Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати самогонний апарат: який краще для будинку, види від виробника, вибір правильного і сучасного апарату без запаху

  1. Види апаратів для самогоноваріння
  2. Самогонний апарат з сухопарнику
  3. Бражна колона
  4. аламбіках
  5. Апарат з ректифікаційної колоною
  6. Чим ще відрізняються самогонні апарати?
  7. На що звернути увагу при покупці?
  8. Популярні виробники
  9. УС два в одному
  10. Поради бувалих по вибору
  11. Корисні відео, поради та рекомендації щодо вибору

Наша сеть партнеров Banwar

Після того, як ви прийняли рішення зайнятися самогоноварінням , Перед вами неминуче спливе питання - «а з чого почати?». Напевно ви вже прочитали статтю про те, як працюють самогонні апарати , Які принципи лежать в основі процесу самогоноваріння, і напевно вже знаєте, для чого застосовується холодильник, а для чого - куб.

Тепер саме час обговорити, як вибрати самогонний апарат для будинку. У цій статті ми наведемо основні параметри, на які слід орієнтуватися для вибору оптимального для ваших цілей пристрої, а також наведемо порівняння декількох самогонних апаратів різних типів.

У цій статті ми наведемо основні параметри, на які слід орієнтуватися для вибору оптимального для ваших цілей пристрої, а також наведемо порівняння декількох самогонних апаратів різних типів

Перед тим, як купити самогонний апарат, слід розділити пристрої на основні категорії, що розрізняються призначенням. На ринку можна зустріти апарати наступних типів.

Види апаратів для самогоноваріння

Дистиллятор

Найпростіша конструкція, що складається з куба і холодильника. Пар, що утворюється в результаті нагрівання браги в перегінному кубі, конденсується в холодильнику.

Простота конструкції і використання класичного дистилятора кілька затьмарюється відсутністю в схемі фільтруючих елементів, через що готовий продукт без додаткової хімічної обробки неминуче буде містити ряд речовин, не сильно корисних для організму - метанол, ацетон, оцтовий альдегід і сивушні масла .

Якщо потрібно отримати більш чистий напій, варто звернути увагу на наступний тип пристроїв.

Самогонний апарат з сухопарнику

Від класичного дистилятора цей пристрій відрізняється лише наявністю додаткового елементу - ємності, що стоїть на шляху руху пара від перегінного куба до холодильника. Саме сухопарник забезпечить можливість зливу фракцій, змісту яких у готовому продукті ми прагнемо уникнути.

Радимо почитати: Для чого потрібен сухопарник і як використовується?

Звичайно, говорити про повне їх відсутності не доводиться. Для отримання ще більш чистого продукту варто подивитися на наступний тип самогонних апаратів.

Бражна колона

Апарат з бражної колоною крім уже згадуваної чистоти готового продукту, відрізняється універсальністю - з його допомогою ви зможете приготувати як звичайний самогон, так і благородні напої - віскі , коньяк , чачу .

До недоліків пристрою відносяться більш висока вартість і великий обсяг втрат. Крім того, цей тип пристроїв досить габарити і не підійде для використання на невеликій кухні.

Радимо почитати: Безперервна бражная колона - спиртзавод будинку

аламбіках

Досить рідкісний в наших широтах звір. За принципом дії не відрізняється від дистилятора, відмінності є лише візуальні - верхня частина пристрою виконана у вигляді купола. Найчастіше застосовується при приготуванні коньяків і віскі, оскільки часто виготовляється з чистої міді, використання якої допомагає краще зберігати смакові якості браги в готовому продукті.

Але мідь дорога, сивушні домішки залишаться, а збирають такі апарати виключно за кордоном, в силу чого аламбика не отримали (і навряд чи отримають) широке застосування у вітчизняному самогоноваріння.

Радимо почитати: Мідний самогонний апарат своїми руками

Апарат з ректифікаційної колоною

Якщо в основі роботи попередніх типів лежав процес дистиляції, то наявність колони передбачає, що самогон ми будемо отримувати завдяки ректифікації. Усередині ректіфікатора рідина розділяється на фракції, які мають приблизно рівні температури кипіння.

Використання промислового ректіфікатора дозволяє отримати найчистіший етиловий спирт максимальної фортеці (96 оборотів), домашні моделі дозволяють отримати на виході чесні 70 відсотків змісту етанолу.

Використання промислового ректіфікатора дозволяє отримати найчистіший етиловий спирт максимальної   фортеці   (96 оборотів), домашні моделі дозволяють отримати на виході чесні 70 відсотків змісту етанолу

Радимо почитати: Колона ректифікації для самогонного апарату

Чим ще відрізняються самогонні апарати?

Після того, як ви визначилися з тим, який вибрати самогонний апарат за принципом дії, вас зацікавить, якого розміру має бути пристрій, а також з якого матеріалу воно повинно бути зроблено. Оптимальним стане вибір самогонного апарату з нержавійки або міді.

Але мідні варіанти недешеві, а під виглядом нержавійки часто пропонуються оцинковані сталеві елементи, тому перед покупкою рекомендуємо запросити максимальний список документів.

Для того, щоб правильно вибрати самогонний апарат, потрібно хоча б приблизно уявляти і обсяги продукції. Врахуйте, що перегінний куб дозволяється наповнювати на 80% від його номінального обсягу.

Тобто, якщо ви купуєте десятилітрову модель - за раз ви зможете перегнати не більше 8 літрів браги. Вихід готового продукту залежить від початкового вмісту спирту в сировині і коефіцієнта корисної дії, який можна знайти в специфікаціях до конкретного пристрою.

На що звернути увагу при покупці?

Однозначно відповісти на питання - який апарат краще, неможливо, оскільки у кожного винокура свої вимоги і потреби. Але врахуйте загальні правила вибору, щоб в подальшому не шкодувати про недешевої покупці:

  1. Матеріал вироби. Найчастіше це харчова сталь. Важливий параметр - її товщина. Зустрічаються недорогі апарати, зроблені зі сталі 1 мм і навіть 0,8 мм. Чим вони нехороші? Брага в кубі підгоратиме і органолептичні показники самогону зіпсуються.
  2. Величина перегінного куба. Якщо планується отримання самогону зрідка, підійде і 12-літровий, але найбільш популярною є ємність на 20 л, а іноді потрібно і на 50 - 100 л.
  3. Наявність сухопарнику покращує показники чистоти дистиляту, оскільки частина флегми, що містить сивушні масла, ацетон, метанол і т.п. залишається на дні сухопарнику і в кінцевий продукт не надходить.
  4. Купивши колону ректифікації, ви отримаєте міцний і чистий спирт, але не смачний фруктовий, зерновий дистилят.
  5. Чи не скидайте з рахунків і виробника. Важливо враховувати відгуки покупців про придбані самогонних апаратах і рейтинг продукції.

Особливості. Бувають апарати, у яких стінки куба тонше, а дно 2 мм. Цей варіант краще, ніж повністю тонкостінний.

Популярні виробники

Високий рейтинг у компанії «Добровар». Пов'язано це в першу чергу з тим, що фірма випускає апарати будь-яких моделей з нержавіючої сталі товщиною 2 мм. Причому, окремо можна купити додаткові «навіси» - сухопарнику, зміцнюють і ректифікаційні колони і т.п.

Не меншою популярністю користується і «Магарич», у якого найбільш затребуваною моделлю є Магарич Машковского. Особливо часто замовляють апарати новачки, оскільки компанія випускає недорогі агрегати.

«Фенікс» - виробник, який своєю особливістю вибрав випуск подарункових виробів в красивих коробках, які, крім іншого, відрізняються непоганою продуктивністю.

«Добрий Жар» випускає апарати під будь-які запити, причому спеціалізується на компактних моделях. Серед продукції «Дачний» апарат, якому не потрібна проточна вода.

«Брендімастер» - це нові технологічні розробки російських і німецьких виробників. Апарати користуються попитом, про них чудові відгуки.

«Домовичок» - компанія, яка запатентувала кожну зі своїх моделей. Якщо мрієте про високу продуктивність апарату - вибирайте цю продукцію.

Більше інформації про виробників: Огляд і рейтинг кращих самогонних апаратів

УС два в одному

Універсальні системи два в одному сьогодні випускає багато виробників. Такі апарати включають дистиллятор з сухопарнику і / або зміцнює колоною і ректіфікатор. Причому в будь-який момент можна відключити колону ректифікації і таким чином отримувати будь-який вид домашнього самогону зі збереженням запаху і смаку. Що це дає самогонникові?

  • за підключеної ректифікаційної колоні вийде чистий спирт-ректифікат міцністю до 96 °;

Важливо. За рахунок зміцнення спиртових парів і відбору флегми різко падає продуктивність самогонного апарату, який здатний «видавати» від 400 мл до 1 л спирту на годину.

  • якщо використовувати обладнання як дистилятор, то якісним самогон буде вже з першого разу, якщо підключити зміцнюючу колону і сухопарник. Але при цьому обов'язково відбирати голови і хвости, в яких містяться сивушні масла і інші шкідливі для організму домішки. Швидкість перегону при цьому зростає;
  • такі апарати зазвичай оснащені автоматикою, яка регулює параметри самогонного процесу.

Швидкість перегону при цьому зростає;   такі апарати зазвичай оснащені автоматикою, яка регулює параметри самогонного процесу

Поради бувалих по вибору

При виборі недостатньо спиратися на власні переваги. Вам допоможуть деякі поради бувалих самогонників:

  • якщо для вас важлива швидкість перегону (а вона може складати до 8 літрів на годину), купуйте мідний апарат або хоча б з мідним змійовиком, оскільки у міді теплопровідність більш ніж в 20 разів вище, в порівнянні з нержавейкой;
  • бажаючи створювати домашні наливки та настоянки - корисний і смачний алкоголь, використовуйте колону ректифікації, яка дозволить отримати спирт без потреби подальшої очистки;
  • вибираючи обсяг перегінного куба, врахуйте: заповнити його можна, в кращому випадку, на ¾, тому в 20-літровий куб увійде літрів 17 браги, в 15-літровий - 12.

Корисні відео, поради та рекомендації щодо вибору






Вітаємо, тепер ви знаєте, чим відрізняються апарати для виготовлення самогону та як вибрати хороший самогонний апарат для домашнього виробництва алкогольних напоїв.

Ніхто не скаже вам, як вибрати найкращий, оскільки під кожні завдання цілком підходять кілька моделей від різних виробників, але, озброєні новими знаннями, ви без проблем відсіється ті, які вам точно не підійдуть, а яким би не був після цього ваш вибір - ви не прогадаєте.

На що звернути увагу при покупці?
На що звернути увагу при покупці?
Чим вони нехороші?
Що це дає самогонникові?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов