Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Агроном: Самохідна бензинова газонокосарка: плюси і мінуси в 2019 році

  1. Які бувають газонокосарки
  2. Що потрібно знати, вибираючи бензинову газонокосарку
  3. Переваги та недоліки самохідних бензинових газонокосарок
  4. Основні причини поломки бензинової газонокосарки
  5. Детальний розгляд кожної причини
  6. Відео по темі

Наша сеть партнеров Banwar

Ті часи, коли головною прикрасою дачної ділянки або території навколо приватного будинку були картопляні грядки, давно пройшли. Сьогодні і дачників, і тих, хто живе в заміському будинку, хвилюють питання ландшафтного дизайну і того, як зробити територію навколо будинку красивою і доглянутою. Одним з простих способів досягти цього є облаштування газону, але за ним обов'язково потрібен догляд, який можна полегшити за допомогою газонокосарки. Ті часи, коли головною прикрасою дачної ділянки або території навколо приватного будинку були картопляні грядки, давно пройшли

Які бувають газонокосарки

Гарний доглянутий газон - результат копіткої, постійної праці і, перш за все, щоб трава добре росла і виглядала красиво, він потребує стрижки. Для догляду за газонами набувають газонокосарки, які бувають електричними і бензиновими. Якщо площа газону невелика і є можливість підключити це садовий інвентар в мережу, можна використовувати недорогу електричну газонокосарку, але в інших випадках доцільніше придбати бензинову.

Цей тип газонокосарок відрізняється більшою потужністю і продуктивністю, але вони більш гучні, та й вага їх більше, оскільки крім мотора ви носите з собою і ємність з бензином. А ось колісний варіант бензинової газонокосарки дозволяє уникнути тягання тягарів і робить догляд за газоном приємною прогулянкою, під час якої ви, майже не докладаючи зусиль, приводите в порядок свою ділянку. Самохідні бензинові газонокосарки легкі в управлінні і з ним прекрасно впораються і жінки і ті, кому протипоказані фізичні навантаження - рухаються вони самі, а вам необхідно лише злегка направляти їх.

Бензинові самохідні газонокосарки незамінні на великих площах, у них немає живильного кабелю, за положенням якого весь час треба стежити, їх можна використовувати на будь-якому видаленні від будинку. Ці переваги змушують забути про такі недоліки, як велика маса, галаслива робота і необхідність спеціального обслуговування: заливати і міняти бензин, стежити за його кількістю в баку, чистити двигун. Основними вузлами самохідних агрегатів є корпус, платформа на колесах, керуюча рукоятка, ножі, травосборник, яким зараз оснащені більшість моделей.

У більшості моделей бензиновий двигун не закрите повністю захисним кожухом, це робиться, щоб забезпечити ефективне повітряне охолодження і полегшити технічне обслуговування.

Що потрібно знати, вибираючи бензинову газонокосарку

Ринок цього садового обладнання представлений інструментом вітчизняного, китайського, японського та американського виробництва. Купувати газонокосарку необхідно з урахуванням технічних характеристик, особливостей використання кожної марки і, природно, умов експлуатації - розміру і рельєфу ділянки території, на якій вона буде використовуватися.

Врахуйте, що самохідні бензинові газонокосарки досить вимогливі до рельєфу - він повинен бути досить рівним і не мати нахилу вище 20-25 градусів, оскільки в іншому випадку суміш масла з бензином, яка використовується в якості палива, може випливати з бака. При виборі зверніть увагу на такі параметри, як ширина скошування, від якої залежить продуктивність агрегату, і висота стрижки, вона повинна мати плавне регулювання. Важливо, щоб ширина і діаметр коліс були підібрані таким чином, щоб не травмувати поверхню газону.

Розширити функціональність газонокосарки допоможуть спеціальні насадки, які йдуть разом з нею в комплекті або які можна купити окремо. У стандартній комплектації всі подібні газонокосарки оснащені травосборником і функцією мульчування - одночасного подрібнення скошеної трави, яка потім використовується як добриво для овочевих культур, та й для того ж газону.

Переваги та недоліки самохідних бензинових газонокосарок

Як і інші газонокосарки з бензиновим приводом, самохідні характеризуються високою продуктивністю, яку забезпечує підвищена потужність - за 1 годину роботи ви зможете скосити траву на кількох десятках квадратних метрів. Установка двигунів підвищеної потужності стала можливою завдяки наявності рухається платформи, адже в цьому випадку вам не доводиться тягти їх на своїх плечах.

Самохідні газонокосарки не залежить від зовнішнього джерела живлення і
не пов'язані з ним, мобільні і ергономічні, скошування проводять самостійно - людині залишається тільки задавати потрібний напрямок руху. Мішки для збору скошувано трави або її задній викид запобігають потраплянню гілок і травинок в очі, підвищуючи безпеку експлуатації.

До додаткових функцій, здатним підвищити комфортність роботи з агрегатом, можна віднести і електричний стартер, істотно полегшує запуск двигуна.

До недоліків можна віднести наявність вихлопних газів і високу вартість. Але можна відзначити, що робота на свіжому повітрі дозволяє не відчувати запаху згорілого бензину, а що стосується вартості, тут вже треба вибирати між ціною і підвищеною комфортністю.

Ще одним мінусом є ремонтопридатність - щоб забезпечити і подальшу безпеку експлуатації самохідної бензинової газонокосарки, її ремонт, в разі поломки, необхідно довірити тільки професіоналам, у яких є не тільки спеціальні інструменти, а й спеціальна контрольно-вимірювальна апаратура, така, наприклад, як тахометр і компрессометр. Одним з головних переваг бензинової газонокосарки є її економність і простота експлуатації. Двигун невеликого обсягу спалює не так багато горючої суміші, а відсутність шнура, як у електричної газонокосарки, дозволяє розширити межі її використання. Але незважаючи на всі свої плюси, бензокосарки, як і інша техніка, схильна до поломок. Ще одним мінусом є ремонтопридатність - щоб забезпечити і подальшу безпеку експлуатації самохідної бензинової газонокосарки, її ремонт, в разі поломки, необхідно довірити тільки професіоналам, у яких є не тільки спеціальні інструменти, а й спеціальна контрольно-вимірювальна апаратура, така, наприклад, як тахометр і компрессометр

Основні причини поломки бензинової газонокосарки

Є безліч причин, за якими бензинова газонокосарка не заводиться. Серед них виділяють: розрядження акумулятора, деформацію моторного ременя, осад кіптяви на свічку запалювання, несправність в паливно-розподільчому механізмі, знос поршневої складової двигуна.

Детальний розгляд кожної причини

Розрядження акумулятора - цілком невинна причина. Для його усунення поставте акумуляторну батарею зарядити на кілька годин. Якщо бензокоса не оснащена батарей, значить, вона працює прямо від генератора, який безпосередньо пов'язаний з комутатором. Його ще називають КЕТ. Саме він видає першу іскру при початку обертання якоря генератора. Уважно огляньте КЕТ, зазвичай він знаходиться з внутрішньої сторони облицювання коси. Всі електричні фішки повинні бути приєднані до нього. Якщо вони вискочили, вставте їх назад в пази, і косарка неодмінно заведеться.

Деформація моторного ременя відбувається через підвищених оборотів двигуна. Іншими словами, ви косите на повній потужності. Ремінь - витратний матеріал, який не підлягає відновленню, його доведеться придбати в магазині. Він знаходиться зліва або ззаду під кришкою двигуна. У деяких моделях його встановлюють спереду з зовнішньої сторони двигуна.

При покупці ременя зверніть увагу на товщину покриву і його діаметр.

Копоть осідає через недотримання пропорцій змішування бензину і двотактного масла. Використовуйте бензин з октановим числом вище вісімдесяти. Усунути кіптява зі свічки допоможе її прожиг. Для цього викрутити свічку з циліндра і піднесіть її до вогню так, щоб полум'я обпікало цоколь свічки. Після, очистіть її дрібнозернистим наждачним папером і вкрутіть назад.

Чи не закручуйте свічку занадто туго, є ймовірність деформації різьблення.

Зазвичай, бензинова газонокосарка оснащена карбюраторним типом двигуна. Несправність карбюратора в основному виникає через засмічення жиклера. Щоб його прочистити можна скористатися двома способами:

1. Візьміть звичайний автомобільний насос, вставте клапан насоса в жиклер і продуйте.
2. Зніміть карбюратор з двигуна, повністю його розберіть і промийте в бензиновому розчині.

До поршневої складової відносяться: циліндр, поршень, поршневий палець і поршневі кільця. Дані деталі, як і моторний ремінь, не підлягають відновленню. Їх доведеться купити в магазині. Механічні газонокосарки - дуже зручне обладнання, завдяки якому ви зможете зберегти красу галявини, «підрівнюючи» траву при необхідності. Це хороша заміна електричним і бензиновим моделям. Однак потрібно пам'ятати, що у такого обладнання є недоліки, які в вашому випадку
можуть дуже виявитися значущими. До поршневої складової відносяться: циліндр, поршень, поршневий палець і поршневі кільця

Механічні газонокосарки, як правило, коштують дешевше бензинових і тим більше електричних аналогів. Більш того, витрата при їх використанні значно менше: вам не доведеться переплачувати за електрику або паливо, оскільки такий пристрій приводиться в дію зусиллями людини. Для людей, які звикли до економії, такий варіант може стати справжнім порятунком. Купувати механічну газонокосарку варто і в разі, якщо на ділянці часто виникають проблеми з електрикою, або «скаче напруга». Використання такого пристрою допоможе вирішити проблему, не вдаючись до більш складним і дорогим варіантам.

На відміну від бензинових моделей, механічні газонокосарки екологічні. Ніякого неприємного запаху палива не буде і в помині - тільки аромат свежесрезанной трави. Якщо ви любите відпочивати на природі і погано переносите неприємні запахи, такий варіант підійде вам відмінно. Що стосується електричних пристроїв, то вони набагато більш гучні. Сторонні гучні звуки також можуть заважати вам і вашим домочадцям і сусідам. В цьому випадку краще придбати механічну модель.

Варто згадати також, що механічні газонокосарки легше і дешевше в догляді і обслуговуванні, ніж їх бензинові та електричні аналоги. Цікаво, до речі, і те, що вони допомагають - абсолютно безкоштовно - підтримувати хорошу фізичну форму і позбавлятися від зайвої ваги.

Щоб механічна газонокосарка працювала добре, необхідно докладати значних зусиль. Якщо ви будете ледь-ледь котити її, ножі швидше прімнут, ніж правильно зріжуть траву. Людям, які не хочуть або в силу віку або обмежених фізичних можливостей не можуть користуватися таким обладнанням, варто віддати перевагу електричному аналогу, оскільки той набагато простіше в експлуатації.

Враховуйте, що навіть якщо ви можете легко користуватися механічною газонокосаркою, все одно напевно втомитеся обробляти просторий ділянку. Якщо мова йде про невелику галявині, проблем не буде, проте догляд за величезними площами буде занадто стомлюючим, якщо ви віддасте перевагу механічному пристрою.

Якщо мова йде про «скрутному» ділянці з безліччю купин, погано викорчуваних коренів і інших проблем, користуватися механічною газонокосаркою буде важко. Враховуйте це при виборі моделі.

Відео по темі

Вибираючи газонокосарку, потрібно вирішити кілька питань: яким повинен бути обсяг травозбірника, чи потрібен бічний викид трави, прийнятна ширина захвату та інші. Але найскладніше зробити вибір між бензиновими і електричними газонокосарками. Вибираючи газонокосарку, потрібно вирішити кілька питань: яким повинен бути обсяг травозбірника, чи потрібен бічний викид трави, прийнятна ширина захвату та інші
Існує два види газонокосарок: бензинові та електричні. У кожному з них є свої кращі моделі, які не підведуть споживача і в найскладніших умовах косіння трави. Тому перш за все потрібно визначитися з тим, яке харчування для інструменту буде найбільш зручним і вигідним. Мабуть, це найважливіше питання, рішення якого для покупця дуже важко.
Переваги електричних газонокосарок в тому, що вони мають порівняно невелику вагу і не вимагають регулярної дозаправки. Ці «садові перукарі» ідеально підстригають траву, але тільки на рівній місцевості. Якщо присутні різкі перепади висот, ями і канави, електричним газонокосаркам буде складно якісно виконувати роботу в таких умовах. Перевага цих агрегатів і в тому, що вони практично безшумні і екологічні.
З незручностей користування цим інструментом можна відзначити залежність від довжини кабелю і неможливість скошування трави під час дощу. Тому електрична газонокосарка ідеальна для невеликих територій з рівним рельєфом. Для більш складних умов або косовиці на віддалі від будинку її купувати не варто. Є моделі, оснащені акумулятором, але його хв
атает всього на 2 години роботи. Останнім часом з'явився інструмент, здатний скошувати траву без участі людини. Але і йому необхідні ті ж умови: рівна місцевість і близькість джерела живлення.
Бензинова газонокосарка - більш продуктивний і потужний агрегат. Ширина захоплення у цього типу моделей значно більше, ніж у електричних (до 46 см). Але у бензинових інструментів є і суттєві недоліки: висока гучність роботи і вихлопи. У комплектацію багатьох моделей входять навушники, але не кожен споживач вважає зручним їх використання. Через наявність об'ємного травозбірника вага цих апаратів чималий, тому процес скошування трави більш трудомісткий. Крім цього, обслуговування бензинових апаратів більш клопітка.
Для невеликих заміських ділянок з відповідним рельєфом оптимальним вибором будуть електричні агрегати. Ці самохідні машини здатні скошувати не тільки м'яку траву, а й жорсткі високорослі бур'яни. З газонокосарок садівники відзначають високу якість і зручність використання інструментів фірм Craftsman, Bosch і Husqvarna.

джерело

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов