Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як включити телефон без акумулятора

  1. Чи можна включити телефон без акумулятора
  2. Методи включення телефону без акумулятора
  3. Як включити сучасний смартфон без акумулятора

Наша сеть партнеров Banwar

Бувають такі ситуації - акумуляторна батарея вийшла з ладу, а телефон терміново потрібен. Що робити, бігти в магазин за новою? Якщо такої можливості немає або це недоцільно - можна спробувати включити телефон без акумулятора.

Чи можна включити телефон без акумулятора

Включення мобільного пристрою може знадобитися в екстрених випадках - наприклад, зламався або розрядився акумулятор, а потрібно зробити важливий дзвінок. Також аналогічна ситуація може виникнути, якщо людина купила нове інший мобільний пристрій, а колишнім перестав користуватися. За час бездіяльності акумулятор став непридатним, а його господареві раптом знадобилася інформація, що зберігається на апараті. Не придбавати ж нову батарею на один раз для вже непотрібного телефону.

Ще старі моделі використовуються в деяких охоронних системах, що функціонують із застосуванням дозвону та оповіщення по мобільному зв'язку безпосередньо. Вони змушені постійно працювати і ситуація з раптово розряду акумулятора не допускається.

У всіх цих ситуаціях включення апарату необхідно, але чи можливо? Так, в більшості випадків це можливо, однак бажано при цьому хоча б мінімально розбиратися в техніці і електриці.

Важливо! Перед тим як приступити до виконання одного з методів включення без акумулятора, слід ознайомитися з інструкцією до мобільного пристрою. Необхідно знати максимальні напруга і струм, допустимі для цієї моделі.

Методи включення телефону без акумулятора

Існують різні варіанти, як запустити телефон без акумулятора:

  1. Через окремий роз'єм живлення. У деяких старих моделей існує окремий роз'єм живлення. Якщо це так, можна спробувати підключити через зарядку до електромережі. Все вийде, якщо струм йде не через акумулятор, а безпосередньо.
  2. Через блок живлення підвищеної потужності. Якщо перший метод не спрацьовує, або апарат починає працювати нестабільно, варто підібрати підходящий адаптер більш високої потужності. Однак діяти слід обережно, щоб не переборщити з напругою.
  3. Через кабель іншого розміру. Зустрічаються поради замінити кабель БП на інший з меншою довжиною і більшим перерізом.

Попередні способи можуть спрацювати зі старими стільниковими телефонами. Стануть в нагоді вони і при підключенні охоронних систем, в яких використовуються такі пристрої. Відносно сучасних смартфонів такі способи не застосовуються, оскільки у них ланцюг харчування по іншому. Підключивши телефон до електричної мережі, комп'ютера або ноутбука, харчування надходить спочатку на акумулятор, а від нього потім вже на телефон. Тому включити смартфон зі зламаною батареєю підключивши його до мережі не вийде.

Як включити сучасний смартфон без акумулятора

Щоб здійснити підключення телефону сучасної моделі, знадобиться адаптер живлення з номінальною напругою 3,4-4,5 вольта і силою струму до 2 Ампер із захистом від короткого замикання, мультимера, два дроти, спеціальні затискачі (крокодильчики), або паяльник, якщо планується використовувати телефон таким чином постійно.

Порядок роботи:

  1. Вимкнути апарат і вийняти акумулятор.
  2. Визначити, де знаходяться позитивний і негативний контакти на висновках смартфона. Для цього можна подивитися їх на батареї (зазвичай вони підписані) або заміряти мультимера.
  3. Дотримуючись полюса, під'єднати до контактів смартфона дроти від адаптера. Зробити це можна прикріпивши до клем затискачі або просто припаявши. Перший спосіб підійде, якщо потрібно скористатися апаратом один-два рази. Другий - якщо пристрій буде використовуватися постійно, наприклад в охоронній системі.
  4. Включити адаптер і смартфон.

Не допускається залишати оголені дроти, так як це може призвести до короткого замикання та пожежі.

Як обійти захист від підключення телефону на пряму

Однак якщо в смартфон використовується модуль обміну даними з джерелом живлення, який працює тільки при зіткненні з акумулятором, цей спосіб не спрацює. В цьому випадку допоможе розбір апарату і під'єднання адаптера в обхід цієї мікросхеми.

Також можна спробувати зібрати самостійно зарядний блок «обманку» - регульований резистор:

  1. Взяти корпус від непотрібного акумулятора з майданчиком для контактів.
  2. На майданчики припаяти контакти з потрібним саме цього телефону опором.
  3. Інформаційні клеми, розташовані між двома крайніми «робочими», підключити через опір в 20 ком перед останнім контактом до кабелю з негативним зарядом.
  4. Приєднати проведення від БП.
  5. Включити пристрій.

Якщо не спрацює це - не спрацює нічого. Простіше в цьому випадку купити нову батарею. Якщо вона потрібна тільки на один раз, а витрачатися не хочеться, можна пошукати серед знайомих - у кого-небудь обов'язково знайдеться відповідна модель.

Важливо! Під'єднувати адаптер в обхід модуля обміну даними з джерелом живлення варто, тільки якщо ви розбираєтеся в електроніці і вмієте паяти. В іншому випадку є ризик зіпсувати апарат остаточно.

Які можуть бути наслідки для телефону

Намагаючись включити мобільний апарат в обхід акумуляторної батареї, потрібно бути готовими до всього. У разі, коли зберігається на ньому інформація дуже потрібна, то потрібно задати собі питання: чи готові ви ризикувати? Якщо немає, то краще підшукати потрібну батарею і використовувати її. В крайньому випадку апарат разом з батареєю можна буде продати за непотрібністю.

Якщо ж ви готові експериментувати, незалежно від результату, то потрібно врахувати наступне:

  1. Телефон старої моделі, з окремим входом для харчування, живиться безпосередньо від мережі, може працювати нестабільно, з перебоями, і в один прекрасний момент просто вийти з ладу.
  2. При розбіжності потужності і напруги, що подається струму телефон вийде з ладу, аж до того, що починають його буде неможливо, а значить - і витягнути потрібну інформацію - теж.
  3. Неправильними діями можна зіпсувати і придатний адаптер харчування.
  4. Не вміючи паяти і не розбираючись в електроніці, можна зіпсувати апарат, навіть роблячи все правильно і за схемою.
  5. Чи не дотримуючись техніки безпеки, можна завдати шкоди самому собі - паяльником або через оголені дроти під напругою.

Чи не дотримуючись техніки безпеки, можна завдати шкоди самому собі - паяльником або через оголені дроти під напругою

Так що якщо ви не впевнені в своїх силах, краще довірити справу професіоналу або того, хто розбирається в подібній техніці.

Не виключена ймовірність короткого замикання, в результаті якого пристрій може спалахнути.

Для розбираються в техніці та електроніці людей немає практично нічого неможливого. У тому числі і підключення телефону без акумуляторної батареї комусь здасться дрібницею. Однак в будь-якому випадку це пов'язане з певним ступенем ризику - ризику втратити пристрій назовсім. Тому якщо мобільний апарат дуже важливий, потрібно задуматися, чи варта гра свічок.

У Вас був коли-небудь досвід включення мобільного пристрою без акумулятора, розкажіть нам про нього в коментарях, як це було реалізовано, для чого і з яким телефоном. Це допоможе зробити контент на сайті цікавішим і повним.

Що робити, бігти в магазин за новою?
У всіх цих ситуаціях включення апарату необхідно, але чи можливо?
У разі, коли зберігається на ньому інформація дуже потрібна, то потрібно задати собі питання: чи готові ви ризикувати?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов