Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підключити автомагнітолу будинку без блоку живлення. Відмінність комп'ютерних блоків живлення формату AT від ATX. Вимоги до акустики.

  1. Який блок живлення потрібен для автомагнітоли?
  2. Керівництво по підключенню
  3. Інструменти і матеріали
  4. етапи
  5. Висновок
  6. Відео «Як підключити автомагнітолу через комп'ютерний джерело живлення»

Наша сеть партнеров Banwar

У вас адже по-любому завалялася стара магнітола де-небудь в гаражі і на додачу до неї пара колонок, так адже? ;-)

Чому б не зробити музику в гараж? Можна до ранку танцювати під улюблені хіти і ніхто вас не дорікне, що ви заважаєте спати сусідам.

Так, питання вирішується за допомогою невеликого автомобільного акума. Але його робота обмежена за часом, так і заряджати його кожен раз, ну вже вибачте. Тому в даній статті піде мова про те, як же зібрати своїми полукорявимі рученятами найпростіший високостабілізірованний блок живлення для магнітоли, що працює від мережі 220 Вольт.

Отже, наше головне завдання - отримати з змінної напруги 220 Вольт, яке у вас в розетці, постійна напруга в 14 Вольт. Думаю, завдання зрозуміле. Але є маленьке АЛЕ: магнітола + колонки + гучність на всю котушку = дуже енергоспоживаюче пристрій. Тобто вона у нас буде жерти силу струму в кілька Ампер. За моїми вимірами середнє значення - це 1,5-2,5 Ампера, а при глибокому басі і все 5 Ампер. Потужність "стрибає". Все залежить від того, як ви виставите еквалайзер на магнітоли.

Отже, нам треба створити такий пристрій, який би тримав напругу в певному діапазоні - тобто від 13 і до 14 Вольт і видавало силу струму, яка потрібна для нашого мафон.

Отже, схему в студію!


Але ... почекайте-ка. Чимось нагадує ця схема ту саму схему Простого блоку живлення. Ну да, це і є та сама схема ;-). Просто тут є свої нюанси. Головним козирем в цієї схеми є регулятор стабілізатор LM350 або LM338. У чому ж фішка цих стабілізаторів? І чому ми замінили стару добру LM317?

Отже, шукаємо даташіта (це технічні описи радіодеталькі) на стабілізатори LM317, LM350 і LM338. Я знаю, що ви всі ледарі, так що я за вас вже постарався і знайшов їх головні параметри:

LM317 - може видати силу струму в навантаження, і при цьому не колихнуть яскравим полум'ям, де то 1,5 Ампера. Чи не ... це замало.

LM350 - може видати в навантаження силу струму в 3 Ампера. Ммм, вже краще.

LM338 - може видати в навантаження струм порядку в 5 Ампер! Ну це вже реально потужна штука!

Але знову ж таки є одне АЛЕ: все стабілізатори повинні встановлюватися на радіаторі, інакше вони здохнуть від перегріву. У даташіте пишуть, що вони захищені від Короткого замикання і перегріву, але я щось все одно не довіряю цим захистах. Якщо вже коротнет, то при силі струму в 5 Ампер, я думаю, микруха полетить на той світ до горілим транзисторів.

Для потужних блоків живлення знадобиться потужний діодний міст. Тому краще взяти діодний міст КВРС5010


який можна дешево купити на Алі за цим посиланням. Якщо все-таки душить жаба, то можна зібрати з потужних діодів, які все одно доведеться купувати, що обійдеться дорожче.

Настав час перевірити всю цю справу на практиці. Думаю, ви самі розумієте, що блоки живлення я збирав з підручних матеріалів. Насамперед я знайшов майбутню заготовку під плату і видер звідти всі зайві радіодеталі.


Насамперед я знайшов майбутню заготовку під плату і видер звідти всі зайві радіодеталі

Дуже до речі виявилися чотири діода, ті що зліва внизу, два кондера пристойною ємності і радіатор вгорі праворуч. Якраз, то що нам треба!

Отже діоди КД203А. Можна будь-які інші, аби витримували проходить через них силу струму. Плату я переробляти не став, і залишив ці діоди.


Кондери один на 2000мкФ, інший на 100мкФ. В принципі, чим більше в ємності кондер після діодного моста, тим краще. 2000 мкФ, думаю, цілком достатньо. Дивимося, щоб напруга на кондерах не перевищувало напруга, яке на них написано. У моєму випадку я взяв кондери, які можуть спокійно працювати в ланцюгах до 50 Вольт.



Наступним кроком треба підібрати ПОТУЖНИЙ (!) Трансформатор на 220 -----> 15-25 Вольт. Не здумайте ставити туди транс від ваших радіоприймачів, китайських іграшок та іншої дрібної апаратури. Коротше кажучи, чим більше транс за габаритами, тим краще. У нас на роботі купа цих трансів, тому питання з підбором потрібного трансформатора відразу відійшов в сторону:


Насамперед дивимося на паспортні дані трансу. Отже, тут все елементарно. Там, де найбільше витків і є первинна обмотка. Далі підключаємо цю первинну обмотку до мережі 220 Вольт і міряємо напругу на вторинних обмотках. Дивимося, де є напруга, яке нас влаштує (ну тобто від 15 і до 25 Вольт).

Транс підібрали, залишилося підібрати мікросхему. Так як цей блок живлення я робив на невеликі колонки, значить, магнітола буде їсти мало сили струму. Думаю, не більше 3 Ампер. Тому буде юзати стабілізатор LM350:


Тому буде юзати стабілізатор LM350:

Це у нас найважливіший радіоелемент в схемі, тому треба ретельно підготувати йому місце. Для цього беремо мелкозернистую шкурку нулівку і зачищаємо для нашого стабілізатора посадочне місце:


Для цього беремо мелкозернистую шкурку нулівку і зачищаємо для нашого стабілізатора посадочне місце:

Змащуємо LM-ку теплопроводящей пастою КПТ-8


Змащуємо LM-ку теплопроводящей пастою КПТ-8



Потім беремо в руки паяльник і навісним монтажем споює схему. Через годинку у нас плата перетворюється в потужний блок живлення! Після того, як я отримав необхідну напругу на виході, замість змінного резистора, який за схемою 6K8, я упаяв туди постійний резистор, щоб випадково замовників не крутонули крутилку змінного резистора і не збили напруження.


На виході я отримав десь 13,7 Вольт. Думаю, цього цілком вистачить, щоб розгойдати пару невеликих колонок.


Давайте спробуємо запалити лампочку на 12 Вольт


Подаємо на неї напругу і вуаля!


Ну все, чіпляємо магнітолу до блоку живлення. Жовтий і червоний провід магнітоли на "+", а "-" на чорний провід магнітоли або на крайняк прямо на її корпус.

Але що якщо вам захотілося зробити автопаті з корешами прямо в гаражному кооперативі з блекджек і повіями? Зрозуміло, ви вже будете розгойдувати великі басові колонки, а отже, потрібен блок живлення Помічна. Для цього якраз нам і потрібно стабілізатор LM338, але до нього на додачу також потрібен і пристойний важкий транс. Напруга краще все-таки виставляти в межах 14 вольт, так як при гучної музики воно буде просідати. Все, звичайно ж, залежить від трансу і від басових колонок. Про те, чому просідає напруга, можна почитати в статті Робота трансформатора.

Я зробив таких 4 блоки живлення. Один блок живлення розгойдує магнітолу з басовими динаміками, інші розгойдують теж пристойні колонки. А чи не простіше було використовувати простий випрямляч, з яким заряджають акумулятори? На деяких випрямлячах, особливо на самопальних, напруга має пульсації, що в кінцевому підсумку і вплине на якість звучання. У динаміках буде чути фон. Фон - це сторонній звук, який заважає звучанням. А наш блок живлення має на виході чисте постійна напруга, тому звук у нас буде чистий і потужний ;-)

В даний час вже нічого не треба придумувати. Досить купити готовий модуль і на його базі зібрати блок живлення для магнітоли. Такий модуль коштує від 4 $ і за якістю і енерговитратами буде навіть краще, ніж вищеописаний блок живлення:


Такий модуль коштує від 4 $ і за якістю і енерговитратами буде навіть краще, ніж вищеописаний блок живлення:

Глянути і купити можна по

Інструкція

Скористайтеся для підключення автомобільної магнітоли до комп'ютера звичайним блоком живлення. Для цього відріжте стандартний роз'єм DIN, який призначений для підключення магнітоли до автомобіля, оголити дроти, щоб приєднати їх до «домашнім» контактам. Підготуйте дроти, щоб підключити акустичну систему, а також дроти для живлення автомобільної магнітоли.

Підключіть магнітолу до блоку живлення, для цього вам знадобиться блок на 300-350 ват, який має струм по лінії +12 В не менше, ніж 12 ампер. Максимальний струм по лінії +5 В, а також по інших лініях значення для підключення магнітоли до ПК, не має. Найзручнішим для того, щоб підключити автомобільну магнітолу до ПК, є роз'єм, який використовується для під'єднання жорстких дисків.

Відріжте його і припаяйте до контактів магнітоли, або сконструюйте перехідник, щоб можна було в подальшому використовувати блок живлення в комп'ютері. Щоб запустити блок без материнської плати , Скористайтеся великим роз'ємом, який і використовується для підключення до неї.

Заблокуйте землю з зеленим контактом - тоді блок живлення запуститься і подасть напругу по всьому проводам. Якщо контакт розімкнути, відбудеться вимкнення. Використовуйте звичайну шпильку, щоб включити блок. Приєднайте її в отвори. Якщо в блоці живлення присутній вимикач, що не виймайте шпильку. В цьому випадку для включення / виключення живлення можна користуватися даними вимикачем. Припаяйте всі необхідні колонки.

Сконструюйте колонки з автомобільних динаміків, для цього купите будь динаміки, не надто важкі. Далі знайдіть або зробіть коробку з дерева, з товстими стінами, пропиляєте під динамік отвір, пофарбуйте її лаком. Або скористайтеся коробкою з твердого картону. Вставте динамік в картон і підключіть до його отвору автомагнітолу.

У складній операції по збірці комп'ютера, як може здатися деяким користувачам, насправді, важко засвоюваних речей абсолютно немає. Комп'ютер створювався людиною і призначений тільки для людини. Більш тісне знайомство з усіма складовими дозволить збільшити рівень досвіду в збірці.

Вам знадобиться

  • Системний блок, блок живлення, викрутка «+»

Інструкція

Використовуючи викрутку, постарайтеся акуратно викрутити всі гвинти, які тримають бокові кришки системного блоку . Після того, як будуть всі кріплення вивінчени, зніміть бічні кришки системного блоку.

Якщо поставити перед собою системний блок бічною стороною, то блок живлення буде кріпитися в верхньому лівому кутку на чотири гвинта-самореза. Візьміть однією рукою блок живлення, іншою рукою викрутку. Закріпіть блок живлення і вкрутити саморізи.

Блок живлення закріплений, залишається підвести всі кабелі. На корпусі блоку живлення можна помітити вихід кабелю, що складається з великої кількості проводів. Від блоку живлення до материнської плати йде основний провід. Підключіть його до материнської плати. Роз'єм великого розміру, тому заплутатися просто неможливо, а також не так вставити (в корпусі штекерів є пази).

Інші проводи приєднуються до абсолютно інших пристроїв, таким, як CD / DVD-привід, жорсткий диск і т.д. Після виконання цієї операції, зберіть корпус системного блоку, встановивши на місце бічні кришки.

Магнітоли бувають ОДНОБЛОКОВОМУ і двохблокові (1DIN і 2DIN). Європейці пропонують розміру 1DIN, а японці, корейці та американці 2DIN.


У комплекті з автомагнітолами йдуть рамки. Вони і кріпляться до панелі консолі авто. Спочатку знімаємо рамку з корпусу автомагнітоли, встановлюємо в передбачене для магнітоли місце і вигинає металеві пелюстки на рамці, так, щоб рамка надійно трималася в гнізді. Після цього підключену магнітолу вставляємо в це саме місце до клацання.


Для того, щоб магнітолу демонтувати, потрібно розтиснути пелюстки і витягти магнітолу.


Коротко про головне:

Якщо все ж у Вас не виходить зробити це самостійно, то пам'ятайте, що є сервісні центри, які пропонують такого роду послуги.

Важливо. Перед початком роботи обов'язково скиньте мінусову клему акумулятора !!!

Відео по темі

джерела:

  • як правильно підключити автомагнітолу

практично кожен персональний комп'ютер оснащений вбудованим динаміком, а на материнську плату досить часто інтегрується звуковий пристрій . Але для того щоб отримати повноцінне відтворення звуку, ви можете підключити динаміки. Також ви можете використовувати мікрофон і навушники, щоб записувати і відтворювати кліпи. Всі перераховані пристрої підключаються до комп'ютера за допомогою спеціальних роз'ємів, розташованих на задній панелі системного блоку.

Інструкція

Всі звукові роз'єми виготовляються за стандартом mini-Din. Це стандартний тип роз'ємів для комп'ютера. Якщо ваші динаміки не використовують такі роз'єми, то вам необхідно придбати перехідники, які продаються в будь-якому спеціалізованому магазині.

Хороший чистий звук вітається не тільки під час запису музики, але і при прослуховуванні її будинку, в гостях або навіть в машині. Останнім часом аудіоринок балує нас великою кількістю витонченість, які здатні прищепити любов до якісного звучання музики. Але якість, як відомо, коштує грошей. При виборі звукоізвлекающей техніки необхідно зробити упор на оптимальне співвідношення ціни і якості. Також можна спробувати зробити короб самостійно, якщо ви збираєтеся купити кілька динаміків, наприклад, для автомобіля.


Вам знадобиться

  • дошка МДФ (22 мм), два динаміка.

Інструкція

Перед тим як пиляти МДФ, розрахуйте кількість матеріалу, яке вам знадобиться. Ця одиниця буде залежати від величини ваших динаміків. Для обчислення цього значення скористайтеся програмою JBL Speakershop. Для обліку всіх розмірів майбутнього короба використовуйте під час роботи програму Volume Box Calculator.

Після нанесення розмітки на лист МДФ виконайте розпилювальні роботи, скориставшись циркулярною пилкою або лобзиком. Поставте разом 2 стінки майбутнього короба для виконання їх сполуки: просвердлите невеликі отвори, потім вкрутіть саморізи. Повторіть цю процедуру для всіх, хто лишився стінок короба.

Конструкція нашого короба в розрізі повинна нагадувати квадрат з діагональним зрізом, тому під верхню дошку необхідно зробити невеликий скіс. Візьміть лінійку і призначте її до двох бічних стінок, намалюйте лінії скоса. За допомогою електрорубанка створюєте скіс. В крайньому випадку, можна скористатися звичайним рубанком.

Після виконання скоса необхідно перевернути короб на лист МДФ і окреслити лінії, за якими ви будете вирізати верхню кришку. Тепер те ж саме з бічними стінками короба: ставимо короб на бік, відзначаємо і вирізаємо. Залишається з'єднати всі частини конструкції, зв'язавши їх саморізами і столярним клеєм (для міцності).

Відзначте на коробі розміри динаміків і виріжте кругові отвори. Можна тут же обтягнути тканиною, а потім вставити динаміки в короб.

Акустичні системи - спеціальні пристрої для відтворення звуків - можуть бути широкосмуговими (з одного головкою) і багатосмуговими (дві та більше головки). Пристрій являє собою панель - акустичне оформлення і вбудовані в нього випромінюють головки (зазвичай рухливі). В підключених акустичних системах все головки активізуються одним підсилювачем, після особливого розділення каналів всередині вони отримують кожна свій сигнал.


Інструкція

Акустичні системи бувають пасивні (випромінювач + кросовер) і активні (що містять також підсилювач потужності). Активні частіше використовуються для комп'ютерів, озвучування малих концертних майданчиків, диско-барів, в студіях. Пасивні ж використовуються в комерційних цілях для оформлення свят та на великих майданчиках.

Ознайомтеся зі схемами підключення, які додаються до підсилювача / приймача. Не поспішайте, особливо якщо підключаєте систему вперше, адже невірні дії і поспішність можуть призвести до короткого замикання в ланцюгах навантаження підсилювача / приймача і стати причиною виходу його з ладу.

Розрізняють три типи підключення: зовнішнє, приховане, бездротове. При зовнішньому рекомендується найкоротший підключення підсилювача до АС. Для підключення оголити кінці кабелів.

Після підключення обов'язково переконайтеся, що всі провідники акуратно закриті термоусадкой, а також контакти провідника з панеллю підсилювача / приймача. Протестуйте акустичну систему на малій потужності.

Відео по темі

Багато хто використовує комп'ютер як музичний центр: з його допомогою можна слухати музику з дисків, завантажувати її з безкоштовних інтернет-ресурсів або просто слухати інтернет-радіо. При цьому можна використовувати навушники, спеціальні зовнішні комп'ютерні колонки або вбудовані (в деяких моделях ноутбука). Однак такий інтерфейс не задовольняє завзятих меломанів: ідеальне звучання виходить тільки при використанні професійної музичної техніки. Тому багато користувачів підключають до свого комп'ютера колонки від музичного центру.


Вам знадобиться

  • шнур-тюльпан, що з'єднує музичний центр з колонками і комп'ютер ( «тюльпан» - загальноприйнята назва для даного інтерфейсу, з ним знайомі всі продавці аудіотехніки, комп'ютерних аксесуарів і радіотоварів).

Інструкція

Шнур-тюльпан можна купити в спеціалізованих магазинах: в місцях продажу комп'ютерів, побутової техніки, електро- і радіоінструментов, в деяких музичних магазинах. При його покупці необхідно знати марку свого музичного центру, оскільки роз'єми шнура підбираються саме під габарити музичної техніки.

Важливо звернути увагу, що найчастіше до комп'ютера під'єднуються не власними, а музичний центр з підключеними колонками. При цьому один кінець шнура-тюльпана вставляється у вхід музичного центру (він унікальний у кожного виробника, його місце розташування залежить від конкретної моделі музичного центру).

Другий роз'єм шнура-тюльпана має стандартний вихід: такий же, як і у будь-яких навушників, комп'ютерних колонок і т.д. Його потрібно вставити в спеціальне місце на комп'ютері, призначене для входу навушників. Коли ви використовуєте цей шнур, вбудовані в комп'ютер колонки автоматично відключаються.

Зверніть увагу

Деякі продавці рекомендуються Вдосконалення шнур-тюльпан з золотим напиленням. Смороду стверджують, что именно такий вигляд провідника дозволяє відтворюваті музику без сторонніх шумів. Така якість, Звичайно, коштує набагато дорожча звичайна дроту. Однак будьте пильні: золоте напилення дійсно позитивно позначається на якості звуку, але розрізнити подібні нюанси можна тільки при використанні спеціальної професійної техніки. У домашніх умовах різниця буде непомітна, а переплата значна.

Отже, ви захотіли насолодитися всіма можливостями мультимедіа, які надає ваш комп'ютер. Для цього якнайкраще підійде 6-канальна акустична система. Дійсно, вона значно збагатить ваші враження від ігор і фільмів. Більшість сучасних вбудованих звукових карт підтримує 6-канальний звук, але перед покупкою аудіосистеми все одно необхідно це перевірити.


Якщо ви любите музику і хочете повноцінно насолодитися нею вдома в хорошій якості, то будь-який сучасний музичний центр може замінити проста магнітола. Все, що потрібно - правильно підключити її до домашньої аудіосистеми і комп'ютера. У підсумку можна домогтися відмінного звучання, яке не поступається ні по чистоті, ні за якістю дорогим спеціалізованим системам. У цій статті розберемося, як підключити магнітолу до комп'ютерного блоку живлення самостійно. Давайте ж почнемо. Поїхали!

Щоб зробити у себе вдома хорошу аудіосистему зовсім необов'язково витрачати багато грошей. Іноді можна просто скористатися автомобільної магнітолою

Великою перевагою цього пристрою є те, що в ньому реалізована можливість ручного налаштування низьких / високих частот, на відміну від багатьох аудіосистем, в яких є тільки набір стандартних налаштувань . Зрозуміло, магнітолу необхідно підключити до джерела живлення. Їй необхідно 12 В основного напруги плюс 5 В для збереження налаштувань і радіостанцій. Придбати БП спеціально для цієї мети нескладно. Проблема полягає в тому, що подібні БП мають досить високу ціну і можуть обійтися вам на порядок дорожче самої магнітоли. На щастя, можна легко вийти з цього неприємного становища, скориставшись блоком живлення комп'ютера.

Насамперед потрібно підготувати дроти автомагнітоли до підключення. Для цього необхідно відрізати DIN-роз'єм, за допомогою якого виконується підключення пристрою до автомобіля. Після цього оголити дроти.

Щоб підключити автомагнітолу до блоку живлення, можна використовувати будь-який роз'єм, однак, найбільш підходящим для цього вважається роз'єм для жорстких дисків . Найбільш очевидний підхід - відрізати роз'єм, а потім спаяти контакти, але краще зробити все більш зручно, а саме - зробити спеціальний перехідник, який дозволить використовувати БП в подальшому для ПК.


Розберемося з проводами і їх призначенням:

  • Червоний - несе напругу в 5 В;
  • Жовтий - має напругу 12 В;
  • Чорний - мінус (земля).

Перш ніж починати щось робити, потрібно обов'язково відключити блок живлення від мережі. Крім цього, не буде зайвим виконати примусову розрядку високовольтних електролітичних конденсаторів вхідного випрямляча. Робиться це в такий спосіб - паралельно контактам конденсатора підключіть буквально на пару секунд резистор (100-200 кОм). При цьому не тримайте резистор пальцями, щоб не отримати удар струмом. Робиться це для того, щоб позбутися від залишкового заряду в конденсаторі, який може бути небезпечний у разі випадкового дотику до висновків.

Щоб виконати запуск БП без материнської плати, використовуйте найбільший роз'єм, призначений якраз для цього. Якщо замкнути мінус і зелений контакт, який відповідає за запуск блоку живлення, ви включите БП. При розмиканні - вимкніть. Для цього можна скористатися простою шпилькою. Червоний дріт магнітоли з маркуванням ACC необхідно скрутити разом з жовтим проводом 12 В.

Наступний крок - зробити домашню колонку з Автодинамик. Купіть якісь динаміки, які припадуть вам до душі. Важливо, щоб вони не були важкими. Наприклад, це можуть бути динаміки з автомобіля. Тепер потрібна коробка, в яку буде поміщений динамік, щоб створити повноцінну колонку. кращим рішенням буде виготовити її з дерева, вирізавши отвір під динамік, але, якщо ви не бажаєте стільки з цим возитися, скористайтеся звичайною картонною коробкою. Тільки підберіть коробку з більш щільного картону. У разі, якщо сама коробка буде дуже маленькою, а їй стінки занадто тонкими, то в результаті не буде ніякої захисту від протифази, що стане причиною відсутності басів.

Для домашнього використання відмінно підійдуть автомагнітоли, до яких в комплекті йде пульт дистанційного керування . У машині він ні до чого, а от удома дуже стане в нагоді.

Ось так просто можна підключити автомагнітолу до блоку живлення комп'ютера. Тепер ви самостійно зможете створити вдома відмінну аудіосистему для прослуховування музики. Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття і діліться з іншими користувачами своїм досвідом у виконанні подібних операцій.

Використовувати для автомагнітоли комп'ютерний блок живлення (БП) - тема досить актуальна. Природно, з функцією електроживлення добре справляється акумулятор. Але його доводиться часто заряджати, якщо постійно користуватися пристроєм. Джерело живлення від комп'ютера допомагає вирішити кілька проблем. У статті розглядається, який блок краще вибрати і як.

У статті розглядається, який блок краще вибрати і як

Який блок живлення потрібен для автомагнітоли?

Щоб магнітола працювала через комп'ютерний БП, потрібно, перш за все, підібрати підходящий джерело, за допомогою якого вона буде харчуватися. Для цього підійде блок формату АТ або АТХ.

Можливий будь-який варіант:

  • взяти свій старий комп'ютер і витягти з нього джерело живлення;
  • купити на радіоринку дешевий б / у блок;
  • відремонтувати несправний;
  • зібрати БП своїми руками.

Блоки АТ і АТХ відрізняються наступним:

  1. Найчастіше у АТ немає вихідних напруг і чергового джерела на 5 Вольт. При включенні в мережу на виходах видається +12 - це жовтий провід, +5 В - червоний, -12 В і -5 В - два чорних. На них відразу з'являється напруга.
  2. У АТС, навпаки, є черговий БП на 5 В. Він працює постійно, поки основний БП включений в електромережу з напругою в 220 В. При цьому вихідна напруга не виникає, поки не будуть замкнуті чорний і зелений дроти на основному роз'ємі. Якщо на АТС поставити між ними перемичку, то напруга відразу ж з'явиться на виході після появи електричного струму в мережі.

Таким чином, потрібен такий блок живлення для автомагнітоли, потужність якого повинна бути не менше 300 Ватт, можна 350. Важливо, щоб він видавав постійний струм не менше 12 А по лінії на 12 В.

Керівництво по підключенню

Перед тим, як почати роботу, необхідно перевірити БП на працездатність. Якщо виникнуть проблеми, то потрібно його замінити або відремонтувати. Старий блок варто розібрати і почистити від пилу. Бажано прибрати друковану плату і оглянути контакти на якість пайки. Всі знайдені дефекти слід виправити.

Важливо звернути увагу на конденсатори вихідних випрямлячів: перевірити не здулися вони, чи немає розриву зарубки. Якщо виявлені такі дефекти, конденсатори слід замінити (автор відео - SABOTAGnick116).

Інструменти і матеріали

Щоб підключити автомагнітолу до БП комп'ютера, знадобиться наступне обладнання і матеріали:

  • комп'ютерний джерело живлення (300-350 Ватт);
  • дроти потрібного перетину;
  • динаміки або акустичні колонки.

Бажано використовувати якісну акустику, так як пристрій має 4-канальний вихід, тому є можливість приєднати дві передні колонки і дві задні.

При виборі динаміків, необхідно звертати увагу на опір. Зазвичай до виходу автомагнітоли можна підключати динаміки опором 4 Ом. Якщо взяти динаміки з 8 Омамі, вони не будуть звучати голосно.


етапи

Процедура підключення складається з наступних етапів:

Процедура підключення складається з наступних етапів:

Коли всі пристрої зібрані в єдину мережу, можна включати конструкцію в розетку 220 В і слухати музику.


Коли всі пристрої зібрані в єдину мережу, можна включати конструкцію в розетку 220 В і слухати музику

Висновок

Таким чином, знаючи, як підключити магнітолу від блоку живлення, можна своїми зібрати пристрій для її використання без підключення її до електромережі машини. Потрібний БП можна взяти зі старого комп'ютера, який видає 12 Вольт. Динаміки можна сконструювати своїми руками або купити готові. Такий пристрій підключається до електромережі 220 В і може стати повноцінним музичним центром.

Відео «Як підключити автомагнітолу через комп'ютерний джерело живлення»

На цьому відео демонструється підключення автомобільної магнітоли через блок живлення для комп'ютера своїми руками (автор відео Stason22).

У гаражі у багатьох автолюбителів часто валяються без діла старі магнітоли: залишаються після покупки нової апаратури або машина продається без музики. Знайти їй застосування можна у себе вдома чи на дачі. Навіть недорога автомагнітола здатна обігнати багато домашні аудіо пристрою за якістю і чистотою звучання. Ознайомимося з тим, як зробити музичний центр своїми руками.

Основне, без чого не обійтися в цій справі:
  • Магнітола в робочому стані;
  • Колонки або динаміки;
  • Блок живлення;
  • Додаткові дроти.
В першу чергу визначаємося з джерелом живлення.Можливі будь-які варіанти, розраховані на постійну напругу 12 В, але з потужністю менше 300 Вт не підходять в принципі - занадто слабкі.Це може бути:
  • Комп'ютерний блок живлення;
  • Побутовий блок, що продається у відділах радіотехніки;
  • Трансформатор з випрямлячем від старого телевізора;
  • Зарядний пристрій для акумулятора.


Комп'ютерний блок живлення;   Побутовий блок, що продається у відділах радіотехніки;   Трансформатор з випрямлячем від старого телевізора;   Зарядний пристрій для акумулятора

Вибір динаміків безпосередньо залежить від використовуваного пристрою харчування.Від слабкого джерела магнітола зможе працювати тільки на невеликій гучності, а сили струму в 5-8 А вистачить для розгону на «повну котушку».Потужність динаміків підбирається також виходячи з параметрів конкретної автомагнітоли.Підійдуть колонки від музичного центру або автомобільна акустика.


Підійдуть колонки від музичного центру або автомобільна акустика

Далі виготовляється саморобний корпус або знаходиться щось підходяще за габаритами.Вирізаються отвори для магнітоли і динаміків.Можна просто зробити передню панель і вставити її, наприклад, в тумбу під телевізор або підвісити на стіну.


Можна просто зробити передню панель і вставити її, наприклад, в тумбу під телевізор або підвісити на стіну

Виконується дротове з'єднання компонентів між собою.Для цього у стандартного роз'єму магнітоли зачищаються провідники, до яких згідно з цоколевке підключається харчування, вихід на антену і приєднується звуковідтворювальний пристрій.Антена виконується у вигляді підвішеного дроти завдовжки 1,5-3 м. Ще кращим варіантом буде автомобільна антена.


Ще кращим варіантом буде автомобільна антена

Після закінчення складання включаємо мережу живлення і перевіряємо можливості свого музичного центру. Не забуваємо при його виключенні також знеструмлювати блок живлення.


Який блок живлення потрібен для автомагнітоли?
Чому б не зробити музику в гараж?
338. У чому ж фішка цих стабілізаторів?
І чому ми замінили стару добру LM317?
Але що якщо вам захотілося зробити автопаті з корешами прямо в гаражному кооперативі з блекджек і повіями?
А чи не простіше було використовувати простий випрямляч, з яким заряджають акумулятори?
Який блок живлення потрібен для автомагнітоли?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов