Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати радіатор опалення в квартиру: відео-інструкція по монтажу своїми руками, ціна, фото

  1. А зараз
  2. Найскладніше в нашому житті - вибір
  3. Приміряємо на себе
  4. На закінчення

Наша сеть партнеров Banwar

Зима, зима неминуча. А якщо зима триває практично половину року, тоді необхідно подбати про тепло в квартирі, про його збереження, а, отже, перевірити всі радіатори і систему.

Це в Туреччині добре, там тепло, а у нас вибачте, радіатори не розкіш, а засіб зігріву житла.

Це в Туреччині добре, там тепло, а у нас вибачте, радіатори не розкіш, а засіб зігріву житла

Що взимку зігріває? (Не загадка).

І вимоги до них пред'являються особливі:

  • Радіатор повинен швидко нагріти квартиру до температури комфорту;
  • Мати естетичний зовнішній вигляд;
  • Мати систему регулювання для підтримки в приміщенні необхідної температури.

Зверніть увагу!
За існуючими нормами температурою комфорту вважається температура 18-20 ° C.
Невідомо, наскільки вона комфортна, але для житлових приміщень бажано орієнтуватися на показник не нижче 20 ° C, а якщо в будинку є діти - не нижче 22 ° C.

Невідомо, наскільки вона комфортна, але для житлових приміщень бажано орієнтуватися на показник не нижче 20 ° C, а якщо в будинку є діти - не нижче 22 ° C

25 ° C - ось це температура комфорту!

Ще зовсім недавно вибору у нашого громадянина не було. Існувала єдина система підведення тепла і єдина конструкція радіатора. Ось як на фото.

Знайома картина.

І, безумовно, вона мала і свої плюси, і свої мінуси. Про естетику тут говорити не доводиться, тому людина епох різного соціалізму вирішував проблему естетики самостійно. Хтось фарбував батареї серебрянкой, хтось під бронзу або золото, а кого-то цілком влаштовував звичайний білий (як тоді говорили - типовий) колір.

У деяких будинках господарі намагалися «зашити» батареї дерев'яними панелями. Особливо цінувалися в той час панелі під полірування, інші ж просто прикривали їх тюлевими фіранками.

А зараз

Чавунні радіатори, до речі, застосовуються і зараз, і в принципі досить вдало. Справа в тому, що чавунна батарея повільно нагрівається, а й довго віддає тепло. Ще одним з умовно негативних рис цього опалювального приладу є досить велику вагу.

Ребро важить 8 кг, а якщо в приміщенні знаходиться від 10 і вище ребер на один радіатор, уявіть вага, отже, для них потрібні міцні опори. І ще один нюанс, який також можна віднести до умовно негативним.

Чавунні батареї опалення не регулюються, тобто єдиним засобом регулювати температуру в квартирі залишається кватирка або балконні двері, що вкрай небажано взимку, та ще, якщо в квартирі є діти.

Чавунні батареї опалення   не регулюються, тобто  єдиним засобом регулювати температуру в квартирі залишається кватирка або балконні двері, що вкрай небажано взимку, та ще, якщо в квартирі є діти

Добре якщо так.

Найскладніше в нашому житті - вибір

Так, вибір складний, якщо не володіти інформацією і орієнтуватися тільки на принцип: подобається - не подобається. Але наша інструкція складена таким чином, щоб вибір радіаторів опалення для квартири не викликав у вас ніяких труднощів.

Але наша інструкція складена таким чином, щоб вибір радіаторів опалення для квартири не викликав у вас ніяких труднощів

Колір це прекрасно, але регулюючий пристрій - просто супер.

Сучасна промисловість не стоїть на місці і постійно обкатує все нові і нові ідеї щодо економного обігріву житла.

Зараз пройшли обкатку і добре себе зарекомендували три види радіаторів:

До відома!
Розробники нових типів радіаторів постаралися максимально вписати технічні особливості кожної моделі під правило теплового балансу.
Справа в тому, що якими б теплими були квартира або будинок, втрати тепла через стіни, підлогу, стелю та вікна обов'язково будуть.
Тому основним акцентом в проектуванні батарей було швидке нагрівання і швидка віддача тепла.

І ще одне доповнення.

Важливо!
Існують відмінності між автономною системою подачі тепла в квартирі і стаціонарної, центральної. Центральна система опалення має на увазі прокачування гарячої води по теплопроводу за допомогою високого тиску.
Тому перед вибором і установкою нових батарей зверніть увагу на показники їх стійкості і витривалості.

Отже:

  • Сталеві радіатори найслабші, здатні витримати не більше 10 атмосфер;
  • Алюмінієві секційні - до 16 атмосфер;
  • Біметалічні найстійкіші, витримують до 35 атмосфер. А, як відомо, найкращим показником стійкості є ціна, вони до того ж найдорожчі.

Затишок і тепло, яке ми відчуваємо.

Приміряємо на себе

А якщо вже бути точним приміряємо радіатор для своєї квартири. Вибір радіатора опалення для квартири це вибір на користь того самого комфорту, до якого багато хто прагне, не віддаючи собі звіт, що комфорт і складається з ось таких дрібниць.

Що ж пройдемося по модним батареям.

  1. Батареї секційні алюмінієві .

І почнемо як завжди з позитивних моментів:

    • Статистично, найбільш популярні;
    • У роботі використовують два види віддачі тепла: випромінювання і конвекцію;
    • У конструкції самого радіатора є додаткові пластини або ребра, які так само випромінюють тепло і збільшують площу ефективної тепловіддачі до підлозі квадратного метра, що, безумовно, підвищує тепловіддачу;
    • У комплект входить термоклапан, який за рахунок циркуляції малого обсягу води в радіаторі, досить швидко справляється з поставленими завданнями регулювання температури в приміщенні. Ефект відчувається вже через 10 хвилин, а економія тепла досягає 30%. Це буде особливо помітно в квартирах, де встановлені лічильники на тепло;
    • Вага радіатора батареї невеликий, але міцність матеріалу дозволяє витримувати тиск в мережі до 16, а іноді і 18 атмосфер;
    • Особливі вимоги до дизайну: існує можливість не тільки підібрати виріб за кольором, але і по висоті, що, безумовно, впише батарею в будь-яку нішу, отвір або інше архітектурне місце;
    • Ціна виробу вважається прийнятною, а співвідношення ціна-якість, вдало збалансованим;
    • Легко встановлюються і демонтуються своїми руками.

Вироби можна вписати в будь-яку нішу.

І недоліки, куди ж без них:

    • У центральних системах опалення для зменшення тепловтрат при транспортуванні додається спеціальний хімічний реагент, який володіє підвищеною активністю і призводить до корозії металевих поверхонь. І хоча виробники і подбали про антикорозійного обробці вироби, все одно термін служби радіатора може бути знижений за рахунок внутрішньої агресії.
    • Як би розробники не намагалися, а від скупчення повітря, завоздушіванія системи ніхто не застрахований. Описана система вимагає періодичної перевірки та відведення повітря за допомогою спеціальних клапанів. При профілактичному спустошенні системи на літній час також рекомендовано, щоб уникнути корозії відключити радіатор, а надлишок повітря вивести спеціальним клапаном.

Ось і терморегулятор.

  1. Біметалічні радіатори. Нове слово в технічному напрямі і як все нове, досить дороге.
    Але і плюси очевидні:
    • Дуже міцні, проведені дослідження показують 35 атмосфер для радіатора не межа;

Зверніть увагу!
В системі подачі тепла тиск дуже рідко перевищує 15 атмосфер, але більшу проблему представляє не тиск, а так звані гідроудари, які виникають при різкій подачі води в систему (наприклад, при відключенні при пориві і подальшим включенням).

Біметалеві батареї - ідеальне рішення цих проблем.

  • Довговічні, термін служби до 20 років і більше, це досягається ще й тим, що з водою контактує НЕ плівка на алюмінієвому покритті, а поверхню стали;
  • Малий обсяг внутрішніх каналів, що забезпечує ще більш швидке включення регулюючого клапана (питання економного теплопользованія);
  • З огляду на малі розміри, досить потужний.

Біметалічне спорудження.

Мінуси, є і мінуси:

    • Ці радіатори на 20% дорожче алюмінієвих;
    • Менша площа сполучних межколлекторних трубок.
  1. Радіатори сталеві панельні.
    Ці конструкції мають такі переваги:
    • Швидко нагріваються і швидко віддають тепло, практично «миттєво» нагріваючи приміщення;
    • Найбільше різноманітність розмірів;
    • Максимально можлива площа випромінювання, що підвищує тепловіддачу;
    • Чудово підійдуть для автономних систем опалення.

І мінуси:

    • Найслабші, можуть не витримати тиску в мережі і гідроударів;
    • Висока швидкість корозії, також найслабші за цими показниками серед виробів.

Панельні радіатори припускають автономну систему опалення.

На закінчення

Вас все ще хвилює питання, як вибрати радіатор опалення для квартири, тоді ми йдемо до вас. А вірніше вже прийшли і навіть розповіли. Але для повноти розповіді кілька технічних моментів і рекомендацій.

Трохи технічної магії:

  • Зовнішній вигляд і конструктивна особливість важливі, але для повноцінної роботи радіатора, нам необхідно розрахувати його потужність, яка буде дорівнює площі приміщення помноженої на 100 Вт. При цьому 100 Вт. - це коефіцієнт, що має на увазі розрахункову потужність на 1 квадратний метр;
  • Для кутових кімнат отримане твір необхідно помножити на коефіцієнт 1.6;
  • Для квартир з пластиковими вікнами і дверима з первісного твору віднімемо 200 Вт.

І кілька порад в скарбничку:

  • Якщо ви розміщуєте радіатор під вікном, то ширина цього радіатора не повинна бути менше 50% від ширини віконного отвору;
  • Проводячи розрахунок на монтаж, враховуйте те, що відстань від підлоги до батареї не повинно бути менше 6 см., А від підвіконня до батареї менше - 10 см .;
  • У питанні опалення краще брати батареї з запасом потужності. «Розгулятися» батарею можна відрегулювати, а ось недостатньо потужну змусити працювати сильніше не вийде.

Як вибрати батарею, а ось так.

Все, дивіться наше традиційне відео і утеплювати, взимку буде холодно.


Що взимку зігріває?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов