Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як почистити бойлер?

  1. Навіщо чистити бойлер?
  2. сигнали:
  3. варіанти чистки
  4. Зливаємо воду:
  5. чистимо ТЕН
  6. Чистка Тена:
  7. Чистимо не розбираючи
  8. Кошти:
  9. Сухий ТЕН: особливості очищення
  10. магнієвий анод
  11. Поради
  12. Відеоматеріал

Наша сеть партнеров Banwar

Якість води в містах залишає бажати кращого, і навіть системи очищення води рятують ненадовго. Тому, якщо ви власник бойлера - не забувайте іноді його чистити від накипу. Поради та рекомендації, як почистити бойлер, читайте нижче.

Якщо ТЕНу вчасно не влаштувати профілактичну чистку, це може обернутися поломкою нагрівальних елементів, і в кращому випадку справа закінчиться ремонтом, а в гіршому - купівлею нового агрегату.

до змісту ↑

Навіщо чистити бойлер?

Перед тим, як почистити водонагрівач від накипу в домашніх умовах - Арістон або будь-який інший схожий, потрібно зрозуміти навіщо це потрібно.

Якщо довго використовувати нагрівач і не очищати його нагрівальний елемент і внутрішню поверхню, можливі різного роду поломки. Але всі вони виникнуть через те, що на поверхні Тена відбувається накопичення сольових відкладень, що знаходяться у воді.

Важливо! Бойлер необхідно чистити, хоча б раз в 3 роки, або якщо він уже сигналізує про наближення лиха. При жорсткій воді таку чистку рекомендують проводити раз на рік.

сигнали:

  • Вода стала нагріватися повільніше.
  • Температура води змінилася.
  • Бойлер збільшив витрати електроенергії.
  • Накопичувальний бак став перегріватися.
  • Якщо прилад часто включають і вимикають.
  • Якщо при нагріванні води чутно шипіння.
до змісту ↑

варіанти чистки

Для того щоб почистити бойлер, необхідно знати методи його очищення. У загальному вигляді їх два: хімічний та механічний:

  1. Механічний варіант складніше, оскільки вимагає більшої ручної роботи, а якщо зняття Тена зробити неакуратно, то доведеться міняти нагрівач. Також, при неправильному підключенні, можливо коротке замикання.
  2. Хімічний спосіб легше, він передбачає використання спеціальних складів. При цьому, не потрібно знімати нагрівальної елемент.

Розглянемо ці методи докладніше.

Важливо! Найперше, що потрібно зробити, перед тим, як почистити водонагрівач від накипу в домашніх умовах - це підготуватися: відключити бойлер від мережі і злити воду, що залишилася.

Найперше, що потрібно зробити, перед тим, як почистити водонагрівач від накипу в домашніх умовах - це підготуватися: відключити бойлер від мережі і злити воду, що залишилася

до змісту ↑

Зливаємо воду:

  1. Якщо бойлер розташований над ванною - вам пощастило, воду можна буде легко злити прямо в неї.
  2. Якщо ні - доведеться запастися ємністю великого обсягу. Таким чином можна заощадити купу часу і злити залишки води прямо перед очищенням.
  3. Якщо бойлер розташований так, що до нього не можна підставити ємність - доведеться потрудитися.

Порядок дій:

  1. Відключаємо подачу струму, перекриваємо кран, через який в накопичувач надходить вода.
  2. Поруч з нагрівачем закриваємо кран подачі холодної води, включаємо на змішувачі гарячу воду, чекаємо, поки вона проллється.
  3. Знаходимо коротку трубку - зливний штуцер, приєднуємо до нього шланг, попередньо опустивши його в ємність або зливний отвір.
  4. Відкриваємо кран на бойлері, зливаємо залишки води.
  5. Якщо крани і зливні патрубки відсутні, є можливість злити воду за допомогою запобіжного клапана. Але тоді процес може затягнутися більш ніж на 10 годин. Тому простіше почекати, поки рідина охолоне і злити воду згідно перерахованих пунктів.
  6. Єдина відмінність при відсутності штуцера - необхідно відключити шланг гарячої води, і підставити будь-яку об'ємну ємність. Для того щоб рідина почала йти з Тена, потрібно акуратно відкрутити клапан запобіжника. Як тільки повітря потрапить всередину нагрівача, з штуцера потече вода. Клапан можна від'єднати, і регулювати потік води затикаючи пальцем штуцер холодної води.

Після зливу води можна приступати до очищення Тена. Як почистити водонагрівач, дізнаємося далі.

до змісту ↑

чистимо ТЕН

Перш ніж розібратися, як очистити ТЕН водонагрівача від накипу, потрібно його вийняти. Для цього:

  1. Знімається нижня стінка бойлера, відключаються всі дроти, і акуратно витягується нагрівальний елемент.
  2. Далі необхідно очистити накопичувальний бак. Зазвичай це нескладна процедура, оскільки основна бруд знаходиться на нагрівачі.
  3. Під накопичувач ставлять ємність, і включають воду. Надходить вода змиє внутрішні забруднення.
  4. Якщо і стінки покриті нальотом, то щоб його розчинити необхідно використовувати спеціальну хімію.

Чистка Тена:

  1. З елемента зчищають всю накип, яку можливо очистити. Але дійте акуратно, щоб не пошкодити нагрівач.
  2. Після готується розчин лимонної кислоти або оцту: 20 гр. речовини на 2 літри води.
  3. Пристрій занурюють в розчин, і залишають на 24 години.
  4. Коли добу пройшли, нагрівальний елемент необхідно встановити назад, і підключити бойлер.

Також є методи, при яких виймати нагрівач не доведеться.

до змісту ↑

Чистимо не розбираючи

Якщо накип проникла і на стінки бойлера, або розібрати його виявилося складніше, ніж в типовому варіанті, є варіант, як очистити водонагрівач від накипу без розбирання. Існує кілька засобів, якими можна розчинити накопичені сольові відкладення.

Кошти:

  1. Лимонна кислота або оцет. Для очищення потрібно взяти сильніший розчин кислоти. На ті ж 2 літри розчиняють 4 упаковки речовини чи 40 грам.
  2. Спеціальні засоби. У магазинах сьогодні доступні спеціальні очисники для бойлерів, інструкції до них пишуть на упаковках.

застосування

Але виникає питання: як залити засіб всередину нагрівача, щоб почистити бойлер? - Все досить просто:

  1. Відкрийте гарячий кран на змішувачі.
  2. Спустіть воду, поки в баку не залишиться одна третина від усього обсягу.
  3. Далі счищаются все відкладення, які прибираються руками.
  4. Після чого в слив бойлера підключають гнучку трубку, заливають через неї засіб. Зручніше і швидше рідина наповнить бак, якщо підняти шланг над приладом.
  5. Подальші дії передбачає інструкція. Бак або збирають і підключають, щоб вода нагрілася, або залишають з миючим засобом на необхідний час.

Важливо! При цьому способі важливо пам'ятати, що накип не варто видаляти гострими предметами і абразивними засобами.

до змісту ↑

Сухий ТЕН: особливості очищення

Сухий ТЕН відрізняється від погружного (мокрого) тим, що укладений в колбу, і контактує з водою не безпосередньо, а через неї. Суть чистки такого типу нагрівачів не відрізняється від традиційного способу.

Єдина відмінність в тому, що механічно видаляти накип не варто, оскільки ризик пошкодити захист колби дуже високий. Відмінний варіант для очищення цього нагрівача - просто опустити його в розчин лимонної кислоти, оцту або спеціального миючого засобу.

Важливо! Після завершення процедури ТЕН промивають водою і встановлюють на місце. Елемент готовий до роботи в мокрому стані, головне - правильно його встановити.

Очистити водонагрівач, незалежно від його типу не складно, якщо розібратися з усіма нюансами.

до змісту ↑

магнієвий анод

При розборі нагрівача важливо звернути увагу на ще один ключовий елемент, необхідний для його роботи. Це - магнієвий анод, який знаходиться поруч з Теном. Анод захищає пристрій від іржі, і поступово руйнується при роботі бойлера.

Заміна відбувається досить просто: анод викручується, і на його місце ставиться новий. Щоб не розбирати прилад кілька разів на рік, зручно проводити заміну елемента спільно з чищенням нагрівача.

Важливо! Якщо бак починає підтікати раніше, ніж потрібно очищення - це сигнал до негайної заміни елемента.

до змісту ↑

Поради

Якщо грамотно підійти до очищення бойлера, то навіть в домашніх умовах можна без зусиль позбутися від накипу. Щоб почистити бойлер і не зіпсувати настільки дорогий агрегат, візьміть на замітку такі нюанси:

  1. Щоб не запам'ятовувати, як підключалися контакти - просто сфотографуйте їх з різних точок.
  2. Якщо вже ви розібрали бойлер - вивчіть його стан, і замініть деталі по необхідності.
  3. Якщо ви застосовуєте спеціальні засоби від накипу, обов'язково прочитайте інструкцію як почистити бойлер від накипу, і дотримуйтесь її вказівкам.
  4. Якщо ТЕН не вдалося очистити - кращим варіантом стане придбання нового елемента і його заміна. Важливо врахувати тип нагрівача, його потужність і довжину контактів.
  5. Щоб уникнути частого очищення нагрівача, використовуйте спеціальні фільтри для води. Вони пом'якшать жорстку воду і бойлер прослужить довше.
  6. Перед включенням бойлера в електромережу переконайтеся, що накопичувач заповнений водою.
  7. Після того, як ви зібрали нагрівач після очищення, поспостерігайте, як він працює кілька годин. Якщо десь виявиться текти - необхідно вжити заходів щодо її усунення.
до змісту ↑

Відеоматеріал

Дійте максимально акуратно, адже неправильна збірка або очищення Тена можуть привести до удару струмом, поломки або навіть вибуху приладу. Якщо домашня очищення викликає труднощі, завжди можна звернутися за допомогою в компанію, яка встановлювала бойлер.

Навіщо чистити бойлер?
 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов