Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як перевірити батарейку мультиметром

  1. Як правильно виконати виміри мультиметром?
  2. Нетрадиційний спосіб перевірки батарейки
  3. Поради від професіоналів

Наша сеть партнеров Banwar

Мультиметр - це унікальний, незамінний і простий прилад, зустріти який можна в багатьох будинках. З його допомогою проводиться безліч вимірів. Одне з них дозволяє перевірити батарейку мультиметром. Розберемо проведення цього вимірювання більш докладно.

Розберемо проведення цього вимірювання більш докладно

Проблеми, які можна визначити за допомогою приладу:

  • позначити ділянку пориву електропроводки або кабелю, що підводить;
  • перевірити значення напруги в електричній мережі;
  • виконати перевірку наявності фази в розетці або на вимикачі;
  • заміряти рівень опору електропроводки і різного устаткування;
  • зрозуміти чи працює електрична лампочка або прилади;
  • заміряти рівень заряду акумулятора і батарейки;
  • перевірити ємність акумулятора телефону;
  • дізнатися напруга в мережі, для запобігання поломок електрообладнання.

Список можна продовжити, область застосування тестера велика. Але слід відповісти на головне питання.

Як правильно виконати виміри мультиметром?

Роботу можна розділити на кілька етапів:

  • Перевіряємо, без навантаження, рівень залишкового напруги в батарейці. Для цього на шкалі виставляємо вимір напруги. Червоний контакт затискаємо на +, чорний на - і проводимо завмер. Якщо показник буде менше Вольта подальша перевірка не потрібна. Таку батарейку потрібно відкласти, вона розряджена.
  • Перевіряємо рівень заряду за допомогою мультиметра. Це дозволить зрозуміти, чи можна далі використовувати акумулятор. Його ємність можна виміряти за допомогою визначення зарядки акумулятора. Але для батарейки цей метод не підходить. При цьому на неї подають навантаження близько 100 міліампер і вимірюють час падіння заряду до 1 Вольта. Час множимо на значення сили струму і отримуємо величину ємності батареї. На всіх батарейках це значення вказують на корпусі, тому перевіряти ємність і викидати її нерентабельно.
  • Визначаємо навантаження. Для виміру цього значення, яке можна подавати на досліджуваний елемент живлення, потрібно приєднати на + контакту червоний щуп, на - чорний, подаємо навантаження на невеликий відрізок часу. Значення на приладі - це залишкова напруга нашого об'єкта дослідження.
  • При значенні 1,2 Вольта батарею можна ще поставити на пульт управління побутовими приладами. Напруга більше 1,3 Вольта дозволить працювати електронному годиннику, цифровому МП - 3 плеєра. Оптимальне значення 1,5 Вольта. Цей елемент живлення має повний заряд батарейки, буде довго служити споживачам.
  • Перевірити заряд мультиметром, можна застосувавши метод виміру значення Ампераж. Це спосіб, що дозволяє найбільш точно заміряти потужність нашого елемента живлення. Але це ще і метод вимірювання для екстремалів.

Виставляємо на панелі управління значення вимірювання постійного струму, перед цим виставивши найбільш високий показник вимірювання нашого мультиметра.
Потім, на невеликий відрізок часу торкаємося різнополюсних контактів елемента живлення. Тестер видає показання значення величини сили струму. При значенні не вище 4 Ампер, але не нижче 2 Ампер - такий пальчикової батарейкою можна ще довго користуватися в різних приладах і обладнанні. При показанні результатів вимірювання нижче за це значення, але не менше Ампера - її можна сміливо поставити в пульт управління обладнанням будинку.

Важливо. Але такий метод не рекомендується застосовувати - він знижує час використання елемента живлення.

Нетрадиційний спосіб перевірки батарейки

Як перевірити без приладу, заряджений елемент живлення чи ні. Підніміть його на кілька сантиметрів від столу і відпустіть. Якщо батарейка впала - значить, вона розряджена, а якщо залишилася стояти - заряджена. Пояснюється це досить просто. Гель, що знаходиться в алколіновом елементі при розрядці висихає і стає порошком. Центр ваги зміщується і батарея падає. Цей метод цікавий, але науково не затверджений.

Виконання всіх вимірювань вимагає деяких навичок. Тут стануть в нагоді рекомендації від досвідчених фахівців з правильної роботи з приладом, а також по використанню і безпечної утилізації батарейок.

Поради від професіоналів

Нижче наведені основні рекомендації для хорошої роботи домашнього обладнання, питання, пов'язані з утилізацією елементів живлення.

  • Не слід затягувати вирішення проблеми з перевірки, сортування використаних батарей. Вчасно проведені виміри дозволять, при відсутності елементів живлення, тимчасово встановити в побутові прилади і в пульти управління перевірену батарею з достатнім рівнем залишкового напруги.
  • Використовуючи для перевірки тестер - батарейок, акумуляторів в вашому домі зменшиться. Головне не забувати проводити перевірку.
  • У разі неякісної роботи пульта керування устаткуванням, не слід викидати відразу все батарейки. Розряджаються вони нерівномірно, тому провівши перевірку за допомогою мультиметра, можна визначити придатну до роботи, вони можуть ще використовуватися в різних побутових приладах.
  • Не варто залишати в житлових приміщеннях використані, зіпсовані елементи живлення. Особливо небажано залишати пошкоджені батареї в побутових приладах і дорогому обладнанні. При витіканні з пошкодженого корпусу електроліту може бути завдано шкоди не тільки приладу, але і розташованим поруч з ним речей і предметів.
  • Не слід розкривати корпусу елементів живлення. Рідина (гель) знаходиться в ньому при попаданні на шкірний покрив людини викликає ураження хімічним опіком. З цієї причини їх не слід викидати в сміттєпроводи і контейнери.

Електроліт, луг або кислота, що містяться в батарейці, надає шкідливий вплив на оточуючий нас світ. Слід дізнатися місця прийому використаних шкідливих матеріалів і елементів живлення, де після здачі, вони відправляться до місця їх утилізації або переробки.

Використовуючи в домашніх умовах мультиметр для перевірки зарядки батарейки та інших робіт, ви отримуєте можливість економити кошти на покупку елементів живлення і виклик електрика на дім. Тепла і світла вашому будинку.

Як правильно виконати виміри мультиметром?
Як правильно виконати виміри мультиметром?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов