Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Африканська чума свиней: збіг обставин, економічна диверсія або адміністративно-господарські недоробки?

Наша сеть партнеров Banwar

Сьогодні Чернігівська область побила рекорди за кількістю спалахів захворювання на африканську чуму свиней (АЧС). З початку 2015 року в Україні зареєстровано - 18 випадків АЧС, причому 10 з них - на Чернігівщині. Потрібно відзначити, що по втратах поголів'я свиней через АЧС рекордсменом все ж є Київська область: вогнище зараження був виявлений в Броварському районі на одному з найбільших в Україні свинокомплексів.

Сьогодні Чернігівська область побила рекорди за кількістю спалахів захворювання на африканську чуму свиней (АЧС)
За інформацією Головного управління ветеринарної медицини в Київській області, за станом на 11 серпня завершено забій і утилізація свиней в межах неблагополучного пункту ПАТ АК «Калита», де 28 липня був зафіксований збудник АЧС. В результаті проведених відповідно до діючої інструкції з профілактики та боротьби з АЧС заходів, на зазначеному підприємстві безкровно забито та утилізовано 62723 свиней. В даний час тривають заходи з очищення, миття, дезінфекції та дезінсекції приміщень.

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації відзвітував про хід боротьби з вірусом африканської чуми свиней в Київській області. В ОДА припускають, що поширення вірусу на території декількох українських областей може бути економічною диверсією.
Днями Державна ветеринарна і фітосанітарна служба зафіксувала 10-й епізод АЧС на Чернігівщині. В одному з підсобних господарств в селі Городище (Менський район, Чернігівська область) була виявлена ​​загибель однієї свині. Лабораторні дослідження встановили АЧС. Обидві свині, які містилися в господарстві, були вбиті і спалені.
За інформацією, розміщеною в електронних ЗМІ, комісію по боротьбі з африканською чумою свиней, виявлену в селі Калита Броварського району Київської області, очолив віце-прем'єр-міністр України - міністр культури В'ячеслав Кириленко. Рішенням голови Чернігівської обладміністрації головою надзвичайної протиепізоотичної комісії з області призначено першого заступника г лави ОДА Леонід Сахневич.

У п'ятницю, 14 серпня в приміщенні Чернігівської ОДА відбулася прес-конференція, на якій Леонід Сахневич і заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в області Юрій Павлішен розповіли про ліквідацію вогнищ АЧС в Чернігівській області.

Леонід Сахневич повідомив журналістам, що з початку 2015 року в Україні було зареєстровано 18 спалахів АЧС. На Чернігівщину довелося 10 вогнищ захворювання. Крім Чернігівщини, випадки зараження АЧС зареєстровані в Рівненській, Житомирській, Київській, Сумській та Полтавській областях. Тільки через те, що АЧС вразила невеликі господарства, кількість знищених свиней на Чернігівщині не дуже велике - 349 голів.
Заступник начальника Головного управління ветеринарної медицини в області Юрій Павлішен запевнив журналістів, що АЧС - абсолютно безпечна для людей. «Людина не хворіє і ніякої загрози здоров'ю людей це захворювання не несе», - заявив чиновник. - «Але чому таку пильну увагу і надзвичайні заходи з метою ліквідації? Причиною захворювання є вірус. Цей вірус вперше був виявлений в 1903 році на континенті Африка. Слово чума означає, що захворювання носить економічно спустошує характер ».

За словами Юрія Павлиш, ефективних засобів профілактики африканської чуми свиней до теперішнього часу не розроблено, смертність - 100%. Вакцини проти АЧС не існує. Вірус дуже стійкий до навколишнього середовища. У гної він зберігає свою життєдіяльність до 3 місяців, а в копченому м'ясі - до 155 днів, при заморожуванні м'яса до -60 З вірус може зберігатися до 10 років!
У разі появи вогнища інфекції практикується тотальне знищення хворого поголів'я свиней безкровним методом, а також ліквідація всіх свиней в осередку і радіусі 2 км від нього. Хворі і контактували з хворими тваринами підлягають забою з наступним спалюванням трупів.
У разі виникнення африканської чуми на неблагополучне господарство накладається карантин. Всіх свиней в даному вогнищі інфекції знищують безкровним способом. Трупи свиней, гній, залишки корму, малоцінні предмети догляду спалюють. Золу закопують в ями, змішуючи її з вапном. Приміщення та території ферм дезінфікують гарячим 3% розчином їдкого натру, 2% розчином формальдегіду.
На відстані 10 км навколо неблагополучного пункту все поголів'я свиней вбивають, а м'ясо переробляють на консерви. Карантин знімають через 6 місяців з моменту останнього випадку падежу, а розведення свиней в неблагополучному пункті дозволяється не раніше, ніж через рік після зняття карантину.
Захворювання має важкі економічні наслідки. Після такого масового знищення свиней, як, наприклад, сталося в Київській області, експерти заявляють, що вартість свинини на ринку України, безумовно, злетить в ціні. Також, про випадки захворювань на території тієї чи іншої області, повідомляється як мінімум 180 країнам світу - членам Міжнародного епізоотичного бюро. Ці країни невідкладно вживають заходів щодо профілактики АЧС. Як наслідок - можливість введення заборони на експорт продукції тваринництва і рослинництва, зокрема фуражного зерна.
Тільки в Чернігівській області, за вилучені 349 голів свиней з бюджету має бути компенсовано близько 3 00 тис. Грн. Гроші будуть виділятися з резервних фондів районів в середньому від 22 грн / кг живої ваги тварини. Сума компенсації розраховується за спеціальними формулами.
У той же час Юрій Павлішен зазначає, що основним методом боротьби з поширенням АЧС є адміністративно-господарські заходи. Наскільки добре вони організовані в Україні та області - сказати складно. Але чиновник заявляє про ефективну роботу адміністрацій районів та обласної адміністрації і стверджує, що ситуація під контролем.
Але подивимося на факти. «За непотрібністю» в Україні була ліквідована ветеринарна міліція. Тепер Державна надзвичайна протиепізоотична комісія підготувала проект розпорядження, яким пропонується скасувати мораторій на проведення перевірок свиногосподарств, мясозаготовітельних і м'ясопереробних підприємств на всій території країни для забезпечення біобезпеки на період встановлення карантину через африканську чуму свиней (АЧС).
Ще 17.11.2014 року на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії було прийнято рішення про депопуляції диких свиней в т.ч. і в Чернігівській області (дикі свині є основним рознощиком АЧС). Тобто мова йшла про санітарний відстріл фактично всього поголів'я диких свиней. Проте, з моменту прийняття рішення по теперішній час було відстріляно всього 411 диких свиней при популяції більше 3000 голів. Юрій Павлішен вважає, що забезпечити депопуляцію в області - досить складно.
Фермери, з якими нам вдалося поспілкуватися з даного питання, вважають, що причиною поширення АЧС є, в т.ч. і халатне ставлення адміністрацій. Так, наприклад, за словами фермера, в одне із сіл Ічнянського району (в районі була виявлена ​​АЧС) можна проїхати двома шляхами: через райцентр і через села. «При проїзді через районний центр стоять два блокпости, які миють колеса проїжджає техніці, а через села - можна проїхати в будь-якому місці. Ось тобі, будь ласка - відповідальність безпосереднього керівника за те, як вони свій район зачищають від проникнення африканської чуми. Багато в чому це - людський фактор, це наша бездіяльність, це наша галочка, щоб поставити її, там, де треба і відзвітувати, що заходи прийняті і - списати гроші », - розповідає фермер.
Люди вважають, що, наприклад, в Чернігівському районі поросята поширюються безконтрольно.
- Як тільки в Чернігові закрили «свинячий» ринок, поросят по селах почали возити невідомо звідки приватні машини. І ніхто не скаже, звідки вони їх везуть. А наші селяни ніколи і не запитають! Для селян це - «лафа» коли під двір підвезли! Вони тільки потім можуть зателефонувати і сказати: «Порося« впав на ноги », що з ним робити?».
Для довідки
На боротьбу з африканською чумою свиней в Україні Міністерство фінансів виділило 44,7 млн грн. Про це в середу, 5 серпня, на брифінгу повідомив заступник голови Державної ветеринарної та фітосанітарної служби Олександр Вержиховський.
Прокуратурою Чернігівської області проводиться досудове розслідування у кримінальній виробництву, відкритого за підозрою начальника Головного управління ветеринарної медицини в Чернігівській області Кульбако В. Д. та начальника Прилуцького районного управління ветеринарної медицини Кирієнко А. І. в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. Кульбако В. Д. і Кирієнко А. І. визначена запобіжний захід у вигляді застави в сумі 250 тис грн і 150 тис грн відповідно, які підозрювані вже внесли на спеціальний рахунок.
Ігор Грищенко

Хочете отрімуваті головне в месенджер? Підпісуйтеся на наш Telegram .

«Але чому таку пильну увагу і надзвичайні заходи з метою ліквідації?
Вони тільки потім можуть зателефонувати і сказати: «Порося« впав на ноги », що з ним робити?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов