Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як вибрати бензиновий генератор для будинку - три категорії бензогенераторов

  1. Який бензогенератор може підійти для вашого будинку?
  2. Однофазний або трифазний?
  3. Як розрахувати електрогенератор?
  4. Скільки палива споживає бензогенератор?
  5. Підключення бензогенератора до мережі вдома
  6. Варіант ручного підключення резерву
  7. Варіант автоматичного включення резерву
  8. Як правильно зберігати бензогенератор?
  9. Підготовка для довготривалого зберігання - консервація
  10. Підготовка до роботи після зберігання - розконсервування

Наша сеть партнеров Banwar

Бензогенератор є оптимальним варіантом для резервного електропостачання і має ряд технічних переваг перед дизельними і газовими аналогами:   Оптимальні габарити і відносно малу вагу при високій продуктивності

Бензогенератор є оптимальним варіантом для резервного електропостачання і має ряд технічних переваг перед дизельними і газовими аналогами:

  • Оптимальні габарити і відносно малу вагу при високій продуктивності. Малопотужні моноблоки дуже зручні для мобільного експлуатації;
  • Простий в застосуванні. Залежно від потужності моделі, запуск може здійснюватися, як електростартером, так і вручну;
  • Завдяки особливій конструкції вихлопної труби, він не створює багато шуму, тому може застосовуватися навіть без шумоизоляционного кожуха;
  • Дуже широкий діапазон робочих температур
  • Стійкість до підвищеної вологості.

Який бензогенератор може підійти для вашого будинку?

Виходячи з особливостей конструкції, для побутового застосування можуть використовуватися три різні категорії:

  • Переносні - до 3 кВт, тільки однофазні. Виконані у вигляді переносного блоку з ручками, мають повітряним охолодженням. Обсяг паливного бака 2-4 літра. Застосовуються для тимчасових будівельних робіт або виїзду на природу. Найпростіші і дешеві.
  • Моноблоки - 3-10 кВт, бувають, як на одну, так і три фази. Конструкція відкритого типу, переважно з повітряним охолодженням. Паливний бак - від 5 літрів. Використовуються, як резервні джерела енергопостачання. Коштують дешевше, ніж стаціонарні;
  • Стаціонарні - від 6 кВт, можуть бути, як на одну, так і три фази. Переважно з рідинним охолодженням. Обсяг паливного бака - від 10 літрів. Застосовуються для енергозабезпечення великих об'єктів, двох або триповерхових будинків.

При виборі необхідно відштовхуватися від основної мети застосування. Так, наприклад, для високоточних приладів існує окрема категорія інверторних генераторів , Які вирівнюють вихідна напруга. Їх навіть застосовують в лікарнях з лабораторіями та телекомунікаційних центрах. Для електропостачання побутової техніки підійдуть і звичайні моделі з вбудованим вольтрегулятором (AVR).

Однофазний або трифазний?

Якщо в домашній електромережі немає трифазних споживачів, найкраще зупинити вибір на однофазної моделі, так як вона може видати всю номінальну потужність в одну 220-вольтів розетку. Крім того, однофазні більш дешеві й економічні, тому їх частіше застосовують в побуті. Єдиний недолік (читати. Особливість) - відсутність можливості електроживлення трифазних споживачів.

Трифазні мають виходи, як з напругою 380 В, так і 220 В, тобто вони можуть живити, як трифазні, так і однофазні споживачі. Але, в них існує додаткова проблема - перекіс фаз. При підключенні до мережі 220 В необхідно, щоб навантаження рівномірно розподілялася на всі три розетки.

Максимально допустимий перекіс в одну сторону - 20%. Наприклад, якщо в домашній мережі вона досягає 6 кВт, необхідно простежити, щоб було розподілено по 2 кВт на кожну розетку електростанції. Якщо на одну дати 4 кВт, а на інші дві - по 1 кВт, то генератор перестане працювати. Крім того, у нього є й інші технічні недоліки:

  • Складність в монтажі;
  • При однофазному підключенні необхідно дотримуватися балансу між фазами;
  • Неефективний витрата палива при харчуванні 220-вольтів споживачів.

Деякі користувачі вибирають трифазні бензогенератори для мережі 220В з розрахунком на майбутнє (мабуть, колись з'явиться трифазна електроплита). Насправді, з технічної точки зору це неправильне рішення і в даному випадку краще все ж зупинити вибір на однофазних моделях.

Як розрахувати електрогенератор?

Перш за все необхідно дізнатися максимальну і мінімальну навантаження, яка можлива в побутової електромережі. І так, припустимо, що для нормальної життєдіяльності на час відсутності електрики Вам необхідно:

устаткування

Навантаження, кВт

холодильник

0,4 кВт

Насосна станція

0,7 кВт

електричний обігрівач

0,5 кВт

електрочайник

1,5 кВт

10 LED ламп по 10 Вт

0,1 кВт

сумарно:

3,2 кВт

Але, деякі прилади, переважно ті, які працюють на електромоторах, на старті можуть споживати пусковий струм в кілька разів вище номінального. Наприклад, серед перерахованих вище пристроїв найбільше його значення в насосній станції. Це означає, що при її включенні в мережу, навантаження зростає на 0,7 × 5 = 3,5 кВт, що вже більше сумарної потужності мережі, при включенні всіх приладів.

Електроприлади з пусковими струмами перевищують номінальний

Пусковий струм в In

холодильник

3,5А

Насосна станція

електричний обігрівач

1,3А

І так давайте розглянемо один сценарій зміни навантаження в електромережі:

  • На старті першої включається насосна станція і потужність різко зростає до 3,5 кВт, потім стабілізується на рівні 0,7 кВт;
  • Підключаємо решта приладів і отримуємо стабільні 3,2 кВт;
  • Після підкачки води, станція автоматично вимикається, після чого потужність падає до 2,5 кВт;
  • Через деякий час вода з резервуару станції витратиться і вона автоматично спрацює, короткочасно збільшуючи навантаження до 2,5 кВт + 3,5 кВт = 6 кВт;
  • Через частку секунди вона знову опускається до 3,2 кВт.

Ось такий цикл ми маємо, якщо не брати до уваги включення-виключення додаткових приладів. Тобто, більшу частину часу потужність коливається в діапазоні 2,5-3,2 кВт і періодично підскакує до 6 кВт.

В даному випадку, при виборі номіналу, необхідно орієнтуватися в першу чергу на стабільний показник 2,5-3,2 кВт, але не можна упускати і пікове значення 6 кВт. Як, правило, більшість електрогенераторів можуть витримувати не більше 10% вище номінальної потужності. Разом, для такого випадку знадобиться вибрати бензогенератор на 5,5 кВт.

Якби електромережу була стабільна і, припустимо, замість насосної станції у нас був би включений комп'ютер, який споживає ті ж 0,7 кВт і з пусковим струмом рівним номінальному, ми мали б таку картину:

  • Першим включаємо холодильник і на страті навантаження зростає до 3,5 × 0,4 кВт = 1,4 кВт, після чого знову стабілізується на значенні 0,4 кВт;
  • Підключаємо інші електроприлади і отримуємо ті ж стабільні 3,2 кВт.

Холодильник видає пусковий струм тільки на старті, після чого він більше не вимикається, а це значить, що все скачки залежать виключно від підключення / відключення додаткових споживачів.

Для ефективної експлуатації рекомендується вибирати електростанцію номіналом на 20% вище. Тому, в даній ситуації оптимальним варіантом буде бензогенератор на 4 кВт.

Скільки палива споживає бензогенератор?

Чим більше потужність генератора, тим більше палива він споживає. Практично всі електростанції в середньому споживають 600 г бензину на 1 кВт * год виробленої електрики. Щільність автомобільного бензину при + 20 ° C - 0,71-0,76 г / см³. Це означає, що один літр палива при нормальній температурі буде важити 710-760 грам. І так, тепер ми можемо розрахувати, скільки буде коштувати експлуатація бензогенератора (а саме витрати на бензин) в якості резервного джерела електропостачання.

бензин

Щільність при + 20 ° C, г / см³

У проблемних українських ЛЕП перебої з електрикою бувають в середньому раз на один або два тижні, при цьому воно може пропадати на 4-5 годин. І так, для посередність результатів давайте візьмемо ситуацію, коли електрику пропадає щотижня (чотири рази на місяць) на 4 години. Разом генератор буде змушений працювати по 16 годин на місяць.

Для розрахунку візьмемо модель з популярним номіналом 5 кВт. За 16 годин роботи, він виробляє: 5 кВт × 16 ч = 80 кВт * год електроенергії. Для його виробництва необхідно палива:

80 кВт * год × 600 г / кВт * год = 48 000 г (48 кг)

У бензогенераторов найчастіше використовується бензин А-92, тому його і беремо до уваги. Разом, в місяць було витрачено палива:

48 кг × 1 л / 0,76 кг (вага 1 л А-92) 63 л.

Станом на листопад 2017 року середня вартість А-92 по Україні 26,8 грн за 1 літр. Таким чином, місячна експлуатація Вам обійдеться в:

63 л × 26,8 грн / л1688 грн.

Але, це результат конкретного прикладу, коли 5-кіловатний генератор працював 16 годин на місяць на бензині А-92. Знаючи ці дані не складно розрахувати вартість години експлуатації в залежності від номіналу пристрою. Так, час роботи представленої моделі буде коштувати: 1688 грн / 16 (годин) = 105,5 грн. На кожен кіловат припадає: 105,5 грн / 5 (кВт) = 21,1 грн.

Тепер давайте розрахуємо скільки буде коштувати експлуатація на А-95. І так, в місяць генератор буде споживати:

48 кг × 1л / 0,75 кг = 64 л.

Вартість А-95 (за листопад 2017 року) 27,53 грн / л, виходячи з цього, щомісячні витрати сягнуть:

64 л × 27,53 грн / л тисячу сімсот шістьдесят дві грн.

На один кіловат номіналу за годину роботи припадає:

Тисяча сімсот шістьдесят два грн / 16 (л) / 5 (кВт) = 22 грн.

Спираючись на отримані дані нескладно вивести таблицю:

Номінал бензогенератора, кВт

Вартість 1 год. роботи, грн (на А-92)

Вартість 1 год. роботи, грн (на А-95)

1 кВт

21,1 грн

22 грн

2 кВт

42,2 грн

44 грн

3 кВт

63,3 грн

66 грн

4 кВт

84,4 грн

88 грн

5 кВт

105,5 грн

110 грн

6 кВт

126,6 грн

132 грн

7 кВт

147,7 грн

154 грн

Як бачите, по вартості між А-92 і А-95 різниця не така вже й велика.

Підключення бензогенератора до мережі вдома

Існує кілька оптимальних способів, виходячи з наявності системи автозапуску. Сама міні-електростанція підключається через спеціальну силову розетку. Як правило, на корпусі є три розетки: дві на 16А (з обмеженням не більше 3 кВт на кожну) і силова на 32 А. З силовий можна «витягнути» всю потужність генератора, тому до неї і підводиться резервна лінія.

У деяких китайських моделях є тільки 2 розетки по 16А. У такому випадку при підключенні їх контакти спаровуються і виводиться загальна резервна лінія.

Варіант ручного підключення резерву

Варіант ручного підключення резерву

Найпростіший спосіб - за допомогою перекидного рубильника, який обов'язково повинен бути трьохпозиційним (1-0-2): 1 - магістральний електропостачання, 0 - відсутність напруги, 2 - резервне живлення. Після того, як вступна лінія буде знеструмлена, Ви можете вручну запустити генератор і перемкнути на нього харчування, а при виникненні аварійної ситуації можете знеструмити весь ланцюг, переключивши рубильник в нульове положення.

Схема досить проста: запасна лінія підключається безпосередньо до перемикача, далі навантаження йде на домашню автоматику і лінії розподілу. Але, тут є один важливий мінус - включення резервної лінії відбувається вручну, так само як і вимикання, тому Вам необхідно самостійно стежити за тим, коли з'явиться напруга у вступному кабелі, щоб побачити чи спрацював запропонований основне електропостачання.

Джерело резервного живлення ні в якому разі не можна підключати безпосередньо до основної лінії, оскільки раптове виникнення напруги в ній спровокує коротке замикання.

Варіант автоматичного включення резерву

Це найбільш універсальний спосіб, який працює тільки з системою АВР. Схема побудована таким чином:

  1. Після зникнення напруги в міській мережі, автоматичний пристрій посилає імпульс на електростартер генератора;
  2. Після запуску і прогріву електростанції, АВР перемикає на резервну лінію;
  3. При надходженні електрики в міську мережу, система знову перемикає електропостачання на основну лінію;
  4. Після перемикання, АВР автоматично глушить бензогенератор.

Після зникнення напруги в міській мережі, автоматичний пристрій посилає імпульс на електростартер генератора;   Після запуску і прогріву електростанції, АВР перемикає на резервну лінію;   При надходженні електрики в міську мережу, система знову перемикає електропостачання на основну лінію;   Після перемикання, АВР автоматично глушить бензогенератор

Незважаючи на таку високу вартість, дана схема є найбільш ефективною, так як при перебоях резервне електропостачання подається вже через кілька хвилин (не моментально, тому що ці пару хвилин потрібні для прогріву двигуна).

Як правильно зберігати бензогенератор?

Час від часу виникає період, коли генератор буде довготривало не працювати. Наприклад, якщо він використовується на дачі в літній час, а взимку там ніхто не живе. Пристрій потрібно підготувати для зберігання на зимовий період, щоб навесні знову запустити. Дотримуючись чітко встановленого алгоритму можна зберегти його технічний стан і збільшити термін експлуатації.

Підготовка для довготривалого зберігання - консервація

Для цього проводиться консервація, яка проходить в кілька етапів:

  1. Зливаємо паливо з бака;
  2. Акуратно зливаємо масло в посуд відповідного обсягу;
  3. Ізолюємо бензобак від попадання вологи плівкою з фольги або поліетилену;
  4. Вливаємо шприцом 7-10 г масла під свічку і провертає двигун ручним стартером;
  5. Знімаємо свічку і чистимо її або змінюємо на нову;
  6. Провертає стартером поршень до межі і фіксуємо у верхній мертвій точці;
  7. Перевіряємо повітряний фільтр, при необхідності його краще замінити;
  8. Якщо в конструкції передбачений акумулятор, знімаємо його і пакуємо окремо;
  9. Пакуємо корпус в ящик або поліетиленовий мішок для зберігання.

Приміщення повинно бути сухим, а температура не нижче 0 ° C, щоб на корпус не намерзала волога. Крім того, перед упаковкою рекомендується ретельно перевірити його на наявність подряпин і проявів корозії (проступания іржі). Проблемні місця потрібно змастити тонким шаром моторного масла. Якщо десь залишилася бруд, її необхідно очистити стисненим повітрям (це можна зробити компресором або звичайним балоном стисненого повітря), а забруднені місця протерти сухою ганчіркою або губкою.

По завершенню всіх операцій електрогенератор буде повністю готовий для довготривалого зберігання.

Підготовка до роботи після зберігання - розконсервування

Дана процедура також передбачає встановлений порядок дій:

  1. Спочатку протираємо корпус і деталі від пилу. Це можна зробити за допомогою того ж компресора або сухий матерії;
  2. Встановивши генератор на рівну поверхню, оглядаємо стан гумових шлангів і інших видимих ​​деталей;
  3. Перевіряємо повітряний фільтр. При необхідності його потрібно почистити або замінити;
  4. Робимо мастило двигуна, для цього знімаємо свічку і в отвір шприцом заливаємо 7-10 г, після чого провертає ручний стартер;
  5. Перевіряємо свічку на наявність нагару, при виявленні краще її замінити на нову;
  6. Робимо пробний пуск. Для цього запускаємо бензогенератор і протягом 5-10 хвилин подаємо на нього номінальне навантаження. Перевіряємо роботу вимірювальних приладів (вольтметр, лічильник мотогодин).
  7. Після зупинки перевіряємо наявність течі масла або палива, а також не виявився чи специфічний запах горілої проводки (при довготривалому зберіганні існує ймовірність відсиріння обмотки на проводах).

Якщо під час перевірки жодних дефектів і ознак неправильної роботи не було виявлено, значить все готово до повноцінної експлуатації.

Як правило, рекомендації по консервації для тривалого зберігання і підготовки до запуску вказані в технічних документах і можуть відрізнятися від загальних. Це викликано технічними особливостями деяких моделей. Але, тим не менше, дотримуючись їх, можна зберегти ефективність і тривалий термін експлуатації пристрою.

Який бензогенератор може підійти для вашого будинку?
Однофазний або трифазний?
Як розрахувати електрогенератор?
Скільки палива споживає бензогенератор?
Який бензогенератор може підійти для вашого будинку?
Однофазний або трифазний?
Як розрахувати електрогенератор?
Скільки палива споживає бензогенератор?
Як правильно зберігати бензогенератор?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов