Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

8 жестів і поз, через які нас не беруть на роботу навіть при відмінному резюме

  1. 1. Торкатися шиї
  2. 2. Сидіти в позі «нога на ногу»
  3. 3. Піднімати одне плече вище іншого
  4. 4. Ховати руки
  5. 5. Перекладати погляд вправо, коли витримуєте паузу
  6. 6. Схрещувати руки
  7. 7. Піднімати плечі
  8. 8. Поправляти волосся занадто часто
  9. Бонус: як обійти конкурентів вже до початку співбесіди - рада психолога Емі Кадді

Наша сеть партнеров Banwar

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

Американська танцівниця Марти Грем говорила: «Тіло ніколи не бреше». І менеджери з підбору персоналу знають про це краще представників інших професій. Коли вони стикаються з претендентом, чиї слова суперечать мови тіла, то не розглядають його як гідного кандидата.

AdMe.ru розповість, яких жестів і поз необхідно уникати, щоб не упустити роботу, про яку ви мріяли.

1. Торкатися шиї

Торкатися шиї

за спостереженнями колишнього агента контррозвідки ФБР Джо Наварро (Joe Navarro), в стані стресу люди часто прагнуть прикрити свою шию. Так ми несвідомо намагаємося захистити найбільш вразливу частину тіла. При цьому чоловіки міцно притискають долоню збоку, а жінки легко стосуються яремної западини в передній частині шиї або доторкаються до кольє.

Такий жест означає, що людина вкрай не впевнений в собі або чимось сильно стурбований. Тому менеджер по персоналу може запідозрити, що від нього приховують щось важливе, і не буде довіряти співрозмовнику.

2. Сидіти в позі «нога на ногу»

Більшості з нас комфортно сидіти, схрестивши ноги. Однак незнайома людина може порахувати, що ми прийняли оборонну позу. Крім того, в такому положенні буде складно поміняти положення, не привертаючи уваги.

Експерт з мови тіла Патті Вуд (Patti Wood) радить обидві ноги ставити на підлогу. Відчуття опори під час розмови дозволяє легко перемикатися з творчого мислення на раціональне і ефективно справлятися зі складними питаннями.

3. Піднімати одне плече вище іншого

Піднімати одне плече вище іншого

Асиметрична постава - ознака слабкого, нерішучого людини. Небезпека цієї пози полягає в тому, що вона негативно впливає на гормональний фон і наше самовідчуття, вважає соціальний психолог Емі Кадді (Amy Cuddy). Коли ми сутулимося, зменшується, рівень кортизолу в нашому організмі починає рости, а тестостерону - знижуватися.
За результатами її спостережень, HR-фахівці в першу чергу відсівають претендентів, які взяли якраз такі «слабкі» пози. При цьому їм навіть не обов'язково бачити людей в повний зріст - вони легко зчитують невпевненість по особам.

4. Ховати руки

Руки часто видають наше занепокоєння, тому несвідомо нам хочеться приховати їх від чужих очей.
Ви справите приємне враження на HR-фахівця, якщо будете тримати руки на увазі. А відкриті долоні переконають його в щирості і правдивості ваших слів, адже брехати в такому положенні практично неможливо .

5. Перекладати погляд вправо, коли витримуєте паузу

Перекладати погляд вправо, коли витримуєте паузу

людям властиво переводити погляд вліво, коли вони намагаються щось пригадати, перенестися в минуле. І направляти погляд вправо, щоб щось вигадати. Тому якщо людина дивиться вправо вгору або вправо вниз і тягне з відповіддю, то, можливо, він не хоче говорити правду і придумує новий відповідь.

Інша крайність - свердлити інтерв'юера поглядом. Така поведінка зазвичай сприймається як агресія. Тому буде краще обмежити прямий контакт очима 60% всього часу, а при розмові плавно переводити погляд з однієї частини обличчя співрозмовника (ніс, лоб, губи) на іншу.

6. Схрещувати руки

Коли розмова стає неприємним, ми, захищаючись, схрещуємо руки на грудях і ризикуємо втратити прихильність співрозмовника.

Кращий спосіб залишатися відкритим - використовувати жестикуляцію. жести також допомагають нам швидше підбирати слова і краще формулювати свої думки.

7. Піднімати плечі

Піднімати плечі

«Поза черепахи», при якій плечі підняті вгору, а шиї майже не видно, демонструє страх і ненадійність. Така людина або бреше, або чогось боїться, вважає Джо Наварро.
Пряма постава, навпаки, надає нам вид впевненого в собі людини. А невеликий нахил вперед показує співрозмовникові, що ми зацікавлені розмовою.

8. Поправляти волосся занадто часто

Звичка регулярно поправляти зачіску викликає роздратування у співбесідника. Вона показує, що ми не вміємо володіти собою і не справляємося з ситуацією.

Щоб перестати нервувати, зосередьтеся на диханні. Зробіть глибокий вдих і говорите на видиху.
Є відмінне правило 2 секунд. Робіть коротку паузу, перш ніж відповідати співрозмовнику. Так ви дасте йому зрозуміти, що уважно стежте за розмовою і володієте ситуацією.

Бонус: як обійти конкурентів вже до початку співбесіди - рада психолога Емі Кадді

Зазвичай ми починаємо робити помилки ще до початку співбесіди. Схиляючись над смартфоном, ми погіршуємо своє самопочуття, тому що як раз в такій позі активно виробляється кортизол.

Емі Кадді знайшла відмінне рішення. Вона пропонує усамітнитися в туалеті і постояти там 2 хвилини в «позі переможця» (на кшталт тієї, що на цьому знімку). Цього часу достатньо, щоб рівень тестостерону виріс і ми могли відчути свою силу і продемонструвати її оточуючим.

А ви можете розповісти, які прийоми допомагають успішно пройти співбесіду?

Ілюстратор Daniil Shubin спеціально для AdMe.ru

Хлопці, ми вкладаємо душу в AdMe.ru. Дякуємо за те,
що відкриваєте цю красу. Дякую за натхнення і мурашки.
Приєднуйтесь до нас в Facebook і ВКонтакте

А ви можете розповісти, які прийоми допомагають успішно пройти співбесіду?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов