Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як почистити системний блок від пилу в домашніх умовах?

  1. Чистка від пилу
  2. підготовка
  3. Частка
  4. Блок живлення:
  5. Чистити чи монітор та інші прилади?
  6. Відеоматеріал

Наша сеть партнеров Banwar

Як відомо, стабільність роботи персонального комп'ютера залежить від безлічі факторів: конфігурація комплектації, наявність вірусних ПО на пристрої, використання пам'яті і пил. Саме пил є однією з найпоширеніших причин "гальм" на операційній системі. Зауважте, користувач в першу чергу звертає свою увагу на проблеми, які пов'язані з роботою ОС і в найостаннішу - на фізичні фактори. Але саме великі скупчення пилу всередині системного блоку девайса найбільше докучає. Якщо ви не звикли вчасно проводити прибирання всередині комп'ютера, будьте готові до таких проблем як:

  • "Гальма" системи, обумовлені нестабільною роботою системи охолодження;
  • коротке замикання, яке може статися якраз через пил на елементах вашого апарату.

У даній статті ми "навчимося" стежити за чистотою ПК і детально поговоримо про способи, як почистити системний блок від пилу в домашніх умовах.

Важливо! Ноутбуки теж вимагають періодичної чистки від пилу, а також заміни термопасти, яка забезпечує нормальний теплообмін між радіатором і поверхнею процесора. Дізнайтеся в нашій окремій статті, яка термопаста краще .

до змісту ↑

Чистка від пилу

Зараз ми розберемося, як почистити системний блок від пилу в домашніх умовах? Процедура для початківців користувачів здасться не найпростішим і безпечною, але просимо вас не боятися - тут немає чогось вкрай складного.

підготовка

Почнемо прибирання з покрокової підготовки:

  • Згадуємо школу і приділяємо час техніці безпеки. Пристрій потрібно знеструмити, щоб робота всередині блоку не затьмарювалася чреватими наслідками.
  • Від системного блоку необхідно відключити всі комплектуючі: принтери, сканери, різноманітні лампи, монітори, колонки і т. Д.

Важливо! Радимо початківцям користувачам промаркувати всі комплектуючі або сфотографувати з'єднання, оскільки відсутність досвіду може спричинити за собою труднощі на етапі складання.

  • Зніміть з себе всю статику, торкнувшись чогось металевого, адже навіть найменші струми можуть порушити роботу компонентів, що знаходяться всередині системного блоку.

Зніміть з себе всю статику, торкнувшись чогось металевого, адже навіть найменші струми можуть порушити роботу компонентів, що знаходяться всередині системного блоку

Важливо! На швидкість роботи і продуктивність комп'ютера дуже сильно впливає наявність вірусів. Перейдіть по посиланню, де ми навчимо вас видаляти віруси самостійно .

Тепер "роздягнемо" блок, знявши болти з бічної кришки, і далі, щоб почистити комп'ютер від пилу:

  1. Відкладіть кришку і болти на чільне місце, для того щоб потім без праці повернути все назад.
  2. Укладає системний блок на бік, щоб материнська карта була навпроти особи.
  3. Витягуємо оперативну пам'ять. Для цього потрібно відстебнути засувки на кінцях. Не перестарайтеся з зусиллями, адже механічні пошкодження вам ні до чого.
  4. З такою ж обережністю знімаємо відеокарту, яка найчастіше тримається на болті і прикріплена однієї засувкою до "материнке".
  5. Слід приділити увагу звукової карти і модему, якщо такий є. Для цього потрібно заглянути під відеокарту. Знімаємо ці компоненти з такою ж обережністю.
  6. Ось справа дійшла і до жорсткого диска з дисководом. Знімаємо і їх.
  7. Тепер варто розкласти всі деталі перед собою на підлозі в порядку їх демонтажу - це допоможе вам зібрати комп'ютер назад в правильній послідовності.

Тепер варто розкласти всі деталі перед собою на підлозі в порядку їх демонтажу - це допоможе вам зібрати комп'ютер назад в правильній послідовності

Важливо! Користувачі ноутбуків часто стикаються з проблемою перегріву техніки, особливо, якщо нею користуватися лежачи на ліжку або дивані.

Щоб продовжувати робити це безпечно для техніки і з задоволенням для себе, пропонуємо вам розібратися з тим, як підібрати хорошу підставку для ноутбука .

Частка

Беремо в руки пилосос, м'яку пензлик і гумові рукавички (за бажанням) і проробляє наступне:

  • Обзаводиться малопотужним пилососом, з якого необхідно зняти насадку (деякі моделі мають спеціальні маленькі насадки).

Важливо! Для проведення подібних процедур найкраще підійде спеціальний пилосос, який можна придбати в будь-якому магазині техніки. Пилососи з великою потужністю можуть пошкодити цілісність компонентів, які встановлені на мікросхему комплектуючих.

  • Знадобиться м'який пензлик, яка не зможе зашкодити компоненти. Включаємо пилосос і ретельно очищаємо всі деталі. Просто змахуємо пензликом пил і збираємо це неподобство пилососом.
  • Щоб почистити кулер, слід піднести пилосос впритул до нього і "розкрутити" його потоками повітря. Пил з крутиться кулера буде злітати і потрапляти в мішок для сміття, яким оснащений пилосос.
  • Не забуваємо почистити всі мікросхеми, дотримуючись при цьому обережність.

Важливо! Не намагайтеся змінювати термопасту на процесорі самостійно, якщо жодного разу не робили цю процедуру.

Як почистити комп'ютер без пилососа?

  • За допомогою пензлика і своїх легких. Чистимо компоненти також, збираючи при цьому в них пил. Такий спосіб менш ефективний і займає більше часу.
  • Також пилосос можна замінити на балон стисненого повітря. Балон без праці здує пил достатнім за силою потоком повітря, але знову ж таки, такий спосіб "брудніше", так як весь пил буде летіти на "робоче місце".

Чи не поспішаємо встановлювати деталі комп'ютера по місцях. Потрібно приділити увагу чищенні блоку живлення.

Важливо! Ніколи не відкладайте чистку блоку живлення "на потім". Разом з кулером всередину приладу засмоктується пил, яка забиває радіатори і осідає на платі, погіршуючи тепловіддачу, що може призвести до небажаних наслідків.

Разом з кулером всередину приладу засмоктується пил, яка забиває радіатори і осідає на платі, погіршуючи тепловіддачу, що може призвести до небажаних наслідків

Блок живлення:

  • Знову укладаємо нашого "електронного друга" на бік і відкручуємо два болти (в більшості випадків), які розташовані в торці.
  • Бачимо перед собою пучки проводів, які відходять від блоку живлення. Акуратно від'єднуємо всі дроти від "заліза" комп'ютера.
  • Тепер потрібно відкрутити чотири болта, на які кріпиться задня панель.
  • Знімаємо кришку і проходимся пензликом і маленьким пилососом по платі, радіаторів та інших деталей.

Важливо! Не торкайтеся до лопат кулера руками. Жирні відбитки чудово збирають пил, а цього нам не потрібно.

  • Закінчуємо процедуру, збираємо блок живлення і встановлюємо його на місце.

Закінчуємо чистку системного блоку поетапним поверненням всіх приладів, які виймали з нього. З цим проблем не повинно виникнути.

до змісту ↑

Чистити чи монітор та інші прилади?

Монітори, динаміки, роутери та принтери не потерплять втручання дилетантів всередину себе. Не намагайтеся чистити ці прилади зсередини самостійно! Та й подібні пристрої не вимагають чищення зсередини. Але якщо така потреба виникла, зверніться до найближчого сервісного центру, де цією справою займуться професіонали.

Важливо! Часті переміщення ноутбука можуть привести до виникнення подряпин на ньому. Дізнайтеся, як повернути гарний зовнішній вигляд своєї техніці. Скористайтеся для цього нашими порадами, як прибрати подряпини з ноутбука .

до змісту ↑

Відеоматеріал

Тепер ви знаєте, як правильно чистити системний блок від пилу. Наостанок, хочеться додати, що можна уникнути регулярного чищення за допомогою звичайного вологого прибирання і провітрювання в приміщенні, в якому розташовується стаціонарний комп'ютер. Такі заходи допоможуть вам рідше збирати і розбирати пристрій і займатися його чищенням від пилу.

Як почистити комп'ютер без пилососа?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов