Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підключити магнітолу будинку

  1. Переваги включення автомагнітоли від мережі
  2. Як змусити працювати систему без акумулятора
  3. Підключаємо магнітолу від мережі 220 В
  4. Шукаємо звук в автомагнітоли

Наша сеть партнеров Banwar

Наскільки автомобільна магнітола якісніше стаціонарної - це велике питання. По-перше, цифрові джерела звуку зовсім не відрізняються за якістю один від одного. Звук у форматі МР3 з частотою 16 кілобіт НЕ буде толком звучати ні в Роллс Ройс, ні в самій хитрою домашньої аудіосистеми. По-друге, велику роль все ж відіграє акустична система, ніж сама вертушка. Однак якщо залишилася магнітола від старого автомобіля або ж в процесі заміни магнітоли на нову з'явилася вільна, то чому б не встановити її, якщо не вдома, то по крайней мере, в гаражі або на дачі.

зміст:

  1. Переваги включення автомагнітоли від мережі
  2. Як змусити працювати систему без акумулятора
  3. Підключаємо магнітолу від мережі 220 В
  4. Шукаємо звук в автомагнітоли

Переваги включення автомагнітоли від мережі

Переваги включення автомагнітоли від мережі

Перевага перша - це багатофункціональність. Ми отримуємо універсальний прилад, повноцінну аудіосистему з можливістю слухати радіо в декількох діапазонах, компакт-диски, диски з музикою в форматі МР3, також маємо можливість підключати до магнітоли зовнішні накопичувальні пристрої. Перевага друга - у кожної автомагнітоли зазвичай не два, а чотири виходи на динаміки. Це означає, що виробник аудіосистеми вже по-чорному розділив звукові частоти, нам залишається тільки підключити динаміки.

Це означає, що виробник аудіосистеми вже по-чорному розділив звукові частоти, нам залишається тільки підключити динаміки

Перевага третє - економія. У музичних центрах, які ми купуємо, як стаціонарні, величезна частина сплаченої нами суми компенсує роботу дизайнерів, ми також платимо за декоративні матеріали, які ніякого відношення до звуку не мають. Для інтер'єру це, звичайно, важливо. Швидше за все, ми і купили б додому красивий, а не якісний аудіоцентр. Перевага четверте - компактність. Навіть якщо не стоїть завдання прикрасити інтер'єр, ми можемо подумати про те, як підключити магнітолу будинку, залишивши на увазі тільки панель управління. Словом, сенс взятися за експерименти є.

Як змусити працювати систему без акумулятора

Як змусити працювати систему без акумулятора

Все б добре, але проблема харчування апаратури зводить всі переваги автомагнітоли будинку нанівець. Не те щоб неможливо було живити магнітолу від блоку живлення, можна, більш того, є навіть спеціальні мережеві адаптери, які видають на виході саме стабільні 12 вольт і близько 12 А струму, це як раз те, що потрібно магнітоли. Проблема в тому, що ціна такого блоку живлення, спеціально призначеного для підключення автомобільних гаджетів до побутової мережі 220 В, якщо не наближається до ціни самої магнітоли, то десь біля неї. В середньому, ціна такої штуки 1,8-2,5 тисячі рублів. Чи не занадто економно.

Чи не занадто економно

Є ще один готовий для використання варіант, але також не дуже дешевий. Можна використовувати блок живлення від побутових галогенних ламп. Він являє собою імпульсний пристрій, яке також видасть приблизно 12 В і 10-12 А на виході. Такі пристрої можна купити в магазинах побутового освітлення і ціни на них дуже різні, залежать від бренду і потужності пристрою. Якщо ці два варіанти не підходять з яких-небудь причин, розглядаємо більш доступні методи.

Підключаємо магнітолу від мережі 220 В

Підключаємо магнітолу від мережі 220 В

Третій варіант підключення - використання безперебійного джерела живлення типу Люксеон РSС 3512. Це невелике і легке пристрій, який коштує близько тисячі рублів, має всі необхідні роз'єми і клеми, при цьому для підключення навіть не доведеться братися за паяльник. Крім того, пристрій має кілька ступенів захисту від перевантаження, від перегріву, має потужність 35 Вт і може працювати з напругою від 90 до 230 В. Оскільки пристрій безперебійне, то в ньому є вбудований акумулятор, який забезпечить автономне живлення 12 В до підключень мережі. Однак і цей варіант бюджетним назвати язик не повернеться.

Однак і цей варіант бюджетним назвати язик не повернеться

Найдешевший спосіб оживити магнітолу без АКБ - використання комп'ютерного блоку живлення. Такі БП валяються в майстернях з ремонту комп'ютерів горами і просто чекають, щоб їх хоч якось використовували. Справа в тому, що містер Гейтс і його колеги щорічно нарощують ресурсомісткість програмного забезпечення, що позначається на споживанні стаціонарним комп'ютером струму. Як наслідок, топові моделі блоків живлення трирічної давності списуються в утиль, а їх місце займають більш дорогі і потужні. Але якраз такий утилізований БП нам і підійде. На фото показана схема, по якій просто розібратися, звідки брати харчування 12 В в такому блоці - це або роз'єм для флоппі-диска, якщо ПК зовсім вже древній (блок живлення АТ), або роз'єм, що йде на материнську плату (в блоках живлення АТХ ).

На фото показана схема, по якій просто розібратися, звідки брати харчування 12 В в такому блоці - це або роз'єм для флоппі-диска, якщо ПК зовсім вже древній (блок живлення АТ), або роз'єм, що йде на материнську плату (в блоках живлення АТХ )

Шукаємо звук в автомагнітоли

Шукаємо звук в автомагнітоли

З харчуванням розібралися. Залишилося уточнити, що практично у всіх моделях автомагнітол є червоний провід, який відповідає за сплячий режим пристрою. Така функція нам не потрібна, тому з'єднуємо червоний провід АСС з плюсовим проводом безпосередньо. Залишилося домогтися звучання:

  1. Динаміків повинно бути стільки, скільки необхідно підключити до штатної магнітоли, причому кожен з них повинен мати саме той опір, який вказано в специфікації до пристрою або на корпусі.
  2. Встановлюємо магнітолу на мінімальну гучність, тільки після цього підключаємо динаміки. У тому випадку, коли гучність не регулюється фізичної ручкою (сенсор або ДУ), спочатку включаємо пристрій без динаміків, прибираємо гучність до нуля, після цього тільки включаємо динаміки.
  3. Якщо не втомилися слухати в машині радіо, продовжити можна і вдома. Для цього треба підключити до гнізда антени шматок дроту довжиною 1,5-2 м.
  4. Перше включення - найважливіше. Плавно виводимо гучність і уважно стежимо за поведінкою магнітоли. Якщо вона починає хрипіти або помігівать дисплеєм, значить або недостатньо потужності, або її надлишок. Також при цьому варто поглядати перший час на БП, він може перегріватися, якщо його потужність недостатня для магнітоли.

Також при цьому варто поглядати перший час на БП, він може перегріватися, якщо його потужність недостатня для магнітоли

Власне, залишилося розвести дроти по кімнаті або по гаражу, закріпити динаміки або колонки і насолоджуватися улюбленою музикою. Вдалою всім роботи!

Читайте також:

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов