Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

16 дивних іграшок, від яких ми сходили з розуму в дитинстві: лизун, веселка, тамагочі

Наша сеть партнеров Banwar

Пружинка Slinky, тамагочі, фішки, йо-йо, тетріс, ЛАЗІРКИ, пачки з-під сигарет, плиточки, лизун, ляльки-тролі, наклейки Turbo, фантики Love Is і інші дивні іграшки з дитинства

У минулому році кожна дитина ловив покемонів на вулиці. Гра стала настільки популярною, що набрала 50 мільйонів користувачів за 2 тижні після появи. В цьому році у дітей популярний "спиннер", а про покемонів все забули.

Але чим бавилися діти до появи спиннер і віртуальною реальністю? Редакція Еспресо.TV вирішила розібратися у шануй грали діти різних поколінь.

1. Пружина Slinky (веселка)

Ще її назви "веселкою" через свого різнобарвного забарвлення. Придумав її військово-морський інженер США Річард Джеймс ще в 1943 році.

Вчений розробляв пристрій, який буде стабілізувати стан судна під час качки. Джеймс працював з пружинами, і як то впустив одну з них на підлогу. Пружина продовжила рух після падіння.

Джеймс узяв кредит в $ 500 і відкрив власну компанію "James Spring & Wire Company". Іграшка стала дуже популярною, на даний момент більше 300 мільйонів пружинок продано по всьому світу.

Дружина Джеймса - Бетті Джеймс, придумала інші іграшки на пружинках. Наприклад Slinky Dog, яка стала персонажем мультика "Історія Іграшок".

В Україні іграшка стала популярною в 90-х роках, завдяки підробкам з Китаю і В'єтнаму. Саме тому на український ринок траплялися різні модифікації пружинок: сердечка, зірочки. Хоча оригінальна пружинка була завжди лише однієї форми.

2. Тамагочі

Тамагочі

Віртуальний вихованець вперше з'явився в Японії в 1996 році. Спочатку "Тамагочі" був грою для портативної консолі Game Boy. Однак це виявилося незручним, і компанія Bandai випустила недорогий портативний модуль, зовні схожий на яйце, на ньому було три кнопки.

Суть гри полягав у спостереженні за віртуальним вихованцем. Його потрібно було годувати, прибирати за ним і мити його в віртуальному душі. Вихованець ріс і міг навіть ходити на роботу. Але якщо господар не оглядали за ним, Тамагочі міг померти. Так в Японії з'являлися цілі кладовища Тамагочі. Пізніше компанія Baidai випустила Тамагочі з інфрачервоних портом, за допомогою якого можна дружити з іншими віртуальними вихованцями і продовжувати їх рід.

В Японії через дорожнечу житла і землі складно завести домашню тварину. Золота рибка - то небагато, що можуть дозволити собі деякі японці. Тому віртуальний вихованець став таким популярним.

Однак Тамагочі стали активно підробляти в Китаї. Саме такі підробки з'явилися на українському ринку в кінці 90-х років. На підробках було більше ніж 3 кнопки, сама іграшка могла бути не тільки у формі яйця.

Це не зупиняло українських дітей - чим більше кнопок, тим "крутіше" вважався Тамагочі. Вчителі в школах часто відбирали пищали "вихованців" прямо на уроці.

Компанія Bandai продовжує випускати Тамагочі досі. Тепер вони вміють підключатися до інтернету. Вартість нових Тамагочі - $ 15.

3. Фішки

Фішки

Їх називали сотками, Кепс, фішками або погамі.

Вважається, що гру придумали на Гавайських островах, в 1920 році. Спочатку грали кришками від молока або соку. Пізніше в 1990-х роках гра стала популярною серед школярів 9-13 років, завдяки вчительці математики з Гаваїв.

Багато компаній, включаючи McDonalds, Chupa Chups, Barbie почали випуск власних фішок. Фішки могли бути пластикова, картонна, з переливаються картинками. Були фішки для дорослих - LICKA GIRLS. Якщо облизати фішку, то одяг на намальованою дівчині зникала.

Суть гри полягала в тому, щоб виграти якомога більше Кепс. Для цього гравці збирали фішки, на які грали в стопку, а потім били об підлогу. Гравець забирав ті фішки, які переверталися від удару. Так само були пластикові фішки - "біти". Якщо гравці використовували біти, то тоді стопка Кепс ставилася на підлогу, а удар здійснювався битами.

Школярі придумували свої перші махінації: гра стала по-справжньому азартної. Розсмоктували картонні фішки, які підкладали вниз стопки і були легше інших. Або спочатку стопку ставили трохи криво. Бували й групові "розлучення", коли Кепс просто відбирали у одного з гравців, а підкуплені свідки нібито нічого не бачили.

У багатьох школах почали забороняти гру, бо це вважалося азартною грою. Виробники фішок почали ставити "вартість" на самих фішках, що ще більше провокувало школярів.

Зараз КЕПС вважаються раритетними іграшками, і на OLX можна знайти колекціонерів, які готові купити рідкісні КЕПС за тисячу гривень.

4. YoYo

Це два однакових диска або конуса, скріплених між собою віссю. На вісь намотується довга мотузка. Робота іграшки нагадує принцип руху маятника Максвелла - під своєю вагою іграшка розмотує котушку з мотузкою. Доходячи до кінця, котушка за інерцією намотує мотузку назад.

Перші Йо-йо з'явилися в V столітті до нашої ери в Греції. Тоді йо-йо робили з дерева або обпаленої глини.

Сучасна іграшка Йо-йо з'явилася в 1928 році в Каліфорнії. Тоді філіппінський емігрант Педро Флорес почав робити Йо-йо своїми руками. Іграшка стало такою популярною, що до кінця 1929 року біля Флореса було 2 заводи і 600 робітників, які випускали по 300 тисяч іграшок в день. Перше змагання по Йо-йо було в 1932 році в Лондоні.

Згодом в Йо-йо почали вставляти підшипники, щоб збільшити тривалість крутіння.

Мода на Йо-Йо в Україні почалася з акції компанії Coca Cola в 1999 році. Тоді в обмін на певну кількість кришок від напою, можна було отримати стандартну Йо-Йо червоного кольору. Або отримати суперприз від компанії - золотий Galaxy Yo-yo, у якому мріяв кожен школяр. В основному діти ходили і збирали кришки від газованої води по смітниках, щоб отримати заповітний приз. А в школах змагалися на знання трюків, ніж дратували своїх вчителів.

5. Фінгерборд

Став популярним в Україні в 2000-х. Для тих, хто боявся виконувати трюки на реальному скейтборді, з'явилася копія зменшеного борду. Масштаб копії - 1: 8. Трюки на ньому можна було робити пальцями. Для цього випускалися мініатюрні рейли і бокси. Для школярів місцем трюків ставали парти і пенали.

Мініатюрні копії з'явилися ще в 1950 році і продавалися в скейт-шопах як брелоки.

Але сам рух фінгербординг з'явилося в 1998 році в Каліфорнії. Через погану погоду юний скейтір Стівен Ешер був змушений залишитися вдома, замість того, щоб піти кататися. Тоді він створив мініатюрну фігурку скейта і навіть завдав на неї избражение. Катався він на ньому за допомогою двох пальців - середнього і вказівного. Стів з'ясував, що на мініатюрі можна виконувати такі ж трюки і придумав безліч нових.

Пітеру Ешера, батькові хлопчика, сподобалася ідея. І він почав масове виробництво фінгербордів Tech Deck, які повністю повторювали реальний скейтборд. Ешер навіть домовився з провідними компаніями World Industries, Blind, A-Team, Birdhouse, Zero, Element та іншими популярними скейтерськими компаніями використовувати їх символіку.

6. Тетріс

Тетріс

Сама комп'ютерна гра Тетріс була написана в СРСР в 1984 році, Олексієм Пажитновим. Програміст займався вивченням штучного інтелекту і розпізнавання мови. Свої ідеї вчений втілював через головоломки пентаміно. У цій головоломці пятіклеточние фігури потрібно з'єднувати так, щоб рівномірно заповнити простір без пропусків.

Але тоді обчислювальних потужностей машини Електроніка-60 не вистачало для обертання пятіклеточних фігур. Пажитнов зупинився на четирехклеточних фігурках, звідси і назва - Тетріс.

Для поширення гри на перших персональних комп'ютерах IBM PC гра була переписана через Turbo Pascal і швидко поширилася по всьому світу. А винахідник просто подарував права на гру Роберту Стейну, продавцеві програмного забезпечення в Угорщині. Той не розгубився і вже продав гру компанії Mirrorsoft.

Субліцензію також отримали японські виробники ігрових консолей, в тому числі і Game Boy, які і створили перший портативний "Тетріс".

Самий поширена портативна модель тетриса була - BrickGame. Консоль включала в себе кілька ігор: тетріс, змійку, гоночки і арканоид. З появою смартфонів пристрій втратило свою актуальність.

7. Гра в 15

Або, гра в квача, як її ще називали. Це головоломка, придумана американським поштмейстером Ноєм Чепменом в 1878 році.

Головоломка являє собою панель, з пронумерованими кісточками по всій поверхні панелі. Так як однієї кісточки спеціально не вистачає, утворюється вільне місце для пересування кісточок з місця на місце. Суть гри в тому, щоб розташувати 15 кісточок по нумерації, використовуючи якомога менше ходів.

Головоломка стала знову популярною в 1960 році, через появу програмування. Так як гра не має оптимального алгоритму проходження, ходи майже завжди різні. Головоломку використовували при дослідженнях штучного інтелекту, а саме для спостереження вибору дій.

П'ятнашки були популярні до середини 90-х років, поки не з'явилися тетріси. Повну актуальність головоломка втратила після появи смартфонів.

8. ЛАЗІРКИ

Лазерна указка-брелок популярна до цих пір, але в 90-х роках він тільки з'явився на прилавках вуличних кіосків, в яких можна було купити все.

Дітям подобалося використовувати лазер в грі про снайперів, світити в очі перехожим. Були і різні насадки на указку, які перетворювали промінь в зображення "смайла", квіточки. Під час відповіді біля дошки, поруч із які відповідають відмінником на дошці могл з'явитися лазарное зображення оголеної дівчини (були і такі насадки), що дуже тішило школярів, і дуже дратувало вчителів.

колекції

А ще збирали колекції.

9. C 80-х років збирали пачки з під сигарет. Брали не цілу частину пачки, а тільки її кришку. Така колекція виставлялася за скло на книжковій шафі. Кожен поважаючий себе пачко-збирач повинен був мати хоча б пачку Camel, Parliament, Congress, Whinston, Pall Mall, Lucky Strike і Marlboro. Збиралися пачки по смітниках, іноді діти вирушали в сусідні двори у пошуках раритетів.

10. Також збиралися "плиточки" з облицювання багатоповерхівок. Крім колекціонування та обміну рідкісних екземплярів (кольорових плиточок) діти грали в ігри. Викопують ямка, в яку з відстані кількох метрів намагалися потрапити плиточкой. Переможець забирав все плиточки собі. Чим раритетних були плиточки, тим вже копалася ямка.

Блиі також "Лизун" і "іграшка-лицемір" або "Капітошка", які в силу своєї недовговічності купувалися у великій кількості.

11. Лизун нагадував просто липке желе, яке було здорово запустити зі всеї сили в стіну. Лизун перетворювався в желейну калюжу на стіні, однак потім знову приймав форму кулі. Іграшка була придумана для розробки дрібної моторики у дітей, однак деякі батьки ставили під сумнів корисність іграшки: лизун практично неможливо було отскоблить з побілені стелі, а на шпалерах він залишав плями.

Іграшка була придумана для розробки дрібної моторики у дітей, однак деякі батьки ставили під сумнів корисність іграшки: лизун практично неможливо було отскоблить з побілені стелі, а на шпалерах він залишав плями

12. Іграшка-лицемір була наповнена чимось на зразок борошна. Їй можна було м'яти і надавати різні обриси лукавому. Однак іграшка була дуже недовговічною, зазвичай гумова оболонка лопалася, а наповнювач розсипався по всій підлозі, дивану, машині, що зовсім не радувало батьків.

Однак іграшка була дуже недовговічною, зазвичай гумова оболонка лопалася, а наповнювач розсипався по всій підлозі, дивану, машині, що зовсім не радувало батьків

13. "Каучукові" м'ячики або "Стрибунці" продавалися в тих же самих кіосках, що і лазерні указки, або в невеликих круглих автоматах. Каучуковими вони називалися умовно, так як насправді були виконані з дуже неякісної, яскравою китайської гуми. Деякі м'ячики були далекі від форми кулі, а у деяких був досить опуклий шов посередині. Тому передбачити траєкторію польоту ткаого м'ячика було складно. Непередбачувані м'ячики били скло в школі, потрапляли в обличчя іншим дітям. Так як м'ячики швидко губилися, зазвичай діти носили відразу по кілька штук з собою.

Так як м'ячики швидко губилися, зазвичай діти носили відразу по кілька штук з собою

14. Ляльки-тролі прийшли до нас з Данії. Ще в 1959 році датський тесляр Томас Дам зробив іграшку троля з бусиками замість очей і розпатланим волоссям в подарунок своїй дочці на Різдво. Друзі дочки теж захотіли таку іграшку. Так тесля відкрив свою компанію, яка виробляє ляльок-тролів до сих пір. До нас вони дісталися в 1990-х роках. Діти намагалися зібрати якомога більше тролів з колекції і щоб у них були різні кольори волосся.

Діти намагалися зібрати якомога більше тролів з колекції і щоб у них були різні кольори волосся

15. Збирали також вкладиші з під жувачок: Love Is, Turbo, Boomer, Footbal. Крім просто колекціонування, на вкладиші могли грати майже як в Кепс - кидати стопки і забирати перекинулися собі.

Крім просто колекціонування, на вкладиші могли грати майже як в Кепс - кидати стопки і забирати перекинулися собі

16. Кіндер-сюрприз
В Італії на Великдень було прийнято робити тістечка у формі яйця з іграшками чи монетками всередині. Глава компанії Мікеле Ферреро поліпшив цю ідею і почав продавати шоколадні яйця. Партія Кіндер-сюрпризів, була виготовлена ​​ще в 1974 році італійською компанією Ferrero. Тоді перші "Кіндер" розкупили за одну годину.
До нас вони дійшли лише в 1990-х роках. Через високу ціну не всі батьки могли дозволити купити ласощі з сюрпризом. Кіндер купувалися раз в місяць з зарплатою. Діти збирали колекції іграшок: бегемотики, пінгвіни, леви і акули. Повторні обмінювали на подвір'ї.

Повторні обмінювали на подвір'ї

Але чим бавилися діти до появи спиннер і віртуальною реальністю?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов