Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

агрегатних верстатів

  1. Виробляємо і продаємо електроприводи ЦЮ, ЕПП для двигунів постійного струму, тел. / Email +38 050 4571330 / [email protected]

Наша сеть партнеров Banwar

Технологічне обладнання машинобудівних виробництв

Виробляємо і продаємо електроприводи ЦЮ, ЕПП для двигунів постійного струму, тел. / Email +38 050 4571330 / [email protected]

Технологічне обладнання машинобудівних виробництв   Виробляємо і продаємо електроприводи ЦЮ, ЕПП для двигунів постійного струму, тел

Привід ЕПУ 25А з дроселем - 5500грн

Агрегатними називають багатоінструментальні верстати, скомпоновані з нормалізованих і частково спеціальних агрегатів. Ці верстати застосовуються у великосерійному і масовому виробництві. На агрегатних верстатах можна виконувати свердління, розсвердлювання, зен - керованих, розточування, фрезерування, нарізування внутрішніх і зовнішніх різьб, деякі види токарної обробки. Агрегатні верстати в основному використовуються для виготовлення корпусньрс деталей.

Переваги агрегатних верстатів: 1) короткі терміни проектування; 2) простота виготовлення, завдяки уніфікації вузлів, механізмів і деталей; 3) висока продуктивність, обумовлена ​​багатоінструментальною обробкою заготовок з декількох сторін одночасно; 4) можливість багаторазового використання частини агрегатів при зміні об'єкта виробництва; 5) можливість обслуговування верстатів операторами нижчої кваліфікації.

Агрегатні верстати (рис. 185) в залежності від форми, розмірів заготовок, необхідної точності обробки компонують за різними схемами: односторонніми та багатосторонніми, одношпиндельних і багатошпиндельними, однопозиційними і багатопозиційними, в вертикальному, похилому, горизонтальному і комбінованому виконаннях.

Обробка на однопозиційних агрегатах верстатах виконується при одному постійному положенні заготовки. Агрегатні верстати з багатопозиційними поворотними столами або барабанами призначені для паралельно-дослідної обробки однієї або одночасно декількох заготовок малих і середніх розмірів. При цьому допоміжне час скорочено до мінімуму за рахунок того, що установка заготовки і зняття заготовки на позиції завантаження-вивантаження здійснюється під час обробки на інших позиціях.

Типові уніфіковані компонування розроблені на основі використання уніфікованих агрегатів; (Рівень уніфікації 90%). Наприклад, в агрегатному верстаті вертикальної компоновки (рис. 186) уніфіковані: базові деталі (станини 1 і 20, стійка 9, завзятий кутник II), силові механізми (силовий стіл 8, а в станках інших типів силові головки), шпиндельні механізми (шпиндельная ко

186) уніфіковані: базові деталі (станини 1 і 20, стійка 9, завзятий кутник II), силові механізми (силовий стіл 8, а в станках інших типів силові головки), шпиндельні механізми (шпиндельная ко

Г)

Мал. 185. Приклади компонувань агрегатних верстатів:

А - вертикальний односторонній однопозиційний; б - похилий однопозиційний, в - чотирьохсторонній однопозиційний змішаної компонування, г - вертикальний

11 12 13 14

11 12 13 14

Мал. 186. Уніфіцірованние'агрегати агрегатних верстатів

Боязка 14, розточна бабка 19, сверлильная бабка 10), механізми транспортування (поворотний ділильний стіл 3, двохпозиційного - ний ділильний стіл 18 прямолінійного переміщення), механізми головного руху (коробка швидкостей 17), гидрооборудование (гід - Робак 4, насосна установка 5, Гідропанель 6), електрообладнання (центральний і налагоджувальний пульти 2, електрошафа силових механізмів 16, електрошафа верстата 7), допоміжні механізми (подовжувач 15, різьбовій копір 13, розточна піноль 12).

Спеціальні механізми, наприклад пристосування для установки і закріплення заготовок, мають окремі нормалізовані елементи.

Силові механізми агрегатних верстатів призначені для повідомлення ріжучим інструментам головного руху і руху подачі (силові столи).

Силові головки призначені для виконання токарних, фрезерних, свердлильних, розточувальних, різенарізальних, шліфувальних і інших робіт. Вони зазвичай працюють в автоматичних циклах, наприклад: 1) швидке підведення, робоча подача (одна або дві), витримка на жорсткому упорі (при необхідності), швидке відведення, стоп; 2) швидке підведення, робоча подача, швидке підведення, робоча подача, стоп. Такий цикл використовують, наприклад, при послідовній обробці декількох співвісні отворів однакового діаметра.

Для приводу головного руху (обертального) в силових голівках зазвичай застосовують електродвигуни, а для приводу подачі - кулачки, гвинтові передачі, циліндри (пневматичні, гідравлічні і пневмогидравлические).

За конструкцією механізму подач розрізняють головки з рухомою ПІНОЛЕН і з рухомим корпусом. Подачу інструменту переміщенням пиноли зазвичай виконують в голівках малої потужності, не більше 1,5 кВт, що забезпечує підхід інструменту до заготівлі. Силові головки середньої і великої потужності виконують з рухомим корпусом.

Залежно від розташування приводу подач силові головки можуть бути несамодействующімі і автоматичними. У перших привід подач розташований поза головки, яку зазвичай встановлюють на силовому столі, підключеним до насосної станції верстата або мають самостійний привід. У друге як привід обертання шпинделя, так і всі елементи приводу подачі (резервуар для масла, насос, Гідропанель управління) розташовані в корпусі головки.

За потужністю двигуна силові головки підрозділяють на мікросіловие (0,1-0,4 кВт), малої потужності (0,4-3,0 кВт), середньої (3,0 15 кВт) та великої потужності (15-30 кВт) .

Залежно від типу приводу подач розрізняють головки механічні (кулачкові і гвинтові), пневматичні, гідравлічні і пневмогидравлические.

Силові головки в значній мірі визначають продуктивність, надійність і точність роботи агрегатних верстатів. Тому силові головки повинні автоматично і точно виконувати поставлене цикл роботи, мати мінімальні пружні деформації при обробці з різними режимами, володіти високою надійністю. Конструкції головок повинні забезпечувати швидке усунення виникаючих відмов і простоту обслуговування.

Гідравлічні силові головки отримали найбільш широке застосування в агрегатних верстатах, що пояснюється їх значними перевагами в порівнянні з головками інших типів. Гідравлічні головки застосовують для виконання як легких, так і важких робіт. Потужність електродвигуна гідравлічних головок 2-30 кВт, а осьова сила, яку може розвивати головка, - до 104 Н. Головки 304 можуть виконувати найскладніші цикли роботи. Їх випускають різних габаритів (табл. 8).

8. Технологічні характеристики гідравлічних силових головок

параметри

JNfe га

Ібаріта силовий головки

2

3

4

5

6

7

Потужність електродвигуна, кВт

2.2

2.2; 3; 4

4; 5; 7.5

4; 5.5; 7.5; 10

7.5; 10; 13; 17

13; 17; 22; 30

Найбільша сила подачі, Н

5600

10000

18000

31500

56000

100000

Діапазон подачі, мм / хв

40-800

30-600

20-600

14-700

10-400

7-250

Частота обертання приводного вала (для мнс ^ гошпіндельних головок) хв "

715

720

725

730

730

730

Діапазон частот обертання шпинделя (для про ^ ношпіндель - них головок) хв ",

80-1250

56-900

Довжина ходу, мм

250; 400

320; 500

400; 630; 800

400; 630; 800

500; 800

500; 800

Силові головки служать для одночасної обробки декількох отворів. Для цього на передній торець головки встановлюють шпиндельну коробку. Автоматичні силові головки габаритів № 2 і 3 одношпиндельні. У них приводний вал замінений шпинделем і є редуктор зі змінними шестернями. Одношпиндельні силові головки виготовляють у вертикальному або горизонтальному виконаннях з розташуванням електродвигуна ззаду або зверху.

На рис. 187 дана схема конструкції одношпиндельних автоматичної силовий гідравлічної головки габариту № 3 з верхнім розташуванням електродвигуна. Шпиндель 4 головки отримує обертання від електродвигуна 1 через колеса Zb Z3, змінні колеса А і Б, колеса Д, Z5; одночасно від колеса Zчерез колесо Z », пружну муфту 2 обертання отримує малогабаритний пластинчастий насос J, який подає масло через Гідропанель в гідроциліндр подачі 6, що забезпечує рух тіла головки по направляючої плиті 5. Цикл роботи головки управляється кулачками, які закріплені в Т-образних пазах направляючої плити і впливає на важіль гідропанелі, змонтованої зовні на корпусі головки (гідравлічні упори управління), або електромагнітами, включеними кінцевими вимикачами, на які впливають відповідні кулачки (електричні упори управління). Число і розташування упорів управління визначається заданим циклом роботи головки.

Гідравлічні механізми подач дозволяють легко автоматизований

Гідравлічні механізми подач дозволяють легко автоматизований

5 6

Мал. 187. Автоматична одношпиндельних силова головка

Вать роботу головок - складні цикли рухів здійснюються просто, без спеціальних пристроїв, за способом регулювання подачі розрізняють гідравлічні головок з дросельним і об'ємним регулюванням.

Плоскокулачковие силові головки служать для обробки отворів. Головки виконують з рухомою ПІНОЛЕН. Цикл роботи складається з швидкого підведення, робочої подачі і швидкого відводу пиноли. Пінольние плоскокулачковие головки випускають трьох габаритів: габариту 03 з потужністю електродвигуна N = 0,6; 0,8 кВт, габариту 05 з N = 1,1; 1,5; 2,2 кВт, габариту 06 з N = 2,2; 3 кВт.

На рис. 188 приведена схема автоматичної головки габариту 03. Шпиндель 7 отримує обертання від електродвигуна 7 через редуктор 2, черв'як 3 і черв'ячні колесо 77. Задану частоту обертання шпинделя забезпечують підбором змінних зубчастих коліс. Подача пиноли 6 здійснюється від кулачка 8, який обертається черв'яком 3 від черв'ячного колеса через змінні зубчасті колеса 4 і пару коліс 10. У ланцюг подач головки змонтована запобіжна муфта Р, що служить для запобігання поломок ріжучого інструменту при різкому зростанні навантаження. При поверненні в початкове положення 306

При поверненні в початкове положення 306

(Швидкий зворотний хід) натискається лівий кінцевий вимикач 5, який дає команду на вимикання і гальмування електродвигуна 1. При нарізуванні різьблення встановлюють додаткові кінцеві вимикачі 5 для контролю крайнього переднього положення пінолі і подачі команди на реверс електродвигуна. Ручне установче переміщення головки по направляючої плиті виконується гвинтовий передачею.

Пкнольние головки служать головним чином для обробки заготовок з використанням одного шпинделя, однак є їх конструктивні модифікації для обробки з використанням декількох паралельних шпинделів. В останньому випадку на пінолі закріплюють шпиндельну насадку, а на корпусі головки - плиту для направлення насадки. Шпинделі насадки отримують обертання від шпинделя головки безпосередньо або через проміжні валики.

Пінольние головки можуть також виконувати фрезерні роботи. Для цього використовують різні фрезерні насадки з розташуванням фрезерного шпинделя перпендикулярно до шпинделя головки.

Пінольние головки прості за конструкцією і надійні в роботі, проте вони розвивають незначну осьову силу і мають малу потужність, невеликий хід інструменту, ступінчасті зміни подачі за рахунок заміни змінних зубчатих коліс А до Б. Хід інструменту необхідно регулювати шляхом зміни кулачка. Головки не можуть працювати до жорсткого упору.

Шпиндельні коробки (рис. 189) служать для виконання свердл - но-розточувальних робіт. Деякі модифікації коробок забезпечують

Мал. 189. Шпиндельна коробка: - загальний вигляд, б - розгортка по осях шпинделя

Мал. 190. Сверлильная бабка

Нарізування різьблення в отворах. Типова шпиндельная коробка складається з корпусу 2, задньої плити 1 і передньої кришки 3. Шпинделі 5 отримують обертання від приводного вала 4 силовий головки через кілька зубчастих пар. Змінні зубчасті колеса 6 призначені для зміни частоти обертання шпинделів. Шпиндельні коробки монтують на силових голівках з переміщається корпусом і на силових столах. В останньому випадку на силовому столі закріплюють завзятий кутник, на вертикальній площині якого монтують шпиндельну коробку. Всі деталі шпиндельних коробок стандартизовані.

Свердлильні бабки призначені для свердління, зенкерування і розгортання отворів. Сверлильная бабка (рис. 190) складається з шпинделя 1 і корпусу 2 з фланцем J, службовця для установки приводу обертання шпинделя. На корпусі можна закріпити кронштейн з штангами для установки кондукторной плити. Свердлильну бабку встановлюють на силовому столі, який повідомляє їй і інструменту рух подачі.

Мал. 191. Расточная бабка

Розточувальні бабки служать для розточування отворів без направлення по кондукторних втулкам. Їх виготовляють нормальної і підвищеної точності. Бабка (рис. 191) складається з корпусу в якому змонтований шпиндель 3. Для установки приводу обертання шпинделя на корпусі бабки виконаний фланець 7.

Для здійснення подачі бабки встановлюють силові столи. У ряді випадків бабки встановлюють нерухомо, а подача виконується переміщенням пристосування з оброблюваної заготівлею.

Силові столи призначені для установки на них шпиндельних вузлів з самостійним приводом обертання (фрезерних, свердлильних, розточувальних бабок і ін.) Або пристосувань з оброблюваної заготівлею для виконання робочих циклів з прямолінійною подачею. Силові столи мають гідравлічний або електромеханічний привід. Столи випускають шести типорозмірів, нормальної і підвищеної точності з максимальною тягової силою подачі 1-100 кН і потужністю 1-30 кВт. Гідравлічні столи можуть бути вертикального і горизонтального виконання.

Гідравлічний силовий стіл (рис. 192) складається з платформи /, гідроциліндра 2 зі штоком 3 і спрямовуючої плити 4. Корпус гідроциліндра 2 кріплять до платформи столу, а шток 3 до направляючої плиті. Стіл працює з автоматичного циклу. При прискореному підводі і робочої подачі масло подається в штокову порожнину гідроциліндра. Управління роботою столу здійснюється упорами, які мають у своєму розпорядженні в пазу платформи. Упори Впливають на кінцеві вимикачі, які подають сигнали електромагнітам, керуючим Золотниками гідропанелі.

Кінематична схема силового столу з електромеханічним приводом показана на рис. 193. Цикл роботи столу автоматичний. Швидке підведення і відведення столу 2 з плитою 1 здійснюється від
електродвигуна М2 через зубчасті колеса Zu- Zx2 ■ Zu- ZH (муфта M відключена). Робоча подача стола здійснюється від електродвигуна М через пари коліс Д- Zi, Z3- Z », змінні зубчасті колеса Z5- запобіжну муфту М'пари Zq- Zg, Z> - Z10 (муфта Mx відключена) Zu- Zn ZXy - Zi4. Величину подачі змінюють змінними колесами, але при необхідності отримання в циклі двох робочих подач встановлюють двошвидкісний електродвигун М. Управління циклом роботи столу виконується упорами 4, які закріплюють на лінійці 3 і впливають на кінцеві вимикачі 5.

Управління циклом роботи столу виконується упорами 4, які закріплюють на лінійці 3 і впливають на кінцеві вимикачі 5

Мал. 193. Силовий стіл з електромеханічним приводом подачі

Гідропанелі. Служать для управління циклом роботи силової головки. Гідропанелі, як правило, уніфіковані. У них скомпоновані основні гідравлічні прилади і апарати, які виконують пуск, зупинка, зміна величини подачі, реверс і інші елементи циклу. 310

Привід подачі силової головки (рис. 194) складається з здвоєного насоса 7.7-7.2, гідропанелі 24 і силового циліндра 3 із закріпленим штоком. Гідропанель забезпечує цикл роботи силової головки: швидке підведення, дві робочі подачі (першу і другу), витримку на жорсткому упорі, швидке відведення в початкове положення, зупинку. Для забезпечення циклу гідророзподільник 10 можна встановити в п'ять положень, що фіксуються фіксаторами 9. Крайні положення гідророзподільник 10 займає при включенні соленоїдів 15 і 79, які переміщують гидрораспределители управління 16 і 20. При цьому масло від насоса 1.2 швидкого ходу (низького тиску) надходить в праву або ліву порожнину плунжера 77, зміщуючи останній до упора. Тоді через рейкову передачу зміщується вгору або вниз гідророзподільник 10, а його проміжні положення залежать від розташування ролика 8, що впирається в упори.

Швидке підведення здійснюється включенням соленоїда 19. При цьому положенні гидрораспределителя порожнини а й б з'єднуються, а порожнину в ізолюється. Тоді масло надходить в порожнину б від насоса 7.7 ​​швидких ходів по трубопроводу 4 і від насоса 1.2 робочих подач (високого тиску) через підпірних клапан 21 і трубопровід 22. З порожнини а, яка з'єднана з порожниною б, масло надходить в праву порожнину циліндра 23. витісняється масло через зворотний клапан 12 і гідророзподільник 10 знову надходить в праву порожнину циліндра, тим самим збільшуючи продуктивність насоса.

Для отримання першого робочого подачі (положення показано на рис. 194) масло від насоса 1.1 через фільтр 2, трубопровід 3, дроселі 6 і 7, дозуючий клапан 5 і порожнину а надходить в праву порожнину циліндра 23. витісняє масло зливається в бак через клапан 12 і порожнину в. Надлишки масла видаляються через переливний клапан 25.2. Масло від насоса 1.2 зливається в бак; клапан 25.1 - запобіжний гідропанелі 25.

Для отримання другої робочої подачі масло від насоса 7.7 ​​надходить в циліндр, пройшовши два дроселя 6 і 7. У позиції «останов» масло від насосів 7.7 і 1.2 по трубопроводах 22 і 4 зливається в бак.

При швидкому відведенні гідророзподільник 10 займає найвищу позицію. Тоді масло від насосів 7.7 і 1.2 по трубопроводах 4 і 26-22, через напірний золотник 21 надходить в порожнину в, а звідти через зворотний клапан 11 - в ліву порожнину циліндра 23. З правої порожнини масло через гідророзподільник 10 і трубопровід 18 зливається в бак .

Витримка на жорсткий упорі становится можливий, коли торець циліндра 23 зустріне на своєму шляху наполеглива гвинт; тоді Тиск масла в системе підвіщіться. Якщо тиск перевищить заданий датчиком 13, реле тиску 14 дасть команду на включення соленоїда 15 і швидке відведення головки.

Виробляємо і продаємо електроприводи ЦЮ, ЕПП для двигунів постійного струму, тел. / Email +38 050 4571330 / [email protected] Призначення, класифікація і конструктивні особливості свердлильних і розточувальних верстатів з ЧПУ. Ці верстати призначені ...

Виробляємо і продаємо електроприводи ЦЮ, ЕПП для двигунів постійного струму, тел. / Email +38 050 4571330 / [email protected] Розвиток виробництва багато в чому визначається технічним прогресом машинобудування. Збільшення випуску продукції машинобудування здійснюється за ...

Багатоцільові верстати (МС) - це верстати, оснащені УЧПУ і пристроєм автоматичної зміни інструментів, призначені для комплексної обробки за одну установку корпусних деталей і деталей типу тіл обертання. МС випускають з ...

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов