії для автомобілів.

Головне - це потрібно пам'ятати про те, що подібні знаки починають діяти з тієї ділянки дороги, який розташований після них.

Єдиним винятком є ​​наявність додаткової інформації під ним. Перший тип має назву «В'їзд заборонено» та номер 3.1 в ПДР. Але найчастіше можна почути його друга назва «цеглина», це набагато зрозуміліше більшості водіїв.

Номер знака Фото Назва Пояснення 3.1 Номер знака Фото Назва Пояснення 3 В'їзд заборонений Забороняється в'їзд усіх видів транспорту в даному напрямку.
Діє до першого перехрестя.
Повсякденна назва - «цеглина». 3.2 Рух заборонено Забороняється рух усіх транспортних засобів.
Діє до першого перекрёстка.Запрет знаків 3.2-3.8 менш суворий, ніж становище 3.1. Він не поширюється на машини, які обслуговують підприємства, що знаходяться в позначеній зоні, а також обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у позначеній зоні. У цих випадках транспортні засоби повинні в'їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому до місця призначення перехресті. 3.3 Рух механічних видів транспорту заборонено Забороняється рух механічних транспортних засобів.
Діє до першого перехрестя. 3.4 Рух вантажних автомобілів заборонено. Забороняється рух вантажних автомобілів з вказаною дозволеною максимальною масою (за замовчуванням - більш 3.5т).
Діє до першого перехрестя. 3.5 Рух мотоциклів заборонено Забороняється рух двоколісних механічних пересувних пристроїв (крім мопедів).
Діє до першого перехрестя. 3.6 Рух тракторів заборонено Забороняється рух тракторів.
Діє до першого перехрестя. 3.7 Рух з причепом заборонено Забороняється рух вантажних автомобілів і тракторів з причепом будь-якого виду, а також забороняється буксирування транспортних засобів.
Діє до першого перехрестя. 3.8 Рух гужових возів заборонено Забороняється рух гужових возів будь-якого типу, а також в'ючних і верхових і в'ючних тварин
Діє до першого перехрестя. 3.9 Рух на велосипедах заборонено Забороняється рух на велосипедах і мопедах.
Діє до першого перехрестя. 3.10 Рух пішоходів заборонено Забороняється рух пішоходів.
Діє до першого перехрестя. 3.11 Обмеження маси Забороняється рух транспортних засобів, (в тому числі з причепом), загальна фактична маса яких більше цифри на знаку.
Діє до першого перехрестя. 3.12 Обмеження маси, що припадає на вісь транспортного засобу Забороняється рух транспортних засобів, у яких загальна фактична маса, яка припадає на будь-яку вісь, перевищує цифру на знаку.
Діє до першого перекрёстка.Для двухосного транспортного засобу на передню вісь припадає 1/3 маси, на задню - 2/3. Якщо більше 2 осей, то маса розподіляється по ним рівномірно. 3.13 Обмеження висоти Заборонено в'їзд будь-якого транспортного засобу, габарити якого (з вантажем чи без нього) перевищують встановлену цифру по висоті.
Діє до першого перехрестя. 3.14 Обмеження ширини заборонено в'їзд будь-якого транспортного засобу, габарити якого (з вантажем чи без нього) перевищують встановлену цифру по ширині.
Діє до першого перехрестя. 3.15 Обмеження довжини Заборонено в'їзд будь-якого транспортного засобу, габарити якого (з вантажем чи без нього) перевищують встановлену цифру по довжині.
Діє до першого перехрестя. 3.16 Обмеження мінімальної дистанції Встановлює мінімальну дистанцію між транспортними засобами.
Діє до першого перехрестя або до знака 3.31. 3.17.1 Митниця Забороняється проїзд без зупинки біля контрольного пункту (митниці) 3.17.2 Небезпека Забороняється проїзд всіх видів транспорту у зв'язку з ДТП, пожежею, і т. Д. 3.17.3 Контроль Забороняється проїзд без зупинки через контрольні пункти. 3.18.1 Поворот направо заборонений поворот направо заборонений. 3.18.2 Поворот наліво заборонений поворот наліво заборонений. 3.19 Розворот заборонений розворот заборонений. 3.20 Обгін заборонений Заборонено обгін усіх рухомих засобів. Забороняється обгін усіх автомашин, крім тихохідних транспортних засобів, гужових возів, мопедів та двоколісних мотоциклів без коляски.
Діє до першого перехрестя, або до знаків 3.21 і 3.31. 3.21 Кінець зони заборони обгону. Скасовує вимогу 3.20 3.22 Обгін вантажним автомобілям заборонено Заборонено обгін усіх пристроїв для автомобілів з дозволеною максимальною масою понад 3,5 тонн.
Діє до першого перехрестя, або до знаків 3.23 і 3.31
Забороняється також обгін поодиноких транспортних засобів, якщо вони рухаються зі швидкістю не більше 30 км / ч.
Тракторів забороняється обгін усіх транспортних пристроїв, крім гужових возів і велосипедів. 3.23 Кінець зони заборони обгону вантажним автомобілям. Скасовує положення 3.22 3.24 Обмеження швидкості Заборонено проїзд зі швидкістю, що перевищує зазначену на знакові.
Діє до першого перехрестя або до знака 3.31. 3.25 Кінець зони обмеження швидкості. Скасовує значення 3.24 3.26 Подача звукового сигналу заборонена заборонено подача звукового сигналу крім тих випадків, коли це необхідно для запобігання ДТП.
Діє до першого перехрестя або до знака 3.31. 3.27 Зупинка заборонена. Зупинка заборонена.
Діє до першого перехрестя або до знака 3.31. 3.28 Стоянка заборонена. Стоянка заборонена.
Діє до першого перехрестя або до знака 3.31. 3.29 Стоянка заборонена по непарних. Стоянка по непарним числам місяця заборонена.
Діє до першого перехрестя або до знака 3.31. 3.30 Стоянка заборонена по парних. Стоянка по парних числах місяця заборонена.
Діє до першого перехрестя або до знака 3.31.Прі одночасному застосуванні видів 3.29 і 3.30 на протилежних сторонах проїжджої частини дозволяється стоянка на обох сторонах проїжджої частини з 19 до 21 год (час перестановки). Причому о 21:00 починається наступна дата. Це робиться, щоб полегшити прибирання проїжджих частин дорожнім службам. 3.31 Кінець зони всіх обмежень Скасовує знаки 3.16, 3.20, 3.22, 3.24, 3.26-3.30 3.32 Рух транспортних засобів з небезпечними вантажами заборонено Забороняється рух транспортних засобів, обладнаних пізнавальними знаками «Небезпечний вантаж».
Діє до першого перехрестя 3.33 Рух транспортних засобів з вибуховими і легкозаймистими вантажами заборонено Забороняється рух мащін, що здійснюють перевезення вибухових речовин і виробів, а також інших небезпечних вантажів, що підлягають маркуванню як легкозаймисті, крім випадків перевезення зазначених небезпечних речовин і виробів в обмеженій кількості, що визначається в порядку, встановленому спеціальними правилами перевезення.
Діє до першого перехрестя

Дуже часто можна почути фразу «заїхав під цеглу», це означає, що водій проігнорував знак «В'їзд заборонено». Подібне народна назва виникла через візуальної подачі: білий прямокутник на червоному тлі. Даний варіант забороняє в'їзд будь-якого виду транспорту, крім спеціалізованих автомобілів.

Наступним знаком під номером 3.2 є «Рух заборонено». Він обмежує рух автомобілів в тому напрямку, де він базується. Єдиним винятком, коли ви можете проігнорувати значення цього типу, є робота або місце проживання в цій зоні.

Виглядає він, як слово «STOP» на червоному тлі. «Зупинка заборонена» встановлюється в тих місцях, де водії не можуть паркувати свої транспортні засоби. На ньому зображений червоний хрест на синьому тлі в червоній рамці.

У разі потрапляння в ситуацію, коли вам потрібно припаркувати автомобіль, але ви бачите подібний знак, можна виконати зупинку на протилежному боці дороги або в призначеному для цього місці. Є ще один тип, який має назву «Стоянка або парковка заборонена».

Його кардинальна відмінність з минулим проявляється в тому, що в зоні, де встановлено цей знак, водій має право зупинитися для того, щоб висадити пасажирів транспортного засобу або виконати розвантаження, але не має права паркувати свій автомобіль на тривалий час.

У цьому пізнавальному відео, вам розкажуть, що означає кожен знак забороняє рух.

Часто до цього знаку можна побачити додаткову інформацію, яка може говорити про те, що він діє за певними числах місяця, або ж в певний час. Зазвичай дана інформація підвішується в білій табличці під знаком.

Наступним забороняється є знак під номером 3.20, який має назву «Обгін заборонено». Як ви могли здогадатися, даний вид обмежує обгін попереду автомобіля, що йде в цій зоні. Часто подібні знаки встановлюють на аварійно небезпечних ділянках, де погана видимість або вузький проїзд.

Це зразок є одним з найважливіших. Напевно, правильніше говорити не просто «важливих», а «життєво важливих», так як зазвичай ігнорування водіями цього знака призводить до серйозних аварій і аварійних ситуацій.

У наступну підгрупу входять «Поворот / розворот наліво / направо заборонений». Вони забороняють певні маневри в зоні, яку обслуговують. Потрібно бути уважним з цими видами, так як деякі з них забороняють розворот, але дозволяють поворот, а інші - в точності навпаки.

«Обмеження швидкості» є, напевно, найбільш проблемним для всіх любителів швидкісної їзди.

«Обмеження швидкості» є, напевно, найбільш проблемним для всіх любителів швидкісної їзди

Знак дорожнього руху - стоянка заборонена

Він обмежує швидкісний режим на певних ділянках дороги. Його недотримання також може привести до аварійних ситуацій з неприємними наслідками. Зазвичай його встановлюють на потенційно небезпечних ділянках дороги, при перетині міст, сіл та інших населених пунктів, або ж в місцях, де проводяться ремонтні дороги дорожнього покриття.

Наступним є «Обмеження руху для мотоциклістів». Напевно, самий ненависний знак для любителів двоколісних «звірів». Він обмежує рух мотоциклів, скутерів і мопедів на певних ділянках дороги.

Але до цього знаку є велика кількість різних виключень, які також слід враховувати. Наприклад, ви можете проігнорувати його, якщо працюєте рознощиком піци, або проживаєте в цій зоні.

Трохи додаткової інформації

Ми розглянули основні види заборонних знаків, які ви найчастіше можете зустріти на дорогах. Решта їх представники є подібними, наприклад: «Рух вантажівок заборонено», «Кінець обмеження швидкості» та інше. Взагалі, подібних позначень велика кількість, тому говорити про те, що ми розглянули їх повний перелік, марно.

Протяжка головки блоку циліндрів Протяжка головки блоку циліндрів . Що потрібно знати, підкаже наш сайт.

Як влаштований карбюратор Солекс 21083, можна дізнатися звідси . Якщо ви не знайомі ще з цим пристроєм, рекомендуємо ознайомиться!

Дана стаття , Розкриває всі тонкощі тюнінгу салону автомобіля Лада Калина.

Крім знаків, які стосуються безпосередньо машин, є ті, які обмежують руху пішоходів, велосипедистів, звукові сигнали в певних зонах, пересування з причепами, на тракторах і багато інших.

Напевно, варто ще поговорити про тимчасові знаки. Це дуже цікава категорія. Вони зазвичай встановлюються на певний період часу на невеликих «тимчасових» стійках.

Як правило, вони використовуються при проведенні ремонтних робіт на дорогах або в деяких інших ситуаціях, які можуть призвести до виникнення при пересуванні. Але їх ми зустрічаємо не так часто в повсякденній їзді.

Наступним рідкісним варіантом є «Контроль». Його можна побачити тільки в певних зонах, які іменуються пропускними пунктами. Якщо ви побачили даний знак, вам необхідно зупинитися для проведення обов'язкової перевірки. Перевірка дуже рідкісне явище, але зупинка обов'язкове.

Обов'язково слід відстежувати нововведення, які заносять в ПДР в кожному році. Часто додають деякі нюанси, які можуть значно полегшити життя все автолюбителям.

Ну а головне, пам'ятати про те, що заборонні знаки створені не просто так, а тому їх дотримання є обов'язковим для всіх учасників дорожнього руху. Ні цвяха ні жезла вам!

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов