Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як розібрати акумулятор ноутбука?

  1. Навіщо може знадобитися розбирання акумулятора?
  2. Розбирання акумулятора ноутбука

Наша сеть партнеров Banwar

Від читачів сайту часто приходять питання про те, як виконати розбирання акумулятора ноутбука. В принципі, ця процедура нескладна, і її можна без проблем виконати своїми руками. Однак через низьку ремонтопридатності більшості акумуляторних батарей ноутбуків їх власники часто стикаються з проблемами при розбиранні. Тому було вирішено написати цей невеликий мануал по розбору акумулятора ноутбука.

Зміст статті

Навіщо може знадобитися розбирання акумулятора?

Наприклад, ремонт акумулятора ноутбука. Він полягає в заміні літієвих банок на нові. Як банок використовуються літієві акумулятори 18650 . Часто цей процес називають перепакування акумуляторної батареї. Це дозволяє заощадити на придбанні нової батареї для лептопа. Правда, економія суттєва, оскільки основний вклад у вартість вносять саме літієві акумуляторні елементи.


Однак такий ремонт може виявитися корисним, якщо у вас старий ноутбук, до якого виробники вже не випускають батареї. Якщо ви не хочете розлучатися зі своїм помічником, то допоможе перепакування. Адже 18650 на відміну від акумуляторів в зборі мають єдиний стандарт, і купити нові на заміну можна без проблем.

І також розбирання акумулятора може знадобитися для тих, хто займається радіоелектронікою. Ці літієві акумулятори можуть бути використані в якості джерел живлення в різних схемах. Хтось може поставити резонне питання: «Адже акумулятори відпрацьовані. Навіщо вони потрібні? ».

В акумуляторних батареях ноутбуків літієві банки об'єднані в паралельні збірки, які, в свою чергу, з'єднані послідовно. Контролер заряду контролює характеристики всіх банок, і в разі їх відхилення від допустимих, може заблокувати роботу всієї батареї. Часто виникає ситуація, що через істотне розкиду характеристик деякі елементи неробочий батареї все ще залишаються працездатними. Тому акумулятор можна розібрати і використовувати їх ресурс.

Контролер акумулятора ноутбука, ще званий BMS платою


Багато користувачів запитують, як розібрати акумуляторну батарею ноутбука, щоб використовувати літієві елементи 18650 в ліхтариках, power bank, а також в якості джерел живлення в різних «виробах». Тепер, перейдемо безпосередньо до самого процесу розбирання.


Розбирання акумулятора ноутбука

Як вже говорилося, акумуляторні батареї більшості виробників ноутбуків, не пристосовані для ремонту. До виключень можна віднести лише деякі моделі Самсунг, в яких корпус батареї закривається на засувках. У всіх інших випадках доведеться мати справу з клеєного корпусами.

Щоб розібрати такі батареї, раджу для початку пройти канцелярським ножем по шву. У нього тонке лезо, яке добре проникає всередину. При цьому не старайтеся, засовуючи ніж глибоко. Інакше можна, що-небудь замкнути або пошкодити всередині. В інтернеті можна зустріти рекомендації щодо попереднього прогріву шва термофеном, але можна обійтися без цього. Якщо будете прогрівати, то стежте за температурою. Для літієвих акумуляторів нагрів протипоказаний.

Після того як пройшлися по шву ножем, починайте відгинати кришку корпусу якимось предметом більшої товщини. Наприклад, викруткою. Краще, звичайно, використовувати що-небудь з пластика. У міру відгинання кришки підкладайте що-небудь в розпір. Коли батарея буде розкрита, ви побачите збірку з кількох елементів і плату BMS. У більшості ноутбуків встановлюється 4, 6, 8 елементів 18650. Рідше буває 2, 12. На фото нижче показаний процес розбирання.

На фото нижче показаний процес розбирання

піддягаємо кришку


піддягаємо кришку

ставимо розпірки


ставимо розпірки

розкрита батарея


Далі потрібно отпаять або відкусити дроти, що йдуть від збірки до контролера. Там припаяні плюс і мінус збірки, балансувальні точки. Крім того, до корпусу одного з елементів приклеєна термопара. За її свідченнями акумулятор відключається при перегріві елементів. Далі потрібно отпаять або відкусити дроти, що йдуть від збірки до контролера

Нутрощі батареї ноутбука


Після того як відпаяні елементи, потрібно роз'єднати їх. Це завдання можна вирішити розкусити з'єднання кусачками. Елементи в акумуляторної батареї з'єднані між собою точковим зварюванням. Для цього використовується сталева стрічка. Після того як відпаяні елементи, потрібно роз'єднати їх

З'єднання елементів в акумуляторі ноутбука


Можна її просто відірвати від акумулятора, але краще залишити для подальшого використання. До цих шматках стрічки можна буде припаяти дроти при необхідності.

Вам залишається тільки визначити, які елементи відпрацювали свій ресурс, і ті, що ще можна використовувати. Це можна зробити, вимірявши їх ємність універсальним зарядним пристроєм. Але це вже тема для окремої статті.
Якщо стаття виявилася для вас корисною, розповсюдьте посилання на неї в соціальних мережах. Це допоможе розвитку сайту. Голосуйте в опитуванні нижче і оцінюйте матеріал! Виправлення і доповнення до статті залишайте в коментарях.

Навіщо може знадобитися розбирання акумулятора?
Навіщо вони потрібні?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов