Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

  1. Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради Не поспішайте утилізувати старий холодильник...
  2. Схема пристрою і підготовчі роботи
  3. Процес створення аерографа
  4. Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради
  5. Де знайти компресор для аерографа
  6. Схема пристрою і підготовчі роботи
  7. Процес створення аерографа
  8. Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради
  9. Де знайти компресор для аерографа
  10. Схема пристрою і підготовчі роботи
  11. Процес створення аерографа
  12. Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради
  13. Де знайти компресор для аерографа
  14. Схема пристрою і підготовчі роботи
  15. Процес створення аерографа

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Наша сеть партнеров Banwar

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Не поспішайте утилізувати старий холодильник , Він вам ще знадобиться. Наприклад, його компресор можна використовувати так, щоб вийшов новенький, шикарний аерограф. З цим пристосуванням можна за лічені секунди пофарбувати будь-яку поверхню: від застарілих меблів до різних дрібних деталей. Саморобний аерограф економічний і зручний, а його виготовлення не зажадає великих витрат - ні часових, ні, тим більше, матеріальних.

Де знайти компресор для аерографа

Компресор для виготовлення аерографа знаходиться ззаду і внизу холодильника. Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі? Або пощастить ще більше - такі екземпляри можуть винести на вулицю через непотрібність, і ви дістанете агрегат безкоштовно. Найімовірніший спосіб знайти старий холодильник - дати відповідний запит в інтернеті.
Пошук увінчався успіхом? Знімайте необхідне комплектує. Щоб від'єднати компресор, озбройтеся спеціальними інструментами. Візьміть:

  • плоскогубці (бокорізи);
  • пару викруток - плоску і хрестову;
  • два ключа 12х14.

плоскогубці (бокорізи);   пару викруток   - плоску і хрестову;   два ключа 12х14

Процес від'єднання - справа не дуже складна, головне, провести його акуратно: сміття всередині компресора зашкодить приладу і назавжди виведе його з ладу.

Як від'єднати компресор. Поетапно.

Читайте також: Чим небезпечний ремонт холодильника No frost

Відступивши не менше 10-15 сантиметрів від кінця мідних трубок, що з'єднують агрегат з гратами охолодження, перекусіть їх плоскогубцями . При цьому кінці трубки стануть сплюсненими - це дозволить не розлити масло при транспортуванні і вбереже внутрішність компресора від бруду і сміття. Чи не перепилювати і не відламується трубки - всередину потрапить металева стружка, а це небезпечно для життя приладу.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний

Разом з компресором від'єднайте реле - невелику чорну (іноді білу) коробочку з проводами. Розкрутіть гвинтики-болтики, що кріплять комплектуючі до холодильника, і роз'єм, який з'єднує прилад з холодильником. Два дроти, що йдуть з компресора, можна просто перекусити - безпосередньо до вилки вони не йдуть і вже не знадобляться. Запам'ятайте, де у реле верх і низ - це стане в нагоді в подальшій роботі.

Читайте також: Як вибрати морозильну камеру

Останній етап «видобутку» компресора - від'єднання його від тіла холодильника за допомогою ключів . Як правило цей прилад кріплять 4 гвинта, болти і гайки, між якими прокладені гумові прокладки. Всі елементи кріплення заберіть з собою - без них не обійдеться майбутній монтаж.

Схема пристрою і підготовчі роботи

Перевірте на працездатність компресор, зробивши контрольний пуск: підключіть реле до компресора, розмістивши в положенні, в якому воно спочатку кріпилося до холодильника. Врахуйте: реле працюють завдяки земному тяжінню і нагрівання спеціальних металевих пластин - якщо змінити положення пристрою, воно спрацює неправильно або зіпсується.

Прикріпіть провід з вилкою до конструкції ізолентою , Закріпивши нею ж місце кріплення проводу. Тепер прилад можна включити в розетку. Не лякайтеся, якщо відбудеться невелике бавовна або пристрій заіскрилася - винна велике навантаження. Справний компресор розмірено торохтить, випускаючи гаряче повітря з вихідний трубки.

Коли все запрацювало, можна починати підготовку до складання аерографа. Для цього на спеціальному авторинку або в магазині з автомобільними запчастинами придбайте необхідні деталі:

  • 1 літр моторного масла - підійде мінеральне або напівсинтетичне. Якщо пощастить знайти продавця, який пропонує масло на розлив - беріть 500 мл, для невеликого компресора цього вистачить.
  • Гумова трубка довжиною один метр. Врахуйте, що її діаметр повинен бути не більше і не менше, ніж 4 міліметри. Щоб трубку було зручніше вибирати, захопіть з собою в магазин "огризок" мідної трубки компресора - так ви не прогадаєте з розміром.

Читайте також: Як зробити сушилку для фруктів з холодильника

  • 6 стяжних хомутів, які приміряють до купленої гумовій трубці - в ідеалі хомути повинні бути більше в діаметрі.
  • Хлорвінілова трубка для стеклоомивателей - вибирайте найпростішу. Мінімальна довжина - 2-3 метра, в іншому відштовхуйтесь від масштабів робочого місця і умов, в яких будете проводити фарбування.
  • Два фільтра для тонкої очистки: бензиновий і для дизельного палива. Ви відразу відрізните їх по зовнішності: основою першого є гармошка, в дизельному ж варто сітка.
  • Герметик - самий нормальний варіант виконаний з силікону. Він відрізняється максимальною густиною. Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний.

Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний

На зворотному шляху з магазину автозапчастин загляньте в господарський магазин і придбайте:
1. шнур з вилкою - з його допомогою ви підключите агрегат до розетки. Мінімальна довжина - 1,5 метра. Для більшого захисту і довговічності вибирайте шнур з подвійною ізоляцією;

2. вимикач світла - підійде звичайний одноклавішний. Для зовнішнього підійде деталь в закритому корпусі;

3. шурупи для дерева - 3,5 см і 3 см на 16.

Перед з'єднанням деталей в аерографі замініть в компресорі масло.

Компресори холодильників бувають циліндричними і горошковий. Перші зустрічаються в дуже старих холодильниках, а другі - вже більш поширений сучасний вигляд.

Щоб замінити масло на нове, відшукайте збоку циліндричного компресора горловину, прикриту спеціальним болтом. Як і в старовину, вона полегшить слив старого і затоку нового масла.

З Горшкова компресорами для масла доведеться помучитися, не просто знайшовши, але і відламавши окрему запаяну трубку. На цьому ще не все - без шприца або саморобної воронки з тонкої гумової трубки у вас не вийде заправити в нього масло.

Процес створення аерографа

Для створення майбутнього аерографа з компресора холодильника скористайтеся наведеної нижче схемою. Вона підійде для двох варіантів приладу одинарної дії, і подвійного - більш модернізовану версію.



1. Щоб реалізувати конструкцію, спорудити невелику підставку - тоді елементи схеми будуть закріплені, ніщо не впаде і не розіллється. Підставку зручно робити з легкого м недорогого листа ДСП, розмір якого залежить від параметрів ресивера (прилад, який регулює пульсацію повітря і вловлює краплі олії). Ресивер - це герметична ємність. У народі для цієї функції використовують пластикові пляшки, харчові каністри різного розміру - прикріпіть ємність на ДСП-лист можна за допомогою металевих трубочок або дроту. Оптимальний розмір ресивера - до 5 літрів.

Читайте також: Як прибрати запах з холодильника

2. Після того, як ємність прикріплена, виконайте пару отворів в кришці каністри і вставте туди мідні трубки. Зсередини ємність заповнюють оксидной смолою, чекають висихання і після цього наносять герметик. Ретельно закручують. Залишилося всього кілька кроків.

3. У готової фанері (беріть екземпляр товстіший, не менше 9 міліметрів) закріплюються ніжки і просверливаются спеціальні отвори під кріплення компресора. Поруч кріпиться пусковий реле, вимикач для світла і мережевий шнур. Для кріплення останнього використовуйте спеціальний хомут для кріплення до фанери, щоб він не вирвався з кріплення вимикача.

Порада: Закріплюйте агрегат з краю фанери - це полегшить процес заміни масла.

4. Після того, як всі електричні прилади закріплені, приступите до монтажу решти системи. На вході компресора закріпіть бензиновий фільтр, який убезпечить прилад від пилу і сміття.

5. З'єднайте вихід компресора і вхід ресивера гумовою трубкою і хомутами. До виходу ресивера прикріпіть дизельний фільтр.

6. Після того, як всі деталі збірки з'єднані і закріплені, аерограф потрібно включити і оцінити його функціонал. Якщо в трубках шипить повітря, а компресор працює - все зроблено правильно. Але відразу ж приступати до роботи не рекомендується - особливо, якщо при монтажі застосовувався силіконовий герметик - знадобиться пара днів, щоб дати йому висохнути.

Таким чином, зробити аерограф для фарбувальних робіт не складає труднощів, особливо з огляду на, скільки грошей ви заощадите. Компресор з відслужило холодильника - потужна база для нового агрегату, який відмінно впорається з грубими і масштабними роботами, заощадивши своєму власникові багато часу.

Дивіться цікаве відео: Як зробити аерограф з компресора від холодильника

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Не поспішайте утилізувати старий холодильник , Він вам ще знадобиться. Наприклад, його компресор можна використовувати так, щоб вийшов новенький, шикарний аерограф. З цим пристосуванням можна за лічені секунди пофарбувати будь-яку поверхню: від застарілих меблів до різних дрібних деталей. Саморобний аерограф економічний і зручний, а його виготовлення не зажадає великих витрат - ні часових, ні, тим більше, матеріальних.

Де знайти компресор для аерографа

Компресор для виготовлення аерографа знаходиться ззаду і внизу холодильника. Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі? Або пощастить ще більше - такі екземпляри можуть винести на вулицю через непотрібність, і ви дістанете агрегат безкоштовно. Найімовірніший спосіб знайти старий холодильник - дати відповідний запит в інтернеті.
Пошук увінчався успіхом? Знімайте необхідне комплектує. Щоб від'єднати компресор, озбройтеся спеціальними інструментами. Візьміть:

  • плоскогубці (бокорізи);
  • пару викруток - плоску і хрестову;
  • два ключа 12х14.

плоскогубці (бокорізи);   пару викруток   - плоску і хрестову;   два ключа 12х14

Процес від'єднання - справа не дуже складна, головне, провести його акуратно: сміття всередині компресора зашкодить приладу і назавжди виведе його з ладу.

Як від'єднати компресор. Поетапно.

Читайте також: Чим небезпечний ремонт холодильника No frost

Відступивши не менше 10-15 сантиметрів від кінця мідних трубок, що з'єднують агрегат з гратами охолодження, перекусіть їх плоскогубцями . При цьому кінці трубки стануть сплюсненими - це дозволить не розлити масло при транспортуванні і вбереже внутрішність компресора від бруду і сміття. Чи не перепилювати і не відламується трубки - всередину потрапить металева стружка, а це небезпечно для життя приладу.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний

Разом з компресором від'єднайте реле - невелику чорну (іноді білу) коробочку з проводами. Розкрутіть гвинтики-болтики, що кріплять комплектуючі до холодильника, і роз'єм, який з'єднує прилад з холодильником. Два дроти, що йдуть з компресора, можна просто перекусити - безпосередньо до вилки вони не йдуть і вже не знадобляться. Запам'ятайте, де у реле верх і низ - це стане в нагоді в подальшій роботі.

Читайте також: Як вибрати морозильну камеру

Останній етап «видобутку» компресора - від'єднання його від тіла холодильника за допомогою ключів . Як правило цей прилад кріплять 4 гвинта, болти і гайки, між якими прокладені гумові прокладки. Всі елементи кріплення заберіть з собою - без них не обійдеться майбутній монтаж.

Схема пристрою і підготовчі роботи

Перевірте на працездатність компресор, зробивши контрольний пуск: підключіть реле до компресора, розмістивши в положенні, в якому воно спочатку кріпилося до холодильника. Врахуйте: реле працюють завдяки земному тяжінню і нагрівання спеціальних металевих пластин - якщо змінити положення пристрою, воно спрацює неправильно або зіпсується.

Прикріпіть провід з вилкою до конструкції ізолентою , Закріпивши нею ж місце кріплення проводу. Тепер прилад можна включити в розетку. Не лякайтеся, якщо відбудеться невелике бавовна або пристрій заіскрилася - винна велике навантаження. Справний компресор розмірено торохтить, випускаючи гаряче повітря з вихідний трубки.

Коли все запрацювало, можна починати підготовку до складання аерографа. Для цього на спеціальному авторинку або в магазині з автомобільними запчастинами придбайте необхідні деталі:

  • 1 літр моторного масла - підійде мінеральне або напівсинтетичне. Якщо пощастить знайти продавця, який пропонує масло на розлив - беріть 500 мл, для невеликого компресора цього вистачить.
  • Гумова трубка довжиною один метр. Врахуйте, що її діаметр повинен бути не більше і не менше, ніж 4 міліметри. Щоб трубку було зручніше вибирати, захопіть з собою в магазин "огризок" мідної трубки компресора - так ви не прогадаєте з розміром.

Читайте також: Як зробити сушилку для фруктів з холодильника

  • 6 стяжних хомутів, які приміряють до купленої гумовій трубці - в ідеалі хомути повинні бути більше в діаметрі.
  • Хлорвінілова трубка для стеклоомивателей - вибирайте найпростішу. Мінімальна довжина - 2-3 метра, в іншому відштовхуйтесь від масштабів робочого місця і умов, в яких будете проводити фарбування.
  • Два фільтра для тонкої очистки: бензиновий і для дизельного палива. Ви відразу відрізните їх по зовнішності: основою першого є гармошка, в дизельному ж варто сітка.
  • Герметик - самий нормальний варіант виконаний з силікону. Він відрізняється максимальною густиною. Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний.

Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний

На зворотному шляху з магазину автозапчастин загляньте в господарський магазин і придбайте:
1. шнур з вилкою - з його допомогою ви підключите агрегат до розетки. Мінімальна довжина - 1,5 метра. Для більшого захисту і довговічності вибирайте шнур з подвійною ізоляцією;

2. вимикач світла - підійде звичайний одноклавішний. Для зовнішнього підійде деталь в закритому корпусі;

3. шурупи для дерева - 3,5 см і 3 см на 16.

Перед з'єднанням деталей в аерографі замініть в компресорі масло.

Компресори холодильників бувають циліндричними і горошковий. Перші зустрічаються в дуже старих холодильниках, а другі - вже більш поширений сучасний вигляд.

Щоб замінити масло на нове, відшукайте збоку циліндричного компресора горловину, прикриту спеціальним болтом. Як і в старовину, вона полегшить слив старого і затоку нового масла.

З Горшкова компресорами для масла доведеться помучитися, не просто знайшовши, але і відламавши окрему запаяну трубку. На цьому ще не все - без шприца або саморобної воронки з тонкої гумової трубки у вас не вийде заправити в нього масло.

Процес створення аерографа

Для створення майбутнього аерографа з компресора холодильника скористайтеся наведеної нижче схемою. Вона підійде для двох варіантів приладу одинарної дії, і подвійного - більш модернізовану версію.



1. Щоб реалізувати конструкцію, спорудити невелику підставку - тоді елементи схеми будуть закріплені, ніщо не впаде і не розіллється. Підставку зручно робити з легкого м недорогого листа ДСП, розмір якого залежить від параметрів ресивера (прилад, який регулює пульсацію повітря і вловлює краплі олії). Ресивер - це герметична ємність. У народі для цієї функції використовують пластикові пляшки, харчові каністри різного розміру - прикріпіть ємність на ДСП-лист можна за допомогою металевих трубочок або дроту. Оптимальний розмір ресивера - до 5 літрів.

Читайте також: Як прибрати запах з холодильника

2. Після того, як ємність прикріплена, виконайте пару отворів в кришці каністри і вставте туди мідні трубки. Зсередини ємність заповнюють оксидной смолою, чекають висихання і після цього наносять герметик. Ретельно закручують. Залишилося всього кілька кроків.

3. У готової фанері (беріть екземпляр товстіший, не менше 9 міліметрів) закріплюються ніжки і просверливаются спеціальні отвори під кріплення компресора. Поруч кріпиться пусковий реле, вимикач для світла і мережевий шнур. Для кріплення останнього використовуйте спеціальний хомут для кріплення до фанери, щоб він не вирвався з кріплення вимикача.

Порада: Закріплюйте агрегат з краю фанери - це полегшить процес заміни масла.

4. Після того, як всі електричні прилади закріплені, приступите до монтажу решти системи. На вході компресора закріпіть бензиновий фільтр, який убезпечить прилад від пилу і сміття.

5. З'єднайте вихід компресора і вхід ресивера гумовою трубкою і хомутами. До виходу ресивера прикріпіть дизельний фільтр.

6. Після того, як всі деталі збірки з'єднані і закріплені, аерограф потрібно включити і оцінити його функціонал. Якщо в трубках шипить повітря, а компресор працює - все зроблено правильно. Але відразу ж приступати до роботи не рекомендується - особливо, якщо при монтажі застосовувався силіконовий герметик - знадобиться пара днів, щоб дати йому висохнути.

Таким чином, зробити аерограф для фарбувальних робіт не складає труднощів, особливо з огляду на, скільки грошей ви заощадите. Компресор з відслужило холодильника - потужна база для нового агрегату, який відмінно впорається з грубими і масштабними роботами, заощадивши своєму власникові багато часу.

Дивіться цікаве відео: Як зробити аерограф з компресора від холодильника

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Не поспішайте утилізувати старий холодильник , Він вам ще знадобиться. Наприклад, його компресор можна використовувати так, щоб вийшов новенький, шикарний аерограф. З цим пристосуванням можна за лічені секунди пофарбувати будь-яку поверхню: від застарілих меблів до різних дрібних деталей. Саморобний аерограф економічний і зручний, а його виготовлення не зажадає великих витрат - ні часових, ні, тим більше, матеріальних.

Де знайти компресор для аерографа

Компресор для виготовлення аерографа знаходиться ззаду і внизу холодильника. Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі? Або пощастить ще більше - такі екземпляри можуть винести на вулицю через непотрібність, і ви дістанете агрегат безкоштовно. Найімовірніший спосіб знайти старий холодильник - дати відповідний запит в інтернеті.
Пошук увінчався успіхом? Знімайте необхідне комплектує. Щоб від'єднати компресор, озбройтеся спеціальними інструментами. Візьміть:

  • плоскогубці (бокорізи);
  • пару викруток - плоску і хрестову;
  • два ключа 12х14.

плоскогубці (бокорізи);   пару викруток   - плоску і хрестову;   два ключа 12х14

Процес від'єднання - справа не дуже складна, головне, провести його акуратно: сміття всередині компресора зашкодить приладу і назавжди виведе його з ладу.

Як від'єднати компресор. Поетапно.

Читайте також: Чим небезпечний ремонт холодильника No frost

Відступивши не менше 10-15 сантиметрів від кінця мідних трубок, що з'єднують агрегат з гратами охолодження, перекусіть їх плоскогубцями . При цьому кінці трубки стануть сплюсненими - це дозволить не розлити масло при транспортуванні і вбереже внутрішність компресора від бруду і сміття. Чи не перепилювати і не відламується трубки - всередину потрапить металева стружка, а це небезпечно для життя приладу.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний

Разом з компресором від'єднайте реле - невелику чорну (іноді білу) коробочку з проводами. Розкрутіть гвинтики-болтики, що кріплять комплектуючі до холодильника, і роз'єм, який з'єднує прилад з холодильником. Два дроти, що йдуть з компресора, можна просто перекусити - безпосередньо до вилки вони не йдуть і вже не знадобляться. Запам'ятайте, де у реле верх і низ - це стане в нагоді в подальшій роботі.

Читайте також: Як вибрати морозильну камеру

Останній етап «видобутку» компресора - від'єднання його від тіла холодильника за допомогою ключів . Як правило цей прилад кріплять 4 гвинта, болти і гайки, між якими прокладені гумові прокладки. Всі елементи кріплення заберіть з собою - без них не обійдеться майбутній монтаж.

Схема пристрою і підготовчі роботи

Перевірте на працездатність компресор, зробивши контрольний пуск: підключіть реле до компресора, розмістивши в положенні, в якому воно спочатку кріпилося до холодильника. Врахуйте: реле працюють завдяки земному тяжінню і нагрівання спеціальних металевих пластин - якщо змінити положення пристрою, воно спрацює неправильно або зіпсується.

Прикріпіть провід з вилкою до конструкції ізолентою , Закріпивши нею ж місце кріплення проводу. Тепер прилад можна включити в розетку. Не лякайтеся, якщо відбудеться невелике бавовна або пристрій заіскрилася - винна велике навантаження. Справний компресор розмірено торохтить, випускаючи гаряче повітря з вихідний трубки.

Коли все запрацювало, можна починати підготовку до складання аерографа. Для цього на спеціальному авторинку або в магазині з автомобільними запчастинами придбайте необхідні деталі:

  • 1 літр моторного масла - підійде мінеральне або напівсинтетичне. Якщо пощастить знайти продавця, який пропонує масло на розлив - беріть 500 мл, для невеликого компресора цього вистачить.
  • Гумова трубка довжиною один метр. Врахуйте, що її діаметр повинен бути не більше і не менше, ніж 4 міліметри. Щоб трубку було зручніше вибирати, захопіть з собою в магазин "огризок" мідної трубки компресора - так ви не прогадаєте з розміром.

Читайте також: Як зробити сушилку для фруктів з холодильника

  • 6 стяжних хомутів, які приміряють до купленої гумовій трубці - в ідеалі хомути повинні бути більше в діаметрі.
  • Хлорвінілова трубка для стеклоомивателей - вибирайте найпростішу. Мінімальна довжина - 2-3 метра, в іншому відштовхуйтесь від масштабів робочого місця і умов, в яких будете проводити фарбування.
  • Два фільтра для тонкої очистки: бензиновий і для дизельного палива. Ви відразу відрізните їх по зовнішності: основою першого є гармошка, в дизельному ж варто сітка.
  • Герметик - самий нормальний варіант виконаний з силікону. Він відрізняється максимальною густиною. Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний.

Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний

На зворотному шляху з магазину автозапчастин загляньте в господарський магазин і придбайте:
1. шнур з вилкою - з його допомогою ви підключите агрегат до розетки. Мінімальна довжина - 1,5 метра. Для більшого захисту і довговічності вибирайте шнур з подвійною ізоляцією;

2. вимикач світла - підійде звичайний одноклавішний. Для зовнішнього підійде деталь в закритому корпусі;

3. шурупи для дерева - 3,5 см і 3 см на 16.

Перед з'єднанням деталей в аерографі замініть в компресорі масло.

Компресори холодильників бувають циліндричними і горошковий. Перші зустрічаються в дуже старих холодильниках, а другі - вже більш поширений сучасний вигляд.

Щоб замінити масло на нове, відшукайте збоку циліндричного компресора горловину, прикриту спеціальним болтом. Як і в старовину, вона полегшить слив старого і затоку нового масла.

З Горшкова компресорами для масла доведеться помучитися, не просто знайшовши, але і відламавши окрему запаяну трубку. На цьому ще не все - без шприца або саморобної воронки з тонкої гумової трубки у вас не вийде заправити в нього масло.

Процес створення аерографа

Для створення майбутнього аерографа з компресора холодильника скористайтеся наведеної нижче схемою. Вона підійде для двох варіантів приладу одинарної дії, і подвійного - більш модернізовану версію.



1. Щоб реалізувати конструкцію, спорудити невелику підставку - тоді елементи схеми будуть закріплені, ніщо не впаде і не розіллється. Підставку зручно робити з легкого м недорогого листа ДСП, розмір якого залежить від параметрів ресивера (прилад, який регулює пульсацію повітря і вловлює краплі олії). Ресивер - це герметична ємність. У народі для цієї функції використовують пластикові пляшки, харчові каністри різного розміру - прикріпіть ємність на ДСП-лист можна за допомогою металевих трубочок або дроту. Оптимальний розмір ресивера - до 5 літрів.

Читайте також: Як прибрати запах з холодильника

2. Після того, як ємність прикріплена, виконайте пару отворів в кришці каністри і вставте туди мідні трубки. Зсередини ємність заповнюють оксидной смолою, чекають висихання і після цього наносять герметик. Ретельно закручують. Залишилося всього кілька кроків.

3. У готової фанері (беріть екземпляр товстіший, не менше 9 міліметрів) закріплюються ніжки і просверливаются спеціальні отвори під кріплення компресора. Поруч кріпиться пусковий реле, вимикач для світла і мережевий шнур. Для кріплення останнього використовуйте спеціальний хомут для кріплення до фанери, щоб він не вирвався з кріплення вимикача.

Порада: Закріплюйте агрегат з краю фанери - це полегшить процес заміни масла.

4. Після того, як всі електричні прилади закріплені, приступите до монтажу решти системи. На вході компресора закріпіть бензиновий фільтр, який убезпечить прилад від пилу і сміття.

5. З'єднайте вихід компресора і вхід ресивера гумовою трубкою і хомутами. До виходу ресивера прикріпіть дизельний фільтр.

6. Після того, як всі деталі збірки з'єднані і закріплені, аерограф потрібно включити і оцінити його функціонал. Якщо в трубках шипить повітря, а компресор працює - все зроблено правильно. Але відразу ж приступати до роботи не рекомендується - особливо, якщо при монтажі застосовувався силіконовий герметик - знадобиться пара днів, щоб дати йому висохнути.

Таким чином, зробити аерограф для фарбувальних робіт не складає труднощів, особливо з огляду на, скільки грошей ви заощадите. Компресор з відслужило холодильника - потужна база для нового агрегату, який відмінно впорається з грубими і масштабними роботами, заощадивши своєму власникові багато часу.

Дивіться цікаве відео: Як зробити аерограф з компресора від холодильника

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Як зробити з компресора холодильника аерограф: прості поради

Не поспішайте утилізувати старий холодильник , Він вам ще знадобиться. Наприклад, його компресор можна використовувати так, щоб вийшов новенький, шикарний аерограф. З цим пристосуванням можна за лічені секунди пофарбувати будь-яку поверхню: від застарілих меблів до різних дрібних деталей. Саморобний аерограф економічний і зручний, а його виготовлення не зажадає великих витрат - ні часових, ні, тим більше, матеріальних.

Де знайти компресор для аерографа

Компресор для виготовлення аерографа знаходиться ззаду і внизу холодильника. Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі? Або пощастить ще більше - такі екземпляри можуть винести на вулицю через непотрібність, і ви дістанете агрегат безкоштовно. Найімовірніший спосіб знайти старий холодильник - дати відповідний запит в інтернеті.
Пошук увінчався успіхом? Знімайте необхідне комплектує. Щоб від'єднати компресор, озбройтеся спеціальними інструментами. Візьміть:

  • плоскогубці (бокорізи);
  • пару викруток - плоску і хрестову;
  • два ключа 12х14.

плоскогубці (бокорізи);   пару викруток   - плоску і хрестову;   два ключа 12х14

Процес від'єднання - справа не дуже складна, головне, провести його акуратно: сміття всередині компресора зашкодить приладу і назавжди виведе його з ладу.

Як від'єднати компресор. Поетапно.

Читайте також: Чим небезпечний ремонт холодильника No frost

Відступивши не менше 10-15 сантиметрів від кінця мідних трубок, що з'єднують агрегат з гратами охолодження, перекусіть їх плоскогубцями . При цьому кінці трубки стануть сплюсненими - це дозволить не розлити масло при транспортуванні і вбереже внутрішність компресора від бруду і сміття. Чи не перепилювати і не відламується трубки - всередину потрапить металева стружка, а це небезпечно для життя приладу.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний.

Порада: Щоб перевірити, чи є всередині агрегату сміття або металеві частинки, вилийте краплю олії на аркуш паперу - будь-яке сміття відразу буде помітний

Разом з компресором від'єднайте реле - невелику чорну (іноді білу) коробочку з проводами. Розкрутіть гвинтики-болтики, що кріплять комплектуючі до холодильника, і роз'єм, який з'єднує прилад з холодильником. Два дроти, що йдуть з компресора, можна просто перекусити - безпосередньо до вилки вони не йдуть і вже не знадобляться. Запам'ятайте, де у реле верх і низ - це стане в нагоді в подальшій роботі.

Читайте також: Як вибрати морозильну камеру

Останній етап «видобутку» компресора - від'єднання його від тіла холодильника за допомогою ключів . Як правило цей прилад кріплять 4 гвинта, болти і гайки, між якими прокладені гумові прокладки. Всі елементи кріплення заберіть з собою - без них не обійдеться майбутній монтаж.

Схема пристрою і підготовчі роботи

Перевірте на працездатність компресор, зробивши контрольний пуск: підключіть реле до компресора, розмістивши в положенні, в якому воно спочатку кріпилося до холодильника. Врахуйте: реле працюють завдяки земному тяжінню і нагрівання спеціальних металевих пластин - якщо змінити положення пристрою, воно спрацює неправильно або зіпсується.

Прикріпіть провід з вилкою до конструкції ізолентою , Закріпивши нею ж місце кріплення проводу. Тепер прилад можна включити в розетку. Не лякайтеся, якщо відбудеться невелике бавовна або пристрій заіскрилася - винна велике навантаження. Справний компресор розмірено торохтить, випускаючи гаряче повітря з вихідний трубки.

Коли все запрацювало, можна починати підготовку до складання аерографа. Для цього на спеціальному авторинку або в магазині з автомобільними запчастинами придбайте необхідні деталі:

  • 1 літр моторного масла - підійде мінеральне або напівсинтетичне. Якщо пощастить знайти продавця, який пропонує масло на розлив - беріть 500 мл, для невеликого компресора цього вистачить.
  • Гумова трубка довжиною один метр. Врахуйте, що її діаметр повинен бути не більше і не менше, ніж 4 міліметри. Щоб трубку було зручніше вибирати, захопіть з собою в магазин "огризок" мідної трубки компресора - так ви не прогадаєте з розміром.

Читайте також: Як зробити сушилку для фруктів з холодильника

  • 6 стяжних хомутів, які приміряють до купленої гумовій трубці - в ідеалі хомути повинні бути більше в діаметрі.
  • Хлорвінілова трубка для стеклоомивателей - вибирайте найпростішу. Мінімальна довжина - 2-3 метра, в іншому відштовхуйтесь від масштабів робочого місця і умов, в яких будете проводити фарбування.
  • Два фільтра для тонкої очистки: бензиновий і для дизельного палива. Ви відразу відрізните їх по зовнішності: основою першого є гармошка, в дизельному ж варто сітка.
  • Герметик - самий нормальний варіант виконаний з силікону. Він відрізняється максимальною густиною. Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний.

Ідеально підійде сірий герметик - він краще захищає, ніж чорний

На зворотному шляху з магазину автозапчастин загляньте в господарський магазин і придбайте:
1. шнур з вилкою - з його допомогою ви підключите агрегат до розетки. Мінімальна довжина - 1,5 метра. Для більшого захисту і довговічності вибирайте шнур з подвійною ізоляцією;

2. вимикач світла - підійде звичайний одноклавішний. Для зовнішнього підійде деталь в закритому корпусі;

3. шурупи для дерева - 3,5 см і 3 см на 16.

Перед з'єднанням деталей в аерографі замініть в компресорі масло.

Компресори холодильників бувають циліндричними і горошковий. Перші зустрічаються в дуже старих холодильниках, а другі - вже більш поширений сучасний вигляд.

Щоб замінити масло на нове, відшукайте збоку циліндричного компресора горловину, прикриту спеціальним болтом. Як і в старовину, вона полегшить слив старого і затоку нового масла.

З Горшкова компресорами для масла доведеться помучитися, не просто знайшовши, але і відламавши окрему запаяну трубку. На цьому ще не все - без шприца або саморобної воронки з тонкої гумової трубки у вас не вийде заправити в нього масло.

Процес створення аерографа

Для створення майбутнього аерографа з компресора холодильника скористайтеся наведеної нижче схемою. Вона підійде для двох варіантів приладу одинарної дії, і подвійного - більш модернізовану версію.



1. Щоб реалізувати конструкцію, спорудити невелику підставку - тоді елементи схеми будуть закріплені, ніщо не впаде і не розіллється. Підставку зручно робити з легкого м недорогого листа ДСП, розмір якого залежить від параметрів ресивера (прилад, який регулює пульсацію повітря і вловлює краплі олії). Ресивер - це герметична ємність. У народі для цієї функції використовують пластикові пляшки, харчові каністри різного розміру - прикріпіть ємність на ДСП-лист можна за допомогою металевих трубочок або дроту. Оптимальний розмір ресивера - до 5 літрів.

Читайте також: Як прибрати запах з холодильника

2. Після того, як ємність прикріплена, виконайте пару отворів в кришці каністри і вставте туди мідні трубки. Зсередини ємність заповнюють оксидной смолою, чекають висихання і після цього наносять герметик. Ретельно закручують. Залишилося всього кілька кроків.

3. У готової фанері (беріть екземпляр товстіший, не менше 9 міліметрів) закріплюються ніжки і просверливаются спеціальні отвори під кріплення компресора. Поруч кріпиться пусковий реле, вимикач для світла і мережевий шнур. Для кріплення останнього використовуйте спеціальний хомут для кріплення до фанери, щоб він не вирвався з кріплення вимикача.

Порада: Закріплюйте агрегат з краю фанери - це полегшить процес заміни масла.

4. Після того, як всі електричні прилади закріплені, приступите до монтажу решти системи. На вході компресора закріпіть бензиновий фільтр, який убезпечить прилад від пилу і сміття.

5. З'єднайте вихід компресора і вхід ресивера гумовою трубкою і хомутами. До виходу ресивера прикріпіть дизельний фільтр.

6. Після того, як всі деталі збірки з'єднані і закріплені, аерограф потрібно включити і оцінити його функціонал. Якщо в трубках шипить повітря, а компресор працює - все зроблено правильно. Але відразу ж приступати до роботи не рекомендується - особливо, якщо при монтажі застосовувався силіконовий герметик - знадобиться пара днів, щоб дати йому висохнути.

Таким чином, зробити аерограф для фарбувальних робіт не складає труднощів, особливо з огляду на, скільки грошей ви заощадите. Компресор з відслужило холодильника - потужна база для нового агрегату, який відмінно впорається з грубими і масштабними роботами, заощадивши своєму власникові багато часу.

Дивіться цікаве відео: Як зробити аерограф з компресора від холодильника

Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі?
Пошук увінчався успіхом?
Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі?
Пошук увінчався успіхом?
Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі?
Пошук увінчався успіхом?
Розпитайте у знайомих - раптом раритет зберігається у них в гаражі або коморі?
Пошук увінчався успіхом?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов