Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати або зробити своїми руками пуско-зарядний пристрій?

  1. Покрокове керівництво по вибору ПЗУ
  2. Інструкція по виготовленню своїми руками
  3. Матеріали та обладнання
  4. Процес складання пристрою
  5. рекомендації
  6. Відео «Виробництво пуско-зарядного пристрою в домашніх умовах»

Наша сеть партнеров Banwar

Кожен автолюбитель хоч раз у житті стикався з проблемою, коли його транспортний засіб не заводиться з яких-небудь причин. Неможливість запуску двигуна може бути пов'язана з непрацездатністю тих чи інших вузлів, а іноді проблема полягає просто в сів акумуляторі. Нижче ви зможете дізнатися, як правильно вибрати пуско-зарядний пристрій для автомобільного акумулятора і як його можна зробити своїми руками.

Покрокове керівництво по вибору ПЗУ

Кожен автолюбитель хоч раз у житті стикався з проблемою, коли його транспортний засіб не заводиться з яких-небудь причин

Портативний пуско-зарядний пристрій для АКБ

На сьогоднішній день в російських авто-магазинах можна зустріти безліч різних передпускових пристроїв від різних виробників. Кожне з них характеризується наявністю тих чи інших функцій, потужністю, а також іншими особливостями. Щоб правильно вибрати пусковий зарядний пристрій для акумулятора автомобіля, необхідно дотримуватися кількох простих рекомендацій.

Коротенько про них:

  1. Функції. В першу чергу, вам необхідно визначитися з тим, чи дійсно ви потребуєте покупці пускового зарядного пристрою з функцією запуску двигуна. Якщо ви розумієте, що вам необхідна така функція, то вибір необхідно будувати безпосередньо з ПЗУ. Якщо ж вам необхідна просто зарядка, яка дозволить заряджати акумулятор автомобіля, то оптимальним варіантом буде вибрати звичайне ЗУ. Такого девайса вистачить для даних цілей, тим більше, що його вартість буде значно нижче в порівнянні з ПЗУ.
  2. Характеристика пускового струму. Далі, визначившись з пристроєм, необхідно приділити увагу характеристиці пускового струму. Такий показник підбирається в залежності від величини пускового струму акумуляторної батареї, встановленої на автомобілі. Слід зазначити, що пускові струми автомобілів з дизельними двигунами значно відрізняються від показників струму в бензинових авто. Найчастіше у продажу можна знайти ПЗУ, які не дозволяють регулювати величину струму, при цьому володіють функцією прискореного або звичайного режиму заряду. Необхідно враховувати, що прискорений режим здійснюється вищим струмом, відповідно, зарядити акумулятор автомобіля можна буде швидше. Проте фахівці не рекомендують використовувати такий режим часто, оскільки це відіб'ється на ресурсі експлуатації АКБ.
    Що стосується звичайного режиму, то він здійснюється з меншим показником струму, але така зарядка займає більше часу. Завдяки роботі звичайного режиму на пластинах повністю розчиняється сульфат, відповідно, це добре відіб'ється на ємності АКБ. Потрібно враховувати, що від ємності акумулятора залежить пусковий струм, який визначає можливість АКБ видавати максимальний струм протягом тридцяти секунд. У будь-якому випадку, характеристики купується пристрої повинні повністю відповідати характеристикам батареї на автомобілі.
  3. Тип пристрою. Наступний крок - необхідно визначитися з типом ПЗУ для свого транспортного засобу. У продажу ви можете знайти як автономні, так і мережеві моделі. Як ви розумієте, автономні варіанти можуть функціонувати без підключення до мережі, їм не потрібно електрику, оскільки вони обладнані вбудованою потужною батареєю. Що стосується мережевих варіантів, то вони можуть функціонувати тільки від мережі. А це означає, що їх експлуатація можлива тільки біля будинку або в гаражі, і то, якщо в ньому проведено електрику.
  4. Наявність додаткового функціоналу і контрольних приладів є важливим моментом. Щоб водій завжди міг знати, як здійснюється процес зарядки, фахівці рекомендують купувати девайси, обладнаним вбудованими вольтметрами або амперметрами. На сьогоднішній день більша частина варіантів моделей дозволяють забезпечити процес десульфатаціі батареї автомобіля. Коли акумулятор функціонує, на внутрішніх його елементах утворюються нерозчинні кристали свинцю, в результаті чого це може стати причиною короткого замикання всередині банок АКБ. Для того, щоб видалити цей наліт і підвищити ресурс експлуатації пристрою, такі кристали можуть руйнуватися в результаті дії струму.
    Також необхідно враховувати, що в сучасних транспортних засобах зазвичай застосовуються свинцево-кислотні або гелеві пристрою. Свинцево-кислотні зустрічаються значно частіше, тому більша частина пускових зарядних девайсів, які ви знайдете в продажу, призначені для роботи тільки з ними. Що стосується гелевих батарей, то для зарядки таких АКБ підходять далеко не всі ПЗУ.
  5. Підбір температури є важливим моментом. Будь-яке пусковий зарядний пристрій для акумулятора автомобіля має певний режим роботи, з цією характеристикою потрібно ознайомитися перед тим, як вибрати девайс. Температурний режим визначає, за яких температурах пристрій зможе завести мотор. Якщо проблема з запуском двигуна в вашому випадку актуальна в зимову пору року, то цю характеристику можна обходити стороною.

ПЗУ для автомобіля

Перед тим, як вибрати девайс, потрібно враховувати, що пристрій купується на довгий час. Навіть якщо сьогодні ви є власником малолітражного автомобіля з АКБ ємністю 60 А / ч, то, можливо, через кілька років у вас буде більш потужне авто з більш потужною батареєю. Тому щоб правильно придбати ПЗУ, бажано брати пристрій із запасом. Якщо ви купите девайс, розрахований на струм в 15 ампер, це дасть можливість заряджати навіть найбільш сильні АКБ.

Яке б ПЗУ ви не вибрали, необхідно враховувати, що на відміну від традиційних ЗУ, ці девайси працюють з великими струмами. Тому завжди при експлуатації необхідно дотримуватися техніки безпеки - дроти завжди підключаються строго - плюс до плюса, мінус до мінуса.

Інструкція по виготовленню своїми руками

При необхідності ви цілком можете зібрати пусковий зарядний пристрій для автомобіля в домашніх умовах своїми руками. Це дозволить заощадити фінансові кошти, однак для збірки своїми руками потрібно мати певні навички. Якщо вони у вас є, то пропонуємо докладну інструкцію (автор відео - Anton Buryy).

Матеріали та обладнання

Отже, якщо ви хочете зробити пусковий зарядний пристрій для акумулятора своїми руками, то в першу чергу потрібно подбати про те, щоб у вас все було під рукою.

Мова йде про наступні матеріали й інструменти:

  • працездатний паяльник з усіма витратними матеріалами;
  • плитка текстоліту;
  • трансформатор, вам буде потрібно знижує пристрій;
  • невеликий вентилятор, можна використовувати від блоку живлення комп'ютера або від корпусу ПК;
  • кабелю високої напруги, переріз повинен бути 2-2.5 міліметра;
  • також будуть потрібні дроти, за допомогою яких ПЗУ буде підключатися до АКБ, ці проводи повинні бути оснащені спеціальними зажимами.

Запит повернув порожній результат.

Зрозуміло, крім цього у вас повинні бути всі необхідні радіодеталі, а також елементи для кріплення.

Процес складання пристрою

Тепер перейдемо безпосередньо до питання складання пускового зарядного девайса своїми руками відповідно до схеми. Схем може бути безліч, можна зустріти десятки різних схем в мережі. Пропонуємо вашій увазі одну з найбільш простих схем, яка дозволить здійснити збірку своїми руками.

  1. Збірка девайса своїми руками здійснюється на плитці текстоліту, яку ви заздалегідь підготували, її розмір повинен бути відповідним. Одним із самих основних і великих за габаритами елементів пускового зарядного пристрою для акумулятора є трансформатор, тому починати ми будемо саме з нього. У плитці текстоліту за допомогою дрилі необхідно просвердлити отвори необхідних розмірів, в які будуть встановлюватися елементи кріплення, а також проводка.
  2. Під час роботи випрямні діоди можуть сильно нагріватися, тому вам необхідно заздалегідь продумати нормальне охолодження для них. Наприклад, для цих цілей можна застосовувати спеціальні залізні елементи охолодження (так звані сорочки). Іноді монтажу металевих сорочок може бути недостатньо для того, щоб забезпечити охолодження випрямних діодів. В цьому випадку вам буде потрібно той самий вентилятор, який ви зняли з корпусу старого комп'ютера або блоку живлення. Якщо такого вентилятора немає, то можна використовувати пристрої відведення тепла від комп'ютерного процесора, радіатор. Щоб пусковий зарядний пристрій, зроблений своїми руками, могло відводити тепло, корпус заздалегідь необхідно облаштувати відповідними тепловідвідними жалюзі.
  3. На думку багатьох автолюбителів, зроблене своїми руками пусковий зарядний пристрій для акумулятора зовсім не обов'язково встановлювати в корпус. Але якщо ви вже зібрали девайс, то хіба складно його облаштувати корпусом? Тим більше, що саме корпус дозволяє захистити зарядний пристрій акумулятора від різних зовнішніх впливів, що особливо актуально, якщо ви плануєте возити девайс з собою в автомобілі. Тим більше, що при роботі з ПЗУ водій буде захищений від впливу струму, а це важливо.
  4. Щоб облаштувати корпус, можна використовувати ящик відповідних розмірів. Наприклад, це може бути корпус від старого настільного комп'ютера. Вам доведеться його трохи доопрацювати, зате в результаті ви отримаєте повноцінне пусковий зарядний пристрій, зроблене своїми руками. Крім того, спереду на комп'ютерному корпусі можна встановити всі індикатори і перемикачі, а також інші компоненти управління. Детальніше про те, як своїми руками зробити регульоване ПЗУ, дізнайтеся з відео. Автор відео valeriyvalki заявляє, що впоратися з таким завданням зможе навіть людина, яка не володіє знаннями в області радіоелектроніки.

рекомендації

Зрозуміло, якщо ви вирішили приступити до такого важливого процесу, то вам захочеться, щоб в результаті зроблений вам девайс прослужив довго і на нього в будь-який момент можна було покластися. Домогтися цього іноді буває складно, особливо якщо у вас немає досвіду виготовлення подібних пристроїв і ви стикаєтеся з цим вперше.

Отже, щоб все зробити своїми руками правильно, необхідно враховувати деякі рекомендації, про них ми розповімо далі:

  1. По-перше, необхідно відповідально підійти до вибору трансформатора. Вам потрібно вибрати такий пристрій, щоб воно володіло хорошим запасом потужності. Якщо девайс більш потужний, то під час функціонування, при заряді АКБ транспортного засобу, він буде менше грітися. Відповідно, ресурс експлуатації такого пристрою буде вищим. У тому випадку, якщо в майбутньому ви раптом вирішите модернізувати своє ПЗУ, зробивши його більш функціональним і, відповідно, більш енерговитратним, то велика потужність також буде вам на руку. Завдяки великій потужності вам не доведеться купувати новий трансформатор або заново його збирати. Пам'ятайте про те, що трансформатор являє собою один з основних вузлів будь-якого ПЗУ. Також потрібно врахувати, що сам трансформатор повинен бути якісним, якщо ви бачите, що його стан плачевний, то краще не використовувати такий елемент для виготовлення ПЗУ. В іншому випадку ви можете навіть нашкодити акумуляторної батареї авто.
  2. Не менш важливим компонентом схеми будь-якого ПЗУ є дроти високої напруги. Купуючи такі дроти, необхідно зробити вибір на користь елементів, що характеризуються відмінною ізоляцією. В першу чергу, ізоляція - це відмінний захист проводки від можливих зовнішніх впливів. Крім того, кабелю високої напруги будуть не так плутатися, як звичайні дроти, а це багато в чому спростить процедуру складання ПЗУ.
  3. Якщо у вас виникла проблема з вибором кабелів для зарядки і підключення до акумуляторної батареї, то цю проблему можна вирішити. Такі дроти можна спорудити самостійно, обрізавши певну частину ізоляційного шару на кабелі, зокрема, в місці підключення до ПЗУ і АКБ. Як кабелю можна використовувати провід з м'якої міді, зрозуміло, на ньому повинна бути відмінна ізоляція, що дозволить уникнути можливих проблем. Коли вам доведеться примусово завести двигун, кабель з поганим перетином почне швидко нагріватися, відповідно, ізоляція також може почати втрачати свої характеристики. В результаті це може стати причиною короткого замикання. Тому відразу подбайте про те, щоб кабелю для запуску мотора були знімними, в даному випадку використання девайса буде більш зручним.
  4. Зверніть увагу на те, щоб вентилятор, який буде виконувати функцію охолодження, був працездатним. Охолодження при роботі пускового пристрою дуже важливо. Якщо ПЗУ буде охолоджуватися належним чином, то про час роботи воно буде перегріватися, відповідно, це може бути чревате певними проблемами.
  5. Якщо з питанням облаштування такої системи ви стикаєтеся вперше, то схему бажано зробити якомога простішою. Підключення занадто складних схем може вас запитати, а якщо якісь дії будуть виконані неправильно, то це може призвести до короткого замикання, що час зарядки АКБ негативно відбитися на стані батареї в цілому. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете правильно виконати всі дії і в результаті отримаєте пристрій, яким можна буде користуватися, то оптимальним варіантом буде покупка нового ПЗУ.

Відео «Виробництво пуско-зарядного пристрою в домашніх умовах»

Детальніше про розробку схеми і створення ПЗУ своїми руками з підручних засобів ви можете дізнатися з відео нижче (автор відео - Evseenko Technology).

Вибачте, в даний час немає доступних опитувань.

Але якщо ви вже зібрали девайс, то хіба складно його облаштувати корпусом?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов