Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як в режимі онлайн перевірити рівень забруднення місця: де в Дніпрі небезпечно жити (ФОТО)

  1. Найбільш забруднені МІСЦЯ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, І ДЕ НЕБЕЗПЕЧНО ЖИТИ
  2. ЯК ЗМІНИВСЯ РІВЕНЬ ЗАБРУДНЕНЬ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Наша сеть партнеров Banwar

Команда Валентина Резніченко в ДнепрОГА спільно з волонтерами з «IT-Рух Дніпро» створили унікальний сайт для моніторингу екологічної ситуації в Дніпропетровській області .

Як розповів директор департаменту екології та природних ресурсів ДнепрОГА Руслан Стрілець, ідея створити web-ресурс, на якому б повністю відбивалася екологічна інформація по Дніпропетровській області, з'явилася ще в серпні 2015 року.

«Принцип роботи команди Валентина Резніченко - це не просто щось робити незрозуміло для кого або для галочки, а зрозуміти, що реально важливо людям, і втілювати саме ті проекти, які важливі. Тому в серпні 2015 року був проведений Стратегічна сесія. За її результатами вибрали 8 проектів, які дійсно цікавлять жителів області. Одним з цих 8-ми проектів і було створення подібного загальнодоступного ресурсу », - сказав директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації Руслан Стрілець.

Команда Валентина Резніченко в ДнепрОГА спільно з волонтерами з «IT-Рух Дніпро» створили   унікальний сайт для моніторингу екологічної ситуації в Дніпропетровській області

На карту вже нанесені підприємства 1-3 груп, пости Гідрометцентру, муніципальні посади, звалища

Спочатку планувалося створити карту Дніпропетровської області, на яку наносилася б достовірна інформація про забруднювачі, екологічно цікаві місця, адреси куди можна здати батарейки та акумулятори та інші важливі точки. Згодом сайт ecoinfo.dp.ua еволюціонував і на ньому з'явилися дані про забруднення навколишнього середовища.

«Департамент не один рік працював над підписанням регламентів з основними підприємствами-забруднювачами, а їх, нагадаю, 25. Зараз регламенти підписані, і ми почали показувати дані про викиди в атмосферне повітря від усіх цих підприємств. Крім того, на сьогоднішній день ДнепрОГА підписала 7 додаткових регламентів з цими підприємствами, в тому числі і по передачі даних по воді - яка вода скидається, в якому обсязі і т.д. Відповідно, вся інформація вже вноситься на цей ресурс », - додав Руслан Стрілець.

Відповідно, вся інформація вже вноситься на цей ресурс », - додав Руслан Стрілець

Вибравши будь-яку точку на карті, можна перевірити ступінь її забруднення

За словами Руслана Стрільця, в першій версії сайту відображалася інформація за якістю викидів в атмосферне повітря від постів Гідрометцентру і підприємств. Але ці дані були зрозумілі лише професійним екологам.

«Ми зрозуміли, що це мало кому цікаво і взялися за реалізацію функції« чисто - брудно ». За кілька безсонних ночей мозкового штурму з'явилася унікальна формула. Що вона означає? Умовно, вона розділена на три кольори - зелений (0 - 33%, абсолютно чисто, ніяк не впливає на людину, допустима норма концентрації), жовтий (33 - 66,6%, незначне перевищення гранично-допустимої концентрації, привноситься нове забруднення в повітря , але для людини це не смертельно), червоний (66,6 - 100%, небезпечно. 100% - гранично-допустимий разовий викид впливає на здоров'я людини) », - пояснив директор департаменту екології та природних ресурсів ДнепрОГА.

100% - гранично-допустимий разовий викид впливає на здоров'я людини) », - пояснив директор департаменту екології та природних ресурсів ДнепрОГА

Екопаспорт точки

«Наше завдання - показати екологічний стан в конкретній точці, і як воно впливає або не впливає на конкретного жителя. Плюс, на карті реалізована функція «Екопаспорт точки» - можна натиснути в будь-якому місці і подивитися в обраному радіусі, які є промислові підприємства, які є об'єкти, які потенційно впливають на конкретну точку », - сказав Руслан Стрілець.

На сьогоднішній день на карту нанесені всі підприємства-забруднювачі Дніпропетровської області (від найнебезпечніших, до тих, які практично не шкодять навколишньому середовищу), а також пости аналізу якості атмосферного повітря підприємств, Гідрометцентру та муніципальні посади.

На карту також нанесені місця звалищ, при цьому Команда Валентина Резніченко постійно працює над тим, щоб сміттєзвалищ в Дніпропетровській області стало якомога менше.

Підприємства 1-ї групи - потенційно найнебезпечнішою

У перспективі по всій Дніпропетровській області планується розмістити максимальну кількість стаціонарних і мобільних датчиків забруднення навколишнього середовища.

«Це унікальний пілотний проект аналізу забруднення навколишнього середовища, аналогів якому на сьогоднішній день в Україні немає. У перспективі ми спробуємо розмістити максимальну кількість стаціонарних і мобільних датчиків по всій області, щоб створити таку комп'ютерну модель, яка буде переміщатися в режимі реального часу і показувати рівень забруднень вже на всій карті », - уточнив Руслан Стрілець.

Крім того, на карту планують нанести також всі пункти прийому вторсировини.

У планах розвиток «зеленого» туризму в Дніпропетровській області

На базі даного сайту в департаменті екології хочуть створити також 3D-екскурсії по Дніпропетровській області, розвиваючи тим самим «зелений» і «промисловий» туризм.

«У нас вже готова платформа під проект. В Україні над цим поки ніхто ще не працює, це наша інновація », - розповів Руслан Стрілець.

Найбільш забруднені МІСЦЯ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ, І ДЕ НЕБЕЗПЕЧНО ЖИТИ

Найбільш забруднені місця Дніпропетровської області - це ті, які знаходяться біля підприємств-забруднювачів, в першу чергу в районі ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».

«Це гігант з повним циклом металургійного виробництва та на його частку припадає близько третини всіх викидів по області. Вони планують модернізувати обладнання для мінімізації викидів, але роблять це дуже повільно. Нещодавно за результатами перевірки екологічної інспекції їм був нараховано шкоду в розмірі 72 мільйони гривень, і вже заплатили в бюджет області. Думаю, вони повинні задуматися, що краще - забруднювати і виплачувати штрафи або один раз модернізувати виробництво », - пояснив Руслан Стрілець.

Крім того, одними з найбільш забруднених місць у Дніпропетровській області вважаються ті райони, які розташовані поблизу Придніпровської і Зеленодольській ТЕС.

«Хочу звернути увагу на те, що, якщо ми, наприклад, будемо стояти поблизу труб ТЕС, там повітря досить чистий, тому що викиди здійснюються на досить великій висоті і, умовно, мігрують. Небезпечно там, де ці викиди осідають. Наведу ще один такий парадоксальний приклад - в парку Шевченка в Дніпрі стоїть пост Гідрометцентру по визначенню якості повітря. Так ось в парку, і на вулиці Вернадського (колишня вулиця Дзержинського) - один з найгірших показників по атмосферному воздуху.Дело в тому, що викиди того ж заводу Петровського піднімаються вище, мігрують уздовж річки, і осідають якраз над парком Шевченка. Тому говорити, що конкретно в якійсь зоні біля підприємства брудно - неправильно. А ось вже трохи далі - там дійсно спостерігається негативний вплив », - сказав Руслан Стрілець.

Парк ім. Шевченко, як виявилося, не найбезпечніше місце в Дніпрі

Крім того, небезпечно жити уздовж великих доріг.

«Тамогромний потік автотранспорту, викиди якого здійснюються на низькому рівні. Вони піднімаються і йдуть уздовж будинків, потрапляючи в квартири. Захиститися можна зеленими насадженнями, які потрібно висаджувати вздовж таких інтенсивних магістралей. Можна також вибудовувати світлофори за принципом «зеленої лінії», щоб було менше зупинок, і, відповідно, менше витрати палива автомобілів, а це призведе до меншої кількості викидів в навколишнє середовище », - додав Руслан Стрілець.

Примітно, що місця, де на дорогах встановлені так звані «лежачі поліцейські», також несуть небезпеку для здоров'я.

«Розстановка« лежачих »поліцейських - теж спірне питання. З одного боку, це змушує знизити швидкість руху, а з іншого - в місцях, де вже встановлені «лежачі поліцейські», викиди від автомобілів в два рази збільшені. І це як раз біля садочків, шкіл і лікарень. Якщо така вулиця продувається добре, то проблем немає, а якщо закрита будівлями, то там йде накопичення цих викидів », - сказав Руслан Стрілець.

ЯК ЗМІНИВСЯ РІВЕНЬ ЗАБРУДНЕНЬ В ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

«За результатами роботи в 2015 році ми знизили викиди в атмосферне повітря більш ніж на 15,4% від основних підприємств-забруднювачів. Головне - зберегти позитивну тенденцію. Те, що ламалося з 50-х років, відновити за кілька років неможливо, але наша головна задача - запустити маховик процесів таким чином, щоб кожен житель Дніпропетровської області на собі відчув зміни на краще », - підсумував директор Департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОДА Руслан Стрілець.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Що вона означає?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов