Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як заряджати батарейки: Які можна і Скільки час заряджати

  1. Які батарейки можна заряджати
  2. Чому не можна заряджати звичайні батарейки
  3. Як визначити це батарейка або акумулятор
  4. Як правильно заряджати акумуляторну батарею
  5. Скільки часу потрібно заряджати акумуляторні батареї

Наша сеть партнеров Banwar

У сучасному світі існує безліч пристроїв і акумуляторні батареї - це вже необхідність. Поки одні змінюють одну батарейку за одною, інші просто заряджають акумуляторну. Щоб виріб прослужило як можна довше, потрібно дотримуватися рекомендацій із зарядки, експлуатації та підбирати їх відповідно до вимог приладів.

Які батарейки можна заряджати

Заряджати можна тільки акумуляторні батареї, на корпусі яких це вказано. Заборонено вставляти в ЗУ звичайнісінькі моделі і не важливо якого вони типу - AA або трохи менше.

Заборонено вставляти в ЗУ звичайнісінькі моделі і не важливо якого вони типу - AA або трохи менше

АКБ AA NiСd

Якщо порушити правила безпеки, то будьте готові до:

  • Нічого не станеться, тоді вас можна віднести до щасливчикам;
  • Елемент живлення зашипить і зіпсується;
  • Телефон може перегрітися, загоряння і навіть вибух;
  • Коротке замикання в мережі.

Залежно від матеріалів, акумулятори бувають наступних типів:

  1. Нікель-металогідридний;
  2. Нікель-кадмієвий;
  3. Нікель-цинковий NiZn;
  4. Літій-іонний;
  5. Літій-полімерний.

У нікель-кадмиевого акумулятора є ефект пам'яті, тому його потрібно повністю розряджати і заряджати. У нікель-металогідридного теж є ефект пам'яті, але воно зведене до мінімуму.

Акумуляторні батареї мають схожі з класичними моделями типорозміри:

  • Мізинчикові (AAA)
  • Пальчикова (AA).
  • Дюймовочка типу C.
  • Бочонок або батарейка типу D.
  • Крона або Корунд.
  • 1/2 AA.
  • Велика квадратна.

Таких типорозмірів можуть бути, як батарейки, так і акумулятори через це дуже важливо не переплутати. Варто відзначити, що не буває акумуляторів таблеткового типу, за винятком обмеженої серії для слухових апаратів.

Також існують Li-Ion акумулятори наступних типорозмірів, і їх можна заряджати:

Позначення Висота, мм Діаметр, мм Напруга, В 10180 18 10 3,7 10280 28 10 3,7 10440 (AAA) 44 10 3,7 14250 25 14 3,7 14500 (AA) 50 14 3,7 15270 27 15 3 , 7 16340 34.5 17 3,7 17500 50 17 3,7 17670 67 17 3,7 18500 50 18 3,7 18650 65 18 3,7 22650 тип B 65 22 3,7 25500 тип C 50 25 3,7 26650 65 26 3,7 32600 тип D 61 34 3,7

Тип елемента живлення підбирається під конкретні пристрої. Фотоапаратів підходить AA, а ось для деяких іграшок потрібно бочонок. Найпопулярнішими все ж залишаються 10440, 14500 , 18650 , AA і AAA.

Ємність акумулятора може бути різною від 150 мАг до 6000 мАг. Чим більше ємність, тим дорожче пристрій. Величина ємності вказується на корпусі великими літерами. Чим більше ємність, тим довше зможе пропрацювати пристрій.

Чому не можна заряджати звичайні батарейки

Не рекомендується використовувати ЗУ для зарядки таблеток або будь-яких інших елементів живлення. Якщо на корпусі вказано alkaline ( лужні батарейки ), То і пробувати не варто.

Одноразові елементи мають зовсім інший принцип роботи - від електроліту до електродів надходять іони. Згодом їх запас вичерпується, тоді батарейка сідає. Якщо пропустити струм через звичайну модель, то відновного процесу просто не відбудеться. Наприклад, під час роботи марганцево-цинкових батарейок цинковий електрод розчиниться.

Акумулятори влаштовані так, що показники електролітів і електродів можна повернути до початкового варіанту. Коли таку акумулятор підключають до ЗУ, то з електроліту перетворюються іони кисню і водню. Починається процес відновлення, де водень виступає каталізатором перетворення катода в свинець, а кисень - анода в діоксид свинцю.

Як визначити це батарейка або акумулятор

Перед покупкою варто знати кілька нюансів, які дозволять визначити звичайні батареї від заряджаються:

  1. Зверніть увагу на напис на корпусі. Якщо є ємність, то це АКБ, вона вказується в mah (міліампер) за годину. Чим більше цей показник, тим довше вона прослужить.
  2. Якщо на корпусі є напис rechargeable, то це заряджаються. Якщо ж напис звучить як do not recharge, то проводити підзарядку заборонено.
  3. Зверніть увагу на вартість виробу. Звичайні батарейки обійдуться дешевше акумуляторів. Ціна безпосередньо залежить від показників потужності і циклів перезарядки.
  4. Перезаряджаються батарейки мають більший запас міцності. Служать довго, заряджаються поступово, а ось звичайні елементи живлення перестають функціонувати при підключенні до більш потужних приладів.
  5. Батарейка може похвалитися напругою в ~ 1,5 В, а ось АКБ - ~ 1,2v, ~ 3,7v. У крони в обох випадках буде 9 вольт.
  6. Якщо в маркуванні на корпусі є літери: R, CR, LR і FR, то це батарейка.
  7. Якщо на корпусі в маркуванні присутній: NiCd, Ni-MH, Ni-Zn, HR, ZR, KR, li-ion або li-pol, то це акумулятор.

Дотримуючись простих пунктам кожен може визначити для себе необхідні елементи живлення.

На зображенні зліва акумулятор, так як на корпусі написано: 850 mAh, rechargeable і nickel metal hydride. Справа батарейка, так як на ній написано тільки Alkaline (Лужна).

Як правильно заряджати акумуляторну батарею

  1. Перед проведенням заряджання в домашніх умовах, ознайомтеся з інструкцією до пристрою і рекомендаціями від виробника.
  2. Сучасні акумулятори не володіють ефектом пам'яті, тому займатися розгойдуванням батареї не потрібно. За винятком нікель-кадмієвих (Ni-Cd) АКБ.
  3. Дотримуйтесь температурні режим, якому разі не вставляйте в зарядний пристрій при температурі нижче 5 градусів і вище 50 градусів Цельсія.
  4. Підберіть зарядник спеціально під акумулятори, добре, якщо це було зроблено відразу. Врахуйте, чим повільніше подається заряд енергії, тим краще.
  5. Не залишайте АКБ в ЗУ довше, ніж на добу. Якщо вони не зарядилися, то продовжувати не має сенсу.

Важливо! При зарядці акумулятор буде гріється, це нормально, але він не повинен бути дуже гарячим, якщо Вам здається, що він в ЗУ дуже сильно перегрівається то припинити процедуру.

При зарядці акумулятор буде гріється, це нормально, але він не повинен бути дуже гарячим, якщо Вам здається, що він в ЗУ дуже сильно перегрівається то припинити процедуру

АКБ 18650

Скільки часу потрібно заряджати акумуляторні батареї

Щоб правильно визначити час зарядки акумулятора, використовуйте стандартну формулу:

Х (годин) = 1,4 * Y (мА * ч) / Z (мА), де 1, 4 - коефіцієнт використовується, адже не весь струм переходить в заряд АКБ, можна назвати це знижкою на тепловіддачу.

Частина струму переходить в тепло, тому елемент живлення перегрівається.

Якщо ємністю 2400 мАг, при цьому струм зарядного 150, то за формулою виходить: 1,4 * 2400/150 = 22,4

Для заряду АКБ ємністю 2400 мАг при надходить заряді 150 мАг буде потрібно до 22 з половиною годин. Деякі ЗУ не визначають заряд елементів живлення, напруга подається постійно, навіть якщо батарея вже повністю заряджена. Такий підхід може завдати шкоди батареї, скоротивши її термін придатності або привівши в непридатність через перегрів.

Для того, що б спростити собі життя рекомендується використовувати сучасні розумні зарядні пристрої, які оснащені індикатором заряду. Вони можуть надати інформацію скільки міліампер (мА) було передано в батарею, а так як на корпусі вказано ємність, то методом простого вирахування можна дізнатися на скільки відсотків заряджена батарея. Так само після закінчення зарядки пристрій сам відключиться.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов