Главная Новости Прайс-лист О магазине Как купить? Оплата/Доставка Корзина Контакты  
  Авторизация  
 
Логин
Пароль

Регистрация   |   Мой пароль?
 
     
  Покупателю шин  
  Новости  
Banwar

Наша сеть партнеров Banwar. Новое казино "Пари Матч" приглашает всех азартных игроков в мир больших выигрышей и захватывающих развлечений.

  Опрос  
 
Летние шины какого производителя Вы предпочитаете использовать?
 Michelin
 Continental
 GoodYear
 Dunlop
 Nokian
 Fulda
 Bridgestone
 Hankook
 Kumho
 Другие

Всего ответов: 1035
 
     
  Добро пожаловать в наш новый всеукраинский интернет-магазин!  

Як правильно підключити водонагрівач - рекомендації

  1. Підключення до водопроводу водонагрівача
  2. Підключення до електромережі водонагрівача
  3. Загальні рекомендації: правильне підключення накопичувального та проточного ЕВН
  4. Експлуатація та технічне обслуговування водонагрівачів

Наша сеть партнеров Banwar

ЕВН (електричний водонагрівач) або бойлер краще встановлювати якомога ближче до кранів з гарячою водою, щоб зменшити до мінімуму ймовірні теплові втрати. Бойлер навішують на кронштейн, який розташований на корпусі, на гаки, укріплені заздалегідь в стіні. Гаки в комплект не входять, їх необхідно купувати окремо. Щоб встановити ЕВН вертикальної моделі (30-100 л), необхідні два гака. Відстань між гаками, має бути 180 мм. ЕВН (електричний водонагрівач) або бойлер краще встановлювати якомога ближче до кранів з гарячою водою, щоб зменшити до мінімуму ймовірні теплові втрати

Схема підключення накопичувального водонагрівача.

Горизонтальні моделі (від 50 до 200 л) монтують на 4 гака за петлі, наявні на кронштейнах ЕВН. Для профілактичного огляду і можливого ремонту ЕВН відстань від найближчої поверхні (яка збігається з напрямком осі знімного фланця) до верхньої захисної кришки мінімально повинно бути:

  1. 300 мм - для моделей, об'ємом до 80 л.
  2. 500 мм-для моделей від 100 до 200 л.

Увага! Якщо підключення ЕВН проходить в приміщеннях, де підлоги без водозбірного каналу і гідроізоляції, необхідно встановити захисний піддон, який розташований прямо під ЕВН.

Піддон зобов'язаний бути з дренажем, який входить в каналізацію.

Дренажну трубку підключають до зливного отвору клапана запобігання.

Примітка: дренажна трубка і захисний піддон не є обов'язковими комплектуючими, які входять в комплект з виробом. Їх необхідно купувати окремо.

Підключення до водопроводу водонагрівача

Пристрій накопичувального водонагрівача.

Коли вода не відповідає нормативам якості, потрібно встановити спеціальний фільтр, який відповідає серії ЕВН. Фільтр правильно підбере фахівець, який встановить бойлер.

На патрубок, який випускає холодну воду (на ньому розташовано синє кільце), необхідно накрутити запобіжний клапан. Перед виконанням цієї процедури патрубок необхідно обмотати водоізолюючого матеріалом (льон, ФУМ-стрічка і т. Д.), Таким чином даючи герметичність. Підключити до водопроводу водонагрівач або бойлер можна тільки за допомогою гнучкої сантехнічної підводки або гнучких труб з пластику або міді.

Монтуючи ЕВН, не потрібно докладати надмірних зусиль, затягуючи патрубки, щоб не пошкодити їх, а також не травмувати фарфоровий внутрішній бак. після підключення водонагрівача , Відкрийте вентиль, який подає холодну воду і кран змішувача з теплою водою.

Коли ЕВН повністю наповниться, з крана буде текти вода оддихаючи. якщо встановити водонагрівач в місцях, де відсутня водопровід, вода буде подаватися з спеціальній ємності, яка розташовується на висоті не менше 5 метрів від найвищої точки водонагрівача.

Підключення до електромережі водонагрівача

Схема пристрою напірного водонагрівача.

Перш ніж підключати до мережі водогрійний прилад, наприклад бойлер, важливо переконатися, що він наповнений водою.

Монтаж електропроводів, повинен проводитися, коли прилад знаходиться в відключеному від мережі стані. Вимикач, який використовується при підключенні водонагрівача - багатополюсний, розрахований під споживану потужність. Провід живлення електрикою підключаються до термостатним гвинтовим затискачів, при цьому дотримуються фазировку:

  1. P1, L, A - фазні дроти.
  2. Р2, N, В - нульові дроти.

Необхідно обов'язково підключити до затиску, передбаченому спеціально для цього, розташованому на корпусі водонагрівача, дріт заземлення. Клеми контрольної лампочки підключаються до контактів 1 і 2, далі необхідно натиснути кнопку, яка розташована на термостаті, закрити кришку і подати електроживлення.

Загальні рекомендації: правильне підключення накопичувального та проточного ЕВН

  1. Необхідно правильно підібрати місце, де планується встановити водонагрівач або бойлер, і визначити його точні розміри.
  2. Прийміть рішення, на скільки водорозбірних точок буде працювати водонагрівач або бойлер (рукомийник у ванній, кухонна раковина, душ і т. Д.). Тоді можна правильний вибрати потужність ЕВН і метод підключення.
  3. Проконсультуйтеся з електриком щодо можливостей проводки. Необхідно правильно підібрати матеріал і перетин кабелю і максимально допустиме навантаження. При проточному водонагрівачі особливо важлива точність в розрахунках.

Необхідно врахувати, що якщо можливостей проводки буде недостатньо, необхідно прокласти спеціально для водонагрівача новий кабель, щоб виключити ймовірність загоряння. Також не забудьте про заземлення.

Як розрахувати перетин електричного кабелю і підключити бойлер ?

Схема монтажу накопичувального водонагрівача.

  1. Будь-які побутові електричні прилади з великою потужністю мають на увазі прокладку окремого кабелю, що виходить безпосередньо від розподільного щитка.
  2. Не грайте з вогнем, не пробуйте підключити проточний водонагрівач , Який має велику потужність, до розетки, куди включена електроплита або пральна машина - це знищить проводку і призведе до пожежі.
  1. Настійно радиться встановлювати водяні фільтри, які очищають воду до потрапляння в водонагрівач. Це продовжить в значній мірі термін експлуатації бойлера .
  2. Виберете необхідний вам тип водонагрівача (накопичувальний або проточний) і дизайн - плоский, круглий або прямокутний. Продуктивність і потужність нагрівача також необхідно правильно підібрати.
  3. Вибравши місце дислокації водонагрівача, вирішите, потрібен настінний або підлоговий, вертикальний або горизонтальний ЕВН.
  4. плануючи власноруч підключити водонагрівач , Придбайте необхідні матеріали - підведення до водопроводу, автоматичний вимикач, електропровід, крани і т. Д.
  5. Підключення всіх типів водонагрівачів має бути здійснене згідно з інструкцією, в якій описуються всілякі тонкощі даного приладу.
  6. Накопичувальний водонагрівач потрібно міцно зміцнити на стіні за допомогою гаків або болтів, щоб він був нерухомий.
  7. Всі з'єднання ЕВН і водопроводу необхідно загерметизувати.
  8. Труби підводки до водопроводу використовують металопластикові, мідні, пластикові та сталеві. Не рекомендується використовувати гнучкі шланги, так як вони найбільш швидко зношуються.
  9. при включенні проточного водонагрівача необхідно переконатися, що у водопроводі є вода. Включая накопітельний ЕВН, переконайтеся в тому, що бак наповнений.

Експлуатація та технічне обслуговування водонагрівачів

Під час роботи водонагрівача користувач може встановити максимальну температуру нагрівання. Для цього необхідно відключити ЕВН від харчування електрикою, зняти кришку, і за допомогою повороту регулятора термостата встановити необхідну температуру.

Якщо за годинниковою стрілкою повернути регулятор до упору, то водонагрівач від мережі відключиться, а якщо проти, температура поступово зростатиме до 70 ° С. Магнієвий анод потрібно обов'язково міняти раз на півроку. Якщо ж цю процедуру не робити, можлива поява корозії і явне зменшення терміну використання водонагрівача. Запасний анод можливо придбати у продавців ЕВН і в спеціалізованих сервісних центрах, які обслуговують дану модель водонагрівачів.

Для заміни магнієвого анода потрібно:

  • відключити від електромережі водонагрівач;
  • почекати, поки гаряча вода охолоне або спустити через змішувач;
  • повинна бути припинена подача холодної води до водонагрівача;
  • відкрити запобіжний клапан;
  • на патрубок, який подає холодну воду, необхідно натягнути гумовий шланг, другий його кінець необхідно направити в каналізацію;
  • відкрити на змішувачі гарячу воду і через шланг злити її прямо в каналізацію;
  • зняти захисну кришку, відключити дроти і заізолювати, відгвинтити опорний фланець і видалити з корпусу;
  • замінити магнієвий анод;
  • змонтувати водонагрівач, наповнити водою і включити електроживлення.

Під час роботи може утворитися у водонагрівачі накип і осад. Їх кількість залежить від якості води, яка подається в ЕВН. З метою продовження терміну експлуатації водонагрівача, замінюючи анод, необхідно ще проводити очистку всіх внутрішніх елементів.

Якщо дотримуватися всіх вимог з експлуатації, установки, якості води і проводити своєчасне технічне обслуговування, виробник гарантує до 10 років безперервної роботи водогрійного приладу.

 
  Обзор категорий  
 
Шины
 
     
 
  Специальное предложение  
   
     
     
Доставка осуществляется в города:
Александрия, Белая Церковь, Белгород-Днестровский, Бердичев, Бердянск, Борисполь, Боярка, Бровары, Бердичев, Васильков, Винница, Вознесенск, Горловка, Днепродзержинск, Днепропетровск, Донецк, Житомир, Запорожье, Евпатория, Ивано-Франковск, Измаил, Изюм, Каменец-Подольский, Керч, Кировоград, Ковель, Комсомольск, Конотоп, Краматорск, Кривой Рог, Кременчуг, Ильичевск, Луганск, Лубны, Луцк, Львов, Павлоград, Мариуполь, Миргород, Мелитополь, Мукачево, Николаев, Нежин, Никополь, Новая Каховка, Новоград - Волынский, Нововолынск, Одесса, Обухов, Павлоград, Пирятин, Прилуки, Полтава, Первомайск, Ровно, Славянск, Симферополь, Смела, Стрий, Сумы, Севастополь, Северодонецк, Тернополь, Ужгород, Умань, Харьков, Хмельницкий, Херсон, Феодосия, Чернигов, Черновцы, Южноукраинск, Ялта.

© 2009 - 2010 Интернет-магазин автотоваров и запчастей авто34

Каталог украинских интернет-магазинов