Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як використовувати засіб для виведення плям Ваніш, поради господаркам

  1. Склад і форми випуску засобу для виведення плям «Ваніш»
  2. Інструкція по застосуванню «Ваніша»
  3. «Ваніш» для чищення килимів і меблів
  4. Як почистити килим за допомогою «Ваніша»

Наша сеть партнеров Banwar

Плямовивідник «Ваніш» призначений для очищення текстильних виробів від різних забруднень і може використовуватися для прання кольорових і білих речей при низьких і високих температурах Плямовивідник «Ваніш» призначений для очищення текстильних виробів від різних забруднень і може використовуватися для прання кольорових і білих речей при низьких і високих температурах. Виробник зазначає, що замінювати їм звичайні пральні порошки не рекомендується, оскільки цей продукт має підвищену концентрацією активних речовин і підходить тільки для додаткового очищення. Щоб досягти максимального ефекту, перед тим, як користуватися засобом для виведення плям «Ваніш», необхідно уважно ознайомитися з інструкцією.

зміст:

Склад і форми випуску засобу для виведення плям «Ваніш»

Засіб справляється з плямами самого різного походження завдяки своїм складом, в який входить відразу кілька активних компонентів. Їх сукупність забезпечує ефективне видалення не тільки свіжих, але і застарілих плям при будь-якій температурі, навіть при 30 ° С.

Серед складових плямовивідника присутні:

  • відбілювач з активним киснем;
  • аніонні і неіоногенні ПАР;
  • цеоліти (речовини мінерального походження, що розщеплюють жир);
  • ензими (ферменти для видалення харчових плям).

У складі продукту не міститься хлор, що дозволяє йому досить м'яко очищати волокна тканини, зберігаючи яскравість кольору і не надаючи білим речам жовтуватий відтінок. При видаленні плям з кольорового одягу і сумнівах щодо стійкості барвника на тканині бажано заздалегідь випробувати ефект на невеликій ділянці з виворітного боку виробу. для білої білизни випускається спеціальний засіб для виведення плям «Ваніш Кришталева Білизна».

Лінійка для виведення плям «Ваніш» включає кілька форм випуску: Лінійка для виведення плям «Ваніш» включає кілька форм випуску:

  • порошок;
  • рідкий концентрат;
  • гель;
  • гелеві капсули для машинного прання;
  • спрей;
  • активна піна.

Важливо: виробник не рекомендує використовувати порошковий «Ваніш» для виробів з вовни, замші, шкіри і шовку - ензими, що входять до складу продукту, можуть пошкодити їх структуру. Для прання натуральних матеріалів і делікатних тканин підійде гель або рідке засіб, в яких концентрація сильнодіючих речовин нижче, ніж в порошку.

Продукт випускається в різних обсягах. Для зручності дозування все кошти забезпечені спеціальною мірною ложечкою або мірним ковпачком.

Інструкція по застосуванню «Ваніша»

Плямовивідник можна застосовувати для наступних видів забруднень:

  • фруктовий сік;
  • чай та кава;
  • шоколад;
  • вино;
  • жирні плями (рослинна або машинне масло, тваринний жир);
  • йод і зеленка ;
  • декоративна косметика;
  • фарби;
  • плями від трави ;
  • кров;
  • сліди поту та ін.

Дізнайтеся, які підручні засоби можна використовувати для   виведення плям від кетчупу Дізнайтеся, які підручні засоби можна використовувати для виведення плям від кетчупу .

Як відіпрати пляму від марганцівки з одягу і відмити сліди від неї з шкіри рук, ви можете прочитати тут .

Використовувати порошок або рідкий концентрат можна різними способами, все залежить від ступеня забруднення речей і типу тканини. Наприклад, порошок «Ваніш» можна застосовувати в такий спосіб:

  • для замочування: розчинити 1-2 мірних ложки в 5 літрах води і ненадовго замочити білизну;
  • для ручного прання: одну мірну ложку розвести в 10 літрах води, потім приступити до прання;
  • для машинного прання: одну мірну ложку кошти додати до звичайного порошку і прати в потрібному режимі;
  • для видалення окремих плям можна розвести порошок до консистенції пасти, потім нанести на область забруднення, витримати 10 хвилин, після чого випрати річ вручну або в машинці.

Важливо: замочувати кольорову білизну з «Ванішем» рекомендується не більше, ніж на годину, біле - максимум на 6 годин.

Варто також відзначити, що для виведення різних типів забруднень може знадобитися різний час: одні плями вдається вивести тільки після двох-трьох обробок, а інші (особливо свіжі) видаляються дуже легко. Для сильно забруднених речей плямовивідник можна використовувати перед машинної пранням. Для цього спочатку потрібно не кілька днів нанести його на плями, а потім завантажити речі в пральну машину, для закріплення ефекту додавши до порошку одну ложку «Ваніша».

Важливо: засіб ефективний тільки у вологому середовищі, при нанесенні його на суху тканину плями можуть не розчинитися повністю. Перед застосуванням потрібно намочити виріб холодною водою, а потім нанести склад на область плями і залишити приблизно на 15 хвилин.

Докладна інструкція із застосування засобу для виведення плям «Ваніш» присутній на упаковці. Перед застосуванням необхідно ознайомитися зі способами дозування і рекомендованим часом впливу.

«Ваніш» для чищення килимів і меблів

для чищення килимових покриттів і м'яких меблів випускається спеціальна лінійка коштів, до якої входить антибактеріальний шампунь, спрей-плямовивідник і зволожений порошок. Як і інші продукти марки, суміші для чищення килимів ефективні тільки при правильному їх використанні.

Як почистити килим за допомогою «Ваніша»

Крок 1. Перед чищенням килим необхідно пропилососити або пройтися по ньому вологою щіткою, щоб видалити основні забруднення, пил і волосся. Якщо цього не зробити, в результаті на килимі залишаться брудні розводи. Після попереднього чищення килим потрібно просушити.

Крок 2. Приготування розчину для чищення. Плямовивідник розлучається в гарячій воді (близько 40 ° С) в пропорції, зазначеної в інструкції на етикетці: 1 до 9. Занадто концентрований розчин робити не варто.

Крок 3. Далі потрібно збити весь розчин в піну, щоб на дні не залишалося води. Зробити це можна за допомогою звичайної поролоновою губки. У результаті повинно вийти велика кількість щільної піни.

Важливо: очисним ефектом володіє піна, а не сама рідина.

Крок 4. За допомогою губки піна рівномірним шаром наноситься на килим. Якщо на поверхні є застарілі плями, то можна нанести на них трохи рідкого кошти. Піну не потрібно втирати, вона просто повинна залишитися на килимі до повного висихання. Після того як піна осіла, килим потрібно пропилососити.

Крок 5. Щоб остаточно видалити залишки хімічного складу, наостанок рекомендується ще раз почистити килимове покриття вологою щіткою.

Крок 6. Просушити килим. Якщо чистка проводилася згідно з усіма правилами, то для повного висихання знадобиться всього 2-3 години. Для швидкого випаровування вологи бажано відкрити в кімнаті вікна. Якщо після першої чистки на килимі залишилися деякі забруднення, процедуру можна повторити.

Дізнайтеся, як застосовувати   дігтярне мило для шкіри і волосся Дізнайтеся, як застосовувати дігтярне мило для шкіри і волосся .

Як вивести сліди від губної помади з одягу, читайте тут .

Про особливості режиму Делікатне прання ви прочитаєте тут: //o4istote.ru/stirka/osobennosti-delikatnoj-stirki/ .

Виводити плями «Ванішем» можна і на таких поверхнях, як оббивка меблів, автомобільні чохли та інші текстильні вироби. Однак виробник попереджає: для атласу, оксамиту, вельвету і інших делікатних матеріалів цей склад не підходить. Для видалення забруднень на меблів невелику кількість рідкого засобу потрібно нанести на оббивку, залишити на 5-10 хвилин, а потім промокнути пляму сухою тканиною. Цим способом також можна видаляти плями в салоні автомобіля.

Придбати продукцію марки можна в будь-якому супермаркеті і в відділі побутової хімії. Плямовивідник Ваніш коштує приблизно стільки ж, скільки і аналогічні засоби від інших виробників, при цьому він відрізняється широким спектром застосування і досить економічною витратою.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов