Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як почистити комп'ютер від пилу. Чистка монітора, системного блоку, клавіатури

  1. Часті запитання користувачів
  2. Що буде потрібно для роботи
  3. Як почистити системний блок
  4. Як протерти монітор від пилу і розлучень
  5. Чистка клавіатури від крихт, жирних слідів і пилу

Наша сеть партнеров Banwar

Доброго дня Доброго дня!

Знаєте, хто найнебезпечніший ворог для комп'ютера, крім самого користувача? Знаєте, хто найнебезпечніший ворог для комп'ютера, крім самого користувача Найнебезпечніший ворог - це пил ...

Більшість користувачів чомусь думають, що почистити комп'ютер від пилу - це щось з розряду незвичайного і доступно лише досвідченим гуру, або майстрам. Насправді нічого складного в цій процедурі немає, тим більше, що все що потрібно для чищення ПК - є практично в кожному будинку!

У цій статті розповім про те, як це робиться, і на що звернути увагу. І так ...

Можливо, вам буде корисно!

Як почистити ноутбук від пилу: самому в домашніх умовах - https://ocomp.info/kak-pochistit-noutbuk-ot-pyili.html

Кращі утиліти для видалення "сміттєвих" файлів в Windows (адже якщо вже чистити - то чистити все і на совість!) - https://ocomp.info/programmyi-dlya-ochistki-musora.html

Зміст статті

Часті запитання користувачів

Мабуть, перше, з чого потрібно почати статтю - це відповісти на найпоширеніші запитання користувачів про чищення, які задаються регулярно ...

Як часто потрібно чистити ПК від пилу?

Скажімо так: немає певного рецепту відповідного абсолютно всім. Деякі користувачі чистять системний блок кожні півроку, інші взагалі не чистять з моменту покупки. І ті і ті скажуть вам, що у них все в порядку і все працює.

Взагалі, звичайно, дуже багато залежить від приміщення, в якому ви працюєте: чим більше пилу в приміщенні - тим більше її в системному блоці (логічно). Для звичайної квартири / будинку - оптимальний варіант проводити чистку 1-2 рази на рік.

Чому потрібно проводити чистку?

Згодом, коли пилу стає все більше і більше - вона починає заважати нормальній циркуляції повітря в системному блоці. Осідаючи на лопаті вентиляторів, забиваючи вентиляційні отвори, радіатори - вона заважає відведення гарячого повітря з корпусу пристрою. В результаті чого ваше залізо починає перегріватися, що негативно позначається на продуктивності ПК, і на терміні його служби. До речі, після чистки ви раптом помітите, що вентилятори вже так шумно не працюють і не дратують вас.

Тому, якщо хочете, щоб ПК служив довго і не гальмував - намагайтеся іноді чистити його від пилу ...

Як визначити, що пора проводити чистку?

Ну взагалі, потрібно іноді заглядати в системний блок і проводити оцінку візуально. Так само особливу увагу зверніть на пил при зависаниях ПК, несподіваних перезагрузках, синіх екранах, якщо сильно шумлять вентилятори.

Що буде потрібно для роботи

  1. Порохотяг . Взагалі, повинно вистачити звичайного домашнього пилососа, у якого, бажано, повинен бути режим реверсу. Якщо реверсу немає, то можна видути пил, якщо розгорнути пилосос так, щоб він видуває повітря прямо на відкритий системні блок. До речі, замість пилососа можна використовувати навіть вентилятор (особливо, якщо він досить потужний).

    Порохотяг

  2. Балончики із стислим повітрям. Замість пилососа можна використовувати спец. балончики з повітрям, такі продаються в комп'ютерних магазинах. Так само вони можуть стати в нагоді в вузьких місцях: наприклад, щоб видути пил з лопатей кулера, з блоку живлення і ін.

    Балончик зі стисненим повітрям

  3. Ватні палички. Підійдуть самі звичайні палички, у багатьох вдома напевно є вушні. Якщо немає - цілком можна обійтися і пензликом.

    Ватні палички

  4. М'який пензлик

    пензлик

  5. хрестова і плоска викрутки (для відкриття кришки системного блоку (в залежності від його моделі)).

    викрутка

  6. Для чищення монітора потрібно: м'яка серветка (наприклад, від окулярів), або спеціальна для чищення екранів (такі є в комп'ютерних магазинах). Так само можна використовувати чисту губку.

    серветки

Як почистити системний блок

Перше, що потрібно зробити - це вимкнути ПК і відключити від системного блоку: шнур живлення, мишку, клавіатуру, принтер та інші пристрої.

У типовій конструкції системного блоку відкривається ліва бічна сторона. Тримають її, зазвичай, кріплення на задній стінці: це можуть бути прості засувки, а можуть гвинти (для цього і потрібна викрутка, про яку я говорив в попередній частині статті ...).

Загалом, відкручує гвинти або знімаєте засувки і знімаєте бічну стінку (зазвичай вона зсувається по "рейках", якщо її штовхнути у напрямку до задньої стінки системного блоку).

Загалом, відкручує гвинти або знімаєте засувки і знімаєте бічну стінку (зазвичай вона зсувається по рейках, якщо її штовхнути у напрямку до задньої стінки системного блоку)

Відключаємо харчування, відкручуємо гвинти

Далі буде потрібен пилосос. Взагалі, продувати системний блок рекомендується на вулиці, гаражі, балконі, сходовому майданчику (ну якщо не боїтеся підлогу кімнати пилу - можна в кімнаті Далі буде потрібен пилосос ). Ще один момент: бажано надіти окуляри або відвернутися (примружився) при перших 5-10 сек. продування - основна пил буде вилітати в цей час.

В цілому, нічого хитрого в процесі продувки немає: просто водите пилососом по різних кутах блоку і продувають всі ділянки. Основне завдання: видути все великі грудки і скупчення пилу.

Основне завдання: видути все великі грудки і скупчення пилу

Чистка системного блоку на вулиці

Наступний крок: чистка радіаторів. Радіатор - це така залізяка з ребрами, служить для охолодження процесора (так само може бути, наприклад, на відеокарті, та й скрізь, де потрібне охолоджування).

Легко очистити радіатор можна за допомогою звичайної м'якого пензлика: просто проведіть їй між усіма ребрами. До речі, видути пил з важкодоступних місце можна за допомогою балончика із стислим повітрям. Найчастіше такі місця знаходяться десь під кулером (вентилятором), куди звичайним пилосос не підлізти.

До речі, змахнути пил з лопатей вентилятора - можна за допомогою ватних паличок.

Частка радіатора і кулера

Так само рекомендую звернути увагу на блок живлення. Зазвичай його багато хто забуває почистити, між тим в цій закритій коробці накопичує чималу кількість пилу. Блок живлення розташовується, найчастіше, у задньої стінки системного блоку, зверху чи знизу (в залежності від моделі блоку, на фото нижче - він знизу).

Блок живлення

Почистити його можна і не розбираючи: в ньому багато вентиляційних отворів - просто продміть пилососом з різних сторін. А взагалі, краще заглянути всередину нього і оцінити візуально. Щоб розібрати його досить відкрутити 4 гвинти (болтика), і зняти захисну кришку. Далі для очищення використовуйте пензлик і ватяні палички.

Як протерти монітор від пилу і розлучень

Що не можна застосовувати для чищення монітора: спирт, ацетон, соду і т.д. У нас багато хто використовує для чищення монітора все, що є вдома. Тим часом, всі ці кошти можуть зіпсувати поверхню екрану, навіть якщо на перший погляд нічого не помітно. Наприклад, при чищенні спиртом на певних поверхнях можуть почати утворюватися мікротріщини, потім вони переростуть в тріщинки і поверхня екрана буде зіпсована.

Можна використовувати спец. рідина для чищення моніторів (продається в магазинах), або вода, злегка змочена дитячим милом.

З приводу ганчірок: ідеально підходять ганчірочки, що продаються для чищення та протирання звичайних окулярів. Так само можна взяти шматочки фланелевою тканини або губку (правда, губка небезпечна тим, що на її поверхні можуть попастися піщинки, які подряпають поверхню екрану. Якщо вже й брати губку - то тільки нову, і використовувати її лише для протирання екранів).

Так само в комп'ютерних магазинах можна зустріти спеціальні серветки для чищення поверхні екрану.

Ну взагалі, якщо ви купили спеціальний спрей і серветки в комп. магазині - то наводити тут інструкцію як ним користуватися, я думаю, немає сенсу. У кожного виробника свої нюанси з чищення. Я ж нижче постараюся навести простий домашній універсальний варіант ...

Я ж нижче постараюся навести простий домашній універсальний варіант

чистка монітора

Універсальний варіант чищення:

  1. Перше, що потрібно зробити - це вимкнути монітор і знеструмити його. Якщо у вас монітор старого типу ЕПТ - то слід почекати деякий час (близько 1 години);
  2. приготуйте невелику ємність з водою, яку злегка змочіть звичайним дитячим милом;
  3. зніміть з пальців каблучки, браслети та ін. - є ризик, що коли будете протирати поверхню - випадково подряпаєте її;
  4. далі умочіть ганчірочку в воді і вичавіть її так, щоб з неї нічого не капало (тобто щоб вона була просто вологою). Потім протирайте поверхню монітора. Протирати потрібно без натиску і акуратно - краще 5 разів провести по поверхні без натиску, ніж один раз сильно натискаючи;
  5. після протріть поверхню сухою ганчіркою і огляньте поверхню монітора: чи немає залишків пилу (особливо по кутах), розлучень тощо. Якщо залишилися: знову протріть поверхню змоченою ганчіркою, а потім сухою;
  6. коли поверхня екрана буде чистою і сухою, можете включити пристрій і насолоджуватися яскравою картинкою.

Чистка клавіатури від крихт, жирних слідів і пилу

Варіант 1

Найпростіший варіант (якщо ви не хочете нічого докуповувати і витрачатися) - просто переверніть клавіатуру і злегка по трусіть. Більшість крихт, пилу та іншого добра вилетить звідти. Так само можна продути пилососом.

Далі візьміть вологу серветку або м'яку ганчірку (таку, з якою не тече вода, а просто волога) і протріть поверхню клавіш, між клавішами для видалення жирних слідів, засохлих крапель і ін. До речі, змочити ганчірку можна мильною водою.

В общем-то, простий, надійний і швидкий спосіб для очищення клавіатури ...

варіант №2

Зараз є таке ноу-хау, як гель-липучка. Суть використання проста: ви покладете його на клавіатуру, злегка притисніть і почекаєте. Гель пошириться між клавішами, прийме точну копію клавіатури, заповнюючи всі щілини і порожнечі. Потім ви його зніміть з клавіатури. За рахунок того, що цей гель дуже липуча, він разом з собою прибере і весь бруд: пил, крихти та ін.

До речі, його розробники заявляють, що він має антибактеріальну властивість. Я, чесно кажучи, в цьому сумніваюся ...

Липучка для чищення клавіатури

варіант №3

Ну і останній актуальний (на мій погляд) варіант - це використання спеціального клавіатурного USB-пилососа (деякі моделі працюють від мережі або акумулятора). Використання просте: включаєте його і водите між клавішами. Як правило, у нього є невеликі щіточки, за рахунок чого він може підібрати крихти навіть з важкодоступних місць, а потім засмоктати їх ...

Один з головних недоліків цих пристроїв: мала сила всмоктування, многий сміття просто не засмоктує. І другий момент: він прибирає тільки пил і крихти, а жирні сліди, розлучення тощо. - все одно доводиться витирати ганчіркою ...

- все одно доводиться витирати ганчіркою

Спеціальний USB-пилосос для чищення клавіатури

На цьому прибирання закінчена. Всім удачі!

За доповнення по темі - буду дуже вдячний!

Інші записи:

Знаєте, хто найнебезпечніший ворог для комп'ютера, крім самого користувача?
Як часто потрібно чистити ПК від пилу?
Чому потрібно проводити чистку?
Як визначити, що пора проводити чистку?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов