Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як підключити світлодіодну стрічку

  1. Світлодіодна стрічка в інтер'єрі.
  2. Що потрібно для підключення світлодіодної стрічки на 12 В.
  3. Як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки з відомими характеристиками.
  4. Як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки з невідомими характеристиками, але з маркуванням...
  5. Як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки з невідомими характеристиками і без маркування...
  6. Онлайн калькулятор для розрахунку блоку живлення:
  7. Як підключити світлодіодну стрічку. Теорія.
  8. Як підключити світлодіодну стрічку. Відео.
  9. Наші ресурси в соціальних мережах, приєднуйтесь:

Світлодіодна стрічка в інтер'єрі.

Наша сеть партнеров Banwar

У сучасному світі все частіше в якості декоративного освітлення і основного використовується світлодіодна стрічка. Найбільш широке поширення світлодіодна стрічка отримала в інтер'єрі в поєднанні з підвісними і натяжними стелями. Грамотний підбір комбінації матеріалів і якісного освітлення дозволяє зробити неповторний дизайн, який здатний радувати довгі роки.

Світлодіодна стрічка стелю. Клікабельно.

Варто відзначити, що світлодіодна стрічка може служити не тільки, як ефектне підсвічування стелі, але і як ефективна підсвічування робочих зон. У такій якості світлодіодну стрічку використовують для освітлення робочих поверхонь кухні. У даній статті я розповім як підключити світлодіодну стрічку і які матеріали та інструменти для цього необхідні.

Що потрібно для підключення світлодіодної стрічки на 12 В.

Зазвичай більшість світлодіодних стрічок розраховані на напругу 12 В постійного струму, а в квартиру або приватний будинок, як правило приходить напруга 230 В змінного струму. Тобто для організації коректної роботи світлодіодної стрічки, необхідно пристрій певної потужності здатне перетворити напругу 230 В змінного струму в напругу 12 В постійного струму, таким пристроєм, як раз і є блок живлення. Блоки живлення в свою чергу підбираються під напругу і потужність світлодіодної стрічки з певним запасом, як правило 15-20%. Потужність світлодіодної стрічки безпосередньо залежить від кількості і потужності світлодіодів встановлених на 1 м стрічки, ну і власного від повної довжини LED стрічки.

Блок живлення, світлодіодна стрічка, дроти. Клікабельно.

Таким чином для підключення світлодіодної стрічки на 12 В необхідні:

  • світлодіодна стрічка на 12 В;
  • блок живлення на 12 В, розрахований на потужність світлодіодної стрічки + 15-20%;
  • провідники, для здійснення необхідних підключень.

Як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки з відомими характеристиками.

Основними перевагами світлодіодних стрічок виробники називають економію електроенергії і довгий термін служби самої LED стрічки, але благополучно замовчують про те, що термін служби всієї системи освітлення залежить в першу чергу від якості і потужності блоку живлення. Погодьтеся, не найприємніше справу усвідомлювати, що світлодіодна стрічка у Вас ціла, а ось блок живлення, який закритий наприклад підвісною стелею вийшов з ладу, в результаті чого вся система перестала функціонувати. Щоб мінімізувати подібні ризики, важливо спочатку правильно підібрати блок живлення. На багатьох інтернет майданчиках блоки живлення на 12В можна підібрати або по струму, або за потужністю, суті це особливо не змінює, так як ці величини взаємопов'язані.

Упаковка світлодіодної стрічки і характеристики. Клікабельно.

Отже в першу чергу, необхідно визначити потужність світлодіодним ленти.Самий простий варіант, подивитися на упаковці світлодіодної стрічки або на сайті виробника її технічні характеристики. Як правило виробник вказує або потужність світлодіодної стрічки або струм споживання. Якщо дані параметри є, то сміливо додаємо до них 20% і за отриманими характеристиками вибираємо блок живлення.

Наприклад: Відомо, що LED стрічка на 5 метрів споживає 45 Вт., Тоді потужність блоку живлення і (або) струм повинні бути рівні мінімум:

P бл.піт. = P св.ленти. x 120% = 45 Вт x 120% = 54 Вт;

Iбл.піт. = P бл.піт. / U бл.піт. = 54 Вт / 12 В = 4,5 А,

де P бл.піт. - потужність блоку живлення в Вт;

U бл.піт. - напруга блоку живлення в В;

I бл.піт. - струм блоку живлення в А;

P св.ленти. - потужність світлодіодної стрічки у Вт.

Як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки з невідомими характеристиками, але з маркуванням на самій стрічці.

Дане питання є вже більш складним, але виразно важливість справ. Припустимо у Вас на руках є світлодіодна стрічка, але немає її технічних характеристик. Тоді насамперед необхідно вивчити світлодіодну стрічку на наявність будь-якої або маркування, дивимося і якщо нам щастить, то ми знаходимо на стрічці наприклад такий напис SMD 5050 -30, це буде означати, що перед нами стрічка моделі SMD 5050, а число вказане, через тире означає кількість світлодіодів в одному метрі стрічки.

Маркування світлодіодної стрічки. Клікабельно.

Далі з цими параметрами звертаємося в один з пошуковиків, наприклад Google або Yandex і знаходимо технічні характеристики. Отримуємо, що один метр стрічки споживає 7,2 Вт. Далі визначаємо загальний метраж нашої стрічки, допустимо у нас 2,5 м LED стрічки, тоді: 2,5 x7,2 = 18 Вт. Далі проробляємо всі розрахунки зазначені в пункті 1 і отримуємо мінімальні характеристики блоку живлення:

P бл.піт. = P св.ленти. x 120% = 18 Вт x 120% = 21,6 Вт;

Iбл.піт. = P бл.піт. / U бл.піт. = 21,6 Вт / 12 В = 1,8 А.

Як підібрати блок живлення для світлодіодної стрічки з невідомими характеристиками і без маркування на самій стрічці.

Зовсім поганий варіант, коли немає ні технічних характеристик, ні будь-якої маркування на стрічці. Тоді залишається тільки один варіант порахувати скільки світлодіодів в 1 м наявної світлодіодної стрічки. Припустимо порахували і отримали цифру 30. Далі лінійкою заміряємо розмір світлодіода і визначаємо кількість і тип ніжок світлодіода і порівнюємо з найбільш популярними світлодіодами на фото нижче.

Види світлодіодів SMD. Клікабельно.

У 95% випадків по фото вище Ви визначите тип світлодіода встановленого на Вашій світлодіодним стрічці. Далі визначаєте, через пошуковик технічні характеристики світлодіода. Технічні характеристики найбільш популярних світлодіодів, я приведу на зображенні нижче:

Технічні характеристики деяких світлодіодів SMD. Клікабельно.

Як видно з зображення вище, цифри які йдуть після абревіатури SMD, вказують на розмір світлодіода. Наприклад SMD 3528, цифри 3528 вказують на те, що розмір даного світлодіода 3,5 мм на 2,8 мм, тобто як Ви вже здогадалися в самому розмірі світлодіода криється підказка на тип світлодіода. Ну а далі знаючи тип світлодіода, загальну довжину наявної LED стрічки і кількість світлодіодів в 1 м, ми можемо без проблем визначити на яку потужність нам потрібен блок живлення.

Наприклад: Ми визначилися, що тип світлодіода у нас SMD 5730, загальна довжина світлодіодної стрічки стрічки 2,5 м, а в метрі стрічки 30 світлодіодів, тоді мінімальна потужність і (або) струм блоку живлення повинні бути рівні:

P бл.піт. = P одн.свет. x N x L x 120% = 0,5 Вт x 30 шт. x 2,5 м x 120% = 45 Вт;

Iбл.піт. = Pбл.піт. / Uбл.піт. = 45 Вт / 12 В = 3,75 А.

де P бл.піт. - потужність блоку живлення в Вт;

P одн.свет. - потужність одного світлодіода в Вт;

N - кількість світлодіодів в метрі;

L - довжина світлодіодної стрічки;

U бл.піт. - напруга блоку живлення в В;

I бл.піт. - струм блоку живлення в А.

У всіх інших ситуаціях якщо не один варіант для Вас не підійшов, раджу приймати потужність 1 світлодіода дорівнює 0,5 Вт і виробляти розрахунок згідно вище наведеної схемою, таким чином ви на 99,9% підберете блок живлення з непоганим запасом і вся система буде працювати довго і надійно.

Онлайн калькулятор для розрахунку блоку живлення:

Як підключити світлодіодну стрічку. Теорія.

Схема підключення світлодіодної стрічки на 12 В. Клікабельно.

Отже, як визначилися вище для підключення світлодіодної стрічки потрібен блок живлення певної потужності і певного запасу і це мабуть головне. Само по собі підключення у Вас не викличе складнощі і є відносно простим. На блоці живлення, як правило є маркування з такими позначеннями:

L - на дану клему подається фазний провідник з побутової мережі 230 В;

N - на дану клему подається нульовий провідник з побутової мережі 230 В;

- на дану клему подається провідник заземлення з побутової мережі 230 В;

-V - вихід мінусового провідника 12 В, який повинен бути підключений на «-» світлодіодної стрічки;

+ V - вихід плюсового провідника 12 В, який повинен бути підключений на «+» світлодіодної стрічки;

+ V ADJ - регулювання вихідної напруги з блоку живлення.

Світлодіодні стрічки до 5 метрів включно можна сміливо підключати послідовно, а ось стрічки понад 5 метрів краще вже підключати паралельно, щоб світлове випромінювання по всій ділянці світлодіодної стрічки залишалося рівномірним.

Як підключити світлодіодну стрічку. Відео.

Одне з кращих відео, про те, як підключити світлодіодну стрічку. Розказано все коротко, максимально просто і зрозуміло. Радимо до ознайомлення.

Наші ресурси в соціальних мережах, приєднуйтесь:

(7 оцінок, середнє: 5,00 з 5)

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов