Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

3 урок. Будова голосового апарату

  1. З чого складається голосовий апарат?
  2. легкі
  3. гортань
  4. резонатори
  5. висновок

Наша сеть партнеров Banwar

Щоб навчитися співати, незайвим буде дізнатися про внутрішню будову голосового апарату і про те, як же взагалі з'являється звук? Давайте поговоримо про це.

Короткий зміст

З чого складається голосовий апарат?

Наш голосовий апарат, в широкому сенсі, складається з трьох основних частин:

  • легкі;
  • гортань;
  • резонатори

легкі

Тут все просто. Легкі в голосовому апараті грають роль хутра для гармошки - тобто вони є джерелом повітря.

Легкі також впливають і на гучність голосу, т. Е. Гучність звуку мови або співу залежить від того, наскільки ми використовуємо легені.

гортань

Гортань - власне, генератор звуку. Голосові складки (зв'язки) знаходяться на слизовій оболонці гортані. коли ми мовчимо - голосові складки розімкнуті. Коли ми вимовляємо звук або співаємо - голосові складки змикаються і починають вібрувати, між ними утворюється щілина, за допомогою якої і виходить звук. Коли ми співаємо - голосові складки у нас знаходяться в різному режимі натягу. Таким чином, натяг складок залежить від висоти тону нашого голосу. Чим вище звук ми взяли - тим складки сильніше натягнулися.

Подивіться на малюнок нижче: зліва - зв'язки змикаються, і в такому положенні видається звук. А справа - голосові зв'язки розімкнуті - це звичайне положення, коли ми мовчимо:

Це можна показати на прикладі повітряної кульки: ви пробували коли-небудь, коли здуває повітряну кульку, стуляти краю вихідного отвору кульки? (Якщо не пробували, то проведіть подібний експеримент). У цей час видається писк. При чому висота цього писку залежить від того, як ви натягаєте краю отвору. Подібним чином працюють голосові зв'язки. А сам повітряну кульку в нашому експерименті грає роль легких.

Фальцет. Про те, що таке фальцет взагалі - ми говоримо в цьому уроці . Тут же розглядається будова голосового апарату. Отже, при фальцетом голосові складки стають плоскими і сильно розтягнутими, між ними утворюється невеликий просвіт, як між двома сильно розтягнутими гумками. Через це натягу звук і стає тонким, фальцетним, писклявим, якщо хочете)

резонатори

Основні резонатори голосового апарату, в яких відбувається посилення звуку: порожнини глотки, рота, носа і носових пазух. Все це - верхні резонатори. За рахунок резонаторів тон нашого з Вами голоси збагачується обертонами. У всіх індивідуальні обертони, а тому - тембр голосу у всіх індивідуальний. Тембр голосу - це забарвлення голосу. Не існує людей з однаковими тембрами голосу.

Крім цього, в процесі голосоутворення беруть участь такі органи, як:

  • Нижня щелепа;
  • м'яке піднебіння;
  • мова;
  • губи;
  • щоки.

Цікаво: Знаєте, чому, коли ми говоримо, ми чуємо себе інакше, ніж свій голос, наприклад, на записи?
Тому що є ще один резонатор, про який ми не згадали - череп. При розмові цей резонатор спотворює наш з Вами голос, поки він йде до нашого вуха. А навколишні, тим часом, чують нас так, як ми самі чуємо себе на записи.

висновок

Ось ми з Вами трохи розібралися в будові голосового апарату, в тому, як взагалі відбувається звук. Переходимо до наступного, дуже важливого і цікавого уроку, де Ви дізнаєтеся про те, "Як самостійно поставити голос" і про те, що таке "Вокальна опора".

Ви можете пропустити читання запису і залишити коментар. Розміщення посилань заборонено.

З чого складається голосовий апарат?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов